Urszula Radwańska - Dominika Cibulkova na żywo!

Relację prowadzą : autor:
Marcin Motyka
autor:
Gem, set i mecz Dominika Cibulkova. Rozstawiona z numerem 16. Słowaczka pokonała 6:3, 6:3 Urszulę Radwańską i zameldowała się w II rundzie turnieju WTA w Tokio.
Skomentuj 1
  • tomasf33 Zgłoś komentarz
    no i Ula się pożegnała b.szybko z turniejem w Tokio (porażka juz w 1 rundzie) z Dominiką.
    Niestety, młodszej z sióstr Radwańskich nie udało się pójść w ślady starszej i zakończyć niedzielny mecz triumfem. Dziękujemy Państwu, że byliście z nami i zapraszamy na kolejne nasze relacje!
    Skomentuj 1
    3:6, 3:6 - Efektowny bekhend na koniec meczu, pewnie wygranego przez Słowaczkę.
    Skomentuj 0
    *3:6, 3:5 - Zaatakowała przy siatce Słowaczka i w nagrodę otrzymuje drugiego meczbola.
    Skomentuj 0
    *3:6, 3:5 - W pięknym stylu broni meczbola Polka, bekhendem w samą linię. Piłka na wygranie gema przez Radwańską nie wykorzystana i powrót do równowagi.
    Skomentuj 0
    *3:6, 3:5 - Piłka meczowa dla Cibulkovej!
    Skomentuj 0
  • *3:6, 3:5 - Dwa z rzędu niewymuszone błędy Cibulkovej, 30-0. Głęboki, agresywny return, wymuszający pomyłkę Polki i 30-15. Doszła do skrótu Radwańskiej Słowaczka i zakończyła wymianę bekhendem, 30-30. Myli się Słowaczka, ale w kolejnym punkcie popisuje się kapitalnym forhendem, równowaga.
    Skomentuj 0
    *3:6, 3:5 - Wygrała gema do 15 Cibulkova i Słowaczka jest o krok od czwartego w karierze zwycięstwa nad Ulą Radwańską.
    Skomentuj 0
    3:6, 3:4* Trzeci w tym gemie fenomenalny winner z forhendu Słowaczki i tak jak Radwańska odrobiła stratę, tak szybko Cibulkova znów uzyskała breaka.
    Skomentuj 0
    *3:6, 3:3 - Świetnym forhendem Cibulkova przerywa serię ośmiu wygranych punktów pod rząd. Kolejne wygrywające uderzenie Słowaczki i 0-30. Błąd Polki i niestety 0-40.
    Skomentuj 0
    *3:6, 3:3 - Podwójny błąd serwisowy Cibulkovej przy piłce na przełamanie, Radwańska odrabia stratę breaka!
    Skomentuj 0
    3:6, 2:3* - Brawa dla Radwańskiej, Polka w tym fragmencie meczu przejął inicjatywę i 0-30. Fantastyczna akcja w defensywie Radwańskiej i trzy break pointy!
    Skomentuj 0
    3:6, 2:3* - Pierwszy w meczu gem wygrany "na sucho" przez Radwańską. Może to dla Polki będzie punkt zwrotny w dzisiejszym starciu.
    Skomentuj 0
    *3:6, 1:3 - Obroniła break pointa Cibulkova, następnie wygrała dwie kolejne akcje, notując forhendowe winnery. Gem dla Słowaczki.
    Skomentuj 0
    3:6, 1:2* - Błędy Cibulkovej i 0-30. Nie trafia w kort z returnu Polka i 15-30. Po raz kolejny w tym meczu Radwańska zdobywa piękny punkt przy siatce. Break point dla Polki - obroniony przez Słowaczkę.
    Skomentuj 0
    3:6, 1:2* - Za dużo niewymuszonych błędów popełnia Polka, Cibulkova oczywiście również nie wystrzega się pomyłek, ale ma na koncie o wiele więcej winnerów. Otwiera wynik po swojej stronie w drugim secie Radwańska, gemem wygranym do 30.
    Skomentuj 0
    *3:6, 0:2 - Zmarnowała wielką szansę Radwańska, Cibulkova oddaliła trzy z rzędu piłki na przełamanie i wygrała gema, zdobywając pięć punktów z kolei.
    Skomentuj 0
    3:6, 0;1* - Winner z bekhendu Radwańskiej, 0-15. Bekhend Słowaczki trafia w taśmę, 0-30. Wyśmienity return Polki, następnie kończący drajw i trzy piłki na odrobienie strat.
    Skomentuj 0
    3:6, 0:1* - Już na samym początku drugiego seta traci serwis Radwańska.
    Skomentuj 0
    *3:6, 0:0 - Przerwała wymianę Polka, uznając że piłka była autowa, ale niestety nie miała racji, 0-15. Błąd bekhendowy krakowianki i już 0-30. Szczęśliwie Cibulkova, piłka po taśmie bezwładnie przechodzi na stronę Radwańskiej. Trzy break pointy w gemie otwarcia drugiego seta dla Słowaczki.
    Skomentuj 0
    Opuściła kort po pierwszym secie Radwańska, natomiast Cibulkova poprosiła o wizytę szkoleniowca. Zaczynamy drugiego seta!
    Skomentuj 0
    *3:6, 0:0 - Zmarnowany pierwszy setbol, błędem z forhendu, ale drugi już wykorzystany, Gem i pierwszy set Dominika Cibulkova 6:3!
    Skomentuj 1
    3:5* - Myli się Polka, myli się też Słowaczka, ale jest dwa punkty od seta, 30-15. Miażdżący forhend Cibulkovej i setbole.
