KokpitKibice
Relacje na żywo
  • wszystkie
  • Piłka Nożna
  • Siatkówka
  • Żużel
  • Koszykówka
  • Piłka ręczna
  • Tenis
  • Zimowe

Australian Open: Program i wyniki kobiet

Pod nieobecność Sereny Williams tylko Andżelika Kerber i Maria Szarapowa mogą pochwalić się triumfami w Melbourne. "Jedynką" w Australian Open 2018 jest Simona Halep. Polskę reprezentują Agnieszka Radwańska, Magda Linette i Magdalena Fręch.
Rafał Smoliński
Rafał Smoliński
Maria Szarapowa z trofeum dla zwyciężczyni podczas ceremonii losowania głównej drabinki Australian Open 2018 Getty Images / Scott Barbour / Na zdjęciu: Maria Szarapowa z trofeum dla zwyciężczyni podczas ceremonii losowania głównej drabinki Australian Open 2018

Mecze Igi Świątek i Magdy Linette oglądaj w CANAL+ oraz w serwisie canalplus.com
Australian Open, Melbourne (Australia)
Wielki Szlem, kort twardy (Plexicushion), pula nagród 55 mln dolarów australijskich

finał:

sobota, 27 stycznia

Karolina Woźniacka (Dania, 2) - Simona Halep (Rumunia, 1) 7:6(2), 3:6, 6:4

półfinał:

czwartek, 25 stycznia

Simona Halep (Rumunia, 1) - Andżelika Kerber (Niemcy, 21) 6:3, 4:6, 9:7
Karolina Woźniacka (Dania, 2) - Elise Mertens (Belgia) 6:3, 7:6(2)

ćwierćfinał:

środa, 24 stycznia

Simona Halep (Rumunia, 1) - Karolina Pliskova (Czechy, 6) 6:3, 6:2
Andżelika Kerber (Niemcy, 21) - Madison Keys (USA, 17) 6:1, 6:2

wtorek, 23 stycznia

Elise Mertens (Belgia) - Elina Switolina (Ukraina, 4) 6:4, 6:0
Karolina Woźniacka (Dania, 2) - Carla Suarez (Hiszpania) 6:0, 6:7(3), 6:2

IV runda (1/8 finału):

poniedziałek, 22 stycznia

Simona Halep (Rumunia, 1) - Naomi Osaka (Japonia) 6:3, 6:2
Karolina Pliskova (Czechy, 6) - Barbora Strycova (Czechy, 20) 6:7(5), 6:3, 6:2
Andżelika Kerber (Niemcy, 21) - Su-Wei Hsieh (Tajwan) 4:6, 7:5, 6:2
Madison Keys (USA, 17) - Caroline Garcia (Francja, 8) 6:3, 6:2

niedziela, 21 stycznia

Elise Mertens (Belgia) - Petra Martić (Chorwacja) 7:6(5), 7:5
Elina Switolina (Ukraina, 4) - Denisa Allertova (Czechy, Q) 6:3, 6:0
Carla Suarez (Hiszpania) - Anett Kontaveit (Estonia, 32) 4:6, 6:4, 8:6
Karolina Woźniacka (Dania, 2) - Magdalena Rybarikova (Słowacja, 19) 6:3, 6:0

III runda (1/16 finału):

sobota, 20 stycznia

Simona Halep (Rumunia, 1) - Lauren Davis (USA) 4:6, 6:4, 15:13
Naomi Osaka (Japonia) - Ashleigh Barty (Australia, 18) 6:4, 6:2
Barbora Strycova (Czechy, 20) - Bernarda Pera (USA, LL) 6:2, 6:2
Karolina Pliskova (Czechy, 6) - Lucie Safarova (Czechy, 29) 7:6(6), 7:5
Su-Wei Hsieh (Tajwan) - Agnieszka Radwańska (Polska, 26) 6:2, 7:5
Andżelika Kerber (Niemcy, 21) - Maria Szarapowa (Rosja) 6:1, 6:3
Madison Keys (USA, 17) - Ana Bogdan (Rumunia) 6:3, 6:4
Caroline Garcia (Francja, 8) - Alaksandra Sasnowicz (Białoruś) 6:3, 5:7, 6:2

