Relacje na żywo
  • wszystkie
  • Piłka Nożna
  • Siatkówka
  • Żużel
  • Koszykówka
  • Piłka ręczna
  • Tenis
  • Zimowe

ATP Indian Wells: Program i wyniki (drabinka)

Hubert Hurkacz i Kamil Majchrzak biorą udział w turnieju ATP Masters 1000 na kortach twardych w Indian Wells. Najwyżej rozstawiony w BNP Paribas Open 2022 został Danił Miedwiediew. Tytułu broni Cameron Norrie.

Rafał Smoliński
Rafał Smoliński
Hubert Hurkacz PAP/EPA / ALI HAIDER / Na zdjęciu: Hubert Hurkacz

BNP Paribas Open, Indian Wells (USA)
ATP Masters 1000, kort twardy, pula nagród 8,584 mln dolarów

finał:

niedziela, 20 marca

Taylor Fritz (USA, 20) - Rafael Nadal (Hiszpania, 4) 6:3, 7:6(5)

półfinał:

sobota, 19 marca

Rafael Nadal (Hiszpania, 4) - Carlos Alcaraz (Hiszpania, 19) 6:4, 4:6, 6:3
Taylor Fritz (USA, 20) - Andriej Rublow (7) 7:5, 6:4

ćwierćfinał:

piątek, 18 marca

Taylor Fritz (USA, 20) - Miomir Kecmanović (Serbia)  7:6(5), 3:6, 6:1
Andriej Rublow (7) - Grigor Dimitrow (Bułgaria, 33) 7:5, 6:2

czwartek, 17 marca

Carlos Alcaraz (Hiszpania, 19) - Cameron Norrie (Wielka Brytania, 12) 6:4, 6:3
Rafael Nadal (Hiszpania, 4) - Nick Kyrgios (Australia, WC) 7:6(0), 5:7, 6:4

IV runda (1/8 finału):

środa, 16 marca

Carlos Alcaraz (Hiszpania, 19) - Gael Monfils (Francja, 26) 7:5, 6:1
Cameron Norrie (Wielka Brytania, 12) - Jenson Brooksby (USA) 6:2, 6:4
Rafael Nadal (Hiszpania, 4) - Reilly Opelka (USA, 17) 7:6(3), 7:6(5)
Nick Kyrgios (Australia, WC) - Jannik Sinner (Włochy, 10) walkower
Miomir Kecmanović (Serbia) - Matteo Berrettini (Włochy, 6) 6:3, 6:7(5), 6:4
Taylor Fritz (USA, 20) - Alex de Minaur (Australia, 29) 3:6, 6:4, 7:6(5)
Andriej Rublow (7) - Hubert Hurkacz (Polska, 11) 7:6(5), 6:4
Grigor Dimitrow (Bułgaria, 33) - John Isner (USA, 23) 6:3, 7:6(6)

III runda (1/16 finału):

wtorek, 15 marca

Matteo Berrettini (Włochy, 6) - Lloyd Harris (RPA, 30) 6:4, 7:5
Miomir Kecmanović (Serbia) - Botic van de Zandschulp (Holandia) 7:6(3), 7:5
Taylor Fritz (USA, 20) - Jaume Munar (Hiszpania, Q) 6:4, 2:6, 7:6(2)
Alex de Minaur (Australia, 29) - Tommy Paul (USA) 7:6(2), 6:4
Andriej Rublow (7) - Frances Tiafoe (USA, 28) 6:3, 6:4
Hubert Hurkacz (Polska, 11) - Steve Johnson (USA, WC) 7:6(7), 6:3
John Isner (USA, 23) - Diego Schwartzman (Argentyna, 14) 7:5, 6:3
Grigor Dimitrow (Bułgaria, 33) - Aleksander Bublik (Kazachstan, 31) 6:3, 6:4

poniedziałek, 14 marca

Gael Monfils (Francja, 26) - Danił Miedwiediew (1) 4:6, 6:3, 6:1
Carlos Alcaraz (Hiszpania, 19) - Roberto Bautista (Hiszpania, 15) 6:2, 6:0
Cameron Norrie (Wielka Brytania, 12) - Nikołoz Basilaszwili (Gruzja, 18) 3:6, 6:3, 6:1
Jenson Brooksby (USA) - Stefanos Tsitsipas (Grecja, 5) 1:6, 6:3, 6:2
Rafael Nadal (Hiszpania, 4) - Daniel Evans (Wielka Brytania, 27) 7:5, 6:3
Reilly Opelka (USA, 17) - Denis Shapovalov (Kanada, 13) 6:7(4), 6:4, 6:4
Jannik Sinner (Włochy, 10) - Benjamin Bonzi (Francja) 7:6(5), 3:6, 6:4
Nick Kyrgios (Australia, WC) - Casper Ruud (Norwegia, 8) 6:4, 6:4

