Kokpit Kibice
Relacje na żywo
  • wszystkie
  • Piłka Nożna
  • Siatkówka
  • Żużel
  • Koszykówka
  • Piłka ręczna
  • Skoki narciarskie
  • Tenis

WTA Indian Wells: Program i wyniki

Agnieszka Radwańska i Magda Linette wystąpią w pierwszym w sezonie 2017 turnieju WTA Premier Mandatory. W Indian Wells nie zagrają zeszłoroczna mistrzyni Wiktoria Azarenka oraz Serena Williams, która straci fotel liderki na rzecz Andżeliki Kerber.
Rafał Smoliński
Rafał Smoliński
PAP/EPA / PAUL MILLER

BNP Paribas Open, Indian Wells (USA)
WTA Premier Mandatory, kort twardy (Plexipave), pula nagród 7,669 mln dolarów

finał:

niedziela, 19 marca

Jelena Wiesnina (Rosja, 14) - Swietłana Kuzniecowa (Rosja, 8) 6:7(6), 7:5, 6:4

półfinał:

piątek, 17 marca

Swietłana Kuzniecowa (Rosja, 8) - Karolina Pliskova (Czechy, 3) 7:6(5), 7:6(2)
Jelena Wiesnina (Rosja, 14) - Kristina Mladenović (Francja, 28) 6:3, 6:4

ćwierćfinał:

czwartek, 16 marca

Kristina Mladenović (Francja, 28) - Karolina Woźniacka (Dania, 13) 3:6, 7:6(4), 6:2
Jelena Wiesnina (Rosja, 14) - Venus Williams (USA, 12) 6:2, 4:6, 6:3

środa, 15 marca

Karolina Pliskova (Czechy, 3) - Garbine Muguruza (Hiszpania, 7) 7:6(2), 7:6(5)
Swietłana Kuzniecowa (Rosja, 8) - Anastazja Pawluczenkowa (Rosja, 19) 6:3, 6:2

IV runda (1/8 finału):

wtorek, 14 marca

Karolina Pliskova (Czechy, 3) - Timea Bacsinszky (Szwajcaria, 15) 5:1 i krecz
Garbine Muguruza (Hiszpania, 7) - Elina Switolina (Ukraina, 10) 7:6(5), 1:6, 6:0
Anastazja Pawluczenkowa (Rosja, 19) - Dominika Cibulkova (Słowacja, 5) 6:4, 3:6, 6:2
Swietłana Kuzniecowa (Rosja, 8) - Caroline Garcia (Francja, 21) 6:1, 6:4
Karolina Woźniacka (Dania, 13) - Madison Keys (USA, 9) 6:4, 6:4
Kristina Mladenović (Francja, 28) - Lauren Davis (USA) 6:3, 6:3
Venus Williams (USA, 12) - Shuai Peng (Chiny, Q) 3:6, 6:1, 6:3
Jelena Wiesnina (Rosja, 14) - Andżelika Kerber (Niemcy, 2) 6:3, 6:3

III runda (1/16 finału):

poniedziałek, 13 marca

Madison Keys (USA, 9) - Naomi Osaka (Japonia) 6:1, 6:4
Karolina Woźniacka (Dania, 13) - Katerina Siniakova (Czechy) 6:3, 6:1
Lauren Davis (USA) - Julia Görges (Niemcy) 6:1, 6:4
Kristina Mladenović (Francja, 28) - Simona Halep (Rumunia, 4) 6:3, 6:3
Shuai Peng (Chiny, Q) - Agnieszka Radwańska (Polska, 6) 6:4, 6:4
Venus Williams (USA, 12) - Lucie Safarova (Czechy) 6:4, 6:2
Jelena Wiesnina (Rosja, 14) - Timea Babos (Węgry, 25) 6:4, 1:6, 6:4
Andżelika Kerber (Niemcy, 2) - Pauline Parmentier (Francja) 7:5, 3:6, 7:5

niedziela, 12 marca

Karolina Pliskova (Czechy, 3) - Irina-Camelia Begu (Rumunia, 29) 6:4, 7:6(2)
Timea Bacsinszky (Szwajcaria, 15) - Kiki Bertens (Holandia, 18) 6:3, 5:7, 7:6(8)
Elina Switolina (Ukraina, 10) - Daria Gawriłowa (Australia, 24) 6:2, 6:1
Garbine Muguruza (Hiszpania, 7) - Kayla Day (USA, WC) 3:6, 7:5, 6:2
Dominika Cibulkova (Słowacja, 5) - Kristyna Pliskova (Czechy) 2:6, 7:6(5), 7:6(4)
Anastazja Pawluczenkowa (Rosja, 19) - Barbora Strycova (Czechy, 17) 6:3, 6:2
Caroline Garcia (Francja, 21) - Johanna Konta (Wielka Brytania, 11) 3:6, 6:3, 7:6(1)
Swietłana Kuzniecowa (Rosja, 8) - Roberta Vinci (Włochy, 26) 6:2, 2:6, 6:1