piątek, 19 stycznia

Petra Martić (Chorwacja) - Luksika Kumkhum (Tajlandia, Q) 6:3, 3:6, 7:5
Elise Mertens (Belgia) - Alize Cornet (Francja) 7:5, 6:4
Denisa Allertova (Czechy, Q) - Magda Linette (Polska) 6:1, 6:4
Elina Switolina (Ukraina, 4) - Marta Kostiuk (Ukraina, Q) 6:2, 6:2
Anett Kontaveit (Estonia, 32) - Jelena Ostapenko (Łotwa, 7) 6:3, 1:6, 6:3
Carla Suarez (Hiszpania) - Kaia Kanepi (Estonia) 3:6, 6:1, 6:3
Magdalena Rybarikova (Słowacja, 19) - Kateryna Bondarenko (Ukraina) 7:5, 3:6, 6:1
Karolina Woźniacka (Dania, 2) - Kiki Bertens (Holandia, 30) 6:4, 6:3

II runda (1/32 finału):

czwartek, 18 stycznia

Simona Halep (Rumunia, 1) - Eugenie Bouchard (Kanada) 6:2, 6:2
Lauren Davis (USA) - Andrea Petković (Niemcy) 4:6, 6:0, 6:0
Ashleigh Barty (Australia, 18) - Camila Giorgi (Włochy) 5:7, 6:4, 6:1
Naomi Osaka (Japonia) - Jelena Wiesnina (Rosja, 16) 7:6(4), 6:2
Bernarda Pera (USA, LL) - Johanna Konta (Wielka Brytania, 9) 6:4, 7:5
Barbora Strycova (Czechy, 20) - Lara Arruabarrena (Hiszpania) 6:3, 6:4
Lucie Safarova (Czechy, 29) - Sorana Cirstea (Rumunia) 6:2, 6:4
Karolina Pliskova (Czechy, 6) - Beatriz Haddad Maia (Brazylia) 6:1, 6:1
Su-Wei Hsieh (Tajwan) - Garbine Muguruza (Hiszpania, 3) 7:6(1), 6:4
Agnieszka Radwańska (Polska, 26) - Łesia Curenko (Ukraina) 2:6, 7:5, 6:3
Andżelika Kerber (Niemcy, 21) - Donna Vekić (Chorwacja) 6:4, 6:1
Maria Szarapowa (Rosja) - Anastasija Sevastova (Łotwa, 14) 6:1, 7:6(4)
Ana Bogdan (Rumunia) - Julia Putincewa (Kazachstan) 1:6, 6:2, 6:3
Madison Keys (USA, 17) - Jekaterina Aleksandrowa (Rosja) 6:0, 6:1
Alaksandra Sasnowicz (Białoruś) - Mirjana Lucić-Baroni (Chorwacja, 28) 6:3, 6:1
Caroline Garcia (Francja, 8) - Marketa Vondrousova (Czechy) 6:7(3), 6:2, 8:6

środa, 17 stycznia

Luksika Kumkhum (Tajlandia, Q) - Belinda Bencić (Szwajcaria) 6:1, 6:3
Petra Martić (Chorwacja) - Irina-Camelia Begu (Rumunia) 6:4, 7:6(3)
Elise Mertens (Belgia) - Daria Gawriłowa (Australia, 23) 7:5, 6:3
Alize Cornet (Francja) - Julia Görges (Niemcy, 12) 6:4, 6:3
Denisa Allertova (Czechy, Q) - Shuai Zhang (Chiny) 6:4, 7:6(5)
Magda Linette (Polska) - Daria Kasatkina (Rosja, 22) 7:6(4), 6:2
Marta Kostiuk (Ukraina, Q) - Olivia Rogowska (Australia, WC) 6:3, 7:5
Elina Switolina (Ukraina, 4) - Katerina Siniakova (Czechy) 4:6, 6:2, 6:1
Jelena Ostapenko (Łotwa, 7) - Ying-Ying Duan (Chiny) 6:3, 3:6, 6:4
Anett Kontaveit (Estonia, 32) - Mona Barthel (Niemcy) 6:3, 4:6, 6:3
Kaia Kanepi (Estonia) - Monica Puig (Portoryko) 6:4, 6:3
Carla Suarez (Hiszpania) - Timea Babos (Węgry) 6:4, 2:6, 6:2
Kateryna Bondarenko (Ukraina) - Anastazja Pawluczenkowa (Rosja, 15) 6:2, 6:3
Magdalena Rybarikova (Słowacja, 19) - Kirsten Flipkens (Belgia) 6:4, 0:6, 6:2
Kiki Bertens (Holandia, 30) - Nicole Gibbs (USA) 7:6(3), 6:0
Karolina Woźniacka (Dania, 2) - Jana Fett (Chorwacja) 3:6, 6:2, 7:5

