Startują Polacy. Igrzyska olimpijskie Tokio 2020 NA ŻYWO

Jacek Pawłowski
autor:
Piotr Szarwark
autor:

Rozpoczęło się spotkanie siatkarzy, w pierwszym secie Amerykanie prowadzą z Francją 8:6

Skomentuj 0

Mamy już dla Państwa przygotowany raport z rozgrywek softballa. Dyscyplina mało popularna w naszym kraju, ale kto wie, skoro znalazła się na igrzyskach, być może niebawem się to zmieni.

Skomentuj 0

Tymczasem w Tokio mamy niespodziankę, najniżej sklasyfikowana drużyna koszykarskiego turnieju w Tokio, Japonia, pokonuje Belgię 18:16

Skomentuj 0

Z uwagi na pięciosetowe pojedynki Włochów z Kanadyjczykami i Polaków z Iranem, hitowe spotkanie USA - Francja nieco się opóźni

Skomentuj 0

Dobrze radzą sobie w meczu z Belgami Japończycy, którzy są podrażnieni porażką z Polakami. Gospodarze igrzysk obejmują prowadzenie w meczu 17:16

Skomentuj 1

Wynik spotkania Dania - Japonia nie zmienił się do ostatniego gwizdka. Pewna wygrana Skandynawów na inaugurację zmagań olimpijskich

Skomentuj 0
  • Prawdziwa kanonada, nawet jak na mecz piłki ręcznej. Duńczycy nie zwalniają tempa i prowadzą w 58 minucie z Japończykami 47:30

Skomentuj 0

A jeżeli ktoś nie oglądał, przypominamy, że równie dramatyczny mecz jak siatkarze, rozegrali z Japonią nasi koszykarze. Biało-Czerwoni zwyciężyli po dogrywce, a bohaterem został Przemysław Zamojski, któryoddał decydujący rzut za dwa punkty.

Skomentuj 0

Aktualnie trwa pojedynek Belgów z Japończykami. Belgowie prowadzą w tej chwili 14:9

Skomentuj 0

Zakończyło się spotkanie hokeja na trawie, w grupie A Irlandia pokonała RPA 2:0

Skomentuj 0

W rywalizacji koszykarskiej 3x3 Holandia odniosła pierwsze zwycięstwo, pokonując Rosjan 18:15

Skomentuj 0

Jest już dostępna relacja z meczu Polska - Iran, zachęcamy do komentowania gry naszych siatkarzy.

Skomentuj 0

Dobiegła końca rywalizacja piłkarek nożnych w grupie G, Amerykanki pokonały ostatecznie Nową Zelandię 6:1 po bramkach Lavelle, Horan, Press i Morgan oraz dwóch trafieniach samobójczych rywalek

Skomentuj 0

W meczu piłkarzy ręcznych Dania - Japonia, prawdziwy grad bramek. Duńczycy prowadzą w 39 minucie 31:18

Skomentuj 0

Zakończył się mecz Polska - Iran, niestety przegrywamy na inaugurację 2:3

Skomentuj 0

Jeżeli ktoś z państwa nie śledzi na żywo meczu Polska - Iran, to zapraszamy. 20:19 dla Polaków... w piątym secie! LIVE

Skomentuj 0

15:15, jakże niesamowite emocje na inaugurację siatkarskich zmagań!

Skomentuj 0

14:14 po doskonałym ataku Aleksandra Śliwki! Przypominamy sobie mecz z Rio de Janeiro, gdzie wygraliśmy w tie-breaku 18:16. Nier mamy nie mamy nic przeciwko temu, aby historia się powtórzyła

Skomentuj 0

5:1 wygrywają Amerykanki z Nową Zelandią w meczu 2. kolejki grupy G turnieju piłki nożnej kobiet

Skomentuj 0

Bardziej gorąco być już nie może! 13:12 w tie-breaku meczu siatkarzy! Prowadzimy!!!

