WP SportoweFakty.wp.pl – wiadomości sportowe, relacje live, wyniki meczów

Kokpit Kibice
Relacje na żywo
  • wszystkie
  • Piłka Nożna
  • Siatkówka
  • Żużel
  • Koszykówka
  • Piłka ręczna
  • Skoki narciarskie
  • Tenis

WTA Miami: Program i wyniki

96 tenisistek przystąpi do rywalizacji w zawodach rangi WTA Premier Mandatory na kortach twardych w Miami. Tytułu na Florydzie broni Brytyjka Johanna Konta. W głównej drabince znalazły się dwie Polki - Agnieszka Radwańska i Magda Linette.
Rafał Smoliński
Rafał Smoliński
Getty Images / Matt King / Na zdjęciu: Johanna Konta

Wejdź na TYPER.WP.PL, twórz własne ligi i typuj wyniki meczów!

Miami Open, Miami (USA)
WTA Premier Mandatory, kort twardy, pula nagród 8,648 mln dolarów

finał:

sobota, 31 marca

Sloane Stephens (USA, 13) - Jelena Ostapenko (Łotwa, 6) 7:6(5), 6:1

półfinał:

czwartek, 29 marca

Sloane Stephens (USA, 13) - Wiktoria Azarenka (Białoruś, WC) 3:6, 6:2, 6:1
Jelena Ostapenko (Łotwa, 6) - Danielle Collins (USA, Q) 7:6(1), 6:3

ćwierćfinał:

środa, 28 marca

Jelena Ostapenko (Łotwa, 6) - Elina Switolina (Ukraina, 4) 7:6(3), 7:6(5)
Danielle Collins (USA, Q) - Venus Williams (USA, 8) 6:2, 6:3

wtorek, 27 marca

Wiktoria Azarenka (Białoruś, WC) - Karolina Pliskova (Czechy, 5) 7:5, 6:3
Sloane Stephens (USA, 13) - Andżelika Kerber (Niemcy, 10) 6:1, 6:2

IV runda (1/8 finału):

poniedziałek, 26 marca

Wiktoria Azarenka (Białoruś, WC) - Agnieszka Radwańska (Polska, 30) 6:2, 6:2
Karolina Pliskova (Czechy, 5) - Zarina Dijas (Kazachstan) 6:2, 2:1 i krecz
Sloane Stephens (USA, 13) - Garbine Muguruza (Hiszpania, 3) 6:3, 6:4
Andżelika Kerber (Niemcy, 10) - Yafan Wang (Chiny, Q) 6:7(1), 7:6(5), 6:3
Jelena Ostapenko (Łotwa, 6) - Petra Kvitova (Czechy, 9) 7:6(4), 6:3
Elina Switolina (Ukraina, 4) - Ashleigh Barty (Australia, 21) 7:5, 6:4
Venus Williams (USA, 8) - Johanna Konta (Wielka Brytania, 11) 5:7, 6:1, 6:2
Danielle Collins (USA, Q) - Monica Puig (Portoryko) 3:6, 6:4, 6:2

III runda (1/16 finału):

niedziela, 25 marca

Jelena Ostapenko (Łotwa, 6) - Beatriz Haddad Maia (Brazylia) 6:2, 7:6(2)
Petra Kvitova (Czechy, 9) - Sofia Kenin (Rosja, Q) 3:6, 6:2, 6:4
Ashleigh Barty (Australia, 21) - Petra Martić (Chorwacja) 6:4, 6:3
Elina Switolina (Ukraina, 4) - Daria Gawriłowa (Australia, 26) 4:6, 6:0, 6:1
Venus Williams (USA, 8) - Kiki Bertens (Holandia, 29) 5:7, 6:3, 7:5
Johanna Konta (Wielka Brytania, 11) - Elise Mertens (Belgia, 22) 6:2, 6:1
Danielle Collins (USA, Q) - Donna Vekić (Chorwacja) 4:6, 6:2, 6:1
Monica Puig (Portoryko) - Maria Sakkari (Grecja) 6:3, 7:5

sobota, 24 marca

Agnieszka Radwańska (Polska, 30) - Simona Halep (Rumunia, 1) 3:6, 6:2, 6:3
Wiktoria Azarenka (Białoruś, WC) - Anastasija Sevastova (Łotwa, 20) 3:6, 6:4, 6:1
Zarina Dijas (Kazachstan) - Carina Witthöft (Niemcy) 4:6, 7:5, 6:0
Karolina Pliskova (Czechy, 5) - Su-Wei Hsieh (Tajwan) 6:4, 1:6, 7:6(4)
Garbine Muguruza (Hiszpania, 3) - Christina McHale (USA) 6:2, 6:1
Sloane Stephens (USA, 13) - Monica Niculescu (Rumunia, Q) 6:7(1), 6:3, 4:0 i krecz
Andżelika Kerber (Niemcy, 10) - Anastazja Pawluczenkowa (Rosja, 23) 6:4, 6:4
Yafan Wang (Chiny, Q) - Alison Riske (USA, Q) 4:6, 6:3, 7:6(4)

II runda (1/32 finału):

piątek, 23 marca

Jelena Ostapenko (Łotwa, 6) - Timea Babos (Węgry) 6:4, 6:4
Beatriz Haddad Maia (Brazylia) - Shuai Zhang (Chiny, 31) 6:3, 6:2
Sofia Kenin (Rosja, Q) - Daria Kasatkina (Rosja, 19) 3:6, 6:2, 6:2
Petra Kvitova (Czechy, 9) - Aryna Sabalenka (Białoruś) 7:5, 3:6, 6:3
Petra Martić (Chorwacja) - Kristina Mladenović (Francja, 15) 3:6, 6:4, 6:2
Ashleigh Barty (Australia, 21) - Claire Liu (USA, WC) 6:0, 7:6(0)
Daria Gawriłowa (Australia, 26) - Andrea Petković (Niemcy, Q) 7:6(3), 6:4
Elina Switolina (Ukraina, 4) - Naomi Osaka (Japonia) 6:4, 6:2

Venus Williams (USA, 8) - Natalia Wichliancewa (Rosja, Q) 7:5, 6:4
Kiki Bertens (Holandia, 29) - Varvara Lepchenko (USA) 5:7, 7:6(5), 6:1
Elise Mertens (Belgia, 22) - Bernarda Pera (USA, WC) 7:6(5), 6:3
Johanna Konta (Wielka Brytania, 11) - Kirsten Flipkens (Belgia) 6:4, 6:3
Danielle Collins (USA, Q) - Coco Vandeweghe (USA, 16) 6:3, 1:6, 6:1
Donna Vekić (Chorwacja) - Jelena Wiesnina (Rosja, 24) 6:3, 6:7(4), 6:1
Maria Sakkari (Grecja) - Anett Kontaveit (Estonia, 28) 6:4, 6:1
Monica Puig (Portoryko) - Karolina Woźniacka (Dania, 2) 0:6, 6:4, 6:4

czwartek, 22 marca

Simona Halep (Rumunia, 1) - Oceane Dodin (Francja, LL) 3:6, 6:3, 7:5
Agnieszka Radwańska (Polska, 30) - Alison van Uytvanck (Belgia) 6:3, 7:6(4)
Anastasija Sevastova (Łotwa, 20) - Alize Cornet (Francja) 7:5, 6:4
Wiktoria Azarenka (Białoruś, WC) - Madison Keys (USA, 14) 7:6(5), 2:0 i krecz
Carina Witthöft (Niemcy) - Julia Görges (Niemcy, 12) 7:6(2), 4:6, 6:4
Zarina Dijas (Kazachstan) - Swietłana Kuzniecowa (Rosja, 18) 6:1, 6:3
Su-Wei Hsieh (Tajwan) - Sorana Cirstea (Rumunia, 32) 7:5, 6:2
Karolina Pliskova (Czechy, 5) - Jekaterina Makarowa (Rosja) 7:5, 7:5

Garbine Muguruza (Hiszpania, 3) - Amanda Anisimova (USA, WC) walkower
Christina McHale (USA) - Barbora Strycova (Czechy, 25) 6:1, 6:4
Monica Niculescu (Rumunia, Q) - Magdalena Rybarikova (Słowacja, 17) 6:3, 6:3
Sloane Stephens (USA, 13) - Ajla Tomljanović (Australia, WC) 6:1, 6:3
Andżelika Kerber (Niemcy, 10) - Johanna Larsson (Szwecja) 6:2, 6:2
Anastazja Pawluczenkowa (Rosja, 23) - Alaksandra Sasnowicz (Białoruś) 6:2, 3:6, 6:2
Yafan Wang (Chiny, Q) - Carla Suarez (Hiszpania, 27) 7:5, 6:3
Alison Riske (USA, Q) - Caroline Garcia (Francja, 7) 6:3, 6:1

I runda:

środa, 21 marca

Oceane Dodin (Francja, LL) - Veronica Cepede Royg (Paragwaj) 6:4, 6:7(3), 6:3
Alize Cornet (Francja) - Bethanie Mattek-Sands (USA, WC) 6:2, 7:5
Wiktoria Azarenka (Białoruś, WC) - Catherine Bellis (USA) 6:3, 6:0
Carina Witthöft (Niemcy) - Tatjana Maria (Niemcy) 6:3, 6:4
Zarina Dijas (Kazachstan) - Jennifer Brady (USA) 7:5, 7:6(8)
Su-Wei Hsieh (Tajwan) - Katie Boulter (Wielka Brytania, Q) 6:4, 7:5
Jekaterina Makarowa (Rosja) - Timea Bacsinszky (Szwajcaria) 6:2, 2:6, 6:4
Monica Niculescu (Rumunia, Q) - Julia Putincewa (Kazachstan) 6:2, 6:4
Yafan Wang (Chiny, Q) - Marketa Vondrousova (Czechy) 6:2, 4:6, 7:6(0)
Alison Riske (USA, Q) - Magda Linette (Polska) 1:6, 6:0, 6:2

