WP SportoweFakty.wp.pl – wiadomości sportowe, relacje live, wyniki meczów

Kokpit Kibice
Relacje na żywo
  • wszystkie
  • Piłka Nożna
  • Siatkówka
  • Żużel
  • Koszykówka
  • Piłka ręczna
  • Skoki narciarskie
  • Tenis

ATP Indian Wells: Program i wyniki

Novak Djoković i Roger Federer to jedyni uczestnicy turnieju BNP Paribas Open 2018, którzy w przeszłości wygrali te zawody. Obaj celują w szósty tytuł na kalifornijskich kortach. W głównej drabince imprezy w Indian Wells nie znalazł się żaden Polak.
Rafał Smoliński
Rafał Smoliński
Getty Images / Quinn Rooney / Na zdjęciu: Roger Federer

BNP Paribas Open, Indian Wells (USA)
ATP World Tour Masters 1000, kort twardy, pula nagród 7,972 mln dolarów

finał:

niedziela, 18 marca

Juan Martin del Potro (Argentyna, 6) - Roger Federer (Szwajcaria, 1) 6:4, 6:7(8), 7:6(2)

półfinał:

sobota, 17 marca

Roger Federer (Szwajcaria, 1) - Borna Corić (Chorwacja) 5:7, 6:4, 6:4
Juan Martin del Potro (Argentyna, 6) - Milos Raonić (Kanada, 32) 6:2, 6:3

ćwierćfinał:

piątek, 16 marca

Milos Raonić (Kanada, 32) - Sam Querrey (USA, 18) 7:5, 2:6, 6:3
Juan Martin del Potro (Argentyna, 6) - Philipp Kohlschreiber (Niemcy, 31) 3:6, 6:3, 6:4

czwartek, 15 marca

Roger Federer (Szwajcaria, 1) - Hyeon Chung (Korea Południowa, 23) 7:5, 6:1
Borna Corić (Chorwacja) - Kevin Anderson (RPA, 7) 2:6, 6:4, 7:6(3)

IV runda (1/8 finału):

środa, 14 marca

Roger Federer (Szwajcaria, 1) - Jeremy Chardy (Francja) 7:5, 6:4
Hyeon Chung (Korea Południowa, 23) - Pablo Cuevas (Urugwaj, 30) 6:1, 6:3
Borna Corić (Chorwacja) - Taylor Fritz (USA) 6:2, 6:7(6), 6:4
Kevin Anderson (RPA, 7) - Pablo Carreno (Hiszpania, 11) 4:6, 6:3, 7:6(6)
Sam Querrey (USA, 18) - Feliciano Lopez (Hiszpania, 28) 6:3, 6:4
Milos Raonić (Kanada, 32) - Marcos Baghdatis (Cypr, Q) walkower
Juan Martin del Potro (Argentyna, 6) - Leonardo Mayer (Argentyna) 3:6, 7:6(2), 6:3
Philipp Kohlschreiber (Niemcy, 31) - Pierre-Hugues Herbert (Francja) 6:4, 7:6(1)

III runda (1/16 finału):

wtorek, 13 marca

Feliciano Lopez (Hiszpania, 28) - Jack Sock (USA, 8) 7:6(6), 4:6, 6:4
Sam Querrey (USA, 18) - Yuki Bhambri (Indie, Q) 6:7(4), 6:4, 6:4
Marcos Baghdatis (Cypr, Q) - Dudi Sela (Izrael, LL) 7:6(5), 6:4
Milos Raonić (Kanada, 32) - Joao Sousa (Portugalia) 7:5, 4:6, 6:2
Juan Martin del Potro (Argentyna, 6) - David Ferrer (Hiszpania, 29) 6:4, 7:6(3)
Leonardo Mayer (Argentyna) - Taro Daniel (Japonia, Q) 6:4, 6:1
Pierre-Hugues Herbert (Francja) - Gael Monfils (Francja) 6:2, 3:1 i krecz
Philipp Kohlschreiber (Niemcy, 31) - Marin Cilić (Chorwacja, 2) 6:4, 6:4

poniedziałek, 12 marca

Roger Federer (Szwajcaria, 1) - Filip Krajinović (Serbia, 25) 6:2, 6:1
Jeremy Chardy (Francja) - Adrian Mannarino (Francja, 20) 7:5, 4:6, 6:1
Hyeon Chung (Korea Południowa, 23) - Tomas Berdych (Czechy, 12) 6:4, 6:4
Pablo Cuevas (Urugwaj, 30) - Dominic Thiem (Austria, 5) 3:6, 6:4, 4:2 i krecz
Taylor Fritz (USA) - Fernando Verdasco (Hiszpania) 4:6, 6:2, 7:6(1)
Borna Corić (Chorwacja) - Roberto Bautista (Hiszpania, 13) 6:1, 6:3
Pablo Carreno (Hiszpania, 11) - Danił Miedwiediew (Rosja) 6:1, 7:5
Kevin Anderson (RPA, 7) - Nicolas Kicker (Argentyna) 7:6(1), 7:6(3)