Skomentuj 0

Zakończyła się rywalizacja w hokeju na trawie kobiet, Holandia pokonała Indie 5:1

Skomentuj 0

Piłkarki USA nie mają natomiast litości dla swoich przeciwniczek. Prowadzą w meczu z Nową Zelandią już 4:1

Skomentuj 0

Niestety w końcówce tie-breaka Irańczycy zaczynają odskakiwać. 10:9 dla naszych rywali

Skomentuj 0

Holenderki z kolei, również w hokeju na trawie, gromią Indie 5:1

Skomentuj 0

Rozpoczęła się druga połowa meczu hokeja na trawie kobiet. Irlandia prowadzi z RPA 1:0

Skomentuj 0

Emocje sięgają zenitu w piątym secie meczu Polska - Iran. Po ataku Bartosza Kurka prowadzimy 6:5!

Skomentuj 0

Tymczasem 3:1 już prowadzą piłkarki nożne USA w rywalizacji z Nową Zelandią

Skomentuj 0

Zakończyła się rywalizacja piłkarek nożnych, w starciu Brazylii z Holandią bez rozstrzygnięcia - wynik 3:3.

Skomentuj 0

Mamy to, ale po okrutnym horrorze. Polscy siatkarze wygrywają czwartego seta i doprowadzają do tie-breaka!

Skomentuj 0

Trzymamy kciuki za polskich siatkarzy! Biało-Czerwoni powoli, ale konsekwentnie zmierzają do tie-breaka. W czwartym secie prowadzimy 23:20

Skomentuj 0

W koszykarskiej rywalizacji 3x3 kobiet, reprezentacja Francji zwycięża z Włochami 19:16

Skomentuj 0

Tymczasem równie emocjonująco jest w starciu Holandii z Brazylią. Obie ekipy ostro postrzelały w pierwszym meczu na turnieju, dzisiaj są równie skuteczne. Na boisku wynik 3:3 po bramce Dominique Jansens w 79 minucie

Skomentuj 0

Dzieje się, oj dzieje się w meczu polskich siatkarzy. W meczu rywale prowadzą 2:1, jednak w czwratym secie Polacy odskakują na 18:15. Trener rywali zmuszony prosić o przerwę

Skomentuj 0

Mamy meldunek dla sympatyków hokeja na trawie. W rywalizacji kobiet, Holandia obejmują prowadzenie w starciu z Indiami 2:1

Skomentuj 0

Zakończyła się walka o złoty medal mężczyzn w szpadzie, pomiędzy Aronem Szilagyi z Węgier i Luigim Samele (Włochy). Triumfował Szilagyi 15-7, brązowy medal zdobył KIM Junghwan z Korei Południowej

Skomentuj 0

Zacięty pojedynek między podwójną medalistką Rio 2016 Yiwen Sun (Chiny) i Aną Marią Popescu (Rumunia) w finale szpady kobiet. Dopiero po dogrywce triumfowała Sun, która jako pierwsza trafiła rywalkę, zwyciężając 11-10. Wcześniej brąz zdobyła Katrina Lehis z Estonii.

Skomentuj 0

Kolejny zwrot akcji we wspomnianym meczu Brazylijek z Holandią, Canarinhes obejmują prowadzenie 3:2 po strzale Ludmily w 68 minucie

Skomentuj 0

Tymczasem w meczu Holandia - Brazylia (piłka nożna kobiet) mamy remis 2:2. Bramkę z rzutu karnego zdobywa Marta

Skomentuj 0

Przypominamy, że najważniejszym obecnie trwajacym wydarzeniem dla polskich kibiców jest starcie siatkarzy z reprezentacją Iranu. Na żywo relacjonujemy to spotkanie dla Państwa => /tokio-2020-2021/relacja/123486/polska-iran . Przypomnijmy, że po trzech setach Biał-Czerwoni przegrywają 1:2. W czwartym secie jest 5:4 dla Polski

Skomentuj 0

Zakończył się mecz siatkarek plażowych Bansley H. / Wilkerson B. przegrały z duetem Wang F. / Xia X. 1:2

Skomentuj 0

Właśnie padła druga bramka w meczu piłkarek nożnych. Holandia, po strzale Vivianne Miedema prowadzi 2:1 z Brazylią. To druga bramka tej zawodniczki w dzisiejszym spotkaniu.

