WP SportoweFakty.wp.pl – wiadomości sportowe, relacje live, wyniki meczów

Kokpit Kibice
Relacje na żywo
  • wszystkie
  • Piłka Nożna
  • Siatkówka
  • Żużel
  • Koszykówka
  • Piłka ręczna
  • Skoki narciarskie
  • Tenis

ATP Miami: Program i wyniki

96 tenisistów wystąpi w drugiej w sezonie 2018 imprezie rangi ATP World Tour Masters 1000 - Miami Open. Tytułu na Florydzie broni lider światowego rankingu - Szwajcar Roger Federer. W głównej drabince nie ma ani jednego reprezentanta Polski.
Rafał Smoliński
Rafał Smoliński
Getty Images / Harry How / Na zdjęciu: Roger Federer

Miami Open, Miami (USA)
ATP World Tour Masters 1000, kort twardy, pula nagród 7,972 mln dolarów

finał:

niedziela, 1 kwietnia

John Isner (USA, 14) - Alexander Zverev (Niemcy, 4) 6:7(4), 6:4, 6:4

półfinał:

piątek, 30 marca

Alexander Zverev (Niemcy, 4) - Pablo Carreno (Hiszpania, 16) 7:6(4), 6:2
John Isner (USA, 14) - Juan Martin del Potro (Argentyna, 5) 6:1, 7:6(2)

ćwierćfinał:

czwartek, 29 marca

Pablo Carreno (Hiszpania, 16) - Kevin Anderson (RPA, 6) 6:4, 5:7, 7:6(6)
Alexander Zverev (Niemcy, 4) - Borna Corić (Chorwacja, 29) 6:4, 6:4

środa, 28 marca

Juan Martin del Potro (Argentyna, 5) - Milos Raonić (Kanada, 20) 5:7, 7:6(1), 7:6(3)
John Isner (USA, 14) - Hyeon Chung (Korea Południowa, 19) 6:1, 6:4

IV runda (1/8 finału):

wtorek, 27 marca

Pablo Carreno (Hiszpania, 16) - Fernando Verdasco (Hiszpania, 31) 6:0, 6:3
Kevin Anderson (RPA, 6) - Frances Tiafoe (USA) 7:6(3), 6:4
Alexander Zverev (Niemcy, 4) - Nick Kyrgios (Australia, 17) 6:4, 6:4
Borna Corić (Chorwacja, 29) - Denis Shapovalov (Kanada) 7:6(2), 4:6, 6:4
Juan Martin del Potro (Argentyna, 5) - Filip Krajinović (Serbia, 22) 6:4, 6:2
Milos Raonić (Kanada, 20) - Jeremy Chardy (Francja) 6:3, 6:4
Hyeon Chung (Korea Południowa, 19) - Joao Sousa (Portugalia) 6:4, 6:3
John Isner (USA, 14) - Marin Cilić (Chorwacja, 2) 7:6(0), 6:3

III runda (1/16 finału):

poniedziałek, 26 marca

Fernando Verdasco (Hiszpania, 31) - Thanasi Kokkinakis (Australia, Q) 3:6, 6:4, 7:6(4)
Pablo Carreno (Hiszpania, 16) - Steve Johnson (USA) 6:4, 6:4
Frances Tiafoe (USA) - Tomas Berdych (Czechy, 10) 6:7(2), 6:2, 7:6(1)
Kevin Anderson (RPA, 6) - Karen Chaczanow (Rosja, 32) 4:6, 6:2, 6:3
Alexander Zverev (Niemcy, 4) - David Ferrer (Hiszpania, 28) 2:6, 6:2, 6:4
Nick Kyrgios (Australia, 17) - Fabio Fognini (Włochy, 15) 6:3, 6:3
Denis Shapovalov (Kanada) - Sam Querrey (USA, 11) 6:4, 3:6, 7:5
Borna Corić (Chorwacja, 29) - Jack Sock (USA, 8) 5:7, 7:6(4), 6:3

niedziela, 25 marca

Juan Martin del Potro (Argentyna, 5) - Kei Nishikori (Japonia, 26) 6:2, 6:2
Filip Krajinović (Serbia, 22) - Benoit Paire (Francja) 6:3, 6:3
Milos Raonić (Kanada, 20) - Diego Schwartzman (Argentyna, 13) 7:6(5), 6:3
Jeremy Chardy (Francja) - Grigor Dimitrow (Bułgaria, 3) 6:4, 6:4
Joao Sousa (Portugalia) - Jared Donaldson (USA) 1:6, 6:3, 6:4
Hyeon Chung (Korea Południowa, 19) - Michael Mmoh (USA, Q) 6:1, 6:1
John Isner (USA, 14) - Michaił Jużny (Rosja) 6:4, 6:3
Marin Cilić (Chorwacja, 2) - Vasek Pospisil (Kanada) 7:5, 7:6(4)

