Relację prowadzą : autor:
Marcin Motyka
autor:
Rafał Smoliński
Gem, set i mecz Ivan Dodig / Marcelo Melo! Niestety, chorwacko-brazylijski debel pokonał Mariusza Fyrstenberga i Marcina Matkowskiego 6:3, 3:6, 10-2.
Skomentuj 1
Kończymy naszą relację z meczu Mariusza Fyrstenberga i Marcina Matkowskiego z parą Ivan Dodig / Marcelo Melo, dziękujemy Państwu za obecność podczas niej i życzymy udanego popołudnia!
Skomentuj 1
Oczywiście dzisiejsza porażka nie przekreśla szans Polaków na wyjście z grupy, ale stawia ich w trudnym położeniu. Aby awansować do półfinału, Fyrstenberg i Matkowski będą musieli wygrać w sobotę z braćmi Bryanami, których jeszcze dziś wieczorem czeka mecz z parą Qureshi / Rojer.
Skomentuj 0
2-9* - Błąd stóp Matkowskiego i siedem meczboli dla Dodiga i Melo.
Skomentuj 4
Zobacz więcej komentarzy (1)
*2-8 - Po raz kolejny Melo lepszy przy siatce od Polaków.
Skomentuj 2
*2-7 - Wyrzucił forhend poza kort Fyrstenberg.
Skomentuj 1
  • 2-6* - Znakomicie przy siatce Melo.
    Skomentuj 1
    2-5* - Bajeczna wymiana wygrana przez Dodiga i Melo, którzy notują tym samym drugie mini przełamanie.
    Skomentuj 2
    *2-4 - Przytomnością umysłu wykazał się Matkowski.
    Skomentuj 3
    *1-4 - Niestety, powiększają przewagę Dodig i Melo.
    Skomentuj 1
    1-3* - Return Matkowskiego trafia w siatkę.
    Skomentuj 1
    1-2 - Przegrał spięcie przy siatce z Dodigiem Matkowski i mini break dla rywali.
    Skomentuj 1
    1-1 - Również asem odpowiada Matkowski.
    Skomentuj 0
    0-1 - As serwisowy Dodiga na początek.
    Skomentuj 0
    O losach meczu zadecyduje super tie break!
    Skomentuj 0
    3:6, 6:3 - Świetny, wyrzucający serwis Marcina Matkowskiego, Mariusz Fyrstenberg kończy akcję wolejem i Polacy wygrywają drugiego seta!
    Skomentuj 2
    *3:6, 5:3 - Zaczął gema kapitalnym returnem Melo, ale kolejne punkty wpadły na konto Polaków i piłki setowe!
    Skomentuj 0
    *3:6, 5:3 - Świetny użytek z nowych piłek, które właśnie weszły do gry, zrobił Melo, wygrał własne podanie "na sucho", ale teraz to Matkowski serwuje, by wyrównać stan meczu!
    Skomentuj 1
    3:6, 5:2* - Kolejny pewnie wygrany gem przez Polaków przy podaniu Fyrstenberga i nasi tenisiści są krok od wyrównania stanu meczu.
    Skomentuj 0
    *3:6, 4:2 - Dwa niewymuszone błędy Polaków, as Dodiga i kończący wolej Melo. Perfekcyjny gem rywali, ale to nasi reprezentanci są w lepszej sytuacji w tym secie.
    Skomentuj 0
    3:6, 4:1* - W znakomitym stylu wybronili się z trudnej sytuacji nasi tenisiści. Dwa świetne serwisy Matkowskiego i dwa "gwoździe" wbite przez Fyrstenberga.
    Skomentuj 1
    *3:6, 3:1 - Piękna wymiana wygrana przez parę chorwacko-brazylijską i rywale mają dwie piłki na odrobienie strat
    Skomentuj 1
    • tomasf33 Zgłoś komentarz
      nasi prowadzą juz 4:1 :) Ja niestety muszę właśnie wyjść z domju.. Powodzenia Fryta i Matka ;)
      *3:6, 3:1 - Wyraźnie dominują teraz Polacy, kilka świetnych zagrań z ich strony i objęli prowadzenie przy serwisie Melo 30-0, lecz rywale wybronili się z trudnej sytuacji, wygrywając cztery punkty z kolei.
      Skomentuj 0
      3:6, 3:0* - Przejęli inicjatywę na korcie Polacy, po przełamaniu gem pewnie wygrany przy serwisie Fyrstenberga.
      Skomentuj 1
      *3:6, 2:0 - Pierwszy break point dla Fyrstenberga i Matkowskiego i od razu przełamanie na korzyść Polaków!