Skomentuj 0

Zakończyło się spotkanie piłkarek nożnych w grupie E. Wielka Brytania, po wygranej nad Chwile, odniosła drugie zwycięstwo na turnieju, tym razem 1:0 pokonując Japonię

Skomentuj 0

Niestety nie mamy dobrych wieści z siatkarskich parkietów. Siatkarze Iranu obejmują prowadzenie 2:1 w meczu z Polakami

Skomentuj 0

Odradza się reprezentacja Szwecji po porażce na inaugurację ze Szwecją. Piłkarki USA prowadzą z Nową Zelandią już 2:0. Bramkę do szatni zdobywa Lindsey Horan.

Skomentuj 0

Tymczasem trzy piłki setowe mają reprezentanci Iranu w meczu z polskimi siatkarzami. Niedobrze, bardzo niedobrze

Skomentuj 0

Z boiska schodzą reprezentacje Mongolii i USA. Amerykanki w koszykówce 3x3 pokonały swoje rywalki 21:9. Too drugie zwycięstwo ekipy zza oceanu i druga porażka Mongołek w fazie grupowej

Skomentuj 0

Kolejne mecze dobiegły dwa mecze tenisa stołowego: Alvaro Robles (Hiszpania) pokonał Gastona Alto 4:1, natomiast Kiryl Szaszkow (Rosyjski Komitet Olimpijski) zwyciężył Serba Dimitrije Levajaca 4:2.

Skomentuj 0

W pierwszym meczu grupy B, turnieju piłki wodnej, zakończonym przed chwilą, reprezentacja Rosyjskiego Komitetu Olimpijskiego pokonała Chiny 18:17. Sporo było emocji w tym spotkaniu. Warto wiec czasem zajrzeć co się dzieje na basenie olimpijskim

Skomentuj 0

W meczu grupy B, turnieju piłki nożnej kobiet trwa przerwa. Reprezentacja Honadii po 45 minutach remisuje z Brazylią 1:1. Przypomnijmy, że w czwartek oba zespoły bardzo wyraźnie wygrały swoje mecze. To spotkanie może więc rozstrzygnąć o pierwszym miejscu w grupie

Skomentuj 0

Tymczasem w rywalizacji siatkarzy Polacy tracą prowadzenie w trzecim secie. W tej chwili Biało-Czerwoni przegrywają 15:16. Stan meczu - 1:1

Skomentuj 0

W 77 minucie meczu 2. kolejki turnieju piłki nożnej kobiet, Wielka Brytania obejmuje prowadzenie w starciu z Japonią 1:0.

Skomentuj 0

Nie mają łatwo polscy siatkarze w meczu z Iranem. W trzecim secie nadal trwa walka punkt za punkt

Skomentuj 0

Dobry fragment Polaków w trzecim secie - uciekają na 7:4. Na planszy rozstrzyga się natomiast turniej szpadzistek - niestety już bez reprezentantek Polski.

Skomentuj 0

Polacy gonili, ale nie dogonili. Iran doprowadza do wyrównania - 1:1. Przypominamy, że relacje punkt po punkcie dostępna jest TUTAJ

Skomentuj 0

Kilkanaście minut temu gospodarze zdobyli pierwszy złoty medal na tych igrzyskach. Naohisa Takato zwyciężył w kategorii 60 kg turnieju olimpijskiego w judo.

Skomentuj 0

19:15 dla Iranu w drugim secie. Polacy muszą gonić.

Skomentuj 0

Niemoc Polaków w drugim secie. Iran wyszedł na czteropunktowe prowadzenie - 11:7.

Skomentuj 0

Trwają eliminacje w pierwszych konkurencjach na pływalni. W sobotę na listach startowych nie ma Polaków.

Skomentuj 0

25:18 w pierwszym secie! Bardzo dobra gra naszych siatkarzy.

Czy Polacy pokonają Iran w trzech setach?

Skomentuj 0

Ochłonęliście już po meczu polskich koszykarzy? Zafundowali nam niezłe emocje:

Skomentuj 0

Świetnie radzą sobie polscy siatkarze. Potrzebują jeszcze tylko pięciu punktów do wygrania pierwszego seta.

