Wimbledon, I runda: Magda Linette - Samantha Stosur na żywo!

Relację prowadzi : autor:
Marcin Motyka

Dziękujemy Państwu za uwagę podczas naszej relacji z meczu Magdy Linette i zapraszamy na kolejne tenisowe emocje. Jeszcze dziś w I rundzie Wimbledonu powalczy Paula Kania, której rywalką będzie Samantha Crawford. Z tego spotkania również przeprowadzimy relację tekstową. Tymczase żegnamy się, życząc miłego dnia.

Skomentuj 0

W II rundzie Wimbledonu Samantha Stosur zmierzy się z Sabiną Lisicką. Niemka na otwarcie pokonała 6:1, 6:3 Shelby Rogers.

Skomentuj 0

To nie był zły mecz w wykonaniu Magda Linette. Jednak zwycięstwo Samanthy Stosur jest jak najbardziej zasłużone. Australijka fantastycznie serwowała i lepiej spisywała się przy kluczowych piłkach.

Skomentuj 1

Magda Linette - Samantha Stosur 5:7, 3:6 - Gem, set i mecz! Samantha Stosur asem serwisowym kończy mecz z Magdą Linette.

Skomentuj 0

Magda Linette - Samantha Stosur 5:7, 3:5* - Piękny kończący bekhend Linette. 40-15.

Skomentuj 0

Magda Linette - Samantha Stosur 5:7, 3:5* - Nieudany return Linette i 40-0. Trzy meczbole dla Stosur.

Skomentuj 0
  • Magda Linette - Samantha Stosur 5:7, 3:5* - 30-0 dla Stosur.

Skomentuj 0

Magda Linette - Samantha Stosur *5:7, 2:5 - Kolejny imponujący gem Stosur przy własnym serwisie i Australijka jest o krok od awansu do II rundy.

Skomentuj 4
    Zobacz więcej komentarzy (1)

Magda Linette - Samantha Stosur 5:7, 2:4* - Linette jeszcze zostaje w grze. Poznanianka zdobyła swojego drugiego gema w drugim secie. Ale, by marzyć o odwróceniu losów spotkania, musi odrobić stratę przełamania. A czasu do tego nie zostało wiele.

Skomentuj 1

Magda Linette - Samantha Stosur *5:7, 1:4 - Stosur obroniła break pointa i utrzymała podanie. Australijka znajduje się w bardzo korzystnym położeniu. Prowadzi z przewagą seta oraz przełamania i jest o dwa wygrane gemy od triumfu w meczu.

Skomentuj 0

Magda Linette - Samantha Stosur 5:7, 1:3* - Była piłka na gema dla Stosur, ale Australijka jej nie wykorzystała, myląc się z forhendu.

Skomentuj 2

Magda Linette - Samantha Stosur 5:7, 1:3* - Nieznaczny błąd Linette i szansa na przełamanie uciekła. Równowaga.

Skomentuj 0

Magda Linette - Samantha Stosur 5:7, 1:3* - Czyżby powtórka z pierwszego seta? 30-40 i szansa na przełamanie powrotne dla Linette.

Skomentuj 0

Magda Linette - Samantha Stosur 5:7, 1:3* - Przełamanie dla Stosur. Wymiana przez środek, którą Linette kończy błędem.

Skomentuj 1

Magda Linette - Samantha Stosur *5:7, 1:2 - 15-40 po świetnym returnie Stosur. Dwie piłki na przełamanie dla Australijki.

Skomentuj 1

Magda Linette - Samantha Stosur *5:7, 1:2 - Stosur odpowiedziała utrzymanym podaniem do zera. Kolejny znakomity serwisowy gem Australijki.

Skomentuj 0

Magda Linette - Samantha Stosur *5:7, 1:1 - Najłatwiejszy gem Linette w tym meczu. Polka wygrała go w cztereach punktach - trzema serwisami i bekhendowym błędem Stosur w wymianie.

Skomentuj 1

Magda Linette - Samantha Stosur *5:7, 0:1 - Pierwszy punkt drugiego seta dla Linette, ale pierwszy gem dla Stosur.

Skomentuj 0

Magda Linette - Samantha Stosur 5:7, 0:0* - Drugę partię serwisem rozpoczyna Stosur.

Skomentuj 0

Magda Linette - Samantha Stosur 5:7, 0:0* - Gem i pierwszy set Samantha Stosur. Magda Linette dzielnie się broniła, walczyła z utytułowaną rywalką jak równa z równą, ale ostatecznie to Australijka okazała się lepsza w partii otwarcia.

Skomentuj 0

Magda Linette - Samantha Stosur *5:6 - Pierwszy setbol obroniony przez Linette.

Skomentuj 1

Magda Linette - Samantha Stosur *5:6 - 0-40 po błędzie bekhendowym, co oznacza trzy setbole dla Stosur.

Skomentuj 0

Magda Linette - Samantha Stosur *5:6 - 0-30 przy podaniu Linette.

Skomentuj 0

Magda Linette - Samantha Stosur *5:6 - Serwis znów kluczowym elementem w tenisowej układance Stosur.  Gem dla Australijki do 30.

Skomentuj 0

Magda Linette - Samantha Stosur 5:5* - Gem dla Linette! Polka obroniła dwie piłki setowe i utrzymała podanie.

Skomentuj 1

Magda Linette - Samantha Stosur *4:5 - Forhend Stosur zatrzymuje się na taśmie. Piłka na gema dla Linette.

Skomentuj 0

Magda Linette - Samantha Stosur *4:5 - Drugi także! Świetny serwis Linette do bekhendu rywalki.

Skomentuj 0

Magda Linette - Samantha Stosur *4:5 - Pierwszy setbol obroniony dobrym krosem z bekhendu.

Skomentuj 0

Magda Linette - Samantha Stosur *4:5 - Wspaniała wymiana zakończona świetnym wolejem Stosur. Dwie piłki setowe dla Australijki.

Skomentuj 0

Magda Linette - Samantha Stosur *4:5 - Dwa błędy Linette, 15-30. Stosur o dwa punkty od seta.

Skomentuj 0

Magda Linette - Samantha Stosur *4:5 - Znów znakomity serwisowy gem Stosur. Po przerwie Linette będzie serwować, by nie przegrać pierwszej partii.

Skomentuj 0

Magda Linette - Samantha Stosur 4:4* - Bardzo trudny i ważny gem dla Linette. Ale Polka wytrzymała presję i utrzymała podanie.

Skomentuj 0

Magda Linette - Samantha Stosur *3:4 - Agresywny return Stosur, lecz minimalnie niecelny. Linette miała piłkę na gema, ale jej nie wykorzystała. Równowaga.

Skomentuj 0

Magda Linette - Samantha Stosur *3:4 - Dwa podwójne błędy serwisowe Linette w gemie i 30-30.

Skomentuj 0

Magda Linette - Samantha Stosur *3:4 - Stosur aktywna, starała się przejmować inicjatywę, dobrze serwowała i to w połączeniu z błędami Linette złożyło się na pewnie wygrany gem przez Australijkę. Pierwszy set wchodzi w decydującą fazę.

Skomentuj 0

Magda Linette - Samantha Stosur 3:3* - I po przełamaniu gem do zera dla Linette.

Skomentuj 1

Magda Linette - Samantha Stosur *2:3 - Fantastyczny forhendowy return Linette i błyskawiczne odrobienie straty. Przełamanie powrotne dla Polki.

Skomentuj 0

Magda Linette - Samantha Stosur 1:3* - Znakomita akcja Linette daje Polce piłkę na odrobienie strat.

Skomentuj 2

Magda Linette - Samantha Stosur 1:3* - Równowaga przy serwisie Stosur. Pierwszy trudniejszy gem Australijki, która przegrywała już 15-30.

Skomentuj 0

Magda Linette - Samantha Stosur 1:3* - Przełamanie dla Stosur. Australijka posłała wyśmienity return pod nogi Linette, na który Polka nie znalazła odpowiedzi.

Skomentuj 1

Magda Linette - Samantha Stosur *1:2 - Pierwsze kłopoty Linette. 15-40 i poznanianka musi bronić dwóch piłek na przełamanie.

Skomentuj 2

Magda Linette - Samantha Stosur *1:2 - Znakomicie funkcjonuje serwis Stosur. A gdy to zagranie nie zawodzi, Australijka jest bardzo groźna. Drugi gem bez historii, wygrany do zera.

Skomentuj 0

Magda Linette - Samantha Stosur 1:1* - Dobry początek również ze strony Linette. Polka świetne oraz spokojnie grała przy własnym serwisie i wygrała gema do 15.

Skomentuj 1

Magda Linette - Samantha Stosur *0:1 - Gem otwarcia wygrany wygrany przez Stosur do zera. Australijka posłała dwa świetne serwisy i Linette popełniła dwa niewymuszone błędy.

Skomentuj 3
    • marzami Zgłoś komentarz
      Viv mi na tbl napisała....., tez nie miałam pojęcia. Zalukaj tam:)
      • szakaluch Zgłoś komentarz
        Nic nie wiem, że Aga nie gra, Ty pierwsza mnie oświeciłaś ;) Trudno...dla mnie i tak piłka o 18stej najważniejsza :)
          To stara się odwdzięczać.......dobry sąsiad, to skarb:) Czytałes, że Aga dzisiaj nie gra?

Tenisistki zakończyły rozgrzewkę. Mecz serwisem rozpocznie Samantha Stosur.

Skomentuj 2

Jest to pierwsze spotkanie Magdy Linette z Samanthą Stosur.

Skomentuj 0

Wimbledon 2016 zaczyna się od polskiego akcentu. Na korcie nr 3 są już Magda Linette i Australijka Samantha Stosur.

Skomentuj 1

Od godz. 12:35 zapraszamy na relację z meczu I rundy Wimbledonu pomiędzy Magdą Linette a Samanthą Stosur.