II runda (1/32 finału):

sobota, 24 marca

Thanasi Kokkinakis (Australia, Q) - Roger Federer (Szwajcaria, 1) 3:6, 6:3, 7:6(4)
Fernando Verdasco (Hiszpania, 31) - Guillermo Garcia-Lopez (Hiszpania) 4:6, 6:0, 6:2
Steve Johnson (USA) - Adrian Mannarino (Francja, 18) 6:3, 6:3
Pablo Carreno (Hiszpania, 16) - Denis Istomin (Uzbekistan) 6:1, 6:0
Tomas Berdych (Czechy, 10) - Yoshihito Nishioka (Japonia) 6:1, 6:4
Frances Tiafoe (USA) - Kyle Edmund (Wielka Brytania, 21) 7:6(4), 4:6, 7:6(5)
Karen Chaczanow (Rosja, 32) - Marius Copil (Rumunia) 7:5, 6:3
Kevin Anderson (RPA, 6) - Nikołoz Basilaszwili (Gruzja) 6:4, 6:3

Alexander Zverev (Niemcy, 4) - Danił Miedwiediew (Rosja) 6:4, 1:6, 7:6(5)
David Ferrer (Hiszpania, 28) - Jewgienij Donskoj (Rosja) 6:2, 6:2
Nick Kyrgios (Australia, 17) - Dusan Lajović (Serbia) 6:4, 6:1
Fabio Fognini (Włochy, 15) - Nicola Kuhn (Hiszpania, WC) 6:2, 6:4
Sam Querrey (USA, 11) - Radu Albot (Mołdawia) 7:6(4), 6:1
Denis Shapovalov (Kanada) - Damir Dzumhur (Bośnia i Hercegowina, 24) 6:1, 7:5
Borna Corić (Chorwacja, 29) - Leonardo Mayer (Argentyna) 6:7(5), 6:3, 6:4
Jack Sock (USA, 8) - Yuki Bhambri (Indie, Q) 6:3, 7:6(3)

piątek, 23 marca

Juan Martin del Potro (Argentyna, 5) - Robin Haase (Holandia) 6:4, 5:7, 6:2
Kei Nishikori (Japonia, 26) - John Millman (Australia, Q) 7:6(4), 4:6, 6:3
Filip Krajinović (Serbia, 22) - Liam Broady (Wielka Brytania, Q) 6:3, 6:2
Benoit Paire (Francja) - Novak Djoković (Serbia, 9) 6:3, 6:4
Diego Schwartzman (Argentyna, 13) - Nicolas Jarry (Chile) 6:3, 6:1
Milos Raonić (Kanada, 20) - Mikael Ymer (Szwecja, WC) 6:3, 6:3
Jeremy Chardy (Francja) - Richard Gasquet (Francja, 30) 7:5, 6:1
Grigor Dimitrow (Bułgaria, 3) - Maximilian Marterer (Niemcy) 4:6, 6:2, 6:1

Joao Sousa (Portugalia) - David Goffin (Belgia, 7) 6:0, 6:1
Jared Donaldson (USA) - Feliciano Lopez (Hiszpania, 25) 6:4, 6:2
Hyeon Chung (Korea Południowa, 19) - Matthew Ebden (Australia) 6:3, 7:5
Michael Mmoh (USA, Q) - Roberto Bautista (Hiszpania, 12) 7:6(4), 2:6, 6:4
John Isner (USA, 14) - Jiri Vesely (Czechy) 7:6(3), 1:6, 6:3
Michaił Jużny (Rosja) - Giller Muller (Luksemburg, 23) 4:6, 6:4, 6:2
Vasek Pospisil (Kanada) - Andriej Rublow (Rosja, 27) 7:6(5), 6:4
Marin Cilić (Chorwacja, 2) - Pierre-Hugues Herbert (Francja) 7:5, 6:3

I runda:

czwartek, 22 marca

Thanasi Kokkinakis (Australia, Q) - Calvin Hemery (Francja, Q) 6:1, 6:2
Guillermo Garcia-Lopez (Hiszpania) - Tennys Sandgren (USA) 7:6(3), 7:6(6)
Steve Johnson (USA) - Victor Estrella (Dominikana) 6:3, 6:3
Denis Istomin (Uzbekistan) - Miomir Kecmanović (Serbia, WC) 7:5, 6:4
Yoshihito Nishioka (Japonia) - Alex de Minaur (Australia, Q) 6:2, 6:4
Frances Tiafoe (USA) - Nicolas Kicker (Argentyna) 6:3, 7:6(4)
Marius Copil (Rumunia) - Michaił Kukuszkin (Kazachstan) 7:6(2), 6:4
Nikołoz Basilaszwili (Gruzja) - Thomas Fabbiano (Włochy) 1:6, 6:2, 7:5

