Challenger Orlean, finał: Jerzy Janowicz - Jan-Lennard Struff na żywo!

Relację prowadzi : autor:
Marcin Motyka
Jerzy Janowicz - Jan-Lennard Struff 7:5, 4:6, 0:0* - Gem i drugi set Jan-Lennard Struff! Jerzy Janowicz przegrał drugą partię, mimo że dwukrotnie wychodził na prowadzenie z przewagą przełamania.
Skomentuj 0
Dziękujemy Państwu za obecność podczas naszej relacji z finału challengera w Orleanie, w którym Jerzy Janowicz przegrał z Janem-Lennardem Struffem. Żegnamy się, życząc udanego niedzielnego wieczoru i już zapraszamy na naszą jutrzejszą relację z meczu Agnieszki Radwańskiej w II rundzie turnieju w Pekinie.
Skomentuj 3
Jerzy Janowicz natomiast za finał zyska 75 punktów oraz 9 tys. euro.
Skomentuj 0
Dla Jana-Lennarda Struffa to trzeci triumf w turnieju rangi ATP Challenger Tour w karierze. Za wygraną w Orleanie Niemiec zainkasuje 125 punktów do rankingu ATP i ponad 15 tys. euro.
Skomentuj 1
Jerzy Janowicz - Jan-Lennard Struff 7:5, 4:6, 3:6 - Gem, set i mecz Jan-Lennard Struff! Niemiec odrobił stratę seta oraz przełamania w drugiej partii, pokonał Jerzego Janowicza i wygrał challenger w Orleanie.
Skomentuj 1
Jerzy Janowicz - Jan-Lennard Struff 7:5, 4:6, 3:5* - Trzy meczbole dla Niemca.
Skomentuj 5
Zobacz więcej komentarzy (2)
  • Jerzy Janowicz - Jan-Lennard Struff 7:5, 4:6, 3:5* - Janowicz "na sucho", ale teraz Struff serwuje, by wygrać mecz.
    Skomentuj 1
    Jerzy Janowicz - Jan-Lennard Struff *7:5, 4:6, 2:5 - Struff z jednym straconym punktem. Niemiec jest o gem od zwycięstwa.
    Skomentuj 3
    Jerzy Janowicz - Jan-Lennard Struff 7:5, 4:6, 2:4* - Błyskawiczny gem serwisowy Janowicza, ale by wrócić do meczu, Polak musi przełamać Struffa.
    Skomentuj 0
    Jerzy Janowicz - Jan-Lennard Struff *7:5, 4:6, 1:4 - Nie ma spokoju i konsekwencji w grze Janowicza. Po fantastycznej akcji Polak popełnia serię błędów. Gem dla Struffa do 30 i Niemiec przybliża się do triumfu.
    Skomentuj 1
    Jerzy Janowicz - Jan-Lennard Struff 7:5, 4:6, 1:3* - Pierwszy w trzecim secie gem dla Janowicza. Gem nadziei dla Polaka?