Challenger Orlean, finał: Jerzy Janowicz - Jan-Lennard Struff na żywo!

Relację prowadzi : autor:
Marcin Motyka
Jerzy Janowicz - Jan-Lennard Struff 7:5, 4:6, 0:0* - Gem i drugi set Jan-Lennard Struff! Jerzy Janowicz przegrał drugą partię, mimo że dwukrotnie wychodził na prowadzenie z przewagą przełamania.
Skomentuj 0
Dziękujemy Państwu za obecność podczas naszej relacji z finału challengera w Orleanie, w którym Jerzy Janowicz przegrał z Janem-Lennardem Struffem. Żegnamy się, życząc udanego niedzielnego wieczoru i już zapraszamy na naszą jutrzejszą relację z meczu Agnieszki Radwańskiej w II rundzie turnieju w Pekinie.
Skomentuj 3
Jerzy Janowicz natomiast za finał zyska 75 punktów oraz 9 tys. euro.
Skomentuj 0
Dla Jana-Lennarda Struffa to trzeci triumf w turnieju rangi ATP Challenger Tour w karierze. Za wygraną w Orleanie Niemiec zainkasuje 125 punktów do rankingu ATP i ponad 15 tys. euro.
Skomentuj 1
Jerzy Janowicz - Jan-Lennard Struff 7:5, 4:6, 3:6 - Gem, set i mecz Jan-Lennard Struff! Niemiec odrobił stratę seta oraz przełamania w drugiej partii, pokonał Jerzego Janowicza i wygrał challenger w Orleanie.
Skomentuj 1
Jerzy Janowicz - Jan-Lennard Struff 7:5, 4:6, 3:5* - Trzy meczbole dla Niemca.
Skomentuj 5
Zobacz więcej komentarzy (2)
  • Jerzy Janowicz - Jan-Lennard Struff 7:5, 4:6, 3:5* - Janowicz "na sucho", ale teraz Struff serwuje, by wygrać mecz.
    Skomentuj 1
    Jerzy Janowicz - Jan-Lennard Struff *7:5, 4:6, 2:5 - Struff z jednym straconym punktem. Niemiec jest o gem od zwycięstwa.
    Skomentuj 3
    Jerzy Janowicz - Jan-Lennard Struff 7:5, 4:6, 2:4* - Błyskawiczny gem serwisowy Janowicza, ale by wrócić do meczu, Polak musi przełamać Struffa.
    Skomentuj 0
    Jerzy Janowicz - Jan-Lennard Struff *7:5, 4:6, 1:4 - Nie ma spokoju i konsekwencji w grze Janowicza. Po fantastycznej akcji Polak popełnia serię błędów. Gem dla Struffa do 30 i Niemiec przybliża się do triumfu.
    Skomentuj 1
    Jerzy Janowicz - Jan-Lennard Struff 7:5, 4:6, 1:3* - Pierwszy w trzecim secie gem dla Janowicza. Gem nadziei dla Polaka?
    Skomentuj 1
    Jerzy Janowicz - Jan-Lennard Struff *7:5, 4:6, 0:3 - Było 40-15 dla Janowicza, jest równowaga.
    Skomentuj 1
    Jerzy Janowicz - Jan-Lennard Struff *7:5, 4:6, 0:3 - Piąty gem z rzędu dla Struffa. Sytuacja Janowicza staje się bardzo niekorzystna.
    Skomentuj 5
    • Sharapov Zgłoś komentarz
      pani Hanno nie można tu tak pisać ponieważ on jest z Polski i musicie go kochać miłością bezgraniczną! tu prawda nie przechodzi
        gut return, strup! bravo
        • Hanna Warowna Zgłoś komentarz
          Janowicz tak ma.Często wścieka się na korcie, ma pretensje do wszystkich, a najmniej do samego siebie. Narcyz
          Jerzy Janowicz - Jan-Lennard Struff 7:5, 4:6, 0:2* - Przełamanie dla Struffa, i to do zera, po tym, jak Janowicz popełnił błąd przy siatce.
          Skomentuj 3
          Jerzy Janowicz - Jan-Lennard Struff *7:5, 4:6, 0:1 - Trzy break pointy dla Struffa.
          Skomentuj 3
          Jerzy Janowicz - Jan-Lennard Struff *7:5, 4:6, 0:1 - Imponujące otwarcie trzeciego seta w wykonaniu Struffa, którym tym samym pokazuje, że jest świetnie dysponowany. Pewny gem Niemca, zwieńczony asem.
          Skomentuj 3
          Jerzy Janowicz - Jan-Lennard Struff 7:5, 4:6, 0:0* - Trzecią partię serwisem rozpocznie Struff.
          Skomentuj 1
          Jerzy Janowicz - Jan-Lennard Struff *7:5, 4:5 - Dwa setbole dla Struffa.
          Skomentuj 5
          Jerzy Janowicz - Jan-Lennard Struff *7:5, 4:5 - Struff także bardzo pewnie przy własnym podaniu. Po przerwie Janowicz będzie serwował, aby nie przegrać drugiego seta.
