Andy Murray został ojcem

Zdjęcie okładkowe artykułu: PAP/EPA / EPA/LUKAS COCH
PAP/EPA / EPA/LUKAS COCH
zdjęcie autora artykułu

Andy Murray i jego żona Kim doczekali się narodzin pierwszego dziecka. Jak potwierdził agent tenisisty, ich pierworodna córeczka przyszła na świat w niedzielny poranek i jest cała i zdrowa.

W tym artykule dowiesz się o:

Andy Murray i Kim Sears zostali małżeństwem w kwietniu zeszłego roku i już latem poinformowali o tym, że spodziewają się narodzin pierwszego dziecka. Aktualny numer dwa światowego rankingu nie ukrywa, iż rodzinne sprawy są dla niego ważniejsze niż sport.

- Moje dziecko i żona są dla mnie ważniejsi od meczu tenisowego. To dla mojej rodziny spora zmiana, ale tak przedstawia się obecna lista priorytetów. Nie wiem, jaki wpływ będzie to miało na moją grę, ale wciąż kocham tenis - powiedział pochodzący z Dunblane zawodnik jeszcze przed narodzinami dziecka.

Pierworodna córeczka Murraya i Sears przyszła na świat w niedzielny poranek. Dwukrotny triumfator turniejów wielkoszlemowych zaraz po porażce z Novakiem Djokoviciem w finale Australian Open 2016 udał się w powrót do Wielkiej Brytanii, aby być przy rodzącej żonie.

Źródło artykułu: