KokpitKibice
Relacje na żywo
  • wszystkie
  • Piłka Nożna
  • Siatkówka
  • Żużel
  • Koszykówka
  • Piłka ręczna
  • Tenis
  • Zimowe

Tokio 2020. Program i wyniki turnieju tenisowego (drabinka)

Na kortach Ariake Tennis Park zostanie rozegrany turniej tenisowy igrzysk olimpijskich w Tokio. Polskę reprezentować będą Iga Świątek, Magda Linette, Alicja Rosolska, Hubert Hurkacz, Kamil Majchrzak i Łukasz Kubot.

Rafał Smoliński
Rafał Smoliński
Iga Świątek Getty Images / Clive Brunskill / Na zdjęciu: Iga Świątek

Mecze Igi Świątek oglądaj w CANAL+ oraz w serwisie canalplus.com
GRA POJEDYNCZA

Turniej singla kobiet

finał:

sobota, 31 lipca

Belinda Bencić (Szwajcaria, 9) - Marketa Vondrousova (Czechy) 7:5, 2:6, 6:3

mecz o 3. miejsce:

sobota, 31 lipca

Elina Switolina (Ukraina, 4) - Jelena Rybakina (Kazachstan, 15) 1:6, 7:6(5), 6:4

półfinał:

czwartek, 29 lipca

Belinda Bencić (Szwajcaria, 9) - Jelena Rybakina (Kazachstan, 15) 7:6(2), 4:6, 6:3
Marketa Vondrousova (Czechy) - Elina Switolina (Ukraina, 4) 6:3, 6:1

ćwierćfinał:

środa, 28 lipca

Belinda Bencić (Szwajcaria, 9) - Anastazja Pawluczenkowa (Rosyjski Komitet Olimpijski, 13) 6:0, 3:6, 6:3
Jelena Rybakina (Kazachstan, 15) - Garbine Muguruza (Hiszpania, 7) 7:5, 6:1
Elina Switolina (Ukraina, 4) - Camila Giorgi (Włochy) 6:4, 6:4
Marketa Vondrousova (Czechy) - Paula Badosa (Hiszpania) 6:3 i krecz

III runda (1/8 finału):

wtorek, 27 lipca

Anastazja Pawluczenkowa (Rosyjski Komitet Olimpijski, 13) - Sara Sorribes (Hiszpania) 6:1, 6:3
Belinda Bencić (Szwajcaria, 9) - Barbora Krejcikova (Czechy, 8) 1:6, 6:2, 6:3
Jelena Rybakina (Kazachstan, 15) - Donna Vekić (Chorwacja) 7:6(3), 6:4
Garbine Muguruza (Hiszpania, 7) - Alison van Uytvanck (Belgia) 6:4, 6:1
Camila Giorgi (Włochy) - Karolina Pliskova (Czechy, 5) 6:4, 6:2
Elina Switolina (Ukraina, 4) - Maria Sakkari (Grecja, 14) 5:7, 6:3, 6:4
Paula Badosa (Hiszpania) - Nadia Podoroska (Argentyna) 6:2, 6:3
Marketa Vondrousova (Czechy) - Naomi Osaka (Japonia, 2) 6:1, 6:4

II runda (1/16 finału):

poniedziałek, 26 lipca

Sara Sorribes (Hiszpania) - Fiona Ferro (Francja) 6:1, 6:4
Anastazja Pawluczenkowa (Rosyjski Komitet Olimpijski, 13) - Anna-Lena Friedsam (Niemcy) 6:1, 6:1
Belinda Bencić (Szwajcaria, 9) - Misaki Doi (Japonia) 6:2, 6:4
Barbora Krejcikova (Czechy, 8) - Leylah Annie Fernandez (Kanada) 6:2, 6:4
Donna Vekić (Chorwacja) - Aryna Sabalenka (Białoruś, 3) 6:4, 3:6, 7:6(3)
Jelena Rybakina (Kazachstan, 15) - Rebecca Peterson (Szwecja) 6:2, 6:3
Alison van Uytvanck (Belgia) - Petra Kvitova (Czechy, 10) 5:7, 6:3, 6:0
Garbine Muguruza (Hiszpania, 7) - Qiang Wang (Chiny) 6:3, 6:0
Karolina Pliskova (Czechy, 5) - Carla Suarez (Hiszpania) 6:3, 6:7(0), 6:1
Camila Giorgi (Włochy) - Jelena Wiesnina (Rosyjski Komitet Olimpijski) 6:3, 6:1
Maria Sakkari (Grecja, 14) - Nina Stojanović (Serbia) 6:1, 6:2
Elina Switolina (Ukraina, 4) - Ajla Tomljanović (Australia) 4:6, 6:3, 6:4
Paula Badosa (Hiszpania) - Iga Świątek (Polska, 6) 6:3, 7:6(4)
Nadia Podoroska (Argentyna) - Jekaterina Aleksandrowa (Rosyjski Komitet Olimpijski) 6:1, 6:3
Marketa Vondrousova (Czechy) - Mihaela Buzarnescu (Rumunia) 6:1, 6:2
Naomi Osaka (Japonia, 2) - Viktorija Golubić (Szwajcaria) 6:3, 6:2