II runda (1/32 finału):

niedziela, 13 marca

Matteo Berrettini (Włochy, 6) - Holger Rune (Dania, Q) 6:3, 4:6, 6:4
Lloyd Harris (RPA, 30) - Facundo Bagnis (Argentyna) 6:3, 4:6, 6:3
Miomir Kecmanović (Serbia) - Marin Cilić (Chorwacja, 24) 6:7(7), 6:3, 7:6(6)
Botic van de Zandschulp (Holandia) - Felix Auger-Aliassime (Kanada, 9) 7:6(4), 6:7(4), 6:3
Jaume Munar (Hiszpania, Q) - Pablo Carreno (Hiszpania, 16) 4:6, 6:4, 7:6(4)
Taylor Fritz (USA, 20) - Kamil Majchrzak (Polska) 6:1, 6:1
Alex de Minaur (Australia, 29) - John Millman (Australia, LL) 7:6(4), 6:3
Tommy Paul (USA) - Alexander Zverev (Niemcy, 3) 6:2, 4:6, 7:6(2)
Andriej Rublow (7) - Dominik Koepfer (Niemcy) 7:5, 6:4
Frances Tiafoe (USA, 28) - Brandon Nakashima (USA) 6:4, 6:4
Steve Johnson (USA, WC) - Asłan Karacew (22) 7:6(5), 6:4
Hubert Hurkacz (Polska, 11) - Oscar Otte (Niemcy) 6:3, 3:6, 6:3
Diego Schwartzman (Argentyna, 14) - Emil Ruusuvuori (Finlandia) 5:7, 6:3, 6:3
John Isner (USA, 23) - Sam Querrey (USA, WC) 7:6(6), 7:6(2)
Aleksander Bublik (Kazachstan, 31) - Andy Murray (Wielka Brytania, WC) 7:6(9), 6:3
Grigor Dimitrow (Bułgaria, 33) - Jordan Thompson (Australia) 7:6(3), 6:2

sobota, 12 marca

Danił Miedwiediew (1) - Tomas Machac (Czechy, Q) 6:3, 6:2
Gael Monfils (Francja, 26) - Filip Krajinović (Serbia) 6:3, 6:4
Carlos Alcaraz (Hiszpania, 19) - Mackenzie McDonald (USA) 6:3, 6:3
Roberto Bautista (Hiszpania, 15) - Jeffrey John Wolf (USA, Q) 6:3, 6:7(3), 7:6(5)
Cameron Norrie (Wielka Brytania, 12) - Pedro Martinez (Hiszpania) 6:3, 6:3
Nikołoz Basilaszwili (Gruzja, 18) - Fabio Fognini (Włochy) walkower
Jenson Brooksby (USA) - Karen Chaczanow (25) 6:0, 6:3
Stefanos Tsitsipas (Grecja, 5) - Jack Sock (USA, WC) 7:6(5), 3:6, 7:6(5)
Rafael Nadal (Hiszpania, 4) - Sebastian Korda (USA) 6:2, 1:6, 7:6(3)
Daniel Evans (Wielka Brytania, 27) - Federico Coria (Argentyna) 6:2, 6:0
Reilly Opelka (USA, 17) - Lorenzo Musetti (Włochy) 6:1, 6:4
Denis Shapovalov (Kanada, 13) - Alejandro Davidovich Fokina (Hiszpania) 4:6, 6:4, 6:2
Jannik Sinner (Włochy, 10) - Laslo Djere (Serbia) 6:3, 6:3
Benjamin Bonzi (Francja) - Lorenzo Sonego (Włochy, 21) 6:3, 6:4
Nick Kyrgios (Australia, WC) - Federico Delbonis (Argentyna, 32) 6:2, 6:2
Casper Ruud (Norwegia, 8) - Christopher Eubanks (USA, Q) 7:6(5), 6:2

I runda:

piątek, 11 marca

Holger Rune (Dania, Q) - Ugo Humbert (Francja) 6:3, 6:2
Facundo Bagnis (Argentyna) - Henri Laaksonen (Szwajcaria) 6:3, 7:6(4)
Miomir Kecmanović (Serbia) - Liam Broady (Wielka Brytania, Q) 6:4, 4:6, 6:4
Botic van de Zandschulp (Holandia) - Tennys Sandgren (USA, Q) 6:4, 6:2
Jaume Munar (Hiszpania, Q) - Juncheng Shang (Chiny, Q) 6:3, 6:4
Kamil Majchrzak (Polska) - Aljaz Bedene (Słowenia) 6:1, 7:5
John Millman (Australia, LL) - Jan-Lennard Struff (Niemcy) 7:6(6), 6:4
Tommy Paul (USA) - Michaił Kukuszkin (Kazachstan, Q) 6:4, 6:4
Dominik Koepfer (Niemcy) - Benoit Paire (Francja) 2:6, 7:5, 6:4
Brandon Nakashima (USA) - Adrian Mannarino (Francja) 6:2, 7:6(4)
Steve Johnson (USA, WC) - Daniel Altmaier (Niemcy) 6:3, 7:6(3)
Oscar Otte (Niemcy) - Richard Gasquet (Francja) 6:2, 1:6, 6:3
Emil Ruusuvuori (Finlandia) - Philipp Kohlschreiber (Niemcy, Q) 6:3, 6:3
Sam Querrey (USA, WC) - Tallon Griekspoor (Holandia) 6:7(3), 6:2, 6:4
Andy Murray (Wielka Brytania, WC) - Taro Daniel (Japonia, Q) 1:6, 6:2, 6:4
Jordan Thompson (Australia) - David Goffin (Belgia) 4:6, 7:5, 7:6(3)

