Startują Polacy! Igrzyska olimpijskie Tokio 2020 NA ŻYWO

Małgorzata Boluk

MAMY ZŁOTY MEDAL OLIMPIJSKI!!!!!! Polska sztafeta okazała się najlepsza

Skomentuj 10
Zobacz więcej komentarzy (7)

Trwa jeszcze mecz siatkówki, w którym Chinki prowadzą z Włoszkami 2:0. Jego wynik po zakończeniu będzie dostępny w naszym portalu, a my się tymczasem z Państwem żegnamy. Jutro emocje zaczną się już od 2 w nocy, kiedy do walki przystąpią nasi siatkarze. Zapraszamy!

Skomentuj 0

Belinda Bencić mistrzynią olimpijską w tenisie. W finale pokonała Marketę Vondrousovą 7:5, 2:6, 6:3

Skomentuj 0

W barażach siatkarzy plażowych lepsza w dwóch setach okazała się para Grimatl M./Grimalt E. Z turnieju odpadają Szwajcarzy Heidrich/Gerson

Skomentuj 0
Skomentuj 0

Trwa ostatni zaplanowany na dzisiaj mecz siatkarek. Chinki wygrały pierwszego seta z Włoszkami 25:21

Skomentuj 0
  • Norweskie szczypiornistki okazały się lepsze od Holenderek. W meczu grupy A wygrały 29:27

Skomentuj 0

W meczu barażowym siatkarzy plażowych Chilijczycy Grimalt M./Grimalt E. wygrali pierwszego seta w starciu ze Szwajcarami Heidrich/Gerson

Skomentuj 0

Po zdobyciu dzisiaj pierwszego złotego medalu, nie wygląda to już tak źle. Szczegóły poniżej

Skomentuj 0

Takich pięknych obrazków nigdy za dużo! Oczywiście liczymy, że to nie koniec

Skomentuj 0

W finale tenisa pań Marketa Vondrousova wyrównała stan rywalizacji. Gładko wygrała drugiego seta z Belindą Bencić

Skomentuj 0

W meczu grupy A Amerykanie okazali się bezlitośni dla swoich rywali. Pokonali Czechów 119:84

Skomentuj 0

Dużo się dzieje dzisiaj w Tokio. Poznaliśmy medalistów w boksie

Skomentuj 0

Niestety para Piotr Kantor /Bartosz Łosiak przegrała w tie-breaku z Hiszpanami Herrera/Gavira. To rywale powalczą dalej o medale

Skomentuj 0

Mecz pomiędzy Koreankami i Japonkami okazał się na tyle zacięty, że o jego wyniku musiał zadecydować tie-break. Wygrały siatkarki z Korei

Skomentuj 0
    Skomentuj 0

W finale tenisa Belinda Bencić wygrała pierwszego seta w rywalizacji z Marketą Vondrousową

Skomentuj 0

Skończyła się pierwsza połowa meczu piłkarek ręcznych pomiędzy Norwegią i Holandią. Prowadzą Norweżki 16:13

Skomentuj 0

Zakończył się ostatni piłkarski ćwierćfinał. Meksyk rozgromił 6:3 Koreańczyków

Skomentuj 0

Zakończyły się zmagania mężczyzn w podnoszeniu ciężarów w kategorii do 96kg. Ostatecznie Bartłomiej Adamus zajął siódme miejsce. Mistrzem olimpijskim został Katarczyk Fares Ibrahim Elbakh, srebro dla Wenezuelczyka Sancheza Vallenilli, brąz dla Gruzina Antona Pliesnoia.