I runda:

wtorek, 16 stycznia

Simona Halep (Rumunia, 1) - Destanee Aiava (Australia, WC) 7:6(5), 6:1
Eugenie Bouchard (Kanada) - Oceane Dodin (Francja) 6:3, 7:6(5)
Lauren Davis (USA) - Jana Cepelova (Słowacja) 6:7(4), 6:3, 6:1
Andrea Petković (Niemcy) - Petra Kvitova (Czechy, 27) 6:3, 4:6, 10:8
Ashleigh Barty (Australia, 18) - Aryna Sabalenka (Białoruś) 6:7(2), 6:4, 6:4
Camila Giorgi (Włochy) - Anna Kalinska (Rosja, Q) 6:4, 6:3
Naomi Osaka (Japonia) - Kristina Kucova (Słowacja) 7:5, 6:2
Jelena Wiesnina (Rosja, 16) - Ons Jabeur (Tunezja) 6:3, 6:4
Johanna Konta (Wielka Brytania, 9) - Madison Brengle (USA) 6:3, 6:1
Bernarda Pera (USA, LL) - Anna Blinkowa (Rosja, Q) 6:2, 6:2
Lara Arruabarrena (Hiszpania) - Richel Hogenkamp (Holandia) 6:1, 6:2
Barbora Strycova (Czechy, 20) - Kristie Ahn (USA, WC) 6:1, 7:5
Lucie Safarova (Czechy, 29) - Ajla Tomljanović (Australia, WC) 7:5, 6:3
Sorana Cirstea (Rumunia) - Zarina Dijas (Kazachstan) 5:7, 6:4, 6:3
Beatriz Haddad Maia (Brazylia) - Lizette Cabrera (Australia, WC) 7:6(3), 6:4
Karolina Pliskova (Czechy, 6) - Veronica Cepede Royg (Paragwaj) 6:3, 6:4

Garbine Muguruza (Hiszpania, 3) - Jessika Ponchet (Francja, WC) 6:4, 6:3
Su-Wei Hsieh (Tajwan) - Lin Zhu (Chiny, Q) 0:6, 6:0, 8:6
Łesia Curenko (Ukraina) - Natalia Wichliancewa (Rosja) 3:6, 6:3, 6:4
Agnieszka Radwańska (Polska, 26) - Kristyna Pliskova (Czechy) 2:6, 6:3, 6:2
Andżelika Kerber (Niemcy, 21) - Anna-Lena Friedsam (Niemcy) 6:0, 6:4
Donna Vekić (Chorwacja) - Nao Hibino (Japonia) 7:5, 6:3
Maria Szarapowa (Rosja) - Tatjana Maria (Niemcy) 6:1, 6:4
Anastasija Sevastova (Łotwa, 14) - Varvara Lepchenko (USA) 3:6, 6:3, 6:2
Ana Bogdan (Rumunia) - Kristina Mladenović (Francja, 11) 6:3, 6:2
Julia Putincewa (Kazachstan) - Heather Watson (Wielka Brytania) 7:5, 7:6(6)
Jekaterina Aleksandrowa (Rosja) - Polona Hercog (Słowenia) 7:6(2), 6:4
Madison Keys (USA, 17) - Qiang Wang (Chiny) 6:1, 7:5
Mirjana Lucić-Baroni (Chorwacja, 28) - Shelby Rogers (USA) 7:6(6), 5:7, 6:2
Alaksandra Sasnowicz (Białoruś) - Christina McHale (USA) 6:3, 6:2
Marketa Vondrousova (Czechy) - Kurumi Nara (Japonia) 7:5, 6:4
Caroline Garcia (Francja, 8) - Carina Witthöft (Niemcy) 7:5, 6:3