czwartek, 10 marca

Tomas Machac (Czechy, Q) - Alexei Popyrin (Australia) 6:3, 7:5
Filip Krajinović (Serbia) - Dusan Lajović (Serbia) 7:5, 4:6, 6:1
Mackenzie McDonald (USA) - Marton Fucsovics (Węgry) 7:6(11), 7:5
Jeffrey John Wolf (USA, Q) - Hugo Gaston (Francja) 7:5, 6:4
Pedro Martinez (Hiszpania) - Joao Sousa (Portugalia, LL) 6:4, 7:5
Fabio Fognini (Włochy) - Pablo Andujar (Hiszpania) 3:6, 6:3, 6:3
Jenson Brooksby (USA) - Roberto Carballes (Hiszpania) 6:1, 6:4
Jack Sock (USA, WC) - Juan Manuel Cerundolo (Argentyna) 6:1, 6:1
Sebastian Korda (USA) - Thanasi Kokkinakis (Australia, Q) 6:3, 6:4
Federico Coria (Argentyna) - Pablo Cuevas (Urugwaj) 6:4, 7:6(5)
Lorenzo Musetti (Włochy) - Marcos Giron (USA) 6:3, 7:5
Alejandro Davidovich Fokina (Hiszpania) - Borna Corić (Chorwacja) 6:7(5), 6:0, 7:5
Laslo Djere (Serbia) - Soonwoo Kwon (Korea Południowa) 2:6, 6:3, 6:4
Benjamin Bonzi (Francja) - Arthur Rinderknech (Francja) 6:3, 7:5
Nick Kyrgios (Australia, WC) - Sebastian Baez (Argentyna) 6:4, 6:0
Christopher Eubanks (USA, Q) - Maxime Cressy (USA) 5:7, 7:6(8), 6:4

wolne losy: Danił Miedwiediew (1); Alexander Zverev (Niemcy, 3); Rafael Nadal (Hiszpania, 4); Stefanos Tsitsipas (Grecja, 5); Matteo Berrettini (Włochy, 6); Andriej Rublow (7); Casper Ruud (Norwegia, 8); Felix Auger-Aliassime (Kanada, 9); Jannik Sinner (Włochy, 10); Hubert Hurkacz (Polska, 11); Cameron Norrie (Wielka Brytania, 12); Denis Shapovalov (Kanada, 13); Diego Schwartzman (Argentyna, 14); Roberto Bautista (Hiszpania, 15); Pablo Carreno (Hiszpania, 16); Reilly Opelka (USA, 17); Nikołoz Basilaszwili (Gruzja, 18); Carlos Alcaraz (Hiszpania, 19); Taylor Fritz (USA, 20); Lorenzo Sonego (Włochy, 21); Asłan Karacew (22); John Isner (USA, 23); Marin Cilić (Chorwacja, 24); Karen Chaczanow (25); Gael Monfils (Francja, 26); Daniel Evans (Wielka Brytania, 27); Frances Tiafoe (USA, 28); Alex de Minaur (Australia, 29); Lloyd Harris (RPA, 30); Aleksander Bublik (Kazachstan, 31); Federico Delbonis (Argentyna, 32); Grigor Dimitrow (Bułgaria, 33)

Zobacz także:
Hubert Hurkacz wypadł z elity. Roszady w czołówce
Iga Świątek ciągle wysoko. Nowa życiówka polskiej tenisistki

ZOBACZ WIDEO: #dziejesiewsporcie: cóż to jest za miłość! Ziółek kwitnie przy narzeczonym
Polub Tenis na Facebooku
Zgłoś błąd
WP SportoweFakty
Komentarze (1)
  • Jano2 Zgłoś komentarz
    Co z tego, że jest Indian Wells skoro jakaś stacja wykupuje prawo transmisji i znaczna część miłośników tenisa nic nie zobaczy! Brawo Kurski, abonament tak, ale tenis nie!
    Już uciekasz? Sprawdź jeszcze to:
    ×