Skomentuj 0

Emocje z udziałem Polaków jeszcze się nie skończyły, bo o awans do 1/16 walczą nasi plażowicze. W barażu z Hiszpanami na razie jest remis 1:1 (29:31, 21:19) i o losach meczu zadecyduje tie-break

Skomentuj 0

Poczytajmy o tym pięknym biegu już na spokojnie

Skomentuj 0

Na koniec lekkoatletycznej rywalizacji w sobotę finał 100 metrów kobiet. Wygrała Elaine Thompson-Herah, przed Shelly-Ann Fraser-Pryce i Sheriką Johnson. Całe podium dla Jamajki

Skomentuj 0

Polska sztafeta wygrała z czasem 3:09.87, co jest nowym rekordem olimpijskim, druga była Dominikana (3:10.21), trzecie USA (3:10.22)

Skomentuj 0

Polska sztafeta na razie na drugim miejscu!

Skomentuj 2

To już za chwilę! Finały sztafet mieszanych 4x400m, gdzie biegną Polacy

Skomentuj 0

Znamy medalistów konkursu rzutu dyskiem. Brąz dla Austriaka Lukasa Weisshaidingera (67,07m), srebro i złoto dla Szwedów. Mistrzem został Daniel Stahl (68,90m), wicemistrzem Simon Pettersson (67,39m)

Skomentuj 0

Bartłomiej Adamus spalił trzecią próbę. Kończy zmagania z wynikiem 360kg, co najprawdopodobniej da mu 8 lokatę. Nieźle jak na olimpijski debiut

Skomentuj 0

Koreanki wygrały trzeciego seta 25:22 z Japonkami i prowadzą już w meczu 2:1

Skomentuj 0

Nieudane podeście Bartłomieja Adamusa w podrzucie do 204 kg

Skomentuj 0
    Skomentuj 0

W meczu grupy B węgierskie szczypiornistki okazały się lepsze od Hiszpanek i wygrały 29:25

Skomentuj 0

Rozpoczął się finał turnieju tenisowego pań. Belinda Bencić rywalizuje z Marketa Vondrousova Relacja live TUTAJ

Skomentuj 0

Piłkarze wodni z Grecji rozgromili reprezentację RPA 28:5

Skomentuj 0

W meczu siatkarek grupy A, Japonki wygrały drugą partię 25:19 i w meczu z Koreankami jest remis 1:1

Skomentuj 0

Bartłomiej Adamus zalicza 197kg w pierwszej próbie w podrzucie

Skomentuj 0

Kolejne rozstrzygnięcia w piłkarskich ćwierćfinałach. Japonia wygrała z Nową Zelandią 4:2 po serii rzutów karnych. Brazylia wygrała 1:0 z Egiptem

Skomentuj 3

Rzućmy okiem na olimpijską plażę. W meczu barażowym Kubanki Lidy/Leila wygrały 2:0 (21:17, 21:17)  z Holenderkami Stam/Schoon. A za chwile zagra nasza para Piotr Kantor /Bartosz Łosiak

Skomentuj 0

Bartłomiej Adamus po pierwszej rundzie 9. w finale podnoszenia ciężarów

Skomentuj 0

Coraz bliżej lekkoatletyczne emocje z udziałem Polaków. Za kilka minut półfinały kobiet na 800 metrów, w których startuje Joanna Jóźwik

Skomentuj 0

Znamy już brązową medalistkę w tenisie. Elina Switolina wygrywa z Jelena Rybakina 1:6, 7:6, 6:4

Skomentuj 0

W drużynowych rozgrywkach kobiet w szabli brąz przypadł Koreankom, srebro Francuzkom. Mistrzyniami olimpijskimi zostały reprezentantki Rosyjskiego Komitetu Olimpijskiego

Skomentuj 0

Tymczasem w ćwierćfinale piłki nożnej pomiędzy Japonią i Nową Zelandią po regulaminowym czasie gry był remis 0:0. Trwa dogrywka, wynik nadal bezbramkowy

Skomentuj 0

W rywalizacji piłkarek ręcznych po pierwszej połowie Węgierki prowadziły z Hiszpankami 14:11

Skomentuj 0
    Skomentuj 0

Przenieśmy się na siatkarskie parkiety na chwilę. Koreanki wygrały pierwszego seta w meczu grupowym z Japonkami

