Australian Open, I runda: Mecze Magdy Linette i Urszuli Radwańskiej na żywo!

Relację prowadzi : autor:
Rafał Smoliński
Urszula Radwańska - Ana Konjuh 6:0, 4:6, 3:6 - Gem, set i mecz Ana Konjuh! Chorwatka odrobiła stratę i awansowała do II rundy Australian Open 2016!
Skomentuj 0
Dziękujemy serdecznie Państwu, że byliście dziś razem z nami! Przypominamy, że we wtorek zaprezentuje się Jerzy Janowicz, którego przeciwnikiem będzie John Isner. My się żegnamy, życząc wszystkim miłego dnia!
Skomentuj 0
Tak prezentują się statystyki meczu Urszuli Radwańskiej z Aną Konjuh. Szkoda ogromnej szansy na II rundę.
Skomentuj 0
Przegrała Urszula Radwańska, przegrała Magda Linette. W singlu pań nie zawodzi tylko Agnieszka Radwańska.
Skomentuj 0
Urszula Radwańska - Ana Konjuh 6:0, 4:6, 3:5* - Polka bez problemu wygrała serwis. Teraz jednak musi przełamać podanie Chorwatki.
Skomentuj 0
Urszula Radwańska - Ana Konjuh *6:0, 4:6, 2:5 - Jeszcze Polka walczy! Przełamała serwis rywalki do 30!
Skomentuj 0
  • Urszula Radwańska - Ana Konjuh 6:0, 4:6, 1:5* - Cztery proste błędy krakowianki i strata serwisu. To już chyba koniec przygody Uli Radwańskiej w Melbourne...
    Skomentuj 0
    Urszula Radwańska - Ana Konjuh *6:0, 4:6, 1:4 - Coraz gorzej prezentuje się Polka. Chorwatka nie myli się za często, utrzymała podanie do 30 i potrzebuje dwóch gemów do zwycięstwa.
    Skomentuj 0
    Urszula Radwańska - Ana Konjuh 6:0, 4:6, 1:3* - Ana Konjuh dopięła swego! Radwańska pomyliła się i straciła serwis!
    Skomentuj 0
    Urszula Radwańska - Ana Konjuh *6:0, 4:6, 1:2 - Po świetnym returnie Konjuh miała break pointa, ale posłała forhend w siatkę.
    Skomentuj 0
    Urszula Radwańska - Ana Konjuh *6:0, 4:6, 1:2 - Chorwatka wróciła ze stanu 0-30 i wygrała serwis. Krakowianka nie przejmuje inicjatywy w wymianach i traci punkty.
    Skomentuj 1
    Urszula Radwańska - Ana Konjuh 6:0, 4:6, 1:1* - Jest odpowiedź krakowianki! Gem wygrany do zera!
    Skomentuj 3
    Urszula Radwańska - Ana Konjuh *6:0, 4:6, 0:1 - Konjuh pewnie wygrała podanie do 30.
    Skomentuj 0
    Stopa Chorwatki została opatrzona, gra została wznowiona. Podaje Ana Konjuh.
    Skomentuj 0
    A Ana Konjuh właśnie korzysta z przerwy medycznej. Chorwatka ma problemy z nogami.
    Skomentuj 0
    Krakowianka skorzystała z przerwy toaletowej. Właśnie powróciła na kort.
    Skomentuj 0
    Tak prezentują się statystyki meczu po dwóch partiach.
    Skomentuj 0
    Urszula Radwańska - Ana Konjuh 6:0, 4:6* - Skąd my to znamy? Urszula Radwańska wyrzuciła forhend w aut i roztrwoniła ogromną przewagę! Polka i Chorwatka zagrają trzeciego seta!
    Skomentuj 1
    Urszula Radwańska - Ana Konjuh *6:0, 4:5 - Chorwatka ruszyła do przodu i ma trzeciego setbola.
    Skomentuj 0
    Urszula Radwańska - Ana Konjuh *6:0, 4:5 - Krakowianka najpierw popisała się świetnym serwisem, a następnie kapitalnie rozegrała wymianę. Równowaga.
    Skomentuj 0
    Urszula Radwańska - Ana Konjuh *6:0, 4:5 - Potężny return Konjuh i dwa setbole!
