Katowice Open: Magda Linette - Pauline Parmentier na żywo. Transmisja TV, stream online. Gdzie oglądać?

Zdjęcie okładkowe artykułu: East News
East News
zdjęcie autora artykułu

W piątek 8 kwietnia, nie wcześniej niż o godzinie 18, w Spodku w ramach ćwierćfinału Katowice Open zmierzą się Magda Linette i Pauline Parmentier. Transmisja TV, stream online. Gdzie oglądać na żywo?

Ćwierćfinał Katowice Open: Magda Linette vs. Pauline Parmentier, transmisja TV

Mecz Magda Linette - Pauline Parmentier odbędzie się w piątkowy wieczór o godzinie 18:00. Spotkanie będzie można oglądać na żywo w telewizji. Transmisja TV na antenie Polsat Sport News.

Linette - Parmentier, stream online

Pojedynek z udziałem Magdy Linette i Pauline Parmentier obejrzysz również na żywo w internecie. Stream online odbędzie się na platformie Ipla TV. Relacja live w WP sportoweFakty.

Sukces Polki, Linette zagra w ćwierćfinale

Początek meczu Magdy Linette z Pauline Parmentier zaplanowany jest po zakończeniu starcia Camila Giorgi - Kristen Flipkens. Pojedynek z udziałem Polki nie odbędzie się jednak wcześniej, niż przed 18.

Do ćwierćfinału Linette awansowała po tym, jak w poprzedniej fazie turnieju, pokonała Szwajcarkę - Stefanie Vögele 1:6, 7:5, 6:2. Ten mecz rozpoczął się dobrze dla Polki, która przełamała swoją rywalkę już w pierwszym gemie. Jak się później okazało był to jedyny gem wygrany przez Linette w premierowym secie. Kolejne partie wygrywała już nasza tenisistka i to ona zameldowała się w ćwierćfinale imprezy.

Polka zmierzy się z Pauline Parmentier po raz trzeci. Pierwsze dwa starcia Linette przegrała, były to mecze w ramach turniejów rangi ITF. Warto dodać, że Francuzka rozpoczęła turniej w Katowicach od pokonania broniącej tytułu Anny Schmiedlovej .

Tenisowi eksperci zgodnie twierdzą, że piątkowe zwycięstwo Magdy Linette zapewniłoby jej powrót do najlepszej setki rankingu WTA.

Mecz na żywo: Magda Linette - Pauline Parmentier / 8.4.2016, 18:00 /[b] Transmisja TV: Polsat Sport News. Stream online: Ipla TV. Relacja live w WP SportoweFakty.

[/b]

Źródło artykułu: