WP SportoweFakty.wp.pl – wiadomości sportowe, relacje live, wyniki meczów

Kokpit Kibice
Relacje na żywo
  • wszystkie
  • Piłka Nożna
  • Siatkówka
  • Żużel
  • Koszykówka
  • Piłka ręczna
  • Skoki narciarskie
  • Tenis

WTA Miami: Program i wyniki

96 tenisistek stanęło na starcie drugiego w sezonie turnieju rangi WTA Premier Mandatory - Miami Open. Wywalczonego przed rokiem tytułu nie broni Białorusinka Wiktoria Azarenka. W głównej drabince znalazły się Agnieszka Radwańska i Magda Linette.
Rafał Smoliński
Rafał Smoliński

Miami Open, Miami (USA)
WTA Premier Mandatory, kort twardy (Laykold), pula nagród 7,669 mln dolarów

finał:

sobota, 1 kwietnia

Johanna Konta (Wielka Brytania, 10) - Karolina Woźniacka (Dania, 12) 6:4, 6:3

półfinał:

czwartek, 30 marca

Johanna Konta (Wielka Brytania, 10) - Venus Williams (USA, 11) 6:4, 7:5
Karolina Woźniacka (Dania, 12) - Karolina Pliskova (Czechy, 2) 5:7, 6:1, 6:1

ćwierćfinał:

środa, 29 marca

Venus Williams (USA, 11) - Andżelika Kerber (Niemcy, 1) 7:5, 6:3
Johanna Konta (Wielka Brytania, 10) - Simona Halep (Rumunia, 3) 3:6, 7:6(7), 6:2

wtorek, 28 marca

Karolina Woźniacka (Dania, 12) - Lucie Safarova (Czechy) 6:4, 6:3
Karolina Pliskova (Czechy, 2) - Mirjana Lucić-Baroni (Chorwacja, 26) 6:3, 6:4

IV runda (1/8 finału):

poniedziałek, 27 marca

Andżelika Kerber (Niemcy, 1) - Risa Ozaki (Japonia, Q) 6:2, 6:2
Venus Williams (USA, 11) - Swietłana Kuzniecowa (Rosja, 7) 6:3, 7:6(4)
Simona Halep (Rumunia, 3) - Samantha Stosur (Australia, 14) 4:6, 7:5, 6:2
Johanna Konta (Wielka Brytania, 10) - Lara Arruabarrena (Hiszpania) 7:5, 6:1
Karolina Woźniacka (Dania, 12) - Garbine Muguruza (Hiszpania, 6) 7:6(1) i krecz
Lucie Safarova (Czechy) - Dominika Cibulkova (Słowacja, 4) 7:6(5), 6:1
Mirjana Lucić-Baroni (Chorwacja, 26) - Bethanie Mattek-Sands (USA, WC) 7:5, 6:4
Karolina Pliskova (Czechy, 2) - Barbora Strycova (Czechy, 15) 6:1, 6:4

III runda (1/16 finału):

niedziela, 26 marca

Andżelika Kerber (Niemcy, 1) - Shelby Rogers (USA) 6:4, 7:5
Risa Ozaki (Japonia, Q) - Julia Görges (Niemcy) 7:6(5), 6:3
Venus Williams (USA, 11) - Patricia Maria Tig (Rumunia, Q) 6:3, 6:0
Swietłana Kuzniecowa (Rosja, 7) - Taylor Townsend (USA, Q) 6:4, 6:2
Simona Halep (Rumunia, 3) - Anett Kontaveit (Estonia, Q) 6:3, 6:0
Samantha Stosur (Australia, 14) - Shuai Peng (Chiny) 4:6, 6:3, 7:5
Johanna Konta (Wielka Brytania, 10) - Pauline Parmentier (Francja) 6:4, 6:0
Lara Arruabarrena (Hiszpania) - Madison Keys (USA, 8) 7:5, 7:5

sobota, 25 marca

Garbine Muguruza (Hiszpania, 6) - Shuai Zhang (Chiny, 30) 4:6, 6:2, 6:2
Karolina Woźniacka (Dania, 12) - Sorana Cirstea (Rumunia) 6:4, 6:2
Lucie Safarova (Czechy) - Ajla Tomljanović (Chorwacja, WC) 6:1, 6:3
Dominika Cibulkova (Słowacja, 4) - Kirsten Flipkens (Belgia) 6:2, 6:3
Mirjana Lucić-Baroni (Chorwacja, 26) - Agnieszka Radwańska (Polska, 5) 6:0, 6:3
Bethanie Mattek-Sands (USA, WC) - Anastazja Pawluczenkowa (Rosja, 17) 4:6, 6:0, 6:3
Barbora Strycova (Czechy, 15) - Jana Cepelova (Słowacja, Q) 6:2, 6:4
Karolina Pliskova (Czechy, 2) - Julia Putincewa (Kazachstan, 27) 7:5, 6:3

II runda (1/32 finału):

piątek, 24 marca

Andżelika Kerber (Niemcy, 1) - Ying-Ying Duan (Chiny) 7:6(3), 6:2
Shelby Rogers (USA) - Daria Kasatkina (Rosja, 31) 6:4, 5:7, 6:0
Julia Görges (Niemcy) - Carla Suarez (Hiszpania, 20) 6:4, 7:6(5)
Risa Ozaki (Japonia, Q) - Kiki Bertens (Holandia, 16) 6:4, 4:6, 6:1
Venus Williams (USA, 11) - Beatriz Haddad Maia (Brazylia, WC) 6:4, 6:3
Patricia Maria Tig (Rumunia, Q) - Kristina Mladenović (Francja, 22) 7:6(4), 6:2
Taylor Townsend (USA, Q) - Roberta Vinci (Włochy, 25) 6:3, 6:2
Swietłana Kuzniecowa (Rosja, 7) - Mandy Minella (Luksemburg) 6:2, 6:2

Simona Halep (Rumunia, 3) - Naomi Osaka (Japonia) 6:4, 2:6, 6:3
Anett Kontaveit (Estonia, Q) - Jekaterina Makarowa (Rosja, 32) 6:7(1), 6:2, 6:2
Shuai Peng (Chiny) - Caroline Garcia (Francja, 21) 6:4, 6:0
Samantha Stosur (Australia, 14) - Ashleigh Barty (Australia, WC) 6:4, 6:4
Johanna Konta (Wielka Brytania, 10) - Alaksandra Sasnowicz (Białoruś, Q) 6:2, 6:7(5), 6:4
Pauline Parmentier (Francja) - Timea Babos (Węgry, 24) 6:7(1), 6:2, 6:0
Lara Arruabarrena (Hiszpania) - Irina-Camelia Begu (Rumunia, 28) 3:6, 6:4, 6:3
Madison Keys (USA, 8) - Viktorija Golubić (Szwajcaria) 6:1, 6:2

Garbine Muguruza (Hiszpania, 6) - Christina McHale (USA) 0:6, 7:6(6), 6:4
Sorana Cirstea (Rumunia) - Anastasija Sevastova (Łotwa, 19) 7:6(4), 3:6, 6:3
Ajla Tomljanović (Chorwacja, WC) - Jelena Wiesnina (Rosja, 13) 3:6, 6:4, 7:5
Barbora Strycova (Czechy, 15) - Johanna Larsson (Szwecja) 4:6, 6:3, 7:6(3)

czwartek, 23 marca

Shuai Zhang (Chiny, 30) - Sara Errani (Włochy) 4:6, 6:4, 7:5
Karolina Woźniacka (Dania, 12) - Varvara Lepchenko (USA, Q) 6:1, 6:2
Lucie Safarova (Czechy) - Daria Gawriłowa (Rosja, 23) 6:2, 6:2
Kirsten Flipkens (Belgia) - Ana Konjuh (Chorwacja, 29) 7:6(4), 6:7(6), 6:2
Dominika Cibulkova (Słowacja, 4) - Veronica Cepede Royg (Paragwaj, Q) 6:3, 6:2

Agnieszka Radwańska (Polska, 5) - Qiang Wang (Chiny) 7:6(3), 6:1
Mirjana Lucić-Baroni (Chorwacja, 26) - Kateryna Bondarenko (Ukraina) 6:2, 2:6, 7:6(2)
Anastazja Pawluczenkowa (Rosja, 17) - Jarosława Szwiedowa (Kazachstan) 6:7(3), 6:2, 6:0
Bethanie Mattek-Sands (USA, WC) - Elina Switolina (Ukraina, 9) 7:5, 6:4
Jana Cepelova (Słowacja, Q) - Coco Vandeweghe (USA, 18) 6:2, 3:6, 6:1
Julia Putincewa (Kazachstan, 27) - Carina Witthöft (Niemcy) 6:4, 6:4
Karolina Pliskova (Czechy, 2) - Madison Brengle (USA, Q) 6:1, 6:3

I runda:

