Radwańska - Duszewina na żywo!

Relację prowadzi : autor:
6:2, 6:0 - I wykorzystany już pierwszy ostrym krosem forhendowym wymuszającym błąd. Gem, set i mecz Agnieszka Radwańska!
Skomentuj 1
Dziękujemy, że byli państwo razem z nami w ten piątkowy poranek i już teraz zapraszamy na relację na żywo z kolejnego meczu naszej reprezentantki w Seulu!
Skomentuj 3
Agnieszka Radwańska pokonała Wierę Duszewinę 6:2, 6:0 i awansowała do półfinału turnieju WTA w Seulu. O finał Polka zagra z Hiszpanką Larą Arruabarreną lub grającą dzięki dzikiej karcie Koreanką Su Jeong Jang.
Skomentuj 0
W trwającym 62 minuty spotkaniu Radwańska obroniła wszystkie pięć break pointów, jakie miała Duszewina, a sama wykorzystała pięć z dziewięciu szans na przełamanie rywalki. Krakowianka zdobyła 23 z 27 punktów przy swoim pierwszym podaniu oraz 19 z 26 przy drugim serwisie Rosjanki. Łupem Polki padło 61 z 93 rozegranych piłek.
Skomentuj 0
Radwańska miała pewne problemy tylko w pojedynczych gemach, w jednym obroniła cztery break pointy oraz potrzebowała pięciu setboli, aby skończyć I partię. Polka od początku do końca miała sytuację pod kontrolą. Nękała rywalkę głębokimi piłkami po krosie i po linii, slajsami i lobami, od czasu do czasu poczęstowała Rosjankę drop szotem, wspaniale pracowała w defensywie, wyprowadzała zabójcze kontry i była skuteczna przy siatce. Duszewina nie była w stanie odnaleźć się w starciu z rywalką grającą tak spokojny i złożony tenis, w II secie była już całkowicie bezradna i praktycznie się poddała.
Skomentuj 0
6:2, 5:0* - Świetne dobiegnięcie do drop szota rywalki i minięcie bekhendowe po krosie. Podwójny błąd Duszewiny i trzy meczbole.
Skomentuj 2
  • -f-iolka Zgłoś komentarz
    Drugi set trwał krócej niż moja poranna kawa, Aga "tlenu nie podała" - raczej "przydusiła". ,-)
    • tomasf33 Zgłoś komentarz
      gem,set,mecz Aga ! :) [b]6:2,6:0[/b] w mniej niż godzinę (53 min).Brawo.Aga w półfinale :)
    • 6:2, 5:0* - Radwańska doprowadza do równowagi wygrywającym serwisem. Kolejny świetny punkt krakowianki wywalczony pracą w defensywie - Polka wrzuca rywalce wysoką piłkę z głębokiej defensywy, a Duszewina pakuje smecza w siatkę. Wygrywający serwis i gem dla Radwańskiej.
      Skomentuj 0
      *6:2, 4:0 - Mając 30-15 Radwańska popełnia podwójny błąd. Duszewina uzyskuje break pointa, ale musiała aż trzy razy smeczować, aby skończyć wymianę z Polką.
      Skomentuj 0
      *6:2, 4:0 - I wykorzystany! Polka zagrywa obronnego slajsa na środek kortu, nisko pracując na nogach, a następnie mija Rosjankę forhendem po linii.
      Skomentuj 0
      6:2, 3:0* - Zdeprymowana Duszewina popełnia dwa podwójne błędy z rzędu. Kapitalny ofensywny bekhendowy slajs daje Radwańskiej dwa break pointy.
      Skomentuj 0
      6:2, 3:0* - Radwańska podwyższa prowadzenie, utrzymując podanie na sucho.
      Skomentuj 0
      *6:2, 2:0 - I jest przełamanie! Niesamowity punkt Radwańskiej! Polka wybiera smecza, a następnie długiego woleja rywalki, lob krakowianki ląduje na samej linii końcowej, akcję i gema czwarta rakieta świata finalizuje drajw wolejem forhendowym.
      Skomentuj 1
        3:0 dla Agi,czyzby powtórka z 2 seta meczy z Cadantu i Cabezą Candellą (6:0 w 2 secie) ? :)
        6:2, 1:0* - Efektowny bekhend po linii Duszewiny. Radwańska wyrzuca forhend, a następnie poza kortem ląduje bekhend Wiery. Przestrzelony forhend przez Rosjankę, 30-30. Polka wybiera potężny bekhend rywalki wysokim lobem na sam koniec kortu, a kolejny bekhend Duszewiny ląduje poza kortem, break point.
        Skomentuj 1
        6:2, 1:0* - Przy 30-0 Radwańska popełnia podwójny błąd, ale dwa kolejne punkty padają jej łupem. Na koniec Duszewina pakuje return w siatkę.
        Skomentuj 0
        6:2 - Duszewinie zupełnie nie wychodzi drop szot. Gem i I set Agnieszka Radwańska!
        Skomentuj 0
        5:2* - Zniwelowany przez Duszewinę wygrywającym serwisem. Rosjanka wyrzuca krosa bekhendowego i piąty setbol dla Polki.
        Skomentuj 0
        5:2* - Radwańska pakuje forhend w siatkę. Kapitalna akcja Agnieszki z forhendową kontrą, bekhendowym slajsem i wieńczącym wolejem. Punkt dla Wiery po błędzie Polki. I jeszcze jedna wyśmienita akcja krakowianki - drop szot, potem lob i kończące minięcie forhendowe po krosie. Równowaga. Podwójny błąd Wiery i znowu setbol.