          Skomentuj 1
          Jerzy Janowicz - Jan-Lennard Struff 7:5, 4:4* - Janowicz świetnie serwował i dzięki temu bez najmniejszych kłopotów wygrał tego ważnego gema.
          Skomentuj 4
            a tyś godny kibicować cebulakowi
            • gregory62 Zgłoś komentarz
              Ty Sharapov farbowany lisie nie jesteś godny kibicować Polakowi ani Niemcowi!!!
                złam tera i masz seta dla siebie jak sie nie umie wyjsc na prowadzenie dwa razy to pokaz mu jak to sie robi
                Zobacz więcej komentarzy (1)
                Jerzy Janowicz - Jan-Lennard Struff *7:5, 3:4 - Struff do 30 przy własnym serwisie i Niemiec wychodzi na prowadzenie w drugim secie.
                Skomentuj 1
                • Nole Zgłoś komentarz
                  No a teraz oczywiście utrzymał z łatwością. Nigdy tego gościa nie zrozumiem.
                  Jerzy Janowicz - Jan-Lennard Struff 7:5, 3:3* - Podwójny błąd za podwójny błąd. Tym razem to Janowicz takim sposobem oddał serwis. Znów mamy remis w drugim secie.
                  Skomentuj 2
                  Jerzy Janowicz - Jan-Lennard Struff *7:5, 3:2 - Trochę szczęścia Struffa, złe wybory Janowicz i Niemiec ma dwa break pointy.
                  Skomentuj 5
                  Jerzy Janowicz - Jan-Lennard Struff *7:5, 3:2 - Drugi raz w tym meczu Struff oddaje serwis podwójnym błędem serwisowym. Przełamanie dla Janowicza!
                  Skomentuj 3
                  Jerzy Janowicz - Jan-Lennard Struff 7:5, 2:2* - Wspaniała kontra Janowicza i jest break point!
                  Skomentuj 4
                  Jerzy Janowicz - Jan-Lennard Struff 7:5, 2:2* - Wydaje się, że już wszystko wróciło do normy. Janowicz skupił się na grze i utrzymał podanie do zera.
                  Skomentuj 4
                    haha
                      Ty Sharapov lepiej wejdż na stronę internetu Niemieckiego i tam kibicuj frycom to może cię pulubią farbowany lisie!!!
                        Janowicz się skupił - wow sukces hahaha powinien byc skupiony caly mecz ale on woli aferki robic burza w szklance wody
                        Jerzy Janowicz - Jan-Lennard Struff *7:5, 1:2 - Gem dla Struffa, a Janowicz sprawia wrażenie sfrustrowanego.
                        Skomentuj 3
                        Jerzy Janowicz - Jan-Lennard Struff 7:5, 1:1* - Dość niecodzienna sytuacja. Janowicz przerwał grę w trakcie gema i usiadł na swoim krzesełku. Na korcie pojawił się supervisor i po krótkiej rozmowie mecz został wznowiony.
                        Skomentuj 5
                        Jerzy Janowicz - Jan-Lennard Struff 7:5, 1:1* - Podwójny błąd serwisowy Janowicza i Polak zostaje przełamany.
                        Skomentuj 4
                        Jerzy Janowicz - Jan-Lennard Struff *7:5, 1:0 - Teraz to Janowicz jest w kłopotach. Trzy break pointy dla Struffa.
                        Skomentuj 2
                        Jerzy Janowicz - Jan-Lennard Struff *7:5, 1:0 - Przełamanie dla Janowicza! Struff nie wytrzymał presji i przy break poincie popełnił podwójny błąd serwisowy.
                        Skomentuj 3
                        Jerzy Janowicz - Jan-Lennard Struff 7:5, 0:0* - Czwarta szansa dla Janowicza po pięknym returnie.
                        Skomentuj 1
                        Jerzy Janowicz - Jan-Lennard Struff 7:5, 0:0* - Wygrywający serwis Struffa i break point obroniony.
                        Skomentuj 1
                        Jerzy Janowicz - Jan-Lennard Struff 7:5, 0:0* - Break point numer trzy dla Polaka.
                        Skomentuj 0
                        Jerzy Janowicz - Jan-Lennard Struff 7:5, 0:0* - Broni się Struff. Niemiec wygrał wymianę.
                        Skomentuj 0
                        Jerzy Janowicz - Jan-Lennard Struff 7:5, 0:0* - Ale będzie druga szansa dla Polaka.
                        Skomentuj 0
                        Jerzy Janowicz - Jan-Lennard Struff 7:5, 0:0* - Niestety, Polak trafił z returnu w siatkę.
                        Skomentuj 0
                        Jerzy Janowicz - Jan-Lennard Struff 7:5, 0:0* - Break point dla Janowicza na otwarcie drugiego seta.
                        Skomentuj 1
                        Jerzy Janowicz - Jan-Lennard Struff 7:5, 0:0* - Gem i pierwszy set Jerzy Janowicz! Polak zakończył premierową odsłonę wygrywającym serwisem i jest bliżej tytułu w Orleanie!
                        Skomentuj 4
                        Jerzy Janowicz - Jan-Lennard Struff *6:5 - Dwa setbole dla Janowicza!
                        Skomentuj 4
                        Jerzy Janowicz - Jan-Lennard Struff *6:5 - Przełamanie! Struff po dobrym serwisie miał piłkę do skończenia na forhendzie, ale przestrzelił. Break i po przerwie Polak będzie serwował, by wygrać pierwszego seta.
                        Skomentuj 1
                        Jerzy Janowicz - Jan-Lennard Struff 5:5* - Dwie szanse na przełamanie dla Janowicza!
                        Skomentuj 2
                        Jerzy Janowicz - Jan-Lennard Struff 5:5* - As, wygrywający serwis i dwa kończące forhendy - to był Janowicz w najlepszym wydaniu.
                        Skomentuj 0
                        Jerzy Janowicz - Jan-Lennard Struff *4:5 - Dwa wyrzucone returny Janowicza i gem dla Struffa. Niemiec o gem od zwycięstwa w pierwszym secie.
                        Skomentuj 0
                        Jerzy Janowicz - Jan-Lennard Struff 4:4* - Równowaga przy serwisie Struffa. Mała szansa dla Janowicza.
                        Skomentuj 1
                        Jerzy Janowicz - Jan-Lennard Struff 4:4* - Janowicz zrobił doskonały użytek z nowych piłek. Wygrał gema bez straty punktu. Pierwszy set wchodzi w rozstrzygającą fazę.
                        Skomentuj 1
                          Zostawiać 3/4 kortu odsłonięte i zagrywać łatwą piłkę do odbioru dla przeciwnika. No tak się wymiany nie wygra ;/
                          Jerzy Janowicz - Jan-Lennard Struff *3:4 - Gem bez historii. Struff wyszedł na prowadzenie 40-0, by ostatecznie wygrać do 15.
                          Skomentuj 0
                          Jerzy Janowicz - Jan-Lennard Struff 3:3* - Janowicz nadział się na świetne returny rywala i przegrywał 15-30, ale następnie rozegrał trzy wspaniałe punkty i wygrał gema.
                          Skomentuj 1
                          Jerzy Janowicz - Jan-Lennard Struff *2:3 - Struff natomiast ma przewagę w grze z linii końcowej. Niemiec umiejętnie rozgrywa wymiany oraz świetnie funkcjonuje jego forhend.
                          Skomentuj 1
                          Jerzy Janowicz - Jan-Lennard Struff 2:2* - Gdy Janowicz trafia pierwszym serwisem, Struff może jedynie instynktownie wyciągać rakietę. Gem wygrany przez Polaka właściwie samym podaniem.
                          Skomentuj 1
                          Jerzy Janowicz - Jan-Lennard Struff *1:2 - Kończący forhend Struffa, następnie nieudany return Janowicza i gem dla niemieckiego tenisisty.
                          Skomentuj 1
                          Jerzy Janowicz - Jan-Lennard Struff 1:1* - Struff prowadził 40-15, ale jest równowaga przy podaniu Niemca.
                          Skomentuj 1
                          Jerzy Janowicz - Jan-Lennard Struff 1:1* - Nie bez kłopotów, ale jest pierwszy gem dla łodzianina.
                          Skomentuj 0
                          Jerzy Janowicz - Jan-Lennard Struff *0:1 - Janowicz miał piłkę na gema, ale jej nie wykorzystał, bo trafił z forhendu w siatkę. Powrót do równowagi.
                          Skomentuj 0
                          Jerzy Janowicz - Jan-Lennard Struff *0:1 - Piłka na przełamanie obroniona, bo Struff trafił z bekhendu w siatkę.
                          Skomentuj 0
                          Jerzy Janowicz - Jan-Lennard Struff *0:1 - Break point dla Niemca. Polak zdobywa punkty tylko podaniem. W wymianach lepszy jest Struff.
                          Skomentuj 0
                          Jerzy Janowicz - Jan-Lennard Struff *0:1 - Gem otwarcia bardzo spokojny, wygrany przez Niemca do 15.
                          Skomentuj 1
                          Zaczynamy od serwisu Struffa!
                          Skomentuj 0
                          Dzisiejszy mecz jest pierwszą konfrontacją pomiędzy Jerzym Janowiczem a Janem-Lennardem Struffem.
                          Skomentuj 0
                          Jan-Lennard Struff natomiast powalczy o swoje trzecie challengerowe trofeum. Niemiec w tym sezonie wygrał imprezę w Szczecinie, a przed rokiem okazał się najlepszy w Heilbronn.
                          Skomentuj 0
                          Jeśli Jerzy Janowicz wygra, zdobędzie swój piąty tytuł rangi ATP Challenger Tour, w tym pierwszy od lipca 2012 roku, gdy triumfował w Poznaniu.
                          Skomentuj 0
                          Jerzy Janowicz i Jan-Lennard Struff są już na korcie centralnym w Orleanie. Zapraszamy na relację z finału challengera Open D'Orleans.
                          Skomentuj 2
                          Od godz. 16:00 zapraszamy na relację na żywo z finału turnieju rangi ATP Challenger Tour w Orleanie pomiędzy Jerzym Janowiczem a Janem-Lennardem Struffem.