środa, 22 marca

Shelby Rogers (USA) - Marina Eraković (Nowa Zelandia, Q) 4:6, 6:3, 7:6(4)
Julia Görges (Niemcy) - Alison Riske (USA) 7:5, 6:3
Risa Ozaki (Japonia, Q) - Luisa Chirico (USA) 3:6, 7:5, 6:1
Patricia Maria Tig (Rumunia, Q) - Heather Watson (Wielka Brytania) 7:6(4), 6:1
Taylor Townsend (USA, Q) - Amanda Anisimova (USA, WC) 2:6, 6:2, 6:3
Anett Kontaveit (Estonia, Q) - Kurumi Nara (Japonia, Q) 6:2, 6:1
Ashleigh Barty (Australia, WC) - Eugenie Bouchard (Kanada) 6:4, 5:7, 6:3
Alaksandra Sasnowicz (Białoruś, Q) - Alize Cornet (Francja) 6:4, 1:6, 6:4
Pauline Parmentier (Francja) - Oceane Dodin (Francja) 6:2, 6:1
Christina McHale (USA) - Annika Beck (Niemcy) 6:7(2), 7:5, 6:0
Sorana Cirstea (Rumunia) - Monica Puig (Portoryko) 6:2, 6:4
Varvara Lepchenko (USA, Q) - Lauren Davis (USA) 6:3, 6:3
Ajla Tomljanović (Chorwacja, WC) - Magda Linette (Polska, LL) 6:2, 1:6, 6:2
Lucie Safarova (Czechy) - Yanina Wickmayer (Belgia) 7:6(2), 6:4
Veronica Cepede Royg (Paragwaj, Q) - Misaki Doi (Japonia) 6:2, 6:4
Qiang Wang (Chiny) - Donna Vekić (Chorwacja, Q) 0:6, 6:4, 6:2
Jarosława Szwiedowa (Kazachstan) - Jelena Janković (Serbia) 4:6, 6:4, 7:6(3)
Bethanie Mattek-Sands (USA, WC) - Katerina Siniakova (Czechy) 6:3, 4:6, 6:4
Jana Cepelova (Słowacja, Q) - Andrea Petković (Niemcy) 6:2, 6:4
Madison Brengle (USA, Q) - Jelena Ostapenko (Łotwa) 6:3, 3:6, 6:2

wtorek, 21 marca

Ying-Ying Duan (Chiny) - Laura Siegemund (Niemcy) 7:6(6), 6:3
Beatriz Haddad Maia (Brazylia, WC) - Łesia Curenko (Ukraina) 3:2 i krecz
Mandy Minella (Luksemburg) - Kristyna Pliskova (Czechy) 7:6(4), 5:7, 7:5
Naomi Osaka (Japonia) - Kristina Kucova (Słowacja) 6:2, 6:3
Shuai Peng (Chiny) - Danka Kovinić (Czarnogóra) 6:2 i krecz
Lara Arruabarrena (Hiszpania) - Natalia Wichliancewa (Rosja, WC) 7:5, 6:1
Viktorija Golubić (Szwajcaria) - Cwetana Pironkowa (Bułgaria) 3:6, 6:1, 6:1
Sara Errani (Włochy) - Belinda Bencić (Szwajcaria) 6:3, 4:6, 6:3
Kirsten Flipkens (Belgia) - Jennifer Brady (USA) 3:6, 6:3, 7:5
Kateryna Bondarenko (Ukraina) - Paula Badosa (Hiszpania, WC) 6:4, 7:5
Johanna Larsson (Szwecja) - Monica Niculescu (Rumunia) 6:3, 6:1
Carina Witthöft (Niemcy) - Nicole Gibbs (USA, WC) 63, 6:3

wolne losy: Andżelika Kerber (Niemcy, 1); Karolina Pliskova (Czechy, 2); Simona Halep (Rumunia, 3); Dominika Cibulkova (Słowacja, 4); Agnieszka Radwańska (Polska, 5); Garbine Muguruza (Hiszpania, 6); Swietłana Kuzniecowa (Rosja, 7); Madison Keys (USA, 8); Elina Switolina (Ukraina, 9); Johanna Konta (Wielka Brytania, 10); Venus Williams (USA, 11); Karolina Woźniacka (Dania, 12); Jelena Wiesnina (Rosja, 13); Samantha Stosur (Australia, 14); Barbora Strycova (Czechy, 15); Kiki Bertens (Holandia, 16); Anastazja Pawluczenkowa (Rosja, 17); Coco Vandeweghe (USA, 18); Anastasija Sevastova (Łotwa, 19); Carla Suarez (Hiszpania, 20); Caroline Garcia (Francja, 21); Kristina Mladenović (Francja, 22); Daria Gawriłowa (Australia, 23); Timea Babos (Węgry, 24); Roberta Vinci (Włochy, 25); Mirjana Lucić-Baroni (Chorwacja, 26); Julia Putincewa (Kazachstan, 27); Irina-Camelia Begu (Rumunia, 28); Ana Konjuh (Chorwacja, 29); Shuai Zhang (Chiny, 30); Daria Kasatkina (Rosja, 31); Jekaterina Makarowa (Rosja, 32)

ZOBACZ WIDEO Himalaista Adam Bielecki marzy o zimowym wejściu na K2. "To wielkie wyzwanie"



Polecamy:
2018 PZM Warsaw FIM Speedway Grand Prix of Poland - KUP BILETY >>>

Czy Agnieszka Radwańska awansuje do ćwierćfinału?

zagłosuj, jeśli chcesz zobaczyć wyniki

Polub Tenis na Facebooku
Zgłoś błąd
inf. własna

Komentarze (0):

[ Anuluj ] Odpowiadasz na komentarz:

Dowiedz się jak umieszczać linki od tagów, pogrubiać tekst, itp.