WTA Nottingham, I runda: Magda Linette - Christina McHale na żywo!

Relację prowadzi : autor:
Rafał Smoliński

Dziękujemy serdecznie Państwu, że byliście dziś razem z nami. Zapraszamy na nasze kolejne relacje na żywo z występów Biało-Czerwonych, tym razem z turnieju WTA Premier, który w przyszłym tygodniu odbędzie się w Birmingham. Tymczasem życzymy Państwu miłego dnia!

Skomentuj 1

Nie udało się zatem Magdzie Linette powtórzyć wyniku z Tokio, gdzie pokonała Christinę McHale w półfinale. Przed Polką jeszcze kolejne starty na trawie, a za trzy tygodnie udział w wielkoszlemowym Wimbledonie. Oby z większym powodzeniem!

Skomentuj 0

Magda Linette - Christina McHale 1:6, 4:6 - Gem, set i mecz Christina McHale! Polka wyrzuciła return i zakończyła swój udział w turnieju w Nottingham.

Skomentuj 0

Magda Linette - Christina McHale 1:6, 4:5* - Trzy piłki meczowe!

Skomentuj 0

Magda Linette - Christina McHale 1:6, 4:5* - Pierwszy punkt dla Amerykanki po świetnym serwisie. Drugi McHale zdobyła po błędzie Polki.

Skomentuj 0

Magda Linette - Christina McHale 1:6, 4:5* - I jeszcze jeden wyrzucony bekhend! Christina McHale będzie po chwili podawać na mecz!

Skomentuj 0
  • Magda Linette - Christina McHale *1:6, 4:4 - Zepsuty bekhend przez Linette i break point dla rywalki.

Skomentuj 0

Magda Linette - Christina McHale *1:6, 4:4 - Polka miała szansę na gema, ale popełniła podwójny błąd.

Skomentuj 0

Magda Linette - Christina McHale *1:6, 4:4 - Polka posłała bekhend w siatkę i jest po 30.

Skomentuj 1

Magda Linette - Christina McHale *1:6, 4:4 - Pewny serwis i jest gem do zera wygrany przez Amerykankę.

Skomentuj 0

Magda Linette - Christina McHale 1:6, 4:3* - Świetne minięcie ze strony McHale i trzy okazje na wyrównanie stanu rywalizacji w II secie.

Skomentuj 0

Magda Linette - Christina McHale 1:6, 4:3* - Cudowne zwieńczenie gema przez Linette. Doskonały dropszot!

Skomentuj 0

Magda Linette - Christina McHale *1:6, 3:3 - Polka ma dwie okazje na objęcie prowadzenia.

Skomentuj 0

Magda Linette - Christina McHale *1:6, 3:3 - Dwa błędy McHale i 30-0 dla Linette.

Skomentuj 0

Magda Linette - Christina McHale *1:6, 3:3 - Magda Linette odrobiła stratę! Najpierw podwójny błąd Amerykanki, a następnie rywalka posłała forhend w aut.

Skomentuj 0

Magda Linette - Christina McHale 1:6, 2:3* - Amerykanka miała szansę na gema, ale Polka zagrała kapitalnie! Skrót zmusił rywalkę do błędu.

Skomentuj 0

Magda Linette - Christina McHale 1:6, 2:3* - Doskonale rozegrała ten punkt Linette. Polka wyprowadziła rywalkę w pole i wpakowała bekhend w wolny kort.

Skomentuj 0

Magda Linette - Christina McHale 1:6, 2:3* - Podwójny błąd, wyrzucony forhend i 40-30 dla McHale.

Skomentuj 0

Magda Linette - Christina McHale 1:6, 2:3* - Trzy z rzędu asy serwisowe i 40-0 dla Amerykanki.

Skomentuj 0

Magda Linette - Christina McHale 1:6, 2:3* - Katastrofa! Dwa podwójne błędy Linette i Christina McHale przełamała do 40!