Skomentuj 0

Polak zalicza w rwaniu 163 kg

Skomentuj 2

Kolejne podejście naszego debiutanta udane. Bartłomiej Adamus zalicza dwie kolejne próby

Skomentuj 0

Pierwsze podejście podejście Polaka do 160kg nieudane.  Bartłomiejowi Adamusowi pozostają jeszcze 2 próby

Skomentuj 0

Ciekawie w meczu o brąz w tenisie ziemnym kobiet. Po przegraniu pierwszej partii Elina Switolina wygrała w tie-breaku w drugim secie z Jeleną Rybakiną

Dokładna relacja live z meczu TUTAJ

Skomentuj 0

Już za kilka minut rozpocznie się finał podnoszenia ciężarów z udziałem Polaka. Bartłomiej Adamus powalczy w kategorii do 96kg

Skomentuj 0

I jest, Hiszpania wygrywa 5:2 i melduje się w półfinale. W pozostałych meczach jest remis 0:0 w starciu Japonia-Nowa Zelandia w drugiej połowie. Z kolei od 37 minuty Brazylia prowadzi z Egiptem 1:0

Skomentuj 0

W ćwierćfinale Hiszpania-WKS ekipa z Europy prowadzi już 5:2. Chyba już nic nie odbierze jej awansu do półfinału

Skomentuj 0

Trzeci półfinał biegu kobiet na 100 metrów za nami. Bezapelacyjnie najlepsza okazała się niesamowita Shelly-Ann Fraser-Pryce (10,73), za nią przybiegła Mujinga Kambundji (10,96). One też już są pewnie udziału w finale

Skomentuj 0

Ważna informacja przed finałem naszej sztafety. Przypomnijmy, że polska sztafeta mieszana 4x400 metrów startuje dzisiaj o 14:35

Skomentuj 0

Drugi półfinał biegu pań na 100 metrów za nami. Tutaj najlepsze okazały się Marie-Josee Ta Lou (10,79) z Wybrzeża Kości Słoniowej i Shericka Jackson z Jamajki z dokładnie takim samym czasem

Skomentuj 0

Rozpoczęły się półfinały biegu na 100 metrów kobiet. W pierwszej ze startujących tur wygrała Jamajka Elaine Thompson-Herah z czasem 10,76. Razem z nią do finału awansowała druga w kolejności Szwajcarka Ajla Del Ponte (11,01)

Skomentuj 0

Po pierwszej części dogrywki w ćwierćfinale Hiszpania - WKS wynik bez zmian. Hiszpanie prowadzą 3:2

Skomentuj 0

A tymczasem na kortach tenisowych wydarzyły się kolejne ciekawe rzeczy. O rozstrzygnięciach w deblu kobiet więcej poniżej

Skomentuj 0

I mamy 3:2 dla reprezentacji Hiszpanii po wykorzystanym przez Mikela Oyarzabala rzucie karnym

Skomentuj 0

W ćwierćfinale piłkarskiego turnieju pomiędzy WKS i Hiszpanią decyzja sędziego o rzucie karnym dla Hiszpanii.

Skomentuj 0

Zakończyła się koszykarska rywalizacja mężczyzn, Australia pokonuje Niemcy 89:76

Skomentuj 0

Ależ historia! Hiszpania wyrównuje w ćwierćfinałowym meczu igrzysk olimpijskich. W 92 minucie!!! Hiszpania - WKS 1:1. Niedowierzają Iworyjczycy w to co się wydarzyło przed chwilą

Skomentuj 4
    • Kemot73 Zgłoś komentarz
      Chyba dwa różne mecze oglądamy w moim w 92 minucie jest 2:2
      • Artur Ceglarski Zgłoś komentarz
        Kto komentuje ten mecz? Od której minuty ogląda? Wypadałoby zainteresować się jaki jest orzebieg meczu no i wynik? Za co komentator bierze pieniądze? Za to że jest? To może niech nie
        Czytaj całość
        koentuje.....
        Zobacz więcej komentarzy (1)