II runda (1/32 finału):

niedziela, 11 marca

Roger Federer (Szwajcaria, 1) - Federico Delbonis (Argentyna) 6:3, 7:6(6)

Jack Sock (USA, 8) - Thomas Fabbiano (Włochy) 6:2, 7:5
Feliciano Lopez (Hiszpania, 28) - Ernesto Escobedo (USA, WC) 6:4, 6:3
Sam Querrey (USA, 18) - Mischa Zverev (Niemcy) 6:4, 7:5
Yuki Bhambri (Indie, Q) - Lucas Pouille (Francja, 9) 6:4, 6:4
Marcos Baghdatis (Cypr, Q) - Diego Schwartzman (Argentyna, 14) 7:5, 6:4
Dudi Sela (Izrael, LL) - Kyle Edmund (Wielka Brytania, 21) 6:4, 6:4
Milos Raonić (Kanada, 32) - Felix Auger-Aliassime (Kanada, Q) 6:4, 6:4
Joao Sousa (Portugalia) - Alexander Zverev (Niemcy, 4) 7:5, 5:7, 6:4

Juan Martin del Potro (Argentyna, 6) - Alex de Minaur (Australia, WC) 6:2, 6:1
David Ferrer (Hiszpania, 29) - Tennys Sandgren (USA, WC) 6:2, 7:6(3)
Leonardo Mayer (Argentyna) - Ruben Bemelmans (Belgia, LL) 6:4, 6:1
Taro Daniel (Japonia, Q) - Novak Djoković (Serbia, 10) 7:6(3), 4:6, 6:1
Gael Monfils (Francja) - John Isner (USA, 15) 6:7(5), 7:6(3), 7:5
Pierre-Hugues Herbert (Francja) - Gilles Muller (Luksemburg, 24) 6:3, 7:5
Philipp Kohlschreiber (Niemcy, 31) - Tim Smyczek (USA, Q) 1:6, 6:4, 6:4
Marin Cilić (Chorwacja, 2) - Marton Fucsovics (Węgry) 7:5, 6:3

sobota, 10 marca

Filip Krajinović (Serbia, 25) - Mitchell Krueger (USA, Q) 6:2, 6:2
Adrian Mannarino (Francja, 20) - Peter Polansky (Kanada, Q) 6:1, 6:4
Jeremy Chardy (Francja) - Fabio Fognini (Włochy, 16) 4:6, 7:6(2), 6:4
Tomas Berdych (Czechy, 12) - Maximilian Marterer (Niemcy) 6:1, 6:4
Hyeon Chung (Korea Południowa, 23) - Dusan Lajović (Serbia) 6:7(9), 6:3, 6:3
Pablo Cuevas (Urugwaj, 30) - Denis Shapovalov (Kanada) 7:6(4), 6:3
Dominic Thiem (Austria, 5) - Stefanos Tsitsipas (Grecja) 6:2, 3:6, 6:3

Fernando Verdasco (Hiszpania) - Grigor Dimitrow (Bułgaria, 3) 7:6(4), 4:6, 6:3
Taylor Fritz (USA) - Andriej Rublow (Rosja, 27) 6:4, 7:6(4)
Borna Corić (Chorwacja) - Albert Ramos (Hiszpania, 19) 6:0, 6:3
Roberto Bautista (Hiszpania, 13) - Jared Donaldson (USA) 6:4, 6:2
Pablo Carreno (Hiszpania, 11) - Horacio Zeballos (Argentyna) 3:6, 6:3, 7:6(3)
Danił Miedwiediew (Rosja) - Matteo Berrettini (Włochy, LL) 6:7(6), 7:5, 6:4
Nicolas Kicker (Argentyna) - Damir Dzumhur (Bośnia i Hercegowina, 26) 4:6, 6:2, 6:1
Kevin Anderson (RPA, 7) - Jewgienij Donskoj (Rosja) 7:5, 6:4

I runda:

piątek, 9 marca

Thomas Fabbiano (Włochy) - Bradley Klahn (USA, WC) 6:4, 6:4
Ernesto Escobedo (USA, WC) - Frances Tiafoe (USA) 7:5, 6:3
Mischa Zverev (Niemcy) - Michaił Kukuszkin (Kazachstan) 6:3, 4:6, 6:1
Yuki Bhambri (Indie, Q) - Nicolas Mahut (Francja, Q) 7:5, 6:3
Marcos Baghdatis (Cypr, Q) - Yoshihito Nishioka (Japonia) 7:5, 3:6, 7:5
Dudi Sela (Izrael, LL) - Peter Gojowczyk (Niemcy) 6:4, 6:4
Felix Auger-Aliassime (Kanada, Q) - Vasek Pospisil (Kanada, Q) 6:2, 7:6(4)
Joao Sousa (Portugalia) - Michaił Jużny (Rosja) 4:6, 6:4, 7:6(4)