Skomentuj 0

Magda Linette - Christina McHale *1:6, 2:2 - Miała teraz sporo szczęścia nasza tenisistka, że rywalka zepsuła forhend.

Skomentuj 0

Magda Linette - Christina McHale *1:6, 2:2 - Świetna akcja Amerykanki i kolejny break point.

Skomentuj 0

Magda Linette - Christina McHale *1:6, 2:2 - Polka uratowała się serwisem. Równowaga.

Skomentuj 0

Magda Linette - Christina McHale *1:6, 2:2 - Amerykanka świetnie rozegrała wymianę i skończyła punkt forhendem. Break point dla McHale.

Skomentuj 0

Magda Linette - Christina McHale *1:6, 2:2 - Polka ruszyła do przodu i zdobyła punkt na po 15.

Skomentuj 0

Magda Linette - Christina McHale *1:6, 2:2 - Amerykanka wygrała od stanu po 30 dwa punkty i pewnie utrzymała serwis.

Skomentuj 0

Magda Linette - Christina McHale 1:6, 2:1* - Dwa punkty szybko zdobyła McHale. Wówczas Linette kapitalnie trafiła bekhendem z trudnej pozycji.

Skomentuj 0

Magda Linette - Christina McHale 1:6, 2:1* - Zepsuła teraz forhend Amerykanka, a po chwili wyrzuciła piłkę w aut. Linette wygrała podanie do 30.

Skomentuj 0

Magda Linette - Christina McHale *1:6, 1:1 - Pogomniła teraz McHale po korcie Linette i jest po 30.

Skomentuj 0

Magda Linette - Christina McHale *1:6, 1:1 - Po zepsutym returnie przez McHale Linette wyszła na 30-0.

Skomentuj 0

Magda Linette - Christina McHale *1:6, 1:1 - Pewnie utrzymane podanie przez Amerykankę, tylko jeden stracony punkt.

Skomentuj 0

Magda Linette - Christina McHale 1:6, 1:0* - Dwa pewne serwisy McHale i 30-0.

Skomentuj 0

Magda Linette - Christina McHale 1:6, 1:0* - Dobre zagranie z forhendu po krosie i Polka wygrała serwis do 15.

Skomentuj 0

Magda Linette - Christina McHale *1:6, 0:0 - Punkt dla Amerykanki, ale po chwili Linette nie dała się zaskoczyć przy siatce. 40-15.

Skomentuj 0

Magda Linette - Christina McHale *1:6, 0:0 - Niezły początek. Pierwsze dwa punkty dla poznanianki.

Skomentuj 0

Po 30 minutach Magda Linette wyraźnie przegrała pierwszego seta. Polka ustępuje rywalce w wymianach, ale ponieważ jest to jej pierwszy w sezonie mecz na trawie, być może potrzebuje czasu, by złapać właściwy dla siebie rytm. Zobaczymy, co się wydarzy w drugiej partii.

Skomentuj 0

Magda Linette - Christina McHale *1:6 - I jeszcze jeden dobry serwis! Gem i set Christina McHale!

Skomentuj 0

Magda Linette - Christina McHale 1:5* - Dwa znakomite serwisy i dwa setbole dla McHale.

Skomentuj 0

Magda Linette - Christina McHale 1:5* - Pierwszy punkt dla Polki, ale drugi zdobyła Amerykanka świetną kontrą.

Skomentuj 0

Magda Linette - Christina McHale 1:5* - Podwójny błąd Polki i Christina McHale będzie podawać po seta.

Skomentuj 0

Magda Linette - Christina McHale *1:4 - Jeszcze jeden świetny return i Amerykanka ma trzy break pointy.

Skomentuj 0

Magda Linette - Christina McHale *1:4 - I znów problemy przy własnym serwisie ma Polka. McHale posłała winnera po linii, potem skończyła wymianę return.

Skomentuj 0

Magda Linette - Christina McHale *1:4 - Idealny return po krosie i Magda Linette przełamała serwis Amerykanki! Jeszcze nie wszystko stracone w I secie.