Skomentuj 0

Wracając do meczu siatkarzy, w wyjściowym składzie zabrakło Michała Kubiaka. Najprawdopodobniej przez problemy zdrowotne:

Skomentuj 0

To nie jest dobry początek igrzysk dla Amerykanów:

Skomentuj 0

Rozpoczął się mecz polskich siatkarzy! Relacja punkt po punkcie dostępna jest TUTAJ.

Skomentuj 0

Spoglądamy na to, co dzieje się na innych arenach. Rozpoczęły się eliminacje w kilku konkurencjach pływackich. Dziś świętuj także Kosowo, bo Distria Krasniqi wywalczyła złoty medal w judo (do 48 kg). To drugi złoty medal IO dla tego kraju w historii.

Skomentuj 0

A już za kilka chwil siatkarskie emocje. Polacy grają z Iranem.

Skomentuj 0

Zamojski trafia z dystansu i daje wygraną Polakom! Ważne zwycięstwo, ale oczekiwaliśmy lepszego meczu.

Skomentuj 0

Będzie dogrywka! Polacy roztrwonili przewagę i po 10 minutach remisują z Japonią 18:18. W czasie dodatkowym gramy do dwóch zdobytych punktów.

Skomentuj 0

Dwa kolejne celne rzuty z dystansu i mamy 14:9 dla Biało-Czerwonych.

Skomentuj 0

Trafia z dystansu Michael Hicks - 10:8 dla Polski.

Skomentuj 0

Słabszy fragment gry Polaków i Japończycy wychodzą na prowadzenie - 7:6. Biało-Czerwoni nie wykorzystują przewagi warunków fizycznych.

Skomentuj 0

Przemysław Zamojski dwa razy skutecznie spod kosza - dobry początek Polaków z Japonią.

Skomentuj 0
    Skomentuj 0

Już za moment drugi mecz polskich koszykarzy 3x3. Tym razem zmierzą się z Japonią i zwycięstwo wydaje się być obowiązkiem. Relacja punkt po punkcie dostępna jest TUTAJ

Czy Polacy pokonają Japończyków?

Skomentuj 0

Niestety, Hurkacz i Kubot przegrali tie-breaka w drugim secie 5-7 i odpadli z turnieju olimpijskiego.

Skomentuj 0

Niezwykle zacięta rywalizacja w drugim secie debla z udziałem Hurkacza i Kubota. Polacy przegrywają w nim 5:6, ale podanie jest po ich stronie. Muszą doprowadzić do tie-breaku, aby utrzymać się w grze.

Skomentuj 0

Wróćmy jeszcze do zakończonego już wyścigu kolarzy. Oto reakcje dziennikarzy i ekspertów w mediach społecznościowych:

Skomentuj 0

Choć jeszcze nie wszystkie finały pierwszego dnia igrzysk dobiegły końca, już trzy medale mają na koncie Chiny (dwa złote i jeden brązowy). Dość zaskakująco bez medalu są Amerykanie.

Skomentuj 0

2:2 w drugim secie meczu Struff/Zverev - Hurkacz/Kubot.

Skomentuj 0

Co nas czeka jeszcze dzisiaj z perspektywy polskiego kibica? O 12:05 będziemy ściskać kciuki za polskich koszykarzy 3x3, którzy zmierzą się z Japonią. A o 12:40 pierwsze siatkarskie emocje - mecz Polaków z Iranem.

Skomentuj 0

Niestety Hurkacz i Kubot przegrali pierwszego seta w rywalizacji deblistów. Śledź spotkanie TUTAJ

Skomentuj 0

- To był jeden z najtrudniejszych wyścigów w mojej karierze - dodał reprezentant Polski. Więcej o wyścigu tutaj:

Skomentuj 0

- Duży niedosyt - skwitował Michał Kwiatkowski przed kamerami Telewizji Polskiej.

Skomentuj 0

Jak oceniasz występ Polaków w sobotnim wyścigu?

Skomentuj 1

Michał Kwiatkowski kończy wyścig na 11. miejscu.

Skomentuj 0

Richard Carapaz mistrzem olimpijskim! Srebro dla Wouta van Aerta, a brąz dla Tadeja Pogacara.

