Radwańska - Burdette na żywo!

Relację prowadzą : autor:
Łukasz Iwanek
autor:
Rafał Smoliński
Dziękujemy, że byli państwo razem z nami i zapraszamy do śledzenia naszej relacji ogólnej. Tam będziemy informować o przebiegu meczu młodszej z sióstr Radwańskich z Niemką!
Skomentuj 1
Agnieszka Radwańska pokonała Mallory Burdette 6:3, 6:2 i awansowała do III rundy wielkoszlemowego Rolanda Garrosa. Jeśli Urszula Radwańska wygra z Niemką Dinah Pfizenmaier, wtedy w walce o 1/8 finału dojdzie do starcia krakowianek!
Skomentuj 3
6:3, 6:2 - Gem, set i mecz Agnieszka Radwańska! Polka wygrywa szóstego gema z rzędu. Mecz kończy wygrywającym serwisem!
Skomentuj 2
*6:3, 5:2 - Return forhendowy Burdette poza kortem. Bekhend Agnieszki w siatce. Prosta piłka wpakowana przez Mallory w siatkę. Efektowny odwrotny forhend Burdette, ale okazało się że piłka poza kortem. Ślad sprawdzony, piłka skorygowana i dwie piłki meczowe dla Polki!
Skomentuj 1
*6:3, 5:2 - Burdette w końcu zdobywa punkt - po krótkim returnie Polki, kończy krosem forhendowym.  Błąd z returnu Radwańskiej. Trzeci break point już wykorzystany kombinacją ostrego forhendu, drop szota bekhendowego i loba forhendowego.
Skomentuj 1
  • Alk Zgłoś komentarz
    No, Iśka wygrywających ma 3 razy więcej niż UE, przeciwniczka mniej więcej na zero. Jest okej - kończyć mecz i odpoczywać.
    6:3, 4:2* - Dwa proste błędy pogodzonej już z losem Burdette, po czym forhend poza kortem i trzy break pointy dla Agnieszki, to już 12. punkt z rzędu dla Polki!
    Skomentuj 1
    • Lea Zgłoś komentarz
      Moja pani komentator powiedziala, ze trenerem Agnieszki jest Tomas Łitoroski, fajnie to zabrzmiało.
    • 6:3, 4:2* - Seria błędów Burdette i gem na sucho dla Agnieszki zakończony wygrywającym serwisem na bekhend Amerykanki. Czwarty gem z rzędu dla Polki!
      Skomentuj 1
      *6:3, 3:2 - Głębokim krosem forhendowym poza kort Radwańska wyrzuca Burdette poza kort i Amerykanka wyrzuca piłkę poza kort. W taki sposób Polka uzyskuje trzy break pointy i wykorzystuje już pierwszego precyzyjnym returnem!
      Skomentuj 0
      6:3, 2:2* - Agnieszka kończy akcję forhendem korzystając z krótkiego odegrania Amerykanki. Dobry serwis - próba strzału z returnu w wykonaniu Mallory kończy się wyrzuceniem piłki poza kort. Drop szot + instynktowny lob forhendowy z niskiej piłki (odegranie Burdette było naprawdę bardzo dobre) Polki i 40-0.  Podwójny błąd Radwańskiej, po czym bekhend wpakowany w siatkę i 40-30. Dobry, głęboki serwis na bekhend Amerykanki i gem.
      Skomentuj 0
      *6:3, 1:2 - Strata przełamania odrobiona! Forhendowy ostrzał w wykonaniu Amerykanki, która jednak na koniec wyrzuca piłkę poza kort.
