Turniej ATP w Montrealu, I runda: Jerzy Janowicz - Ivo Karlović na żywo!

Relację prowadzi : autor:
Marcin Motyka
Jerzy Janowicz - Ivo Karlović 4:6, 6:7(6) - Gem, set i mecz Ivo Karlović. Za piątym meczbolem Chorwat zakończył spotkanie z Jerzym Janowiczem.
Skomentuj 1
  • janner24 Zgłoś komentarz
    Ah,szkoda... Była dobra gra Jerzego,ale zabrakło serwisu w decydujących momentach.
    Dziękujemy za uwagę podczas naszej relacji z meczu Jerzego Janowicza z Ivo Karloviciem. Łodzianin niestety przegrał, ale w turnieju Rogers Cup pozostaje nam jeszcze Agnieszka Radwańska, która swoje zmagania rozpocznie we wtorek lub w środę.
    Skomentuj 0
    Oto statystyki meczu Jerzego Janowicza z Ivo Karloviciem.
    Skomentuj 1
    W II rundzie Rogers Cup Ivo Karlović zagra z rozstawionym z numerem ósmym Milosem Raoniciem.
    Skomentuj 1
    Jerzy Janowicz - Ivo Karlović 4:6, 6:6(6-7)* - Podwójny błąd serwisowy Janowicza i piąty meczbol dla Karlovicia.
    Skomentuj 0
    Jerzy Janowicz - Ivo Karlović *4:6, 6:6(6-6) - Wygrywającym serwisem Polak broni meczbola numer cztery.
    Skomentuj 3
  • Jerzy Janowicz - Ivo Karlović *4:6, 6:6(5-6) - Przepiękne minięcie i Janowicz broni trzecią piłkę meczową!
    Skomentuj 2
    Jerzy Janowicz - Ivo Karlović 4:6, 6:6(4-6)* - Nieudany wolej Chorwata i zmarnowany drugi meczbol.
    Skomentuj 0
    Jerzy Janowicz - Ivo Karlović 4:6, 6:6(3-6)* - Wygrywający serwis Polaka i pierwszy meczbol oddalony.
    Skomentuj 1
    Jerzy Janowicz - Ivo Karlović *4:6, 6:6(2-6) - Cztery meczbole dla Karlovicia.
    Skomentuj 0
    Jerzy Janowicz - Ivo Karlović *4:6, 6:6(2-5) - As Karlovicia.
    Skomentuj 0
    Jerzy Janowicz - Ivo Karlović 4:6, 6:6(2-4)* - Punkt wygrany serwisem przez Karlovicia.
    Skomentuj 1
    Jerzy Janowicz - Ivo Karlović 4:6, 6:6(2-3)* - As Polaka.
    Skomentuj 0
    Jerzy Janowicz - Ivo Karlović *4:6, 6:6(1-3) - Podwójny błąd serwisowy Janowicza.
    Skomentuj 0
    Jerzy Janowicz - Ivo Karlović *4:6, 6:6(1-2) - Przepiękny return Polaka i Karlović półwoleja w siatkę.
    Skomentuj 0
    Jerzy Janowicz - Ivo Karlović 4:6, 6:6(0-2)* - Wygrywający serwis Karlovicia.
    Skomentuj 0
    Jerzy Janowicz - Ivo Karlović 4:6, 6:6(0-1)* - Najlepsza wymiana meczu wygrana przez Karlovicia. Mini przełamanie dla Chorwata.
    Skomentuj 0
    Jerzy Janowicz - Ivo Karlović *4:6, 6:6 - A więc tie break. I presja po stronie Janowicza, który jeżeli przegra dodatkową rozgrywkę, poniesie porażkę w całym meczu.
    Skomentuj 0
    Jerzy Janowicz - Ivo Karlović 4:6, 6:5* - Janowicz wciąż bez przegranego punktu przy własnym serwisie w drugim secie. To naprawdę imponujące.
    Skomentuj 0
    Jerzy Janowicz - Ivo Karlović *4:6, 5:5 - Karlović do 15. W drugim secie Chorwat przegrał trzy punkty przy własnym podaniu, w tym dwa podwójnym błędem serwisowym.
    Skomentuj 0
    Jerzy Janowicz - Ivo Karlović 4:6, 5:4* - Janowicz znów bez najmniejszej straty. Polak wygrał 22 kolejne punkty przy własnym serwisie.
    Skomentuj 0
    Jerzy Janowicz - Ivo Karlović *4:6, 4:4 - Pojedyncze punkty to wszystko, na co stać Janowicza przy serwisie Karlovicia. Gem dla Chorwata do 15.
    Skomentuj 1
    Jerzy Janowicz - Ivo Karlović 4:6, 4:3* - Janowicz uchwycił genialny rytm serwisowy. Po raz czwarty w drugim secie utrzymał podanie do zera.
    Skomentuj 0
    Jerzy Janowicz - Ivo Karlović *4:6, 3:3 - Gem bez historii. Karlović do zera. Do gry wchodzą nowe piłki.
    Skomentuj 0
    Jerzy Janowicz - Ivo Karlović 4:6, 3:2* - Janowicz wciąż nie stracił punkty przy własnym serwisie w drugim secie. Polak notuje serię 14 wygranych akcji z rzędu przy swoim podaniu.