Danił Miedwiediew (Rosja) - Stefanos Tsitsipas (Grecja) 2:6, 6:4, 6:2
Jewgienij Donskoj (Rosja) - Aljaz Bedene (Słowenia) 7:5, 6:4
Dusan Lajović (Serbia) - Horacio Zeballos (Argentyna) 3:6, 7:6(2), 6:4
Nicola Kuhn (Hiszpania, WC) - Darian King (Barbados, Q) 7:6(4), 6:4
Radu Albot (Mołdawia) - Ricardas Berankis (Litwa, Q) 6:1, 4:6, 7:6(4)
Denis Shapovalov (Kanada) - Viktor Troicki (Serbia) 6:3, 6:7(4), 7:6(6)
Leonardo Mayer (Argentyna) - Donald Young (USA) 3:6, 6:4, 6:2
Yuki Bhambri (Indie, Q) - Mirza Basić (Bośnia i Hercegowina, LL) 7:5, 6:3

środa, 21 marca

Robin Haase (Holandia) - Yuichi Sugita (Japonia) 6:4, 3:6, 6:1
John Millman (Australia, Q) - Peter Gojowczyk (Niemcy) 2:6, 6:4, 6:4
Liam Broady (Wielka Brytania, Q) - Bjorn Fratangelo (USA, Q) 7:6(5), 6:3
Benoit Paire (Francja) - Mischa Zverev (Niemcy) 1:6, 6:1, 6:2
Nicolas Jarry (Chile) - Cameron Norrie (Wielka Brytania, Q) 7:6(3), 6:2
Mikael Ymer (Szwecja, WC) - Jan-Lennard Struff (Niemcy) 3:6, 7:5, 6:1
Jeremy Chardy (Francja) - Rogerio Dutra Silva (Brazylia, Q) 6:3, 7:6(2)
Maximilian Marterer (Niemcy) - Marton Fucsovics (Węgry) 6:4, 6:4

Joao Sousa (Portugalia) - Ryan Harrison (USA) 7:6(4), 7:6(4)
Jared Donaldson (USA) - Marcos Baghdatis (Cypr, WC) 6:3, 6:4
Matthew Ebden (Australia) - Gilles Simon (Francja) 6:3, 6:7(2), 7:5
Michael Mmoh (USA, Q) - Christopher Eubanks (USA, WC) 4:6, 6:4, 6:4
Jiri Vesely (Czechy) - Lukas Lacko (Słowacja) 7:6(2), 6:3
Michaił Jużny (Rosja) - Guido Pella (Argentyna) 7:6(3), 7:6(2)
Vasek Pospisil (Kanada) - Ivo Karlović (Chorwacja) 7:6(4), 7:6(5)
Pierre-Hugues Herbert (Francja) - Taylor Fritz (USA) 7:6(4), 6:4

wolne losy: Roger Federer (Szwajcaria, 1); Marin Cilić (Chorwacja, 2); Grigor Dimitrow (Bułgaria, 3); Alexander Zverev (Niemcy, 4); Juan Martin del Potro (Argentyna, 5); Kevin Anderson (RPA, 6); David Goffin (Belgia, 7); Jack Sock (USA, 8); Novak Djoković (Serbia, 9); Tomas Berdych (Czechy, 10); Sam Querrey (USA, 11); Roberto Bautista (Hiszpania, 12); Diego Schwartzman (Argentyna, 13); John Isner (USA, 14); Fabio Fognini (Włochy, 15); Pablo Carreno (Hiszpania, 16); Nick Kyrgios (Australia, 17); Adrian Mannarino (Francja, 18); Hyeon Chung (Korea Południowa, 19); Milos Raonić (Kanada, 20); Kyle Edmund (Wielka Brytania, 21); Filip Krajinović (Serbia, 22); Gilles Muller (Luksemburg, 23); Damir Dzumhur (Bośnia i Hercegowina, 24); Feliciano Lopez (Hiszpania, 25); Kei Nishikori (Japonia, 26); Andriej Rublow (Rosja, 27); David Ferrer (Hiszpania, 28); Borna Corić (Chorwacja, 29); Richard Gasquet (Francja, 30); Fernando Verdasco (Hiszpania, 31); Karen Chaczanow (Rosja, 32)

ZOBACZ WIDEO: "Z bieganiem miał się pożegnać". Jakub Krzewina i jego sprint marzeń



Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

Czy Roger Federer wygra turniej w Miami?

zagłosuj, jeśli chcesz zobaczyć wyniki

Polub Tenis na Facebooku
Zgłoś błąd
inf. własna

Komentarze (0):

[ Anuluj ] Odpowiadasz na komentarz:

Dowiedz się jak umieszczać linki od tagów, pogrubiać tekst, itp.