Skomentuj 0

Carapaz mknie do mety - będzie złoto! Za jego plecami wielka walka o dwa pozostałe medale.

Skomentuj 0

Richard Carapaz ruszył po złoto, nie czekał do ostatniej prostej! Pięć kilometrów do końca.

Skomentuj 0

Tymczasem duet uciekinierów ma już tylko 14 sekund przewagi nad grupą pościgową. Niestety w pościgowej nie ma już Kwiatkowskiego.

Skomentuj 0

Na chwilę zmieniamy dyscyplinę. Za moment rozpocznie się pojedynek deblowy Huberta Hurkacza i Łukasza Kubota. Relację punkt po punkcie możecie śledzić TUTAJ

Skomentuj 0

Bardzo wymowny obrazek:

Skomentuj 0

Słabnie niestety Michał Kwiatkowski, o medal będzie piekielnie trudno.

Skomentuj 0

Kwiatkowski w grupie pościgowej - będzie walczył o brąz, kandydatów do trzeciego miejsca jest kilku.

Skomentuj 0

Brandon McNulty i Richard Carapaz jeszcze mocniej podkręcają tempo. Coraz większa przewaga tej dwójki nad resztą. Do mety 15 kilometrów.

Skomentuj 0

Kwiatkowski świetnie radzi sobie na zjazdach i to może być atutem Polaka w ostatniej fazie wyścigu.

Skomentuj 0

20 kilometrów do mety, Michał Kwiatkowski w grze o medale, a przynajmniej o brąz. Dwójka rywali odjechała już na około 30 sekund, ale sporo może się jeszcze zmienić.

Skomentuj 0

Tym razem mocno ruszyli Brandon McNulty i Richard Carapaz. Odjechali na 10-15 sekund od reszty, ale grupa już rusza w pogoń.

Skomentuj 0

Sporo przetasowań w czołówce wyścigu kolarskiego - przycisnął Jakob Fuglsang, ale nikt nie zamierza pozwolić mu odjechać.

Skomentuj 0

I już powiększyła się prowadząca grupa - była siódemka, jest dziesiątka. Teraz próbuje zaatakować Kanadyjczyk, Michael Woods.

Skomentuj 0

Siedmiu kolarzy jedzie w grupie na czele wyścigu, a w niej Kwiatkowski. Niespełna 34 kilometry do mety - jeszcze sporo może się wydarzyć.

Skomentuj 0

Rozciąga się peleton w wyścigu kolarskim, tworzą się małe grupki. W jednej z czołowych jest Michał Kwiatkowski. Trzymamy kciuki!

Skomentuj 0

Tadej Pogacar zdecydował się na ucieczkę - 37 kilometrów przed metą. Czy ktoś zdoła dotrzymać mu tempa?

Skomentuj 0

Peleton wchłonął już ucieczkę w wyścigu kolarskim. Wszyscy razem mkną do mety. Pozostało 48 kilometrów.

Skomentuj 0

Poznaliśmy już rywalkę Igi Świątek w drugiej rundzie turnieju tenisowego. Polka zmierzy się z Hiszpanką - Paulą Badosą.

Skomentuj 0

Kamil Majchrzak przegrał z Miomirem Kecmanoviciem 4:6, 2:6 i odpadł z turnieju olimpijskiego.

Skomentuj 0

Znamy zdobywców kolejnych medali. Javad Foroughi (Iran) zdobył złoto w pistolecie pneumatycznym mężczyzn, Damir Mikec (Serbia) wywalczył srebro, a Wei Pang (Chiny) brąz.

Skomentuj 0

Upadł, ale kontynuował wyścig. Niestety ostatecznie musiał się wycofać.

Skomentuj 0

Rzut oka na to, co dzieje się na trasie wyścigu kolarskiego. Ucieczka straciła już niemal całą przewagę nad peletonem. Do mety około 60 kilometrów.

Skomentuj 0

Natalia Partyka melduje się w kolejnej rundzie turnieju indywidualnego w tenisie stołowym. Bardzo dobry występ Polki, nie straciła ani jednego seta.

Skomentuj 0

Kamil Majchrzak przegrał pierwszego seta w pojedynku z Miomirem Kecmanoviciem. W drugim też już został przełamany.