I runda:

niedziela, 25 lipca

Sara Sorribes (Hiszpania) - Ashleigh Barty (Australia, 1) 6:4, 6:3
Fiona Ferro (Francja) - Anastasija Sevastova (Łotwa) 2:6, 6:4, 6:2
Aryna Sabalenka (Białoruś, 3) - Magda Linette (Polska) 6:2, 6:1
Donna Vekić (Chorwacja) - Caroline Garcia (Francja) 6:2, 6:7(2), 6:3
Petra Kvitova (Czechy, 10) - Jasmine Paolini (Włochy) 6:4, 6:3
Alison van Uytvanck (Belgia) - Ivana Jorović (Serbia) 6:3, 6:2
Qiang Wang (Chiny) - Veronica Cepede Royg (Paragwaj) 6:4, 6:3
Garbine Muguruza (Hiszpania, 7) - Weronika Kudermetowa (Rosyjski Komitet Olimpijski) 7:5, 7:5
Karolina Pliskova (Czechy, 5) - Alize Cornet (Francja) 6:1, 6:3
Carla Suarez (Hiszpania) - Ons Jabuer (Tunezja) 6:4, 6:1
Jelena Wiesnina (Rosyjski Komitet Olimpijski) - Jelena Ostapenko (Łotwa) 6:4, 6:7(2), 6:4
Camila Giorgi (Włochy) - Jennifer Brady (USA, 11) 6:3, 6:2
Ajla Tomljanović (Australia) - Jarosława Szwiedowa (Kazachstan) 7:5, 3:2 i krecz
Elina Switolina (Ukraina, 4) - Laura Siegemund (Niemcy) 6:3, 5:7, 6:4
Nadia Podoroska (Argentyna) - Julia Putincewa (Kazachstan) 7:6(4), 1:3 i krecz
Jekaterina Aleksandrowa (Rosyjski Komitet Olimpijski) - Elise Mertens (Belgia, 12) 4:6, 6:4, 6:4
Naomi Osaka (Japonia, 2) - Saisai Zheng (Chiny) 6:1, 6:4

sobota, 24 lipca

Anna-Lena Friedsam (Niemcy) - Heather Watson (Wielka Brytania) 7:6(5), 6:3
Anastazja Pawluczenkowa (Rosyjski Komitet Olimpijski, 13) - Sara Errani (Włochy) 6:0, 6:1
Belinda Bencić (Szwajcaria, 9) - Jessica Pegula (USA) 6:3, 6:3
Misaki Doi (Japonia) - Renata Zarazua (Meksyk) 6:3, 6:2
Leylah Annie Fernandez (Kanada) - Dajana Jastremska (Ukraina) 6:3, 3:6, 6:0
Barbora Krejcikova (Czechy, 8) - Zarina Dijas (Kazachstan) 5:2 i krecz
Rebecca Peterson (Szwecja) - Mayar Sherif (Egipt) 7:5, 7:6(1)
Jelena Rybakina (Kazachstan, 15) - Samantha Stosur (Australia) 6:4, 6:2
Maria Sakkari (Grecja, 14) - Anett Kontaveit (Estonia) 7:5, 6:2
Nina Stojanović (Serbia) - Nao Hibino (Japonia) 6:3, 6:3
Iga Świątek (Polska, 6) - Mona Barthel (Niemcy) 6:2, 6:2
Paula Badosa (Hiszpania) - Kristina Mladenović (Francja) 6:7(4), 6:3, 6:0
Marketa Vondrousova (Czechy) - Kiki Bertens (Holandia, 16) 6:4, 3:6, 6:4
Mihaela Buzarnescu (Rumunia) - Alison Riske (USA) 6:7(0), 7:5, 6:4
Viktorija Golubić (Szwajcaria) - Maria Camila Osorio Serrano (Kolumbia) 6:4, 6:1

Turniej singla mężczyzn

finał:

niedziela, 1 sierpnia

Alexander Zverev (Niemcy, 4) - Karen Chaczanow (Rosyjski Komitet Olimpijski, 12) 6:3, 6:1

mecz o 3. miejsce:

sobota, 31 lipca

Pablo Carreno (Hiszpania, 6) - Novak Djoković (Serbia, 1) 6:4, 6:7(6), 6:3

półfinał:

piątek, 30 lipca

Alexander Zverev (Niemcy, 4) - Novak Djoković (Serbia, 1) 1:6, 6:3, 6:1
Karen Chaczanow (Rosyjski Komitet Olimpijski, 12) - Pablo Carreno (Hiszpania, 6) 6:3, 6:3