    Skomentuj 0
    Urszula Radwańska - Ana Konjuh *6:0, 4:5 - I gem do 40 dla Chorwatki, która jest o krok od seta! I pomyśleć, że Polka prowadziła już 6:0, 3:0...
    Skomentuj 0
    Urszula Radwańska - Ana Konjuh 6:0, 4:4* - Nie potrafi skończyć gema 18-latka z Dubrownika. Konjuh gra odważnie, ale i sporo przy tym myli się.
    Skomentuj 0
    Urszula Radwańska - Ana Konjuh 6:0, 4:4* - Konjuh oddaliła oba break pointy.
    Skomentuj 0
    Urszula Radwańska - Ana Konjuh 6:0, 4:4* - Błąd Chorwatki i dwa break pointy dla Polki.
    Skomentuj 0
    Urszula Radwańska - Ana Konjuh 6:0, 4:4* - Co za błąd krakowianki! Kompletnie nieudany skrót i Ana Konjuh odrobiła stratę breaka!
    Skomentuj 0
    Urszula Radwańska - Ana Konjuh *6:0, 4:3 - Polka wygrała wymianę i jest po 30.
    Skomentuj 0
    A my przenosimy się na kort numer 10, na którym Ana Konjuh wygrała trzy gemy z rzędu, by wyrównać stan drugiego seta z Urszulą Radwańską. Krakowianka jednak szybko wyszła na prowadzenie 4:3 i aktualnie serwuje.
    Skomentuj 0
    Nie udał się debiut Magdzie Linette.
    Skomentuj 0
    Magda Linette - Monica Puig 3:6, 0:6 - Gem, set i mecz Monica Puig! Linette posłała return aut i to Portorykanka pewnie awansowała do II rundy Australian Open 2016!
    Skomentuj 2
    Magda Linette - Monica Puig 3:6, 0:5* - Trzy piłki meczowe dla Puig!
    Skomentuj 2
    • stanzuk Zgłoś komentarz
      było 6:0 3:O, ale nie zdziwię się jak Ula przerżnie ten mecz
      • jadro ciemnosci Zgłoś komentarz
        "Pług" nie mogła dostać lepszej rywalki, która tak się napala i rąbie piłki po autach
        Magda Linette - Monica Puig 3:6, 0:5* - Nie wykorzystała Polka prowadzenia 40-0 i oddała serwis. Portorykanka będzie podawać na mecz!
        Skomentuj 0
        Magda Linette - Monica Puig *3:6, 0:4 - Miała break pointa poznanianka, ale nie wykorzystała szansy. Monica Puig coraz bliżej II rundy Australian Open.
        Skomentuj 0
        Tymczasem Ana Konjuh znalazła sposób, aby przełamać Urszulę Radwańską! Pomogła jej w tym krakowianka, wyrzucając bekhend w aut. Polka prowadzi 6:0, 3:1.
        Skomentuj 0
        Magda Linette - Monica Puig 3:6, 0:3* - Fatalny drajw-wolej w wykonaniu Linette i Polka po raz kolejny straciła serwis. Mecz pod kontrolą Moniki Puig.
        Skomentuj 0
        Niesamowite rzeczy na korcie numer 10! Urszula Radwańska zafundowała fanom kolejnego loba, a po chwili Chorwatka dwukrotnie wyrzuciła piłkę w aut. Stan meczu: 6:0, 3:0 dla Polki!
        Skomentuj 0
        Magda Linette - Monica Puig *3:6, 0:2 - Puig nie zwalnia ręki. Uderza piłkę mocno i nie popełnia błędów. Właśnie utrzymała serwis "na sucho"
        Skomentuj 0
        A Urszula Radwańska wygrała już osiem gemów z rzędu! Ana Konjuh nie ma jak na razie zbyt wiele do powiedzenia!
        Skomentuj 0
        Magda Linette - Monica Puig 3:6, 0:1* - Poznanianka oddała serwis popełniając podwójny błąd. Źle rozpoczął się drugi set dla Polki.