    Skomentuj 0
    3:5* - Znakomite otwarcie Cibulkovej, wygrywający forhend, 0-15. Return Słowaczki trafia w taśmę, 15-15. Zdecydowanie najdłuższa wymiana meczu, wygrana przez Cibulkovą i 15-30. I po raz kolejny fantastycznie przy siatce prezentuje się Radwańska, 30-30. As serwisowy, następnie kończący forhend i Polka utrzymuje się jeszcze w grze w pierwszym secie.
    Skomentuj 0
    *2:5 - Trzy niewymuszone błędy z forhendu Radwańskiej w tym gemie i kończące uderzenie Cibulkovej na koniec.
    Skomentuj 0
    2:4* - Kolejny w krótkim odstępie czasu wygrywający return forhendowy Słowaczki, który daje  jej czwartego w tym gemie break pointa, przy którym jednak posyła forhend w aut. Znakomicie radzi sobie dziś przy siatce Radwańska. Znów Polka zawitała w tej strefie kortu i znów zagrała magiczny stop-wolej. Po długiej walce i obronie czterech break pointów, Polka wygrywa gema i utrzymuje własne podanie.
    Skomentuj 0
    *1:4 - Oddala zagrożenie Polka, znów popisując się kapitalną akcję przy sieci, ale po chwili znów popełnia błąd i kolejny break point dla Słowaczki, którego jednak nie wykorzystuje. Wygrywający return Słowaczki i kolejna piłka na przełamanie - niewykorzystana.
    Skomentuj 0
    *1:4 - Fantastyczny forhend po krosie Słowaczki i 0-15, ale w następnym punkcie Słowaczka popełnia błąd. Cudowna, finezyjna akcja Urszuli, w stylu jej starszej siostry, Agnieszki, 30-15. Wścieka się Polka, uderza rakietą o nawierzchnię kort, bo znów będzie musiała bronić się przed utratą podania, 30-40.
    Skomentuj 1
    *1:4 - Szczęście było z Polką, forhend Cubulkowej po siatce wyleciał w aut. Duży aut Radwańskiej z bekhendu, 15-15. Dwa nieudane returny krakowianki i  40-15. Kolejny niewymuszony błąd naszej tenisistki i Słowaczka podwyższa prowadzenie.
    Skomentuj 0
    1:3* - Tym razem fatalnie zaczyna Polka najpierw pomyłka z bekhendu, następnie podwójny błąd serwisowy i trzy break pointy dla Słowaczki. Już pierwszego z nich wykorzystuje Cibulkova, notując przełamanie "na sucho".
    Skomentuj 0
    *1:2 - Obroniła pierwszą piłkę na przełamanie Cibulkova, ale przy drugiej była bezradna wobec świetnego ataku Radwańskiej. Polka głębokim forhendem wyrzuciła rywalkę poza kort, by zwieńczyć akcję przepięknym wolejem!
    Skomentuj 0
    0:2* - Zły gem Cibulkovej: najpierw podwójny błąd serwisowy, a następnie mając pusty kort przestrzeliła drajwa i znów podwójny błąd. 0-40, trzy szanse na przełamanie powrotne.
    Skomentuj 0
    0:2* - As serwisowy Radwańskiej, następnie świetny forhend po linii Cibulkovej, powrót do równowagi. Słowaczka znów zaatakowała, zagrywa kolejną piłkę wygrywającą z forhendu i ma break pointa, ale Polka się broni. Fatalna decyzja Polki, która miała otwartą całą stronę kortu, lecz zagrała wprost w stojącą przy siatce rywalkę, kolejny break point - wykorzystany, krakowianka nie wytrzymała ostrzału z linii końcowej Słowaczki. Pierwsze przełamanie w meczu.
    Skomentuj 0
    *0:1 - Korzysta z błędów rywalki Polka, ale sama również się ich nie wystrzega, 30-30. Po znakomitym serwisie Radwańska popisała się pięknym skrótem i wygrała punkt na 40-30. Podwójny błąd serwisowy krakowianki i równowaga.
    Skomentuj 0
    *0:1 - Broni pierwszego break pointa Słowaczka, kończąc wymianę bekhendem, broni także i drugiego, korzystając z pomyłki Polki. Wygrywa gema otwarcia Cibulkova, oddalając dwie piłki na przełamanie
    Skomentuj 0
    0:0* - Błąd bekhendowy Radwańskiej w punkcie otwarcia, 15-0. Pomyłka Cibulkovej z forhendu i 15-15. Podwójny błąd serwisowy Słowaczki na 15-30. Świetna, ofensywna akcja Polski i już w pierwszy, gemie dwa break pointy dla naszej tenisistki!
    Skomentuj 0
    Zaczynamy! Serwuje Cibulkova
    Skomentuj 1
    Przypominamy, że gwiazdka zawsze stoi przy zawodniczce serwującej, a wynik podajemy od strony Polki. Przykładowy zapis 6:2, 4:3* oznacza, że Radwańska wygrała I seta 6:2, a w ósmym gemie II partii podaje Cibulkova.
    Skomentuj 0
    Zawodniczki właśnie pojawiły się na korcie i za chwilę rozpoczną pięciominutową rozgrzewkę.
    Skomentuj 0
    Agnieszka święciła triumf w Seulu, a Ula już zaczyna turniej w Tokio.
    Skomentuj 6
    Zobacz więcej komentarzy (3)
    Od godz. 10:45 zapraszamy na relację na żywo z meczu I rundy turnieju WTA Premier 5 rozgrywanego na kortach twardych w Tokio pomiędzy Urszulą Radwańską a Dominiką Cibulkovą.