    Skomentuj 0
    Jerzy Janowicz - Ivo Karlović *4:6, 2:2 - Seria gemów "na sucho" została przerwana, bo Karlović popełnił podwójny błąd serwisowy, ale i tak Chorwat pewnie utrzymał własne podanie.
    Skomentuj 0
    Jerzy Janowicz - Ivo Karlović 4:6, 2:1* - Trzeci z rzędu gem wygrany przez serwującego bez straty punktu. Tym razem dokonał tego Polak.
    Skomentuj 0
    Jerzy Janowicz - Ivo Karlović *4:6, 1:1 - Karlović także odpowiedział gemem "na sucho".
    Skomentuj 0
    Jerzy Janowicz - Ivo Karlović 4:6, 1:0* - Znakomity początek drugiej odsłony w wykonaniu Janowicza. Gem serwisowy Polaka wygrany bez straty punktu.
    Skomentuj 0
    Jerzy Janowicz - Ivo Karlović *4:6, 0:0 - Gem i pierwszy set Ivo Karlović. Ostatni gem pierwszej partii zajął Chorwatowi 66 sekund.
    Skomentuj 2
    Jerzy Janowicz - Ivo Karlović 4:5* - Trzy setbole dla Karlovicia.
    Skomentuj 0
    Jerzy Janowicz - Ivo Karlović 4:5* - Janowicz utrzymał podanie, choć przegrywał w gemie 0-30. Jednak sytuacja Polaka wciąż jest bardzo zła. Karlović po przerwie będzie serwować, aby wygrać set.
    Skomentuj 0
    Jerzy Janowicz - Ivo Karlović *3:5 - Karlović zrobił użytek z nowych piłek - utrzymał serwis do zera.
    Skomentuj 0
    Jerzy Janowicz - Ivo Karlović 3:4* - Podwójny błąd serwisowy Janowicza przy break poincie i przełamanie dla Karlovicia.
    Skomentuj 6
    Zobacz więcej komentarzy (3)
    Jerzy Janowicz - Ivo Karlović *3:3 - Pierwsza piłka na przełamanie obroniona serwisem.
    Skomentuj 3
    Jerzy Janowicz - Ivo Karlović *3:3 - Dwa break pointy dla Karlovicia.
    Skomentuj 1
    Jerzy Janowicz - Ivo Karlović *3:3 - Karlović prowadził 40-0, przegrał dwa kolejne punkty po błędach wolejowych, ale zwieńczył gema wygrywającym serwisem.
    Skomentuj 0
    Jerzy Janowicz - Ivo Karlović 3:2* - Janowicz wykorzystuje swoją przewagę w grze z linii końcowej. Gem dla Polaka do 15.
    Skomentuj 1
    Jerzy Janowicz - Ivo Karlović *2:2 - Karlović strzela asami jak z armaty. Po dwóch gemach serwisowych ma ich na koncie już cztery.
    Skomentuj 2
    Jerzy Janowicz - Ivo Karlović 2:1* - Pewny gem Janowicza, wygrany bez straty punktu.
    Skomentuj 0
    Jerzy Janowicz - Ivo Karlović *1:1 - Trzy asy serwisowe z rzędu i Karlović doprowadza do wyrównania.
    Skomentuj 0
    Jerzy Janowicz - Ivo Karlović 1:0* - Gem otwarcia dla Janowicza. Polak obronił dwa break pointy, a na koniec zaserwował dwa asy.
    Skomentuj 6
    Jerzy Janowicz - Ivo Karlović *0:0 - Drugi break point obroniony przez Polaka, a następnie as.
    Skomentuj 0
    Jerzy Janowicz - Ivo Karlović *0:0 - Ale będzie druga szansa dla Karlovicia.
    Skomentuj 0
    Jerzy Janowicz - Ivo Karlović *0:0 - Nie wykorzystał swojej szansy Chorwat. Popełnił błąd z forhendu.
    Skomentuj 0
    Jerzy Janowicz - Ivo Karlović *0:0 - Break point dla Karlovicia w gemie otwarcia.
    Skomentuj 0
    Zaczynamy od serwisu Janowicza!
    Skomentuj 1
    Sędzią spotkania jest Gianluca Moscarella.
    Skomentuj 0
    Dla Jerzego Janowicza to trzeci w karierze występ w Rogers Cup. W debiucie, przed dwoma laty, awansował do III rundy. Przed rokiem odpadł już po pierwszym meczu.
    Skomentuj 0
    Dzisiejszy mecz będzie pierwszą konfrontacją Jerzego Janowicza i Ivo Karlovicia. Na lepszego z tej pary w II rundzie czeka już rozstawiony z numerem ósmym Milos Raonić.
    Skomentuj 0
    Jerzy Janowicz i Ivo Karlović są już na korcie Banque Nationale.
    Skomentuj 0
    Na korcie Banque Nationale dobiegł końca mecz Serhija Stachowskiego z Filipem Peliwo, w którym Ukrainiec zwyciężył 6:1, 5:7, 6:2, a więc oznacza to, że za kilka chwil na placu gry pojawią się Jerzy Janowicz i Ivo Karlović.
    Skomentuj 0
    Od godz. 20:55 zapraszamy na relację na żywo z meczu I rundy turnieju ATP Masters 1000 w Montrealu pomiędzy Jerzym Janowiczem a Ivo Karloviciem.