ćwierćfinał:

czwartek, 29 lipca

Novak Djoković (Serbia, 1) - Kei Nishikori (Japonia) 6:2, 6:0
Alexander Zverev (Niemcy, 4) - Jeremy Chardy (Francja) 6:4, 6:1
Karen Chaczanow (Rosyjski Komitet Olimpijski, 12) - Ugo Humbert (Francja, 14) 7:6(4), 4:6, 6:3
Pablo Carreno (Hiszpania, 6) - Danił Miedwiediew (Rosyjski Komitet Olimpijski, 2) 6:2, 7:6(5)

III runda (1/8 finału):

środa, 28 lipca

Novak Djoković (Serbia, 1) - Alejandro Davidovich Fokina (Hiszpania, 16) 6:3, 6:1
Kei Nishikori (Japonia) - Ilja Iwaszka (Białoruś) 7:6(7), 6:0
Alexander Zverev (Niemcy, 4) - Nikołoz Basilaszwili (Gruzja) 6:4, 7:6(5)
Jeremy Chardy (Francja) - Liam Broady (Wielka Brytania) 7:6(3), 4:6, 6:1
Karen Chaczanow (Rosyjski Komitet Olimpijski, 12) - Diego Schwartzman (Argentyna, 8) 6:1, 2:6, 6:1
Ugo Humbert (Francja, 14) - Stefanos Tsitsipas (Grecja, 3) 2:6, 7:6(4), 6:2
Pablo Carreno (Hiszpania, 6) - Dominik Koepfer (Niemcy) 7:6(7), 6:3
Danił Miedwiediew (Rosyjski Komitet Olimpijski, 2) - Fabio Fognini (Włochy, 15) 6:2, 3:6, 6:2

II runda (1/16 finału):

wtorek, 27 lipca

Ilja Iwaszka (Białoruś) - Michaił Kukuszkin (Kazachstan) 6:7(4), 6:3, 6:3
Kei Nishikori (Japonia) - Marcos Giron (USA) 7:6(5), 3:6, 6:1
Jeremy Chardy (Francja) - Asłan Karacew (Rosyjski Komitet Olimpijski, 11) 7:5, 4:6, 6:3
Liam Broady (Wielka Brytania) - Hubert Hurkacz (Polska, 7) 7:5, 3:6, 6:3
Diego Schwartzman (Argentyna, 8) - Tomas Machac (Czechy) 6:4, 7:5
Karen Chaczanow (Rosyjski Komitet Olimpijski, 12) - James Duckworth (Australia) 7:5, 6:1
Ugo Humbert (Francja, 14) - Miomir Kecmanović (Serbia) 4:6, 7:6(5), 7:5
Stefanos Tsitsipas (Grecja, 3) - Frances Tiafoe (USA) 6:3, 6:4

poniedziałek, 26 lipca

Novak Djoković (Serbia, 1) - Jan-Lennard Struff (Niemcy) 6:4, 6:3
Alejandro Davidovich Fokina (Hiszpania, 16) - John Millman (Australia) 6:4, 6:7(4), 6:3
Alexander Zverev (Niemcy, 4) - Daniel Elahi Galan (Kolumbia) 6:2, 6:2
Nikołoz Basilaszwili (Gruzja) - Lorenzo Sonego (Włochy, 13) 6:4, 3:6, 6:4
Pablo Carreno (Hiszpania, 6) - Marin Cilić (Chorwacja) 5:7, 6:4, 6:4
Dominik Koepfer (Niemcy) - Max Purcell (Australia, Alt) 6:3, 6:0
Fabio Fognini (Włochy, 15) - Jegor Gerasimow (Białoruś) 6:4, 7:6(4)
Danił Miedwiediew (Rosyjski Komitet Olimpijski, 2) - Sumit Nagal (Indie) 6:2, 6:1

