Startują Polacy! Igrzyska olimpijskie Tokio 2020 NA ŻYWO

autor:
Dawid Franek
autor:
Dawid Lis

My już kończymy naszego live z wydarzeń kolejnego dnia olimpijskiego w Tokio. Relacja z meczu Argentyna - Brazylia pojawi się u nas w serwisie zaraz po jego zakończeniu. A my zapraszamy Państwa jutro do śledzenia wydarzeń na żywo od godziny 3 rano

Skomentuj 0

Argentyna blisko sprawienia sensacji. Prowadzi już 2:0 w setach z reprezentacją Brazylii, druga partia wygrana do 21

Skomentuj 0

Mądre słowa!

Skomentuj 0

Więcej o meczu polskich koszykarzy z Holendrami oraz tabela

Skomentuj 0

Długi dzień dla Brazylijczyków i Argentyńczyków. W Tokio jest już po 23, a oni właśnie grają drugi set meczu. W pierwszej odsłonie niespodziewanie wygrali Argentyńczycy 25:19, a w tej prowadzą 11:7

Skomentuj 0

Rozstrzygnięte zostały także dzisiejsze mecze szczypiornistów. W ostatnim Szwedzi pokonali gospodarzy 28:26

Skomentuj 0
  • Koniec na dzisiaj także w siatkówce plażowej. Norweska para Mol/Sorum wygrała z Hiszpanami Herrera/Gavira 2:0 (21:17, 24:22)

Skomentuj 0

Zakończył się także ostatni dzisiaj mecz koszykówki 5x5. Hiszpanie wygrali z Japończykami 88:77

Skomentuj 0

Polscy koszykarze 3x3 przegrywają niestety po dogrywce 20:22 z Holendrami.

Skomentuj 1

Co za emocje w końcówce! W meczu Polska- Holandia remis 20:20 i czeka nas dogrywka