      Skomentuj 0
      6:3, 0:2* - Dobry serwis Burdette i kończący bekhend po krosie przy siatce. Udany bekhendowy drop szot, a bardziej slajs na połowę kortu w wykonaniu Amerykanki. Prosty forhend wyrzucony przez Burdette poza kort, 30-30. Kros bekhendowy - drajw wolej forhendowy, piękna szybka akcja Mallory. Pierwszy serwis Amerykanki poza kortem, tak oceniła Agnieszka i miała rację zatrzymując grę (w tym czasie Burdette zdążyła skończyć piłkę forhendem). Drugie podanie Burdette - dobrze skonstruowana akcja, ale zakończona błędem przy siatce. Piękny wolej forhendowy Agnieszki i break point!
      Skomentuj 0
      6:3, 0:2* - Niestety kolejne dwa punkty dla Burdette. Amerykanka uzyskuje przełamanie niezwykle precyzyjnym bekhendem po linii.
      Skomentuj 1
      *6:3, 0:1 - Akcja drop szot + lob Agnieszki na 15-15. Kolejna długa wymiana - świetna defensywa Radwańskiej i zakończeniem wymiany minięciem forhendowym po krosie, Amerykanka nie wykorzystała szansy przy siatce grając słabego drajw woleja. Ładny wolej fory Burdette i 30-30. Return forhendowy i break point! Obroniony przez Polkę! Dobry, wyrzucający serwis i bekhend po linii.
      Skomentuj 0
      *6:3, 0:1 - Obroniony przez Amerykankę - po dobrym serwisie skończenie agresywnym zagraniem z głębi kortu. Kolejne dwa punkty również dla Burdette, oba po długich wymianach i gem dla Mallory.
      Skomentuj 0
      6:3, 0:0* - Akcja bekhend-drajw wolej forhendowy Burdette. Forhend wymuszający błąd Agnieszki. Dobry serwis Amerykanki i 30-30. Bekhendowy drop szot po taśmie w wykonaniu Radwańskiej i break point!
      Skomentuj 0
      6:3 - Return bekhendowy Burdette poza kortem i Polka kończy utrzymując podanie na sucho. Gem i I Agnieszka Radwańska!
      Skomentuj 1
      *5:3 - Serwis na forhend Amerykanki - return ląduje poza kortem. As Agnieszki i 30-0. Kolejny świetny serwis i kończący forhend. Trzy setbole!
      Skomentuj 1
      • Lea Zgłoś komentarz
        Nie musiała się Agnieszka dużo namęczyc, przeciwniczka pomagała i pomagała.
        *5:3 - Drop szot Burdette ląduje w siatce, 15-15. Wygrywający serwis Amerykanki. Krótki kros forhendowy Mallory nieudany, 30-30. Bekhend wymuszający błąd w wykonaniu reprezentantki USA i gem zakończony asem.
        Skomentuj 0
        5:2* - Wyrzucający kros bekkhendowy w wykonaniu Mallory, ale potężnie przestrzelony drajw wolej forhendowy. Wygrywający serwis na forhend Amerykanki i 30-15. Mallory zaskakuje Agnieszkę głębokim returnem w sam narożnik bekhendowy. Próba slajsa w wykonaniu Burdette nieudana, piłka ląduje w siatce. Dobry serwis krakowianki i gem.
        Skomentuj 1
        • nu Zgłoś komentarz
          Jeśli gra Mallory będzie wyglądać tak jak w dwóch ostatnich gemach, to Amerykanka na szczęście sama się załatwi dzisiaj banalnymi wielbłądami.
          *4:2 - Prosty błąd Amerykanki i 30-15 dla Polki. Burdette rozprowadza krakowiankę po narożnikach głębokimi krosami i kończy akcję smeczem. Forhend Mallory poza kortem i break point dla Polki! I jest przełamanie! Głęboki return i odegranie Burdette ląduje poza kortem.
          Skomentuj 0
          3:2* - Pierwszego Radwańska odpiera wolejem (po dobrym serwisie popędziła do siatki). Przy drugim return psuje Burdette. Agresywny return Amerykanki i kończący odwrotny forhend. Trzeci break point dla Burdette! Wykorzystany! Jeszcze jeden dobry return, tym razem więcej precyzji, mniej siły, głęboki kros i zwieńczenie wolejem bekhendowym.