Niesamowita sytuacja w meczu Wybrzeże Kości Słoniowej - Hiszpania. Max-Alain Gradel w 90 minucie zdobywa bramkę chyba na wagę awansu do półfinału. WKS - Hiszpania 1:0

Skomentuj 0

0:0 w meczu piłki nożnej Australia - Japonia po 45 minutach gry

Skomentuj 0

W rywalizacji o 3. miejsce w rugby 7 kobiet, Fidżi pokonuje Wielką Brytanię 24:12, zdobywajac tym samym brązowe medale

Skomentuj 0

Zakończyło się siatkarskie starcie Brazylia - Serbia. Canarinhes wygrywają 3:1 (25:20, 25:16, 23:25, 25:19)

Skomentuj 0

W 61, minucie meczy piłkarzy, Hiszpania remisuje z Wybrzeżem Kości Słoniowej 1:1

Skomentuj 0

Zakończyła się rywalizacja o brązowy medal mężczyzn na korcie tenisowym. Zapraszamy na relację z tego starcia

Skomentuj 0

Przed momentem na pomoście ciężarowców rozdano medale w kategorii 81 kg mężczyzn.

1. Xiaojun Lyu (Chiny) - 374 kg *(170 kg*/ 204 kg)

2. Zacarias Bonnat Michel (Dominikana) - 367 kg (163 kg/ 204 kg)

3. Antonino Pizzolato (Włochy) - 365 kg (165 kg/ 200 kg)

Skomentuj 0

Trwa rywalizacja o brązowy medal w tenisie z udziałem Novaka Djokovicia. Relację live śledzić możnaTUTAJ

Skomentuj 0

Dzisiejszy program startu Polaków.

12:50 – podnoszenie ciężarów, do 96kg mężczyzn – FINAŁ (Bartłomiej Adamus)

13:50 – lekkoatletyka, 800 m kobiet – półfinał (Joanna Jóźwik)

14:35 – lekkoatletyka, sztafeta mieszana 4x400 m – FINAŁ (Polska)

Skomentuj 4

Wielkie emocje w meczu piłkarek ręcznych, Szwecja prowadzi z Brazylią 27:26 po 54 minutach gry

Skomentuj 0

W rywalizacji piłkarzy Hiszpanii i WKS mamy po 30 minutach dwie bramki, jednak wynik jest remisowy 1:1

Skomentuj 0

W siatkarskim hicie, drugi set również pada łupem Brazylijek. Brazylia - Serbia 2:0 (25:20, 25:16)

Skomentuj 0

W meczu o 5. miejsce w rugby 7 Australia pokonuje USA 17:7

Skomentuj 0

W rywalizacji o brązowy medal w deblu para Kudiermietowa/Wiesnina przegrała z duetem Pigossi/Stefani 1:2 (6:4, 4:6, 9:11)

Skomentuj 0

Przypomnijmy, że dziś w finale 4x400 metrów w sztafecie mieszanej pobiegnie nasza reprezentacja. Spore zamieszanie towarzyszy tej rywalizacji.

Skomentuj 0

Odetchnął Novak Djoković, który wygrywa tie-breaka i doprowadza do remisu w całym meczu 1:1

Skomentuj 0

Zapachniało sensacją w meczu o brązowy tenisistą. Hiszpan Pablo Carreno nie wykorzystał pierwszego medal pointa. Aktualnie mamy w tie-breaku wynik 7:6 dla Novaka Djokovicia

Skomentuj 0

W piłce ręcznej, po pierwszej połowie Szwecja prowadzi z Brazylią 15:13

Skomentuj 0

W siatkarskim hicie, reprezentacja Brazylii wygrywa pierwszego seta z Serbkami 25:20

Skomentuj 0

W meczu o 7. miejsce w rugby 7 kobiet, Chinki pokonały ROC 22:10

Skomentuj 0

Zakończyło się spotkanie piłki wodnej mężczyzn, Chorwacja pokonała po emocjonującym spotkaniu Serbię 14:12