        Skomentuj 1
          uff,ale długi gem był przy 5:2 dla Agi,Aga wykorzystała 3 setbola.Gem,set [b]6:2[/b] dla Agi po 35 min.
          5:2* - Duszewinę znowu ratuje serwis i wypad do siatki pozwala jej doprowadzić do równowagi.
          Skomentuj 2
          5:2* - Pierwszego Duszewina odpiera kombinacją krosa forhendowego i smecza. Przy drugim ładnie skonstruowaną akcję, rozpoczętą bardzo dobrym serwisem, Rosjanka kończy bekhendowym stop wolejem. Podwójny błąd i trzeci setbol.
          Skomentuj 0
          5:2* - Przy 15-15 Duszewina popełnia podwójny błąd. Kolejny punkt także dla Radwańskiej i dwa setbole.
          Skomentuj 0
          5:2* - Wspaniała kontra forhendowa po linii Polki. Świetna akcja krakowianki zakończona bekhendowym wolejem. Kończący bekhend po linii Duszewiny. I gem do 15, zakończony przez Radwańską akcją serwis przez środek - kros forhendowy.
          Skomentuj 0
          *4:2 - Bajeczny bekhendowy drop szot Radwańskiej! Return - krótki kros bekhendowy wymuszający błąd w wykonaniu Polki. Duszewina z 0-30 wyrównuje na 30-30, popisując się wspaniałym bekhendem po linii. Krakowianka pakuje return w siatkę. Szybka akcja Duszewiny serwis - kros forhendowy, czwarty punkt z rzędu i gem.
          Skomentuj 1
            Aga utrzymuje swój serwis,robi się 5:2,tylko 1 gem od wygrania 1 seta :)
            4:1* - Radwańska utrzymuje podanie na sucho, ostatni punkt zdobywając kombinacją forhendu i wymuszającego błąd bekhendu.
            Skomentuj 1
            *3:1 - Wykorzystany przez Polkę świetnym krosem forhendowym wymuszającym błąd.
            Skomentuj 7
            Zobacz więcej komentarzy (4)
            2:1* - Duszewina kończy wymianę krosem forhendowym. Odwrotny kros forhendowy Radwańskiej wymuszający błąd, 15-15. Rosjanka popełnia prosty błąd, ale wyrównuje na 30-30 efektownym bekhendem po linii. Kolejny bekhend Wiery ląduje poza kortem i break point dla krakowianki.
            Skomentuj 0
            2:1* - Podwójnym błędem Radwańska daje Duszewinie czwartego break pointa, ale odpiera go wspaniałym serwisem. Dwa kolejne punkty również dla Polki. Na koniec Rosjanka wyrzuca bekhend i krakowianka utrzymuje podanie, wracając z 0-40.
            Skomentuj 1
            *1:1 - Przy pierwszym Duszewina psuje return. Przy drugim fantastyczną pracę w defensywie wykonuje krakowianka (wybrany potężny return rywalki z charakterystycznego dla Polki przysiadu, a następnie seria głębokich piłek). Return Duszewiny ląduje w siatce i równowaga.
            Skomentuj 1
              Aga od stanu 15-40 wygrała 3 piłki pod rząd i wychodzi na prowadzenie 2-1 :)
              *1:1 - Kros bekhendowy Duszewiny wymuszający błąd, a następnie kończący return bekhendowy, 0-30. Podwójny błąd Polki i trzy break pointy dla Rosjanki.
              Skomentuj 0
              *1:1 - Dwa kolejne punkty dla Duszewiny, która gema kończy wygrywającym serwisem.
              Skomentuj 0
              1:0* - Radwańska haruje w defensywie, ale w końcu Duszewina kończy wymianę forhendem. Kiepski drop szot Polki - Rosjanka spokojnie dobiega i kończy krosem bekhendowym. Krakowianka pakuje forhend w siatkę. Ładna akcja krakowianki ze zmianą rytmu za pomocą slajsa i wieńczącym krosem forhendowym. Wiera pakuje bekhend w siatkę i z 40-15 dla serwującej robi się równowaga.
              Skomentuj 1
              1:0* - Dobry serwis Polki - return forhendowy Rosjanki ląduje poza kortem. Dobra akcja Duszewiny kros bekhendowy - smecz. Wiera wyrzuca return, a następnie bekhend. Forhend Radwańskiej z długi. Bekhend Duszewiny minimalnie w korytarzu deblowym i gem do 30 dla Agnieszki.
              Skomentuj 0
              Jako pierwsza serwuje krakowianka.
              Skomentuj 0
              Przypominamy, że wynik podajemy od strony Polki, a gwiazdka stoi przy zawodniczce serwującej. Przykładowo zapis 6:1, 4:3* oznacza, że Radwańska wygrała I seta 6:1, a w ósmym gemie II partii serwuje Duszewina.
              Skomentuj 0
              Zawodniczki przeprowadzają rozgrzewkę.
              Skomentuj 0
              Skomentuj 1
              Od godz. 6:30 zapraszamy na relację na żywo z meczu ćwierćfinałowego turnieju WTA International rozgrywanego w Seulu pomiędzy Agnieszką Radwańską a Wierą Duszewiną.