Sofia Kenin (Rosja, Q) - Stefanie Vögele (Szwajcaria, Q) 6:4, 6:4
Aryna Sabalenka (Białoruś) - Madison Brengle (USA) 6:1, 6:4
Petra Martić (Chorwacja) - Lauren Davis (USA) 6:1, 7:5
Andrea Petković (Niemcy, Q) - Polona Hercog (Słowenia, Q) 6:2, 6:0
Naomi Osaka (Japonia) - Serena Williams (USA, WC) 6:3, 6:2
Natalia Wichliancewa (Rosja, Q) - Rebecca Peterson (Szwecja, Q) 7:5, 6:1
Varvara Lepchenko (USA) - Viktorija Golubić (Szwajcaria, Q) 6:4, 5:7, 7:5
Danielle Collins (USA, Q) - Irina-Camelia Begu (Rumunia) 6:1, 6:1
Donna Vekić (Chorwacja) - Camila Giorgi (Włochy) 6:0, 7:5
Monica Puig (Portoryko) - Samantha Stosur (Australia) 6:3, 6:4

wtorek, 20 marca

Alison van Uytvanck (Belgia) - Kateryna Bondarenko (Ukraina) 6:7(3), 7:5, 6:1
Amanda Anisimova (USA, WC) - Qiang Wang (Chiny) 6:3, 1:6, 6:2
Christina McHale (USA) - Kaia Kanepi (Estonia) 1:3 i krecz
Ajla Tomljanović (Australia, WC) - Łesia Curenko (Ukraina) 3:6, 6:4, 7:5
Johanna Larsson (Szwecja) - Katerina Siniakova (Czechy) 4:6, 7:6(5), 7:5
Alaksandra Sasnowicz (Białoruś) - Kristyna Pliskova (Czechy) 1:6, 7:6(5), 7:5
Timea Babos (Węgry) - Mona Barthel (Niemcy) 7:6(5), 6:3
Beatriz Haddad Maia (Brazylia) - Heather Watson (Wielka Brytania) 7:6(3), 6:2
Claire Liu (USA, WC) - Whitney Osuigwe (USA, WC) 6:3, 6:1
Bernarda Pera (USA, WC) - Lara Arruabarrena (Hiszpania) 7:5, 6:4
Kirsten Flipkens (Belgia) - Mihaela Buzarnescu (Rumunia) 6:2, 6:3
Maria Sakkari (Grecja) - Aleksandra Krunić (Serbia) 7:5, 6:1

wolne losy: Simona Halep (Rumunia, 1); Karolina Woźniacka (Dania, 2); Garbine Muguruza (Hiszpania, 3); Elina Switolina (Ukraina, 4); Karolina Pliskova (Czechy, 5); Jelena Ostapenko (Łotwa, 6); Caroline Garcia (Francja, 7); Venus Williams (USA, 8); Petra Kvitova (Czechy, 9); Andżelika Kerber (Niemcy, 10); Johanna Konta (Wielka Brytania, 11); Julia Görges (Niemcy, 12); Sloane Stephens (USA, 13); Madison Keys (USA, 14); Kristina Mladenović (Francja, 15); Coco Vandeweghe (USA, 16); Magdalena Rybarikova (Słowacja, 17); Swietłana Kuzniecowa (Rosja, 18); Daria Kasatkina (Rosja, 19); Anastasija Sevastova (Łotwa, 20); Ashleigh Barty (Australia, 21); Elise Mertens (Belgia, 22); Anastazja Pawluczenkowa (Rosja, 23); Jelena Wiesnina (Rosja, 24); Barbora Strycova (Czechy, 25); Daria Gawriłowa (Australia, 26); Carla Suarez (Hiszpania, 27); Anett Kontaveit (Estonia, 28); Kiki Bertens (Holandia, 29); Agnieszka Radwańska (Polska, 30); Shuai Zhang (Chiny, 31); Sorana Cirstea (Rumunia, 32)

ZOBACZ WIDEO: "Z bieganiem miał się pożegnać". Jakub Krzewina i jego sprint marzeń



Czy Johanna Konta obroni tytuł w Miami?

zagłosuj, jeśli chcesz zobaczyć wyniki

Polub Tenis na Facebooku
Zgłoś błąd
inf. własna

Komentarze (0):

[ Anuluj ] Odpowiadasz na komentarz:

Dowiedz się jak umieszczać linki od tagów, pogrubiać tekst, itp.
Już uciekasz? Sprawdź jeszcze to:
×
Sport na ×