Kokpit Kibice
Relacje na żywo
 • wszystkie
 • Piłka Nożna
 • Siatkówka
 • Żużel
 • Koszykówka
 • Piłka ręczna
 • Tenis
 • Zimowe

WTA Kanton, II runda: Urszula Radwańska - Swietłana Kuzniecowa na żywo!

Relację prowadzi : autor:
Rafał Smoliński
Urszula Radwańska - Swietłana Kuzniecowa 0:6, 1:6 - Gem, set i mecz Swietłana Kuzniecowa! Rosjanka posłała dropszota, którego Polka już nie odegrała!
Skomentuj 1
Dziękujemy serdecznie Państwu, że byliście dziś razem z nami! Zapraszamy na nasze czwartkowe relacje na żywo ze spotkań z udziałem Agnieszki Radwańskiej i Jerzego Janowicza!
Skomentuj 0
Urszula Radwańska zakończyła już zmagania w Kantonie, natomiast oznaczona piątym numerem Swietłana Kuzniecowa spotka się w ćwierćfinale z Jeleną Janković lub Francescą Schiavone.
Skomentuj 0
Co tu dużo pisać? Panie rozegrały między sobą 76 punktów i aż 53 z nich wygrała Rosjanka!
Skomentuj 1
 • antracyt Zgłoś komentarz
  Nie wiem na co w tym meczu liczyła Ula. Krótko odgrywała serwis Rosjanki (poza sytuacjami, kiedy był zabieg celowy), popełniła sporo niewymuszonych błędów (nie przez siłę zagrania
  Czytaj całość
  Kuzniecowej, tylko własną niedokładność/złe ustawienie), odegranie forehandu po linii okazywało się zbyt trudne. Nie wspominając o odpuszczaniu piłek. Nie chcę hejtować U. Radwańskiej, ale nie widzę osobiście jakiś szans zmiany na lepsze, czy to w rankingu, czy to w sposobie gry. Nie wiem z czego wynika jej słabość, czy z niedoboru techniki czy bardziej siły. Moim zdaniem powinna popracować nad muskulaturą, bo ma do tego warunki. Niższa od niej Kuzniecowa ma lepiej wyrzeźbione mięśnie. Nie jest tajemnicą, że Urszula nie waży wiele. Więc albo sukcesy na kortach albo na wybiegu jako modelka rozmiaru S.
  Po zaledwie 52 minutach Swietłana Kuzniecowa rozgromiła Urszulę Radwańską 6:0, 6:1. To wielki rewanż za porażkę doznaną przez Rosjankę w Indian Wells w 2009 roku.
  Skomentuj 0
  Urszula Radwańska - Swietłana Kuzniecowa 0:6, 1:5* - Jeszcze jedno kończące uderzenie z forhendu Rosjanki, która ma dwa meczbole!
  Skomentuj 0
 • Urszula Radwańska - Swietłana Kuzniecowa 0:6, 1:5* - Rosjanka podaje na mecz. Pierwszy punkt zdobyła pewnie, ale przy drugim popełniła podwójny błąd.
  Skomentuj 0
  Urszula Radwańska - Swietłana Kuzniecowa 0:6, 1:5* - Tym razem bez szans nasza tenisistka! Swietłana Kuzniecowa posłała winnera z forhendu po krosie i przełamała serwis Polki do 30!
  Skomentuj 0
  Urszula Radwańska - Swietłana Kuzniecowa *0:6, 1:4 - Przy drugim break poincie Rosjanka dała się zaskoczyć przy returnie.
  Skomentuj 1
  Urszula Radwańska - Swietłana Kuzniecowa *0:6, 1:4 - Pierwszy obroniony, Polka wygrała starcie przy siatce.
  Skomentuj 0