Skomentuj 0

Pełna kontrola po stronie Natalii Partyki. Jeden set dzieli ją od awansu do kolejnej rundy.

Skomentuj 0

Tymczasem kolejny złoty medal dla Chin - Zhihui Hou najlepsza w podnoszeniu ciężarów kobiet do 49 kg.

Skomentuj 0

Drugi set też dla Partyki (11:5) i prowadzenie 2-0.

Skomentuj 0

Świetny pierwszy set w wykonaniu Polki - 11:3.

Skomentuj 0

I rozpoczął się mecz Partyki. Pierwszy punkt zdobywa jej rywalka.

Skomentuj 0

Niebawem powinien rozpocząć się mecz tenisa stołowego z udziałem Natalii Partyki. Rywalką Polki będzie Australijka - Michelle Bromley.

Skomentuj 0

Jeśli dopiero zaczęliście śledzić wydarzenia w Tokio, sprawdźcie co działo się w nocy.

Skomentuj 0

Kamil Majchrzak rozpoczął swój udział w igrzyskach olimpijskich. Relacja z meczu naszego tenisisty dostępna jest TUTAJ

Skomentuj 0

Raport z wydarzeń w wyścigu kolarskim. Pięcioosobowa ucieczka ma około 13 minut przewagi nad peletonem. Nieco ponad 100 kilometrów do końca.

Skomentuj 0

Polscy koszykarze są natomiast wściekli po porażce z Łotwą.

Skomentuj 0

Iga Świątek podzieliła się wrażeniami ze swojego pierwszego meczu na igrzyskach.

Skomentuj 0

Zaglądamy, co dzieje się w rywalizacji siatkarzy. Włosi przegrywali już z Kanadyjczykami 0:2, ale odwrócili losy spotkania i zwyciężyli 3:2. Brazylia nie miała natomiast żadnych problemów z Tunezją (3:0).

Skomentuj 0

Knapik-Miazga bez szans. Polka przegrywa z reprezentantką Hongkongu - 8:15. Ćwierćfinały już bez Biało-Czerwonych.

Skomentuj 0

Knapik-Miazga nadal traci dwa punkty do rywalki. Przed nami ostatnia, decydująca runda w 1/8 finału.

Skomentuj 0

Po pierwszej rundzie Polka przegrywa różnicą dwóch punktów.

Skomentuj 0

Renata Knapik rozpoczyna walkę w 1/8 finału szpady. Jej rywalką Vivian Man Wai z Hongkongu.

Skomentuj 0

- Bardzo się cieszę, że przetrwałam, bo warunki były trudne. Nie był to łatwy dla mnie mecz, mimo że wynik był dość gładki. Nie czułam się do końca komfortowo na korcie - powiedziała Iga Świątek przed kamerami TVP Sport po swoim pierwszym meczu na igrzyskach.

Skomentuj 0

Aleksandra Jarecka prowadziła już trzema punktami, ale ostatecznie niestety przegrała z Rossellą Fiamingo w 1/8 finału szpady. Za kilka minut na planszę wyjdzie druga z Polek.

Skomentuj 0

Dobra druga runda w wykonaniu Jareckiej i w walce o awans do ćwierćfinału prowadzi 7:5.

Skomentuj 0

Aleksandra Jarecka remisuje z Włoszką 2:2 po pierwszej rundzie w rywalizacji szpadzistek (1/8 finału).

Skomentuj 0

Kraksa w peletonie podczas wyścigu kolarskiego. Ucierpiało czterech sportowców, na szczęście nie ma wśród nich reprezentanta Polski.

Skomentuj 0

Tymczasem zbliżamy się do 1/8 finału turnieju indywidualnego szpadzistek. O 6:35 na planszy pojawi się Aleksandra Jarecka, która zmierzy się z Rossellą Fiamingo. Pół godziny później o awans do kolejnej rundy powalczy Renata Knapik-Miazga.

Skomentuj 0

Wróćmy na chwilę do meczu polskich koszykarzy 3x3. Spotkanie z Łotwą z perspektywy trybun śledził prezydent Andrzej Duda:

Skomentuj 0

Męska czwórka bez sternika o awans do finału będzie musiała powalczyć w repasażach.