I runda:

niedziela, 25 lipca

Ilja Iwaszka (Białoruś) - Gael Monfils (Francja, 10) 6:4, 4:6, 7:5
Michaił Kukuszkin (Kazachstan) - Federico Coria (Argentyna) 7:6(4), 7:5
Marcos Giron (USA) - Norbert Gombos (Słowacja) 7:6(4), 3:6, 6:2
Kei Nishikori (Japonia) - Andriej Rublow (Rosyjski Komitet Olimpijski, 5) 6:3, 6:4
Alexander Zverev (Niemcy, 4) - Yen-Hsun Lu (Tajwan) 6:1, 6:3
Daniel Elahi Galan (Kolumbia) - Mohamed Safwat (Egipt) 7:5, 6:1
Liam Broady (Wielka Brytania) - Francisco Cerundolo (Argentyna) 7:5, 6:7(4), 6:2
Hubert Hurkacz (Polska, 7) - Luke Saville (Australia, Alt) 6:2, 6:4
Diego Schwartzman (Argentyna, 8) - Juan Pablo Varillas (Peru) 7:5, 6:4
Tomas Machac (Czechy) - Joao Sousa (Portugalia) 6:7(5), 6:4, 6:4
James Duckworth (Australia) - Lukas Klein (Słowacja) 5:7, 6:3, 7:6(4)
Karen Chaczanow (Rosyjski Komitet Olimpijski, 12) - Yoshihito Nishioka (Japonia) 3:6, 6:1, 6:2
Frances Tiafoe (USA) - Soon-Woo Kwon (Korea Południowa) 6:3, 6:2
Stefanos Tsitsipas (Grecja, 3) - Philipp Kohlschreiber (Niemcy) 6:3, 3:6, 6:3
Dominik Koepfer (Niemcy) - Facundo Bagnis (Argentyna) 3:6, 6:3, 7:5
Max Purcell (Australia, Alt) - Felix Auger-Aliassime (Kanada, 9) 6:4, 7:6(2)

sobota, 24 lipca

Novak Djoković (Serbia, 1) - Hugo Dellien (Boliwia) 6:2, 6:2
Jan-Lennard Struff (Niemcy) - Thiago Monteiro (Brazylia) 6:3, 6:4
John Millman (Australia) - Lorenzo Musetti (Włochy) 6:3, 6:4
Alejandro Davidovich Fokina (Hiszpania, 16) - Pedro Sousa (Portugalia) 6:3, 6:0
Nikołoz Basilaszwili (Gruzja) - Roberto Carballes (Hiszpania) 6:3, 6:2
Lorenzo Sonego (Włochy, 13) - Taro Daniel (Japonia) 4:6, 7:6(6), 7:6(3)
Asłan Karacew (Rosyjski Komitet Olimpijski, 11) - Tommy Paul (USA) 6:3, 6:2
Jeremy Chardy (Francja) - Marcelo Barrios (Chile) 6:1, 7:6(4)
Ugo Humbert (Francja, 14) - Pablo Andujar (Hiszpania) 7:6(3), 6:1
Miomir Kecmanović (Serbia) - Kamil Majchrzak (Polska) 6:4, 6:2
Pablo Carreno (Hiszpania, 6) - Tennys Sandgren (USA)  7:5, 6:2
Marin Cilić (Chorwacja) - Joao Menezes (Brazylia) 6:7(5), 7:5, 7:6(7)
Fabio Fognini (Włochy, 15) - Yuichi Sugita (Japonia) 6:4, 6:3
Jegor Gerasimow (Białoruś) - Gilles Simon (Francja) 4:6, 6:3, 6:4
Sumit Nagal (Indie) - Denis Istomin (Uzbekistan) 6:4, 6:7(6), 6:4
Danił Miedwiediew (Rosyjski Komitet Olimpijski, 2) - Aleksander Bublik (Kazachstan) 6:4, 7:6(8)

GRA PODWÓJNA

Turniej debla kobiet

finał:

niedziela, 1 sierpnia

Barbora Krejcikova (Czechy, 1) / Katerina Siniakova (Czechy, 1) - Belinda Bencić (Szwajcaria) / Viktorija Golubić (Szwajcaria) 7:5, 6:1

mecz o 3. miejsce:

sobota, 31 lipca

Laura Pigossi (Brazylia) / Luisa Stefani (Brazylia) - Weronika Kudermetowa (Rosyjski Komitet Olimpijski) / Jelena Wiesnina (Rosyjski Komitet Olimpijski) 4:6, 6:4, 11-9

półfinał:

czwartek, 29 lipca

Barbora Krejcikova (Czechy, 1) / Katerina Siniakova (Czechy, 1) - Weronika Kudermetowa (Rosyjski Komitet Olimpijski) / Jelena Wiesnina (Rosyjski Komitet Olimpijski) 6:3, 3:6, 10-6

Belinda Bencić (Szwajcaria) / Viktorija Golubić (Szwajcaria) - Laura Pigossi (Brazylia) / Luisa Stefani (Brazylia) 7:5, 6:3

ćwierćfinał:

środa, 28 lipca

Barbora Krejcikova (Czechy, 1) / Katerina Siniakova (Czechy, 1) - Ashleigh Barty (Australia, 6) / Storm Sanders (Australia, 6) 3:6, 6:4, 10-7