poniedziałek, 15 stycznia

Belinda Bencić (Szwajcaria) - Venus Williams (USA, 5) 6:3, 7:5
Luksika Kumkhum (Tajlandia, Q) - Johanna Larsson (Szwecja) 6:3, 7:5
Petra Martić (Chorwacja) - Alison van Uytvanck (Belgia) 7:6(5), 6:3
Irina-Camelia Begu (Rumunia) - Jekaterina Makarowa (Rosja, 31) 3:6, 6:4, 8:6
Daria Gawriłowa (Australia, 23) - Irina Falconi (USA, Q) 6:1, 6:1
Elise Mertens (Belgia) - Viktoria Kuzmova (Słowacja, Q) 6:2, 6:1
Alize Cornet (Francja) - Xinyu Wang (Chiny, WC) 6:4, 6:2
Julia Görges (Niemcy, 12) - Sofia Kenin (USA) 6:4, 6:4
Shuai Zhang (Chiny) - Sloane Stephens (USA, 13) 2:6, 7:6(2), 6:2
Denisa Allertova (Czechy, Q) - Pauline Parmentier (Francja) 6:3, 6:0
Magda Linette (Polska) - Jennifer Brady (USA) 2:6, 6:4, 6:3
Daria Kasatkina (Rosja, 22) - Anna Karolina Schmiedlova (Słowacja, Q) 6:0, 6:3
Marta Kostiuk (Ukraina, Q) - Shuai Peng (Chiny, 25) 6:2, 6:2
Olivia Rogowska (Australia, WC) - Jaimee Fourlis (Australia, WC) 6:3, 6:7(3), 6:2
Katerina Siniakova (Czechy) - Maria Sakkari (Grecja) 6:2, 6:7(5), 6:4
Elina Switolina (Ukraina, 4) - Ivana Jorović (Serbia, Q) 6:3, 6:2

Jelena Ostapenko (Łotwa, 7) - Francesca Schiavone (Włochy) 6:1, 6:4
Ying-Ying Duan (Chiny) - Mariana Duque (Kolumbia) 6:0, 6:1
Mona Barthel (Niemcy) - Monica Niculescu (Rumunia) 6:4, 7:5
Anett Kontaveit (Estonia, 32) - Aleksandra Krunić (Serbia) 6:4, 7:5
Kaia Kanepi (Estonia) - Dominika Cibulkova (Słowacja, 24) 6:2, 6:2
Monica Puig (Portoryko) - Samantha Stosur (Australia) 4:6, 7:6(6), 6:4
Carla Suarez (Hiszpania) - Magdalena Fręch (Polska, Q) 7:5, 6:3
Timea Babos (Węgry) - Coco Vandeweghe (USA, 10) 7:6(4), 6:2
Anastazja Pawluczenkowa (Rosja, 15) - Kateryna Kozłowa (Ukraina) 3:6, 6:4, 6:3
Kateryna Bondarenko (Ukraina) - Viktorija Golubić (Szwajcaria, Q) 7:6(3), 4:6, 6:2
Kirsten Flipkens (Belgia) - Alison Riske (USA) 2:6, 7:6(6), 6:3
Magdalena Rybarikova (Słowacja, 19) - Taylor Townsend (USA) 6:0, 7:5
Kiki Bertens (Holandia, 30) - Catherine Bellis (USA) 6:7(5), 6:4, 6:2
Nicole Gibbs (USA) - Wiktoria Tomowa (Bułgaria, LL) 6:1, 6:1
Jana Fett (Chorwacja) - Misa Eguchi (Japonia) 6:3, 6:2
Karolina Woźniacka (Dania, 2) - Mihaela Buzarnescu (Rumunia) 6:2, 6:3

ZOBACZ WIDEO: Dawid Celt o cierpieniu Agnieszki Radwańskiej. "Każdy organizm ma swój kres"

Czy Simona Halep wygra turniej?

zagłosuj, jeśli chcesz zobaczyć wyniki

Polub Tenis na Facebooku
Zgłoś błąd
inf. własna
Komentarze (0)
    Już uciekasz? Sprawdź jeszcze to:
    ×
    Sport na ×