Skomentuj 1

Znamy już pary rywalizacji medalowej rugby 7 kobiet. O złote medale powalczą ekipy Nowej Zelandii i Francji, o brązowe krążki Fidźi i Wielkiej Brytanii

Skomentuj 0

Trwa rywalizacja o brązowy medal w tenisie z udziałem Novaka Djokovicia. Relację live śledzić możnaTUTAJ

Skomentuj 0

Klasyfikacja końcowa rywalizacji żeglarzy w klasie RS:X prezentuje się następująco.  Zwyciężył K. Badloe (Holandia), srebro dla T. Goyarda (Francja), brąz dla Chińczyka K. Bi. Polak Piotr Myszka kończy zmagania na 6. pozycji. Przypomnijmy, że nasz zawodnik został wykluczony z wyścigu za falstart w trakcie wyścigu.

Skomentuj 2

Szybki raport z piłkarskich aren, co czeka nas dzisiaj, jeśli chodzi o rywalizację w ćwierćfinałach:

godz. 10:00Hiszpania - Wybrzeże Kości Słoniowej

godz. 11:00 Japonia - Nowa Zelandia

godz. 12:00Brazylia - Egipt

godz. 13:00Korea Południowa - Meksyk

Skomentuj 0

Kolejny rywal Polaka, Francuz Thomas Goyard, otrzymuje wykluczenie za falstart. Drugi, trzeci i czwarty zawodnik w klasyfikacji wykluczeni. Ma czego żałować Piotr Myszka, który chyba jako ostatni ze wspomnianej trójki wystartował. Niestety nie zmienia to faktu, że nasz zawodnik równiez popełnił przewinienie co kosztowało go utratę medalu

Skomentuj 0

Ależ zwrot sytuacji. Dramat Piotra Myszki. Polak otrzymał informację od sędziów, że zostaje wykluczony z wyścigu za fallstart. Wcześniej podobną informację otrzymał jego Włoski rywal. Niestety, nie będzie żeglarskiego medalu w klasie RS:X dla Polski

Skomentuj 17
        • asmag Zgłoś komentarz
          Jak to dobrze, że wstałem o 9, ale jak włączyłem kompa od razu spodziewana wiadomość - nie było medalu.
          • Trojan1987 Zgłoś komentarz
            Straszny wysyp nieudaczników życiowych, którzy w internecie leczą swoje frustracje.
            • Fivapo Zgłoś komentarz
              @michalzg: no mógł poczekać ale zareagował na włocha i francuza
              Zobacz więcej komentarzy (14)

Łódka sędziowska płynie aktualnie za Włochem. Tak jest Mattia Camboni zostaje wykluczony z wyścigu,  Piotr Myszka jest krok od medalu!

Skomentuj 4
              • ADKOS Zgłoś komentarz
                no same niemoty - i na arenach sportowych i w studiach !!!! dajcie spokój - polski sport jest na dnie
                • masto Zgłoś komentarz
                  No i Myszka też wykluczony. No i co Panowie komentatorzy teraz powiecie? Gdzie wasze podniecenie. Już nie ryczycie jak stado bawołów?
                    Myszka też wykluczony

Fallstart w wykonaniu Włocha! Jeżeli ta informacja się potwierdzi, Piotr Myszka będzie pewny medalu. Na razie jednak to informacja, podkreślamy, niepotwierdzona oficjalnie

Skomentuj 0

Polak, aby stanąć na podium, musi wyprzedzić o dwa miejsca Włocha Mattię Camboniego i o trzy Francuza Thomasa Goyarda

Skomentuj 0

Do startu pozostały już tylko trzy minuty. Trzymajmy kciuki za naszego zawodnika!

Skomentuj 0

Już za kilka minut ostatni wyścig klasy RS:X z udziałem Piotra Myszki. Polak aktualnie jest czwarty, z realnymi szansami medalowymi

Skomentuj 0

Bez niespodzianki w meczu siatkarek. Turczynki nie zawiodły i zgodnie z planem pokonały w trzech setach Argentynę.