II runda (1/32 finału):

sobota, 11 marca

Madison Keys (USA, 9) - Marino Duque (Kolumbia, Q) 6:1, 7:5
Naomi Osaka (Japonia) - Shuai Zhang (Chiny, 30) 6:4, 6:2
Katerina Siniakova (Czechy) - Carla Suarez (Hiszpania, 23) 6:3, 7:5
Karolina Woźniacka (Dania, 13) - Magda Linette (Polska, Q) 6:3, 6:0
Julia Görges (Niemcy) - Samantha Stosur (Australia, 16) 4:6, 6:4, 6:4
Lauren Davis (USA) - Anastasija Sevastova (Łotwa, 22) 7:5, 6:3
Kristina Mladenović (Francja, 28) - Annika Beck (Niemcy) 6:0, 7:5
Simona Halep (Rumunia, 4) - Donna Vekić (Chorwacja, WC) 6:4, 6:1

Agnieszka Radwańska (Polska, 6) - Sara Sorribes (Hiszpania, Q) 6:3, 6:4
Shuai Peng (Chiny, Q) - Ana Konjuh (Chorwacja, 31) 6:4, 6:2
Lucie Safarova (Czechy) - Coco Vandeweghe (USA, 20) 4:6, 6:4, 6:1
Venus Williams (USA, 12) - Jelena Janković (Serbia) 1:6, 7:6(5), 6:1
Jelena Wiesnina (Rosja, 14) - Shelby Rogers (USA) 6:4, 7:5
Timea Babos (Węgry, 25) - Varvara Lepchenko (USA, Q) 4:6, 7:6(2), 6:2
Pauline Parmentier (Francja) - Julia Putincewa (Kazachstan, 27) 6:2, 6:3
Andżelika Kerber (Niemcy, 2) - Andrea Petković (Niemcy) 6:2, 6:1

piątek, 10 marca

Karolina Pliskova (Czechy, 3) - Monica Puig (Portoryko) 1:6, 6:4, 6:4
Irina-Camelia Begu (Rumunia, 29) - Louisa Chirico (USA) 6:1, 7:5
Kiki Bertens (Holandia, 18) - Belinda Bencić (Szwajcaria) 6:2, 6:2
Timea Bacsinszky (Szwajcaria, 15) - Monica Niculescu (Rumunia) 7:5, 6:2
Elina Switolina (Ukraina, 10) - Qiang Wang (Chiny) 3:6, 6:3, 7:6(3)
Daria Gawriłowa (Australia, 24) - Yanina Wickmayer (Belgia) 6:2, 7:6(5)
Kayla Day (USA, WC) - Mirjana Lucić-Baroni (Chorwacja, 32) 6:4, 5:7, 7:5
Garbine Muguruza (Hiszpania, 7) - Kirsten Flipkens (Belgia) 6:2, 6:3

Dominika Cibulkova (Słowacja, 5) - Jelena Ostapenko (Łotwa) 6:4, 3:6, 6:3
Kristyna Pliskova (Czechy) - Daria Kasatkina (Rosja, 33) 6:0, 6:3
Anastazja Pawluczenkowa (Rosja, 19) - Anett Kontaveit (Estonia, Q) 6:4, 6:4
Barbora Strycova (Czechy, 17) - Sara Errani (Włochy) 6:4, 5:7, 6:2
Johanna Konta (Wielka Brytania, 11) - Heather Watson (Wielka Brytania) 6:4, 6:4
Caroline Garcia (Francja, 21) - Jewgienija Rodina (Rosja, LL) 6:3, 6:3
Roberta Vinci (Włochy, 26) - Madison Brengle (USA) 7:6(5), 6:4
Swietłana Kuzniecowa (Rosja, 8) - Johanna Larsson (Szwecja) 7:6(3), 6:4

I runda:

czwartek, 9 marca

Marino Duque (Kolumbia, Q) - Patricia Maria Tig (Rumunia, Q) 6:4, 0:6, 6:4
Naomi Osaka (Japonia) - Risa Ozaki (Japonia, Q) 6:4, 6:2
Katerina Siniakova (Czechy) - Mona Barthel (Niemcy, Q) 4:6, 6:4, 6:4
Magda Linette (Polska, Q) - Taylor Townsend (USA, WC) 6:4, 6:2
Julia Görges (Niemcy) - Ajla Tomljanović (Chorwacja) 7:5, 6:2
Lauren Davis (USA) - Viktorija Golubić (Szwajcaria) 6:4, 4:6, 7:5
Annika Beck (Niemcy) - Eugenie Bouchard (Kanada) 3:6, 6:2, 6:2
Donna Vekić (Chorwacja, WC) - Alison Riske (USA) 6:3, 7:6(2)