Weronika Kudermetowa (Rosyjski Komitet Olimpijski) / Jelena Wiesnina (Rosyjski Komitet Olimpijski) - Ludmiła Kiczenok (Ukraina) / Nadia Kiczenok (Ukraina) 6:2, 6:1

Laura Pigossi (Brazylia) / Luisa Stefani (Brazylia) - Bethanie Mattek-Sands (USA, 4) / Jessica Pegula (USA, 4) 1:6, 6:3, 10-6

Belinda Bencić (Szwajcaria) / Viktorija Golubić (Szwajcaria) - Ellen Perez (Australia) / Samantha Stosur (Australia) 6:4, 6:4

II runda (1/8 finału):

wtorek, 27 lipca

Barbora Krejcikova (Czechy, 1) / Katerina Siniakova (Czechy, 1) - Paula Badosa (Hiszpania) / Sara Sorribes (Hiszpania) 6:2, 5:7, 10-5

Laura Pigossi (Brazylia) / Luisa Stefani (Brazylia) - Karolina Pliskova (Czechy) / Marketa Vondrousova (Czechy) 2:6, 6:4, 13-11

Bethanie Mattek-Sands (USA, 4) / Jessica Pegula (USA, 4) - Alize Cornet (Francja) / Fiona Ferro (Francja) 6:1, 6:4

Belinda Bencić (Szwajcaria) / Viktorija Golubić (Szwajcaria) - Garbine Muguruza (Hiszpania) / Carla Suarez (Hiszpania) 3:6, 6:1, 11-9

poniedziałek, 26 lipca

Ashleigh Barty (Australia, 6) / Storm Sanders (Australia, 6) - Yifan Xu (Chiny) / Zhaoxuan Yang (Chiny) 6:4, 6:4

Weronika Kudermetowa (Rosyjski Komitet Olimpijski) / Jelena Wiesnina (Rosyjski Komitet Olimpijski) - Kiki Bertens (Holandia, 3) / Demi Schuurs (Holandia, 3) 6:2, 3:6, 10-7

Ludmiła Kiczenok (Ukraina) / Nadia Kiczenok (Ukraina) - Sara Errani (Włochy, Alt) / Jasmine Paolini (Włochy, Alt) 7:6(4), 6:2

Ellen Perez (Australia) / Samantha Stosur (Australia) - Monica Niculescu (Rumunia) / Raluca Olaru (Rumunia) 7:6(3), 7:5

I runda:

niedziela, 25 lipca

Barbora Krejcikova (Czechy, 1) / Katerina Siniakova (Czechy, 1) - Yu-Chieh Hsieh (Tajwan) / Chieh-Yu Hsu (Tajwan) 6:2, 6:1

Paula Badosa (Hiszpania) / Sara Sorribes (Hiszpania) - Giuliana Olmos (Meksyk) / Renata Zarazua (Meksyk) 6:2, 6:7(4), 10-7

Kiki Bertens (Holandia, 3) / Demi Schuurs (Holandia, 3) - Caroline Garcia (Francja) / Kristina Mladenović (Serbia) 7:6(4), 5:7, 11-9

Ludmiła Kiczenok (Ukraina) / Nadia Kiczenok (Ukraina) - Sania Mirza (Indie) / Ankita Raina (Indie) 0:6, 7:6(0), 10-8

Sara Errani (Włochy, Alt) / Jasmine Paolini (Włochy, Alt) - Nicole Melichar (USA, 8) / Alison Riske (USA, 8) 6:3, 5:7, 10-2

Karolina Pliskova (Czechy) / Marketa Vondrousova (Czechy) - Ying-Ying Duan (Chiny) / Saisai Zheng (Chiny) 6:2, 6:1

Bethanie Mattek-Sands (USA, 4) / Jessica Pegula (USA, 4) - Magda Linette (Polska) / Alicja Rosolska (Polska) 6:1, 6:3

Ellen Perez (Australia) / Samantha Stosur (Australia) - Jelena Ostapenko (Łotwa) / Anastasija Sevastova (Łotwa) 4:6, 6:1, 10-5

Belinda Bencić (Szwajcaria) / Viktorija Golubić (Szwajcaria) - Shuko Aoyama (Japonia, 2) / Ena Shibahara (Japonia, 2) 6:4, 6:7(5), 10-5

sobota, 24 lipca

Yifan Xu (Chiny) / Zhaoxuan Yang (Chiny) - Aleksandra Krunić (Serbia) / Nina Stojanović (Serbia) 4:6, 6:4, 18-16

Ashleigh Barty (Australia, 6) / Storm Sanders (Australia, 6) - Nao Hibino (Japonia) / Makoto Ninomiya (Japonia) 6:1, 6:2