Skomentuj 0
                    Skomentuj 0

W pojedynku wciąż aktualnych mistrzyń i wicemistrzyń olimpijskich lepsze Rosjanki, które wygrały z Francją 28 do 27.

Skomentuj 0

Duet Łukasz Przybytek/Paweł Kołodziński zajmuje siedemnaste miejsce w dziesiątym wyścigu klasy 49er.

Skomentuj 0

Czekamy z niecierpliwością na medalowy wyścig RS:X z udziałem Piotra Myszki! Start już za chwilę. Trzymajcie kciuki!

Skomentuj 0

Zakończyło się spotkanie koszykarzy Włochy - Nigeria. W sobotę lepsza Italia, która wygrała 80 do 71.

Skomentuj 0
                    Skomentuj 0

Co słychać u Anity Włodarczyk? Pogoda w Tokio jak widać znakomita!

Skomentuj 0

W meczu siatkarek lepsze jak na razie Turczynki. Argentyna przegrała pierwszą partię, a w drugiej odsłonie przegrywa w końcówce różnicą czterech punktów.

Skomentuj 0

A teraz coś dla fanów golfa.

Skomentuj 0

Zofia Noceti-Klepacka wyścig medalowy w klasie RS:X kończy na piątej lokacie i zajmuje dziewiąte miejsce w klasyfikacji generalnej.

Skomentuj 0

Zwrot akcji w meczu szczypiornistek! Francja do przerwy prowadzi z ROC 17 do 15.

Skomentuj 0
                    Skomentuj 0

Bardzo dobrze zaczęła ostatni wyścig w klasie RS:X, Zofia Noceti-Klepacka.

Skomentuj 0

Aleksandra Melzacka i Kinga Łoboda zakończyły dziesiąty wyścig w klasie 49er FX na odległym, dwudziestym miejscu.

Skomentuj 0

Spotkanie ROC - Francja może się podobać. Po osiemnastu minutach gry Rosjanki wygrywają tylko jedną bramką.

Skomentuj 0

Finał w strzelectwie nie dla Anety Stankiewicz.

Skomentuj 0

Wracamy do informacji odnośnie żeglarstwa. Ruszyła właśnie Zofia Noceti-Klepacka, która rywalizuje w klasie RS:X. To dla niej już ostatni, medalowy wyścig.

Nasza nadzieja - Piotr Myszka wystartuje za około godzinę.

Skomentuj 1

Do gry wróciły piłkarki ręczne. To może być niezły mecz! Mistrzynie olimpijskie z Rosji zawalczą o triumf z wicemistrzem olimpijskim - Francją!

Skomentuj 0

Już za moment rywalizację w Ariake Arenie rozpoczną siatkarki z Argentyny i Turcji.

Skomentuj 0

Włochy po pierwszej kwarcie wygrywają z Nigerią 29 do 17.

Skomentuj 0

Wystartowały już wyścigi w dwóch klasach, co jest znakomitym prognostykiem! Miejmy nadzieję, że warunki się nie pogorszą i w akcji zobaczymy wkrótce także polskich żeglarzy!

Skomentuj 0

- Co się stało? Moja noga się posypała. 2,5 tygodnia przed wylotem chciałem polepszyć ścięgno Achillesa, a tylko go pogorszyłem - ujawnił tyczkarz.

Skomentuj 1

Na tym dystansie nie ma sobie równych od Igrzysk Olimpijskich w Londynie!

Skomentuj 0

Już za chwilę mecz Włochy - Nigeria. Na parkiecie pojawią się koszykarze.

Skomentuj 0

Czekamy, czekamy, czekamy...

Skomentuj 0

Polka będzie teraz strzelać w pozycji stojącej.

Skomentuj 0

Aneta Stankiewicz zakończyła właśnie drugą serię - strzelanie w pozycji leżącej. Nasza reprezentantka zgromadziła łącznie 783 punkty.

Skomentuj 0

Wracamy do strzelectwa. Polka znajduje się obecnie na dwunastej lokacie.

