ATP Sankt Petersburg, I runda: Jerzy Janowicz - Benoit Paire na żywo!

Relację prowadzi : autor:
Marcin Motyka
Jerzy Janowicz - Benoit Paire 6:3, 3:0 - Niestety, to już koniec meczu. Benoit Paire skreczował. Jerzy Janowicz w II rundzie!
Skomentuj 5
  • Seb Glamour Zgłoś komentarz
    Naładuje z następnym przeciwnikiem.
    • margota Zgłoś komentarz
      Szkoda, że skreczował Paire, mecz mógłby się odbyć do końca a Jerzu miałby świetnie naładowany akumulator wiary w swoje mozliwości :))
        Przynajmniej szczery jest facet,za to go lubię....a swoją drogą pomyśl sobie co by się działo gdy tak zrobił JJ;)
        Zobacz więcej komentarzy (2)
        Dziękujemy Państwu, że byliście z nami zarówno podczas meczu Jerzego Janowicza, jak i porannego pojedynku Magdy Linette. Żegnamy się, życzymy miłego dnia i zapraszamy na następne relacje!
        Skomentuj 0
        W II rundzie St.Petersburg Open Jerzy Janowicz zagra z Litwinem Ricardasem Berankisem albo z innym Francuzem, Lucasem Pouille'em.
        Skomentuj 0
        - Każde zwycięstwo jest ważne. Liczy się dla mnie każdy punkt, bo nieco spadłem w rankingu. Benoit powiedział mi, że jest zmęczony. Ja koncentrowałem się na swojej grze. Od pierwszego punktu grałem solidnie. Do Sankt Petersburga dotarłem wczoraj i też czuję zmęczenie. Kort mi odpowiada. Gramy w warunkach halowych, które są moimi ulubionymi - powiedział Jerzy Janowicz.
        Skomentuj 0
        Jerzy Janowicz - Benoît Paire *6:4, 3:0 - Kolejna pomyłka Paire'a z bekhendu i Janowicz drugi raz w drugim secie przełamuje serwis Francuza.
        Skomentuj 1
        Jerzy Janowicz - Benoît Paire 6:4, 2:0* - Szansa na przełamanie dla Janowicza po bekhendowym błędzie Paire'a.
        Skomentuj 1
      • Jerzy Janowicz - Benoît Paire 6:4, 2:0* - Niestety, Polak popełnił błąd z returnu i szansa uciekła.
        Skomentuj 0
        Jerzy Janowicz - Benoît Paire 6:4, 2:0* - Podwójny błąd serwisowy Paire'a i piłka na drugie przełamanie dla Janowicza.
        Skomentuj 0
        Jerzy Janowicz - Benoît Paire 6:4, 2:0* - Po przełamaniu gem serwisowy Janowicza do 15. Polak ma przewagę seta i breaka, ale musi pozostawać czujny.
        Skomentuj 0
        Jerzy Janowicz - Benoît Paire *6:4, 1:0 - Przełamanie! Tak jak w pierwszym secie, Janowicz odbiera serwis rywalowi w premierowym gemie. Polak wprowadził return w kort, prowadził wymianę na własnych warunkach i zakończył ją kapitalnym forhendem po krosie.
        Skomentuj 0
        Jerzy Janowicz - Benoît Paire 6:4, 0:0* - Nieczysty forhend Paire'a i break point numer pięć.
        Skomentuj 2
        Jerzy Janowicz - Benoît Paire 6:4, 0:0* - Kolejny prosty błąd Polaka przy szansie na przełamanie.
        Skomentuj 0
        Jerzy Janowicz - Benoît Paire 6:4, 0:0* - Głęboki bekhend i czwarta piłka na przełamanie dla Janowicza.
        Skomentuj 0
        Jerzy Janowicz - Benoît Paire 6:4, 0:0* - Znów broni się Paire. Tym razem posyłając kończący bekhend.
        Skomentuj 0
        Jerzy Janowicz - Benoît Paire 6:4, 0:0* - I znów, jak przy pierwszym break poincie - return Janowicza po drugim podaniu w siatkę. Ale jest trzecia szansa!
        Skomentuj 0
        Jerzy Janowicz - Benoît Paire 6:4, 0:0* - Była szansa, był drugi serwis Paire'a, ale Janowicz przestrzelił return. Polak będzie miał jednak drugą okazję.
        Skomentuj 0
        Jerzy Janowicz - Benoît Paire 6:4, 0:0* - Break point dla Janowicza na otwarcie drugiego seta.
        Skomentuj 0
        Jerzy Janowicz - Benoît Paire 6:4, 0:0* - Gem i pierwszy set Jerzy Janowicz! Polak kończy inauguracyjną partię akcją przy siatce.