      Skomentuj 2
      3:6, 1:0* - Świetne minięcie Fyrstenberga i piłka na przełamanie serwisu Dodiga!
      Skomentuj 1
      • skakun Zgłoś komentarz
        W drugim secie zaczęli lepiej. Oby utrzymali przewagę przełamania do końca seta.
        3:6, 1:0* - Już w gemie otwarcia drugiego seta w tarapatach znaleźli się Polacy, przegrywali przy serwisie Matkowskiego 0-30, ale na szczęście zdołali utrzymać podanie.
        Skomentuj 0
        *3:6, 0:0 - Fantastycznym lobem obronił pierwszą piłkę setową Matkowski, ale przy drugiej wyrzucił return w aut. Partia otwarcia pada łupem Ivana Dodiga i Marcelo Melo 6:3.
        Skomentuj 2
        3:5* - As serwisowy Dodiga i setbole!
        Skomentuj 2
        3:5* - Znów pewnie przy własnym podaniu Fyrstenberg, gem wygrany do 15, ale teraz rywale serwują po zwycięstwo w pierwszym secie.
        Skomentuj 0
        *2:5 - Mógł ten gem o wiele lepiej ułożyć się dla Polaków. Wprawdzie rywale rozpoczęli od prowadzenia 30-0, ale przy 30-30 Matkowski popsuł forhend, który powinien dać naszej parze piłki na przełamanie.
        Skomentuj 0
        2:4* - Dwoi się i troi na korcie Dodig, w tym gemie popisał się jedną przepiękną akcją, ale Polacy utrzymali podanie do 30.
        Skomentuj 0
        Prowadzimy także redakcyjnego Twittera w sam raz dla miłośników krótkich informacji i gotowych odnośników do wszystkich naszych artykułów.
        Skomentuj 0
        *1:4 - Tym razem nie miał problemów z serwisem Dodig, gem wygrany na "sucho" przez debel chorwacko-brazylijski.
        Skomentuj 1
          niedobrze to wyglada dla naszych deblistów... Dodig i Melo dobrze grają.
          1:3* - Źle zaczęli Polacy tego gema, od prostego błędu Matkowskiego, ale w czterech kolejnych punktach znakomitymi serwisami popisał się Fyrstenberg i nasza para otwiera wynik po swojej stronie.
          Skomentuj 0
          Przy okazji, serdecznie zapraszamy do polubienia naszego profilu na Facebooku. A na nim najświeższe informacje ze światowych kortów i wszystko o startach Polaków!
          Skomentuj 0
          *0:3 - Po przełamaniu, Melo wygrywa gema do 30. Słaby początek w wykonaniu Fyrstenberga i Matkowskiego.
          Skomentuj 0
          *0:2 - Obronili pierwszego break pointa Polacy, ale przy drugim Dodig posłał świetny return, po którym Matkowski wyrzucił forhend w aut. Przełamanie dla Chorwata i Brazylijczyka.
          Skomentuj 0
          *0:1 - Świetne wyczuwa kierunku serwisów Matkowskiego Melo i dwa break pointy dla pary chorwacko-brazylijskiej.
          Skomentuj 0
          *0:1 - Miał trudności z wstrzeleniem się w kort pierwszym podaniem Dodig, Polacy prowadzili przy serwisie rywali 30-15, ale do przełamania nie doszło.
          Skomentuj 0
          Zaczynamy! Jako pierwszy serwuje Dodig!
          Skomentuj 0
          Przypominamy, że wynik będzie podawać od strony Fyrstenberga i Matkowskiego, a więc zapis *6:3, 4:1 oznaczać będzie, że Polacy wygrali pierwszego seta 6:3 i serwują w szóstym gemie drugiej odsłony.
          Skomentuj 0
          Ivan Dodig i Marcelo Melo triumfowali w tym sezonie w turnieju rangi ATP Masters 1000 w Szanghaju oraz zagrali w finale wielkoszlemowego Wimbledonu.
          Skomentuj 0
          Obie pary pojawiły się już na korcie i właśnie rozpoczęły rozgrzewkę!
          Skomentuj 2
          Zwycięstwo w pierwszej kolejce fazy grupowej, postawiło Mariusza Fyrstenberga i Marcina Matkowskiego w znakomitej sytuacji. Jeżeli Polacy wygrają dzisiejszy mecz z Ivanem Dodigiem i Marcelo Melo, którzy na inaugurację pokonali bracia Bryanów, zapewnią sobie awans do półfinału.
          Skomentuj 0
          Od godz. 13:00 zapraszamy na relację na żywo z meczu Grupy A Finałów ATP World Tour pomiędzy Mariuszem Fyrstenbergiem i Marcinem Matkowskim a Ivanem Dodigiem i Marcelo Melo.