Skomentuj 0

A o 14:35 odbędzie się finał sztafety mieszanej 4x400 metrów. Trzymajmy mocno kciuki, bo to może być nasza szansa na medal!

Skomentuj 0

Warto zarezerwować sobie chwilkę na godzinę 13:50 - to godzina półfinałowego biegu Joanny Jóźwik na 800 metrów.

Skomentuj 1

Przede wszystkim czekamy o tej porze na żeglarstwo. Wciąż brak informacji odnośnie godziny startów.

Skomentuj 0

To może przypomnijmy krok po kroku, co czeka nas jeszcze w sobotę.

Skomentuj 0

Przypominamy, że zmagania żeglarzy z udziałem m.in. Piotra Myszki są opóźnione. Wciąż czekamy na informacje w sprawie startów.

Skomentuj 0

A więc rosyjskie siatkarki dopięły swego. Trzy do zera w starciu z USA.

Skomentuj 0

Wychodzi na to, że spotkanie siatkarek USA - ROC zakończy się w trzech setach. Rosjanki mają piłkę meczową!

Skomentuj 0

Zakończyło się właśnie spotkanie piłkarek ręcznych. Czarnogóra wygrała z Japonią 28 do 26.

Skomentuj 0

Pierwsza seria w strzelectwie w trzech pozycjach już za Anetą Stankiewicz. Polka w pozycji klęczącej zgromadziła na swoim koncie 99 punktów.

Skomentuj 0

Wracamy do siatkówki. Co za niemoc USA! Amerykanki w drugim secie zdobyły tylko dwanaście punktów. Rosjanki prowadzą w setach dwa do zera!

Skomentuj 0

Skomentuj 0

Zaczyna się rywalizacja w strzelectwie. W eliminacjach powalczy Aneta Stankiewicz.

Skomentuj 0
                    Skomentuj 0

Będą opóźnienia w żeglarstwie, a to wszystko przez niekorzystne warunki pogodowe. Miejmy nadzieję, że zmagania dojdą dzisiaj do skutku...

Skomentuj 0

Ogromne emocje na stadionie lekkoatletycznym!

Skomentuj 0

Pływanie na 50 metrów stylem dowolnym i kolejne dobre wieści. Katarzyna Wasick zajęła trzecie miejsce i z czasem 24.26 awansowała do finału!

Skomentuj 0

Co słychać u piłkarek ręcznych? Czarnogóra do przerwy wygrywa z Koreą Południową 13 do 11. Faworytem jest ekipa z Bałkanów.

Skomentuj 0

Trwa hit w siatkówce kobiet, czyli Amerykanki versus Rosjanki. W pierwszym secie górą ROC!

Skomentuj 0
                    Skomentuj 0

Piotr Lisek wywalczył finał w skoku o tyczce! Robert Sobera i Paweł Wojciechowski poza rywalizacją.

Skomentuj 0

Mamy to! Klaudia Siciarz podobnie jak Pia Skrzyszowska awansowała do półfinału w biegu na 100 metrów bez płotki!

Skomentuj 0

Finał na 50 metrów w pływaniu stylem dowolnym niestety nie dla Pawła Juraszka.

Skomentuj 0

Chwila niepewności... i radość!

Skomentuj 0

Pia Skrzyszowska awansowała do półfinałów, a jej czas w biegu na 100 metrów przez płotki to 12.75! A więc "życiówka" przy okazji!

Skomentuj 0

Szkoda...

Skomentuj 0
                    Skomentuj 0

Achhh, jest dobrze, szczęście po stronie Piotra Liska przy próbie na 5,65 metra! Serce zabiło mocniej, bo poprzeczka zadrgała, ale pozostała na swoim miejscu!

Skomentuj 0

Za chwileczkę eliminacje w biegu na 100 metrów przez płotki. Wystartują w nich Klaudia Siciarz i Pia Skrzyszowska.

Skomentuj 0

Skomentuj 0

Mamy też dobre wieści. Poniższy próg zalicza Robert Sobera!