          Skomentuj 3
          *3:1 - Efektowny bekhend po linii Burdette, 0-15. Kolejny bekhend, bezpośrednio z returnu,  w wykonaniu Amerykanki w siatce. Mallory dobrą akcję z agresywnym bekhendem, drajw wolejem forhendowym i wieńczącym wolejem zdobywa drugi punkt. Świetny return Amerykanki i dwa break pointy!
          Skomentuj 0
          *3:1 - Precyzyjne minięcie bekhendowe po linii Burdette, po czym dobrys forhendowy. Bekhend Amerykanki poza kortem. Radwańska pakuje w siatkę prosty forhend. Kros bekhendowy daje Burdette pierwszego gema.
          Skomentuj 2
          3:0* - Przy 15-15 Radwańska serwuje pierwszego asa. Returnem bekhendowym po krosie (atak na słaby drugi serwis krakowianki) Burdette wyrównuje na 30-30. Polka odgrywa głęboki return uciekając się do charakterystycznego dla siebie przysiadu - Mallory wyrzuca forhend. I gem - drop szot Polki odegrany przez Amerykankę poza kort.
          Skomentuj 2
          *2:0 - Dobry serwis Amerykanki, ale przestrzelony smecz i jest przełamanie na korzyść Agnieszki!
          Skomentuj 1
          1:0* - Ostry forhend Burdette, ale złe wykończenie przy siatce - wolej bekhendowy ląduje poza kortem. Kończący płaski forhend po linii Amerykanki. Dobry drugi serwis Mallory, po czym wyrzucony bekhend i break point dla Agnieszki!
          Skomentuj 0
          1:0* - Polka posyła dwa dobre serwisy. Głębokim, płaskim forhendem Burdette wymusza na Agnieeszce błąd. Długa wymiana - krakowianka zagrywa drop szota i loba, Amerykanka odgrywa dosyć trudnego woleja, ale po powrocie do wymiany z glębi kortu Mallory wyrzuca piłkę. Kolejny błąd reprezentantki USA i gem dla Radwańskiej.
          Skomentuj 0
          Od serwisu mecz rozpoczyna Agnieszka.
          Skomentuj 0
          Przypominamy, że wynik podajemy od strony od Polki, a gwiazdka oznacza tenisistkę serwującą. Zapis 6:4, 3:2* oznacza, że Radwańska wygrała I seta, a w szóstym gemie II seta podaje Burdette.
          Skomentuj 1
          W Paryżu jest dzisiaj dosyć pochmurnie. Organizatorzy spodziewają się kolejnych opadów deszczu, ale miejmy nadzieję, że aura oszczędzi dzisiaj francuską stolicę.
          Skomentuj 0
          Obie zawodniczki są już na korcie i właśnie rozpoczęły rozgrzewkę!
          Skomentuj 0
          Wszystko już gotowe. Tenisistki wkrótce powinny się pojawić na korcie.
          Skomentuj 0
          Do rozpoczęcia spotkania pozostało jeszcze trochę czasu. O tym, kim jest dzisiejsza rywalka Polki, możecie się Państwo dowiedzieć z naszej zapowiedzi.
          Skomentuj 2
          • Alk Zgłoś komentarz
            Plasem i palasem raz jeszcze! Albo jako rzecze RvR - OGNIA ze wszystkich dział jakie są na pokładzie - jak 50-działowa fregata kontra galeon (amerykanie chyba nie konstruowali galeonów,
            Czytaj całość
            ale..)! Z wiatrem, na przekór deszczowi!
            • RvR Zgłoś komentarz
              Do boju Agnieszka! :))
              Od godz. 11:00 zapraszamy na relację na żywo w meczu II rundy wielkoszlemowego Roland Garros pomiędzy Agnieszką Radwańską a Mallory Burdette.
              Skomentuj 1