        Skomentuj 0
        Magda Linette - Monica Puig *3:6 - Portorykanka ruszyła do przodu i pewnie skończyła punkt i seta. Finalistka turnieju w Sydney potwierdza dobrą formę!
        Skomentuj 1
        I set 6:0 dla Urszuli Radwańskiej!
        Skomentuj 1
        Magda Linette - Monica Puig 3:5* - Linette wyrzuciła bekhend i Monica Puig będzie podawać po zwycięstwo w pierwszym secie!
        Skomentuj 0
        Kolejne przełamanie na korcie numer 10! 5:0 prowadzi już Urszula Radwańska!
        Skomentuj 1
        Magda Linette - Monica Puig *3:4 - Co za akcja na koniec gema! Piękne minięcie ze strony Portorykanki, która wcześniej musiała ratować się przed stratą serwisu.
        Skomentuj 0
        Magda Linette - Monica Puig 3:3* - Podwójny błąd Portorykanki i jest równowaga.
        Skomentuj 0
        Tymczasem Urszula Radwańska prowadzi już 3:0 z Aną Konjuh!
        Skomentuj 1
        Magda Linette - Monica Puig 3:3* - Puig wyrzuciła forhend i mamy remis w premierowej odsłonie.
        Skomentuj 0
        Magda Linette - Monica Puig *2:3 - Dwa ładne zagrania poznanianki, która wysunęła się na 30-0.
        Skomentuj 0
        Magda Linette - Monica Puig *2:3 - Kończące uderzenie po linii ze strony Portorykanki i Puig wygrała serwis do 15.
        Skomentuj 0
        Tymczasem na korcie 10 Urszula Radwańska przełamała Anę Konjuh w pierwszym gemie! Będziemy na bieżąco informować Państwa o tym, co dzieje się w tamtym pojedynku.
        Skomentuj 0
        Magda Linette - Monica Puig 2:2* - Niestety, Monica Puig z łatwością odrobiła stratę, przełamując Polkę do zera.
        Skomentuj 0
        Magda Linette - Monica Puig *2:1 - Ale tak grać Polka nie może. Najpierw podwójny błąd, a potem wyrzucony forhend daleko w aut i 0-30.
        Skomentuj 0
        Magda Linette - Monica Puig *2:1 - I przełamanie! Magda Linette popisała się pewnym winnerem i wysuwa się na prowadzenie w meczu.
        Skomentuj 0
        Magda Linette - Monica Puig 1:1* - Dwa świetne returny Magdy Linette, która ma break pointa.
        Skomentuj 0
        Magda Linette - Monica Puig 1:1* - Portorykanka wyrzuciła bekhend i jest remis.
        Skomentuj 0
        Magda Linette - Monica Puig *0:1 - Tenisistki rozgrywają sporo dłuższych wymian. Puig posłała winnera z bekhendu, ale to poznanianka ma okazję na gema.
        Skomentuj 0
        Magda Linette - Monica Puig *0:1 - Panie rozegrały sześć punktów i cztery z nich wygrała Portorykanka, która pewnie utrzymała podanie.
        Skomentuj 0
        Magda Linette i Monica Puig zakończyły rozgrzewkę i Portorykanka serwisem rozpoczęła mecz.
        Skomentuj 0
        Wieści z kortu numer 10, gdzie Renzo Olivo pokonał Jiříego Veseliego w pięciu setach. Wkrótce na tym obiekcie pojawią się Urszula Radwańska i Ana Konjuh.
        Skomentuj 0
        Na korcie 20 są już Magda Linette i Monica Puig! Trwa rozgrzewka.
        Skomentuj 0
        Urszula Radwańska i Ana Konjuh czekają jeszcze na zakończenie meczu Jiříego Veseliego z Renzo Olivo, który odbywa się na korcie 10. Panowie grają aktualnie piątego seta.
        Skomentuj 0
        Na początek zagra Magda Linette, której rywalką będzie Monica Puig. Kort 20 jest już wolny i wkrótce powinny pojawić się na nim obie panie.
        Skomentuj 0
        Od godz. 8:00 zapraszamy na relację na żywo z meczów I rundy Australian Open 2016 rozgrywanego w Melbourne z udziałem Magdy Linette i Urszuli Radwańskiej.