Startują Polacy. Igrzyska olimpijskie Tokio 2020 NA ŻYWO

Jacek Pawłowski
autor:
Piotr Szarwark
autor:

Rozpoczęło się spotkanie siatkarzy, w pierwszym secie Amerykanie prowadzą z Francją 8:6

Skomentuj 0

Mamy już dla Państwa przygotowany raport z rozgrywek softballa. Dyscyplina mało popularna w naszym kraju, ale kto wie, skoro znalazła się na igrzyskach, być może niebawem się to zmieni.

Skomentuj 0

Tymczasem w Tokio mamy niespodziankę, najniżej sklasyfikowana drużyna koszykarskiego turnieju w Tokio, Japonia, pokonuje Belgię 18:16

Skomentuj 0

Z uwagi na pięciosetowe pojedynki Włochów z Kanadyjczykami i Polaków z Iranem, hitowe spotkanie USA - Francja nieco się opóźni

Skomentuj 0

Dobrze radzą sobie w meczu z Belgami Japończycy, którzy są podrażnieni porażką z Polakami. Gospodarze igrzysk obejmują prowadzenie w meczu 17:16

Skomentuj 1

Wynik spotkania Dania - Japonia nie zmienił się do ostatniego gwizdka. Pewna wygrana Skandynawów na inaugurację zmagań olimpijskich

Skomentuj 0
  • Prawdziwa kanonada, nawet jak na mecz piłki ręcznej. Duńczycy nie zwalniają tempa i prowadzą w 58 minucie z Japończykami 47:30

Skomentuj 0

A jeżeli ktoś nie oglądał, przypominamy, że równie dramatyczny mecz jak siatkarze, rozegrali z Japonią nasi koszykarze. Biało-Czerwoni zwyciężyli po dogrywce, a bohaterem został Przemysław Zamojski, któryoddał decydujący rzut za dwa punkty.

Skomentuj 0

Aktualnie trwa pojedynek Belgów z Japończykami. Belgowie prowadzą w tej chwili 14:9