Tokio 2020. Pięcioboistki po pływaniu. Polka rozczarowała. Padł rekord olimpijski

Pięcioboistki zakończyły zmagania w kolejnej konkurencji, w pływaniu. Niezbyt dobrze wypadła nasza reprezentantka. Anna Maliszewska w swoim wyścigu na 200 metrów zajęła 4. miejsce, co w klasyfikacji łącznej dało jej dopiero 26. pozycję.

Michał Piegza
Anna Maliszewska - pięciobój nowoczesny - skoki przez przeszkody WP SportoweFakty / Łukasz Trzeszczkowski / Anna Maliszewska - pięciobój nowoczesny - skoki przez przeszkody
Nie udał się naszej pięcioboistce Annie Maliszewskiej występ na olimpijskiej pływalni. Zawodniczki rywalizowały w drugiej konkurencji na dystansie 200 metrów. W swoim wyścigu Polka zajęła 4. miejsce.

W klasyfikacji łącznej Maliszewska uplasowała się na 26. pozycji. Najlepsza okazała się Gulnaz Gubaydullina (ROC) z czasem 2:07.31, która przy okazji pobiła rekord olimpijski.

Wkrótce zawodniczki udadzą się na matę, gdzie w szermierce będą rywalizowały w rundzie bonusowej.

Pięciobój nowoczesny, pływanie 200 m:
1. Gulnaz Gubaydullina (ROC) 2:07.31
2. Michelle Gulyas (Węgry) 2:07.48
3. Elodie Clouvel (Francja) 2:07.51
(...)
26. Anna Maliszewska (Polska) 2:17.23

Niesamowite! Był niczym Robert Korzeniowski. Dawid Tomala mistrzem olimpijskim w chodzie!
Tokio 2020. Poziom rzutu młotem idzie w górę. Szczere słowa Pawła Fajdka: Zniknęli ci, którzy się nie nadają

Anna Maliszewska zakończy rywalizację w pierwsze piętnastce?