Skomentuj 0

Magda Linette - Christina McHale 0:4* - Break point numer 4...

Skomentuj 0

Magda Linette - Christina McHale 0:4* - Miała Linette kolejną okazję na przełamanie, lecz przegrała starcie przy siatce.

Skomentuj 0

Magda Linette - Christina McHale 0:4* - Pierwszego break pointa Amerykanka skasowała winnerem z forhendu po linii. Przy drugim zmusiła rywalkę do błędu.

Skomentuj 0

Magda Linette - Christina McHale 0:4* - Doskonałe uderzenie Polki po linii! Są dwa break pointy!

Skomentuj 0

Magda Linette - Christina McHale 0:4* - Ładna akcja, Amerykanka wyrzuciła forhend i jest 15-30.

Skomentuj 0

Magda Linette - Christina McHale 0:4* - Linette zdobyła punkt po błędzie rywalki. W kolejnej akcji Amerykanka była lepsza i skończyła ładnym winnerem po krosie.

Skomentuj 0

Magda Linette - Christina McHale 0:4* - Pierwszy break point obroniony, ale przy drugim Linette posłała bekhend w siatkę i straciła serwis!

Skomentuj 0

Magda Linette - Christina McHale *0:3 -  Świetny serwis dał punkt Polce, lecz po chwili zepsuła ona forhend.

Skomentuj 0

Magda Linette - Christina McHale *0:3 - Fatalnie przestrzelony drajw-wolej przez Linette i robi się 0-30.

Skomentuj 0

Magda Linette - Christina McHale *0:3 - McHale zagrała pierwszego w meczu asa. Po chwili Polka popisała się dobrym returnem, ale kontra rywalki była doskonała i zakończyła się minięciem. Gem do 40 dla reprezentantki USA.

Skomentuj 0

Magda Linette - Christina McHale 0:2* - Płaskie uderzenie z forhendu McHale i równowaga.

Skomentuj 0

Magda Linette - Christina McHale 0:2* - Break dla Linette. Polka zmusiła rywalkę do błędu.

Skomentuj 0

Magda Linette - Christina McHale 0:2* - Drugi punkt dla Amrykanki. Po chwili jednak wyrzuciła ona forhend i jest po 30.

Skomentuj 0

Magda Linette - Christina McHale 0:2* - Pierwszy punkt pewnie wygrała McHale. W drugiej wymianie popełniła prosty błąd.

Skomentuj 0

Magda Linette - Christina McHale 0:2* - Jeszcze jeden błąd z bekhendu Linette i Christina McHale przełamała serwis do 40!

Skomentuj 1

Magda Linette - Christina McHale *0:1 - Mądra gra McHale i Linette wyrzuciła bekhend.

Skomentuj 0

Magda Linette - Christina McHale *0:1 - Błąd Amerykanki i jest równowaga.

Skomentuj 0

Magda Linette - Christina McHale *0:1 - Podwójny błąd poznanianki i dwa break pointy dla rywalki. Pierwszego Polka obroniła pewnym wolejem.

Skomentuj 0

Magda Linette - Christina McHale *0:1 - Polka zaczęła od asa, ale kolejny punkt przegrała. Po chwili Linette zepsuła skrót i jest 15-30.

Skomentuj 0

Magda Linette - Christina McHale *0:1 - Doskonały początek ze strony Amerykanki, która przy własnym podaniu nie straciła nawet punktu.

Skomentuj 0

Zaczynamy! Podaje Christina McHale.

Skomentuj 0

Tenisistki są już na korcie i właśnie zaczęły się rozgrzewać. Jeszcze kilka minut i zaczynamy!

Skomentuj 0

Od godz. 16:30 zapraszamy na relację na żywo z meczu I rundy turnieju WTA International w Nottingham rozgrywanego pomiędzy Magdą Linette a Christiną McHale.