Sara Sorribes (Hiszpania, Q) - Jekaterina Makarowa (Rosja) 6:4, 6:2
Shuai Peng (Chiny, Q) - Łesia Curenko (Ukraina) 6:2, 2:6, 7:5
Lucie Safarova (Czechy) - Lara Arruabarrena (Hiszpania) 6:3, 6:2
Jelena Janković (Serbia) - Irina Falconi (USA, WC) 6:2, 3:6, 6:3
Shelby Rogers (USA) - Jennifer Brady (USA, WC) 6:4, 7:6(4)
Varvara Lepchenko (USA, Q) - Jarosława Szwiedowa (Kazachstan) 4:6, 6:2, 6:4
Pauline Parmentier (Francja) - Oceane Dodin (Francja) 6:2, 6:4
Andrea Petković (Niemcy) - Vania King (USA) 6:0, 2:0 i krecz

środa, 8 marca

Monica Puig (Portoryko) - Danielle Collins (USA, WC) 6:0, 6:2
Louisa Chirico (USA) - Francesca Schiavone (Włochy, Q) 6:3, 6:3
Belinda Bencić (Szwajcaria) - Cwetana Pironkowa (Bułgaria) 6:4, 6:1
Monica Niculescu (Rumunia) - Sorana Cirstea (Rumunia) 4:6, 6:3, 6:1
Qiang Wang (Chiny) - Kateryna Bondarenko (Ukraina) 5:7, 6:4, 6:4
Yanina Wickmayer (Belgia) - Laura Siegemund (Niemcy) 6:3, 3:6, 6:4
Kayla Day (USA, WC) - Kurumi Nara (Japonia) 6:3, 6:4
Kirsten Flipkens (Belgia) - Catherine Bellis (USA) 4:6, 6:1, 6:4

Jelena Ostapenko (Łotwa) - Danka Kovinić (Czarnogóra) 6:4, 2:6, 7:6(3)
Kristyna Pliskova (Czechy) - Bethanie Mattek-Sands (USA, WC) 6:0, 6:3
Anett Kontaveit (Estonia, Q) - Misaki Doi (Japonia) 7:5, 6:4
Sara Errani (Włochy) - Mandy Minella (Luksemburg, Q) 1:6, 6:4, 7:5
Heather Watson (Wielka Brytania) - Nicole Gibbs (USA, WC) 4:6, 6:2, 6:2
Jewgienija Rodina (Rosja, LL) - Christina McHale (USA) 6:1, 6:0
Madison Brengle (USA) - Tatjana Maria (Niemcy, Q) 6:4, 6:2
Johanna Larsson (Szwecja) - Camila Giorgi (Włochy) 7:6(3), 6:3

wolne losy: Andżelika Kerber (Niemcy, 2); Karolina Pliskova (Czechy, 3); Simona Halep (Rumunia, 4); Dominika Cibulkova (Słowacja, 5); Agnieszka Radwańska (Polska, 6); Garbine Muguruza (Hiszpania, 7); Swietłana Kuzniecowa (Rosja, 8); Madison Keys (USA, 9); Elina Switolina (Ukraina, 10); Johanna Konta (Wielka Brytania, 11); Venus Williams (USA, 12); Karolina Woźniacka (Dania, 13); Jelena Wiesnina (Rosja, 14); Timea Bacsinszky (Szwajcaria, 15); Samantha Stosur (Australia, 16); Barbora Strycova (Czechy, 17); Kiki Bertens (Holandia, 18); Anastazja Pawluczenkowa (Rosja, 19); Coco Vandeweghe (USA, 20); Caroline Garcia (Francja, 21); Anastasija Sevastova (Łotwa, 22); Carla Suarez (Hiszpania, 23); Daria Gawriłowa (Australia, 24); Timea Babos (Węgry, 25); Roberta Vinci (Włochy, 26); Julia Putincewa (Kazachstan, 27); Kristina Mladenović (Francja, 28); Irina-Camelia Begu (Rumunia, 29); Shuai Zhang (Chiny, 30); Ana Konjuh (Chorwacja, 31); Mirjana Lucić-Baroni (Chorwacja, 32); Daria Kasatkina (Rosja, 33)

Czy Agnieszka Radwańska i Andżelika Kerber spotkają się w ćwierćfinale?

zagłosuj, jeśli chcesz zobaczyć wyniki

Polub Tenis na Facebooku
Zgłoś błąd
inf. własna

Komentarze (1):

  • Henryk Zgłoś komentarz
    Polskim Dziewczynom, reprezentującym polską szkołę tenisa, zdrówka życzę aby jednak mogły skutecznie mierzyć się z najlepszymi na świecie, good luck !!!.
    Już uciekasz? Sprawdź jeszcze to:
    ×
    Sport na ×