Siostry Williams gwiazdami piątej edycji Tie Break Tens. Zagrają w Madison Square Garden

Zdjęcie okładkowe artykułu: Getty Images / Quinn Rooney / Na zdjęciu: Venus Williams (z lewej) i Serena Williams (z prawej)
Getty Images / Quinn Rooney / Na zdjęciu: Venus Williams (z lewej) i Serena Williams (z prawej)
zdjęcie autora artykułu

Ledwo zakończył się turniej w Melbourne, a organizatorzy Tie Break Tens ogłosili, że piąta edycja odbędzie się w Madison Square Garden. 5 marca 2018 roku na pewno zagrają siostry Serena i Venus Williams.

W tym artykule dowiesz się o:

10 stycznia 2018 roku odbyła się męska edycja Tie Break Tens. W Melbourne najlepszy okazał się Tomas Berdych, który w finale pokonał Rafaela Nadala. Czech za zwycięstwo w tym pokazowym turnieju otrzymał czek na sumę 250 tys. dolarów.

Organizatorzy błyskawicznie ogłosili, że następne zawody odbędą się 5 marca 2018 roku w Nowym Jorku. W słynnej hali Madison Square Garden na pewno zagrają siostry Serena i Venus Williams. Dla pierwszej z nich, 23-krotnej mistrzyni wielkoszlemowej, będzie to najprawdopodobniej pierwszy publiczny występ w 2018 roku, po tym jak zrezygnowała z obrony tytułu w wielkoszlemowym Australian Open.

- Tie Break Tens to naprawdę bardzo interesujący szybki format zawodów, który szturmem podbija tenisowy świat. Jestem podekscytowana, że zagram w pierwszej edycji tego turnieju na terytorium USA i nie mogę się doczekać, aby razem z moją siostrą wystąpić w Madison Square Garden - powiedziała Serena.

W turnieju Tie Break Tens tenisiści rywalizują do 10 wygranych punktów. W zeszłym roku w takich zawodach, które odbyły się w Madrycie, triumfowała Rumunka Simona Halep. W Nowym Jorku powinno wystąpić osiem pań. Na razie ogłoszono tylko nazwiska sióstr Williams. Kolejne zostaną ujawnione już wkrótce.

ZOBACZ WIDEO: Tomasz Hajto: Wmawiamy młodym Polakom, że są słabsi (wideo)

Źródło artykułu: