WTA Miami, II runda: Magda Linette - Jelena Janković na żywo!

Relację prowadzi : autor:
Rafał Smoliński
Magda Linette - Jelena Janković 1:0* - Koniec meczu! Jelena Janković skreczowała! Magda Linette w III rundzie Miami Open!
Skomentuj 7
Zobacz więcej komentarzy (4)
W taki niesamowity sposób żegnamy się z Państwem i przypominamy, że w Wielką Sobotę mecz Agnieszka Radwańska - Madison Brengle! Na relację na żywo zapraszamy oczywiście na portal WP SportoweFakty! Miłego wieczoru!
Skomentuj 0
Czekamy na rywalkę dla Magdy Linette. Będzie nią albo Białorusinka Wiktoria Azarenka, albo Portorykanka Monica Puig! Pojedynek odbędzie się w niedzielę.
Skomentuj 0
Coś niesamowitego! Mecz trwał zaledwie sześć minut, kiedy Serbka postanowiła zejść z kortu! Nie znamy jeszcze powodu jej decyzji, ale oby to nie było nic poważnego.
Skomentuj 0
Magda Linette - Jelena Janković 1:0* - Wygląda na to, że Janković ma jakieś problemy zdrowotne. Serbka usiadła na ławeczce. Pojawiła się już supervisor.
Skomentuj 0
Magda Linette - Jelena Janković 1:0* - Serbka wygrała punkt i... gra została przerwana!
Skomentuj 0
  • Magda Linette - Jelena Janković 1:0* - Janković popełniła błąd, Magda Linette wygrała serwis "na sucho". Dobre otwarcie ze strony Polki.
    Skomentuj 0
    Magda Linette - Jelena Janković *0:0 - Jeszcze jedno kończące uderzenie ze strony poznanianki, tym razem po krosie, i trzy szanse na gema.
    Skomentuj 2
    • woj Mirmiła Zgłoś komentarz
      Mam streama bez głosu - widzę, że obie opuściły kort... czyżby już po meczu??
      • Мichał L Zgłoś komentarz
        Zamieciona linia boczna po forhendzie , zamieciona po bekhendzie , agresywny kros z forhendu i gem na sucho :)
        Magda Linette - Jelena Janković *0:0 - Polka dobrze przedstawiła się byłej liderce rankingu WTA. Dwa winnery po linii i 30-0.
        Skomentuj 0
        Zaczynamy! Podaje Magda Linette.
        Skomentuj 0
        Tenisistki są już na korcie i właśnie rozpoczęły rozgrzewkę. Jeszcze kilka minut i zaczynamy!
        Skomentuj 0
        Kort numer 9 jest już wolny. Czekamy tylko na pojawienie się obu pań.
        Skomentuj 0
        Od godz. 18:15 zapraszamy na relację na żywo z meczu II rundy turnieju WTA Premier Mandatory na kortach twardych w Miami rozgrywanego pomiędzy Magdą Linette a Jeleną Janković.