Skomentuj 0

5,65 metra - Piotr Lisek po raz drugi zrzuca poprzeczkę. Ostatnia próba polskiego tyczkarza.

Skomentuj 0

Pięknie! Mateusz Borkowski kończy bieg na 800 metrów na drugiej lokacie z czasem 1:45:34! Daje mu to półfinał!

Skomentuj 0

Finał na 100 metrów stylem motylkowym. Jakub Majerski kończy go na piątej lokacie z czasem 50:92. Złoto dla Caeleba Dressela z USA!

Skomentuj 0

Wracamy do skoku o tyczce i przekazujemy informację, że Paweł Wojciechowski odpada w eliminacjach.

Skomentuj 0

Patryk Dobek trzeci w biegu na 800 metrów! Jego czas to 1:46:59. Fantastyczny finisz Polaka i awans do półfinałów!

Skomentuj 0

Angola odwróciła losy meczu piłki ręcznej z Japonią i w ostatnich minutach gry prowadzi różnicą czterech bramek.

Skomentuj 0

Skomentuj 0

5,50 metra - Robert Sobera w akcji i... poprzeczka strącona.

Skomentuj 0

Za kilkanaście minut zobaczymy na bieżni Patryka Dobka, który wystartuje w biegu na 800 metrów.

Skomentuj 0

5,50 metra - Paweł Wojciechowski nie zalicza na razie tej wysokości.

Skomentuj 0

A teraz siatkówka w wydaniu kobiecym. Dominikana prowadzi w setach z Kenią dwa do zera.

Skomentuj 0

Koniecznie zobaczcie tę wyśmienitą końcówkę!

Skomentuj 0

Skomentuj 0

Udana próba Piotra Liska na 5,50 metra. Udało się także Pawłowi Wojciechowskiemu na 5,30, ale przy drugim podejściu.

Skomentuj 0

Przechodzimy do relacji ze zmagań tyczkarzy. Paweł Wojciechowski strącił poprzeczkę przy wysokości 5,30 metra.

Skomentuj 0
                    Skomentuj 0

Zacieramy ręce!

Skomentuj 0

Joanna Linkiewicz w biegu przez płotki na 400 m na czwartym miejscu! Jej czas to 54.93. Awans do półfinału, a przy okazji życiowy rekord!

Skomentuj 0

Joanna Linkiewicz rozpoczęła bieg!

Skomentuj 0

Tego mogliśmy się spodziewać. Dominikanki wygrały pierwszego seta do dziesięciu!

Skomentuj 0

Już za kilka minut na bieżni pojawi się Joanna Linkiewicz. Trzymajmy kciuki!

Skomentuj 0

Za około 30 minut wystartują tyczkarze. Będą to konkretnie eliminacje, w których wezmą udział Piotr LisekPaweł Wojciechowski oraz Robert Sobera.

Skomentuj 0

W Shiokaze Park mamy pojedynek siatkarek plażowych - Ana Patricia/Rebecca (Brazylia) kontra Claes/Sponcil z USA. W pierwszym secie jest remis po 15.

Skomentuj 0

Walczą także szczypiornistki. Angola po dziesięciu minutach przegrywa z Japonią 4 do 6.

Skomentuj 0

Trwa rywalizacja siatkarek - Dominikana w pierwszym secie wygrywa z Kenią 9 do 4. I na tym na razie poprzestańmy.

Skomentuj 0

Oczywiście w międzyczasie nie będziemy próżnować! Za chwilkę przekażemy najświeższe informacje z Tokio!

Skomentuj 0

Za niespełna pół godziny rozpoczną się eliminacje w biegu na 400 m przez płotki z udziałem Joanny Linkiewicz.

Skomentuj 0

Co czeka nas kolejnego dnia igrzysk olimpijskich w Tokio? Na sobotę zaplanowano między innymi kwalifikacje mężczyzn w skoku o tyczce z udziałem Piotra Liska, a także finał sztafet mieszanych w biegach. Zapraszamy na relację LIVE!