Skomentuj 0

W szpadzie dwa awanse i minimalna porażka, o której zdecydowało trafienie w dogrywce.

Skomentuj 0

Nadszedł poranek w Polsce. W sobotę jeszcze między innymi mecz Kamila Majchrzaka w tenisie ziemnym oraz Natalii Partyki w tenisie stołowym.

Skomentuj 0

Karolina Koszewska kontrolowała wydarzenia w ringu, nie dała szans przeciwniczce.

Skomentuj 0

Podpowiedzi przed drugim meczem, również zaplanowanym na sobotę.

Skomentuj 0

Ostatnie, kilkanaście sekund za najlepszymi.

Skomentuj 0

Aż 11 minut przewagi wypracowała odrobinę egzotyczna ucieczka w wyścigu kolarskim. Trudno wierzyć w powodzenie tej akcji mimo pokaźnego kapitału. Peleton zachowuje spokój i pozwala uciekinierom poszaleć. Faworyci rozsądnie gospodarują energią.

Skomentuj 0

Koszykarze nie rozpoczęli turnieju zgodnie z oczekiwaniami.

Skomentuj 0

Za nami pierwsze spotkanie w turnieju siatkarskim. Reprezentacja Włoch powróciła w nim z dalekiej podróży i choć okazała się gorsza niż Kanada w pierwszym oraz w drugim secie, to ona rozstrzygnęła mecz w tie-breaku. Italia jest pierwszym liderem w "polskiej grupie" igrzysk olimpijskich.

Skomentuj 0
    Skomentuj 0

Na torze wioślarskim osady z Polski nie wywalczyły awansu do finału.

Skomentuj 0

Iga Świątek zwyciężyła na początek igrzysk olimpijskich. Pewnie, zdecydowanie 6:2, 6:2. Mona Barthel została zdominowana i nie potrafiła zareagować na skuteczną grę rakiety numer jeden polskiego tenisa.

Skomentuj 0

Przeciwniczką pięściarki Karoliny Koszewskiej w walce o awans do ćwierćfinału igrzysk olimpijskich będzie Turczynka Busenaz Surmeneli. Konfrontacja we wtorek, więc jest odrobina czasu na przygotowania.

Skomentuj 0

Trwa między innymi drugi set w konfrontacji Igi Świątek z Moną Barthel oraz wyścig kolarski z udziałem Rafała Majki, Michała Kwiatkowskiego oraz Macieja Bodnara. Na szosie jeszcze w miarę spokojnie, ponieważ za zawodnikami nieco ponad godzina ścigania. Iga Świątek z kolei na prowadzeniu 3:2 w drugim secie po wygranej 6:2 w pierwszym.

Skomentuj 0

Historia została napisana tej nocy nie tylko na planszy szpadzistek.

Skomentuj 0

Na torze wioślarskim nieustannie niepowodzenia w walce o awans z przedbiegów do finałów. Czwórka Mateusz Wilangowski, Mikołaj Burda, Marcin Brzeziński oraz Michał Szpakowski również musi liczyć na sukces w repasażach.

Skomentuj 0

Zdecydowanie lepsze informacje nadchodzą z kortu centralnego. Iga Świątek od początku narzuciła swoje warunki Monie Barthel i zwyciężyła zdecydowanie 6:2 w pierwszym secie.

Skomentuj 0

Nieudany start Polaków w turnieju koszykówki 3x3. Od początku reprezentacja Łotwy była bardziej energiczna i poukładana. 21:14 dla zespołu w bordowych strojach z białymi elementami.

Skomentuj 0

W pierwszym meczu turnieju koszykarskiego 3x3 reprezentacja Polski powalczy o zwycięstwo z Łotyszami. W przeszłości potrafiła już znakomicie neutralizować atuty tego przeciwnika i oby powtórzyła to na arenie olimpijskiej.

Skomentuj 0

Meczem Igi Świątek można pasjonować się wspólnie z nami. RELACJA NA ŻYWO!

Skomentuj 0

Kobieca czwórka bez sternika na torze wioślarskim. Nieudany początek wyścigu i Polki wcześnie wypadły z walki o awans do finału. Do mety dotarły jako ostatnie za osadami z Holandii, Chin, Kanady i Wielkiej Brytanii.