Alex de Minaur (Australia, WC) - Jan-Lennard Struff (Niemcy) 3:6, 7:6(3), 7:6(5)
Tennys Sandgren (USA, WC) - Nikołoz Basilaszwili (Gruzja) 6:3, 2:1 i krecz
Leonardo Mayer (Argentyna) - Victor Estrella (Dominikana) 4:6, 6:4, 6:1
Taro Daniel (Japonia, Q) - Cameron Norrie (Wielka Brytania, Q) 6:3, 1:6, 6:1
Gael Monfils (Francja) - Matthew Ebden (Australia) 6:3, 6:3
Pierre-Hugues Herbert (Francja) - Gilles Simon (Francja) 6:7(8), 7:6(5), 6:3
Tim Smyczek (USA, Q) - Laslo Djere (Serbia) 6:3, 6:2
Marton Fucsovics (Węgry) - Viktor Troicki (Serbia) 7:6(3), 6:1

czwartek, 8 marca

Federico Delbonis (Argentyna) - Ryan Harrison (USA) 6:2, 4:6, 7:5
Mitchell Krueger (USA, Q) - Benoit Paire (Francja) 6:4, 1:6, 6:4
Peter Polansky (Kanada, Q) - Marius Copil (Rumunia) 7:6(3), 6:7(5), 7:6(12)
Jeremy Chardy (Francja) - Julien Benneteau (Francja) 6:4, 7:6(9)
Maximilian Marterer (Niemcy) - Ivo Karlović (Chorwacja) 6:7(13), 7:6(4), 6:3
Dusan Lajović (Serbia) - Lukas Lacko (Słowacja) 6:4, 6:4
Denis Shapovalov (Kanada) - Ricardas Berankis (Litwa, Q) 6:3, 6:4
Stefanos Tsitsipas (Grecja) - Radu Albot (Mołdawia) 7:6(2), 6:2

Fernando Verdasco (Hiszpania) - Guido Pella (Argentyna) 6:2, 1:6, 6:2
Taylor Fritz (USA) - Reilly Opelka (USA, WC) 4:6, 7:6(6), 6:4
Borna Corić (Chorwacja) - Donald Young (USA) 6:0, 6:2
Jared Donaldson (USA) - Evan King (USA, Q) 6:1, 4:6, 6:4
Horacio Zeballos (Argentyna) - Yuichi Sugita (Japonia) 6:7(5), 6:4, 7:6(4)
Danił Miedwiediew (Rosja) - Steve Johnson (USA) 7:6(0), 6:4
Nicolas Kicker (Argentyna) - Jiri Vesely (Czechy) 7:5, 6:3
Jewgienij Donskoj (Rosja) - Karen Chaczanow (Rosja) 6:3, 1:6, 7:6(4)

wolne losy: Roger Federer (Szwajcaria, 1); Marin Cilić (Chorwacja, 2); Grigor Dimitrow (Bułgaria, 3); Alexander Zverev (Niemcy, 4); Dominic Thiem (Austria, 5); Juan Martin del Potro (Argentyna, 6); Kevin Anderson (RPA, 7); Jack Sock (USA, 8); Lucas Pouille (Francja, 9); Novak Djoković (Serbia, 10); Pablo Carreno (Hiszpania, 11); Tomas Berdych (Czechy, 12); Roberto Bautista (Hiszpania, 13); Diego Schwartzman (Argentyna, 14); John Isner (USA, 15); Fabio Fognini (Włochy, 16); Matteo Berrettini (Włochy, LL); Sam Querrey (USA, 18); Albert Ramos (Hiszpania, 19); Adrian Mannarino (Francja, 20); Kyle Edmund (Wielka Brytania, 21); Ruben Bemelmans (Belgia, LL); Hyeon Chung (Korea Południowa, 23); Gilles Muller (Luksemburg, 24); Filip Krajinović (Serbia, 25); Damir Dzumhur (Bośnia i Hercegowina, 26); Andriej Rublow (Rosja, 27); Feliciano Lopez (Hiszpania, 28); David Ferrer (Hiszpania, 29); Pablo Cuevas (Urugwaj, 30); Philipp Kohlschreiber (Niemcy, 31); Milos Raonić (Kanada, 32)

ZOBACZ WIDEO #dziejesiewsporcie: zaskakująca scena. Balotelli jako przykładny ojciec

Czy Roger Federer wygra turniej w Indian Wells?

zagłosuj, jeśli chcesz zobaczyć wyniki

Polub Tenis na Facebooku
Zgłoś błąd
inf. własna

Komentarze (0):

[ Anuluj ] Odpowiadasz na komentarz:

Dowiedz się jak umieszczać linki od tagów, pogrubiać tekst, itp.
Już uciekasz? Sprawdź jeszcze to:
×
Sport na ×