Weronika Kudermetowa (Rosyjski Komitet Olimpijski) / Jelena Wiesnina (Rosyjski Komitet Olimpijski) - Anna-Lena Friedsam (Niemcy) / Laura Siegemund (Niemcy) 6:2, 7:5

Laura Pigossi (Brazylia) / Luisa Stefani (Brazylia) - Gabriela Dabrowski (Kanada, 7) / Sharon Fichman (Kanada, 7) 7:6(3), 6:4

Alize Cornet (Francja) / Fiona Ferro (Francja) - Elina Switolina (Ukraina) / Dajana Jastremska (Ukraina) 6:2, 6:4

Monica Niculescu (Rumunia) / Raluca Olaru (Rumunia) - Hao-Ching Chan (Tajwan, 5) / Latisha Chan (Tajwan, 5) 7:5, 1:6, 10-6

Garbine Muguruza (Hiszpania) / Carla Suarez (Hiszpania) - Elise Mertens (Belgia) / Alison van Uytvanck (Belgia) 6:3, 7:6(4)

Turniej debla mężczyzn

finał:

piątek, 30 lipca

Nikola Mektić (Chorwacja, 1) / Mate Pavić (Chorwacja, 1) - Marin Cilić (Chorwacja) / Ivan Dodig (Chorwacja) 6:4, 3:6, 10-6

mecz o 3. miejsce:

piątek, 30 lipca

Marcus Daniell (Nowa Zelandia) / Michael Venus (Nowa Zelandia) - Austin Krajicek (USA) / Tennys Sandgren (USA) 7:6(3), 6:2

półfinał:

czwartek, 29 lipca

Nikola Mektić (Chorwacja, 1) / Mate Pavić (Chorwacja, 1) - Austin Krajicek (USA) / Tennys Sandgren (USA) 6:4, 6:4

Marin Cilić (Chorwacja) / Ivan Dodig (Chorwacja) - Marcus Daniell (Nowa Zelandia) / Michael Venus (Nowa Zelandia) 6:2, 6:2

ćwierćfinał:

środa, 28 lipca

Nikola Mektić (Chorwacja, 1) / Mate Pavić (Chorwacja, 1) - Ben McLachlan (Japonia) / Kei Nishikori (Japonia) 6:3, 6:3

Austin Krajicek (USA) / Tennys Sandgren (USA) - Jan-Lennard Struff (Niemcy) / Alexander Zverev (Niemcy) 6:3, 7:6(4)

Marcus Daniell (Nowa Zelandia) / Michael Venus (Nowa Zelandia) - Juan Sebastian Cabal (Kolumbia, 3) / Robert Farah (Kolumbia, 3) 6:3, 3:6, 10-7

Marin Cilić (Chorwacja) / Ivan Dodig (Chorwacja) - Andy Murray (Wielka Brytania) / Joe Salisbury (Wielka Brytania) 4:6, 7:6(2), 10-7

II runda (1/8 finału):

wtorek, 27 lipca

Austin Krajicek (USA) / Tennys Sandgren (USA) - Lukas Klein (Słowacja) / Filip Polasek (Słowacja) 6:7(2), 6:2, 10-5

Jan-Lennard Struff (Niemcy) / Alexander Zverev (Niemcy) - Jeremy Chardy (Francja) / Gael Monfils (Francja) 6:4, 7:5

Marin Cilić (Chorwacja) / Ivan Dodig (Chorwacja) - Rajeev Ram (USA) / Frances Tiafoe (USA) 6:3, 7:5

Andy Murray (Wielka Brytania) / Joe Salisbury (Wielka Brytania) - Kevin Krawietz (Niemcy) / Tim Puetz (Niemcy) 6:2, 7:6(2)

poniedziałek, 26 lipca

Nikola Mektić (Chorwacja, 1) / Mate Pavić (Chorwacja, 1) - Lorenzo Musetti (Włochy) / Lorenzo Sonego (Włochy) 7:5, 6:7(5), 10-7

Ben McLachlan (Japonia) / Kei Nishikori (Japonia) - Jamie Murray (Wielka Brytania, 7) / Neal Skupski (Wielka Brytania, 7) 6:3, 6:4

Marcus Daniell (Nowa Zelandia) / Michael Venus (Nowa Zelandia) - Wesley Koolhof (Holandia, 8) / Jean-Julien Rojer (Holandia, 8) walkower

Juan Sebastian Cabal (Kolumbia, 3) / Robert Farah (Kolumbia, 3) - Oliver Marach (Austria) / Philipp Oswald (Austria) 6:4, 6:1

I runda:

niedziela, 25 lipca

Lorenzo Musetti (Włochy) / Lorenzo Sonego (Włochy) - Pablo Andujar (Hiszpania) / Roberto Carballes (Hiszpania) 7:5, 6:4

Lukas Klein (Słowacja) / Filip Polasek (Słowacja) - Asłan Karacew (Rosyjski Komitet Olimpijski, 4) / Danił Miedwiediew (Rosyjski Komitet Olimpijski, 4) 7:5, 6:4

Austin Krajicek (USA) / Tennys Sandgren (USA) - John Peers (Australia) / Max Purcell (Australia) 3:6, 7:6(5), 10-5

Marcus Daniell (Nowa Zelandia) / Michael Venus (Nowa Zelandia) - Jegor Gerasimow (Białoruś) / Ilja Iwaszka (Białoruś) 6:3, 7:6(6)

Oliver Marach (Austria) / Philipp Oswald (Austria) - John Millman (Australia) / Luke Saville (Australia) 7:5, 6:2

Juan Sebastian Cabal (Kolumbia, 3) / Robert Farah (Kolumbia, 3) - Pablo Carreno (Hiszpania) / Alejandro Davidovich Fokina (Hiszpania) 6:2, 6:4

Marin Cilić (Chorwacja) / Ivan Dodig (Chorwacja) - Taro Daniel (Japonia) / Yoshihito Nishioka (Japonia) 6:2, 6:4

sobota, 24 lipca

Nikola Mektić (Chorwacja, 1) / Mate Pavić (Chorwacja) - Marcelo Demoliner (Brazylia) / Marcelo Melo (Brazylia) 7:6(6), 6:4

Ben McLachlan (Japonia) / Kei Nishikori (Japonia) - Joao Sousa (Portugalia) / Pedro Sousa (Portugalia) 6:1, 6:4

Jamie Murray (Wielka Brytania, 7) / Neal Skupski (Wielka Brytania, 7) - Andres Molteni (Argentyna) / Horacio Zeballos (Argentyna) 6:7(3), 6:4, 13-11

Jeremy Chardy (Francja) / Gael Monfils (Francja) - Aleksander Bublik (Kazachstan) / Andriej Gołubiew (Kazachstan) 6:7(4), 7:6(3), 10-8

Jan-Lennard Struff (Niemcy) / Alexander Zverev (Niemcy) - Hubert Hurkacz (Polska, 5) / Łukasz Kubot (Polska, 5) 6:2, 7:6(5)

Wesley Koolhof (Holandia, 8) / Jean-Julien Rojer (Holandia, 8) - Sander Gille (Belgia) / Joran Vliegen (Belgia) 6:3, 7:6(5)

Rajeev Ram (USA) / Frances Tiafoe (USA) - Karen Chaczanow (Rosyjski Komitet Olimpijski, 6) / Andriej Rublow (Rosyjski Komitet Olimpijski, 6) 6:7(3), 7:6(5), 12-10

Kevin Krawietz (Niemcy) / Tim Puetz (Niemcy) - Facundo Bagnis (Argentyna) / Diego Schwartzman (Argentyna) 6:2, 6:1

Andy Murray (Wielka Brytania) / Joe Salisbury (Wielka Brytania) - Pierre-Hugues Herbert (Francja, 2) / Nicolas Mahut (Francja, 2) 6:3, 6:2

GRA MIESZANA

finał:

niedziela, 1 sierpnia

Anastazja Pawluczenkowa (Rosyjski Komitet Olimpijski, 4) / Andriej Rublow (Rosyjski Komitet Olimpijski, 4) - Jelena Wiesnina (Rosyjski Komitet Olimpijski) / Asłan Karacew (Rosyjski Komitet Olimpijski) 6:3, 6:7(5), 13-11

mecz o 3. miejsce:

sobota, 31 lipca

Ashleigh Barty (Australia) / John Peers (Australia) - Nina Stojanović (Serbia) / Novak Djoković (Serbia) walkower

półfinał:

piątek, 30 lipca

Jelena Wiesnina (Rosyjski Komitet Olimpijski) / Asłan Karacew (Rosyjski Komitet Olimpijski) - Nina Stojanović (Serbia) / Novak Djoković (Serbia) 7:6(4), 7:5

Anastazja Pawluczenkowa (Rosyjski Komitet Olimpijski, 4) / Andriej Rublow (Rosyjski Komitet Olimpijski, 4) - Ashleigh Barty (Australia) / John Peers (Australia) 5:7, 6:4, 13-11

ćwierćfinał:

czwartek, 29 lipca

Jelena Wiesnina (Rosyjski Komitet Olimpijski) / Asłan Karacew (Rosyjski Komitet Olimpijski) - Iga Świątek (Polska) / Łukasz Kubot (Polska) 6:4, 6:4

Nina Stojanović (Serbia) / Novak Djoković (Serbia) - Laura Siegemund (Niemcy) / Kevin Krawietz (Niemcy) 6:1, 6:2