Skomentuj 0

Pierwsze w sobotę niepowodzenie Polki na planszy. Szpadzistka Ewa Trzebińska przegrała z Kathriną Lehis. Zacięta rywalizacja, którą rozstrzygnęła na swoją korzyść Estonka.

Skomentuj 0

Renata Knapik-Miazga wygrała 15:8 z przeciwniczką z Ukrainy i identycznie jak walcząca niewiele wcześniej na planszy Aleksandra Jarecka awansowała do dalszej fazy rywalizacji w szpadzie.

Skomentuj 0

Przeciwniczką Igi Świątek w pierwszym meczu turnieju olimpijskiego jest Mona Barthel. Najlepsza tenisistka z Polski nie zamierza wrócić z Tokio z pustymi rękami, ale kandydatek do wywalczenia medali nie brakuje.

Skomentuj 0

Pierwsza polska osada w sobotnich wyścigach na torze wioślarskim. Jerzy Kowalski i Artur Mikołajczewski to dwójka podwójna wagi lekkiej. Trzecie miejsce za Irlandczykami oraz Czechami nie daje bezpośredniego awansu do finału. Będzie jeszcze szansa w repasażach.

Skomentuj 0

Rozpoczął się wyścig w kolarstwie szosowym ze startu wspólnego. W gronie największych faworytów Słoweńcy, Belgowie, Holendrzy. Polska wystawiła trzech doświadczonych kolarzy Rafała Majkę, Michała Kwiatkowskiego oraz Macieja Bednara. Przed wyruszeniem na trasę pamiątkowe podpisy na specjalnie przygotowanej tablicy.

Skomentuj 0

Aleksandra Jarecka zaprezentowała się bardzo dobrze w pojedynku z Rosjanką i będzie walczyć w ćwierćfinale igrzysk olimpijskich Tokio 2020. Reprezentantka Polski odniosła zwycięstwo 15:11.

Skomentuj 1

Powracamy do występu Anety Stankiewicz w strzeleckich eliminacjach karabinu pneumatycznego.

Skomentuj 0

Aleksandra Jarecka rozpoczęła pojedynek z Rosjanką Wiolettą Kołobową w szpadzie.

Skomentuj 0

Rozpoczął się turniej siatkarski, który budzi duże zainteresowanie w Polsce. Reprezentacja Włoch ma już za sobą falstart, a za moment może mieć kompletnie nieudaną inaugurację. Po dwóch setach Italia przegrywa z Kanadą 0:2 w setach.

Skomentuj 0

Kolarski wyścig ze startu wspólnego rozpocznie się o godzinie 4 czasu polskiego. Polskę będą reprezentować doświadczeni już na szosach całego świata Rafał Majka, Michał Kwiatkowski oraz Maciej Bodnar. Ten pierwszy jest już brązowym medalistą igrzysk olimpijskich.

Skomentuj 0

Sporą grupę reprezentantów Polski będzie można zobaczyć w sobotę na torze wioślarskim. Trwają eliminacje, w których jeszcze trzeba poczekać na biało-czerwone osady.

Skomentuj 0

Po piłkarskim Euro 2020, które rozegrano z kibicami na trybunach stadionów, trudno ponownie przyzwyczaić się do widoku prawie pustych olimpijskich aren.

Skomentuj 0

Aneta Stankiewicz zajęła 15. miejsce w eliminacjach strzelania z karabinu pneumatycznego. Jej wynik nie pozwolił awansować do finału. Najlepiej w sobotniej rywalizacji zaprezentowała się Jeanette Hegg Duestad z Norwegii.

Skomentuj 0

W sobotę kibice w Polsce będą emocjonować się między innymi startem reprezentacji w turnieju siatkarzy. Przeciwnikiem podopiecznych Vitala Heynena będzie Iran. Swoje mecze na korcie tenisowym rozegrają Iga Świątek oraz Kamil Majchrzak. W wyścigu kolarskim ze startu wspólnego wystartują Rafał Majka, Michał Kwiatkowski i Maciej Bodnar.