        Skomentuj 5
        Jerzy Janowicz - Benoît Paire *5:4 - Kolejne dwa setbole, tym razem przy serwisie Janowicza.
        Skomentuj 1
        Jerzy Janowicz - Benoît Paire *5:4 - Gem dla Paire'a, który obronił dwa setbole i wygrał cztery kolejne punkty. Po przerwie Janowicz będzie serwował, by dokończyć dzieła w premierowej odsłonie.
        Skomentuj 0
        Jerzy Janowicz - Benoît Paire 5:3* - Druga także niewykorzystana po dobrym ataku Paire'a.
        Skomentuj 1
        Jerzy Janowicz - Benoît Paire 5:3* - Pierwsza zmarnowana, bo Polak popełnił prosty błąd z forhendu.
        Skomentuj 0
        Jerzy Janowicz - Benoît Paire 5:3* - Dwie piłki setowe dla Janowicza!
        Skomentuj 0
        Jerzy Janowicz - Benoît Paire 5:3* - Janowicz zrobił doskonały użytek z nowych piłek, wygrał gema do 15, tracąc punkt przez podwójny błąd serwisowy, i tym samym jest o jeden gem od wygrania pierwszego seta.
        Skomentuj 0
        Jerzy Janowicz - Benoît Paire *4:3 - Paire niezbyt mocno trzyma rakietę. Po jednym z serwisów wypadła mu ona z ręki, ale najważniejsze dla Francuza, że wygrał gema, i to dość łatwo, tracąc jeden punkt.
        Skomentuj 0
        Jerzy Janowicz - Benoît Paire 4:2* - Janowicz posyła winnery z forhendu i z bekhendu, doskonale serwuje i atakuje przy siatce. Paire tymczasem zaczyna się frustrować - wystrzelił piłkę w trybuny oraz rzucił rakietą.
        Skomentuj 0
        Jerzy Janowicz - Benoît Paire *3:2 - Jeden potężny forhend Janowicza, ale gem w pięciu punktach dla Paire'a.
        Skomentuj 1
        Jerzy Janowicz - Benoît Paire 3:1* - Znakomity gem Janowicza. Winner z forhendu, dwa wygrywające serwisy i udany bekhendowy dropszot.
        Skomentuj 0
        Jerzy Janowicz - Benoît Paire *2:1 - Kończący bekhend w wymianie, następnie as i Paire otwiera swoje konto.
        Skomentuj 0
        Jerzy Janowicz - Benoît Paire 2:0* - Sporo błędów po stronie Francuza. Równowaga przy serwisie Paire'a.
        Skomentuj 0
        Jerzy Janowicz - Benoît Paire 2:0* - Podanie i forhend Janowicza funkcjonują jak należy. Gem serwisowy do 30 i łodzianin podwyższa prowadzenie.
        Skomentuj 1
        Jerzy Janowicz - Benoît Paire *1:0 - Przełamanie dla Janowicza! Paire nie znalazł odpowiedzi na doskonały return Polaka.
        Skomentuj 0
        Jerzy Janowicz - Benoît Paire 0:0* - Janowicz rozpoczął od mocnego uderzenia, i to dosłownie - w pierwszym punkcie posłał wygrywający forhend, następnie wygrał dwa punkty i ma break pointy.
        Skomentuj 0
        Zaczynamy od serwisu Paire'a!
        Skomentuj 1
        Sędzią spotkania będzie Argentyńczyk Damian Steiner.
        Skomentuj 1
        Lepszy z meczu Jerzy Janowicz - Benoit Paire w II rundzie zagra z Ricardasem Berankisem albo z Lucasem Pouille'em.
        Skomentuj 0
        Dzisiejszy mecz będzie drugą konfrontacją w głównym cyklu Jerzego Janowicza i Benoita Paire'a. W lutym tego roku w Montpellier Polak zwyciężył 6:2, 3:6, 6:3.
        Skomentuj 0
        Jerzy Janowicz i Benoit Paire pojawili się już na placu gry.
        Skomentuj 0
        Dobiegł końca mecz Jewgienija Donskoja z Alexandre'em Sidorenko (Rosjanin wygrał 6:2, 6:4), więc to oznacza, że już za kilka chwil na korcie centralnym w Sankt Petersburgu pojawią się Jerzy Janowicz i Benoit Paire.
        Skomentuj 0
        Od godz. 14:45 zapraszamy na relację na żywo z meczu I rundy turnieju ATP World Tour 250 w Sankt Petersburgu pomiędzy Jerzym Janowiczem a Benoitem Paire'em.