Anastazja Pawluczenkowa (Rosyjski Komitet Olimpijski, 4) / Andriej Rublow (Rosyjski Komitet Olimpijski, 4) - Ena Shibahara (Japonia) / Ben McLachlan (Japonia) 7:5, 6:7(0), 10-8

Ashleigh Barty (Australia) / John Peers (Australia) - Maria Sakkari (Grecja, 2) / Stefanos Tsitsipas (Grecja, 2) 6:4, 4:6, 10-6

I runda:

środa, 28 lipca

Jelena Wiesnina (Rosyjski Komitet Olimpijski) / Asłan Karacew (Rosyjski Komitet Olimpijski) - Kristina Mladenović (Francja, 1) / Nicolas Mahut (Francja, 1) 6:4, 6:2

Iga Świątek (Polska) / Łukasz Kubot (Polska) - Fiona Ferro (Francja, Alt) / Pierre-Hugues Herbert (Francja, Alt) 6:3, 7:6(3)

Laura Siegemund (Niemcy) / Kevin Krawietz (Niemcy) - Bethanie Mattek-Sands (USA, 3) / Rajeev Ram (USA, 3) 6:4, 5:7, 10-8

Nina Stojanović (Serbia) / Novak Djoković (Serbia) - Luisa Stefani (Brazylia) / Marcelo Melo (Brazylia) 6:3, 6:4

Ena Shibahara (Japonia) / Ben McLachlan (Japonia) - Jarosława Szwiedowa (Kazachstan) / Andriej Gołubiew (Kazachstan) 6:3, 7:6(3)

Anastazja Pawluczenkowa (Rosyjski Komitet Olimpijski, 4) / Andriej Rublow (Rosyjski Komitet Olimpijski, 4) - Darija Jurak (Chorwacja) / Ivan Dodig (Chorwacja) 5:7, 6:4, 11-9

Ashleigh Barty (Australia) / John Peers (Australia) - Nadia Podoroska (Argentyna) / Horacio Zeballos (Argentyna) 6:1, 7:6(3)

Maria Sakkari (Grecja, 2) / Stefanos Tsitsipas (Grecja, 2) - Gabriela Dabrowski (Kanada) / Felix Auger-Aliassime (Kanada) 6:3, 6:4

HARMONOGRAM TURNIEJU TENISOWEGO

24 lipca (sobota)
I runda gry pojedynczej kobiet
I runda gry pojedynczej mężczyzn
I runda gry podwójnej kobiet
I runda gry podwójnej mężczyzn

25 lipca (niedziela)
I runda gry pojedynczej kobiet
I runda gry pojedynczej mężczyzn
I runda gry podwójnej kobiet
I runda gry podwójnej mężczyzn

26 lipca (poniedziałek)
II runda gry pojedynczej kobiet
II runda gry pojedynczej mężczyzn
II runda gry podwójnej kobiet
II runda gry podwójnej mężczyzn

27 lipca (wtorek)
III runda gry pojedynczej kobiet
II runda gry pojedynczej mężczyzn
II runda i ćwierćfinały gry podwójnej kobiet
ćwierćfinały gry podwójnej mężczyzn

28 lipca (środa)
ćwierćfinały gry pojedynczej kobiet
III runda gry pojedynczej mężczyzn
ćwierćfinały gry podwójnej kobiet
półfinały gry podwójnej mężczyzn
I runda gry mieszanej

29 lipca (czwartek)
półfinały gry pojedynczej kobiet
ćwierćfinały gry pojedynczej mężczyzn
półfinały gry podwójnej kobiet
ćwierćfinały gry mieszanej

30 lipca (piątek)
półfinały gry pojedynczej mężczyzn
mecz o 1. i 3. miejsce gry podwójnej mężczyzn
półfinały gry mieszanej

31 lipca (sobota)
mecz o 1. i 3. miejsce gry pojedynczej kobiet
mecz o 3. miejsce gry pojedynczej mężczyzn
mecz o 3. miejsce gry podwójnej kobiet
mecz o 3. miejsce gry mieszanej

1 sierpnia (niedziela)
mecz o 1. miejsce gry pojedynczej mężczyzn
mecz o 1. miejsce gry podwójnej kobiet
mecz o 1. miejsce gry mieszanej

Czytaj także:
Tokio 2020: Iga Świątek poznała rywalkę. Magdę Linette czeka wyzwanie
Tokio 2020: Hubert Hurkacz i Kamil Majchrzak znają rywali

ZOBACZ WIDEO: To będą gorące igrzyska! Sofia Ennaoui zdradza jak przygotować się na starty w upalne dni
Polub SportoweFakty na Facebooku
Zgłoś błąd
WP SportoweFakty
Komentarze (0)
    Już uciekasz? Sprawdź jeszcze to:
    ×