Tokio 2020
26 lip 2021 11:00
Australia - Korea Południowa, mężczyźni, grupa A
Start wydarzenia za:
Za chwilę
Pekin2022 - medaliści
Msc | Kraj | Złoto | Srebro | Brąz | Razem |
---|---|---|---|---|---|
1 | Norwegia | 16 | 8 | 13 | 37 |
2 | Niemcy | 12 | 10 | 5 | 27 |
3 | Chiny | 9 | 4 | 2 | 15 |
4 | USA | 8 | 10 | 7 | 25 |
5 | Szwecja | 8 | 5 | 5 | 18 |
6 | Holandia | 8 | 5 | 4 | 17 |
7 | Austria | 7 | 7 | 4 | 18 |
8 | Szwajcaria | 7 | 2 | 5 | 14 |
9 | ROC | 6 | 12 | 14 | 32 |
10 | Francja | 5 | 7 | 2 | 14 |
11 | Kanada | 4 | 8 | 14 | 26 |
12 | Japonia | 3 | 6 | 9 | 18 |
13 | Włochy | 2 | 7 | 8 | 17 |
14 | Korea Południowa | 2 | 5 | 2 | 9 |
15 | Słowenia | 2 | 3 | 2 | 7 |
16 | Finlandia | 2 | 2 | 4 | 8 |
17 | Nowa Zelandia | 2 | 1 | 0 | 3 |
18 | Australia | 1 | 2 | 1 | 4 |
19 | Wielka Brytania | 1 | 1 | 0 | 2 |
20 | Węgry | 1 | 0 | 2 | 3 |
21 | Belgia | 1 | 0 | 1 | 2 |
21 | Słowacja | 1 | 0 | 1 | 2 |
21 | Czechy | 1 | 0 | 1 | 2 |
24 | Białoruś | 0 | 2 | 0 | 2 |
25 | Hiszpania | 0 | 1 | 0 | 1 |
25 | Ukraina | 0 | 1 | 0 | 1 |
27 | Łotwa | 0 | 0 | 1 | 1 |
27 | Polska | 0 | 0 | 1 | 1 |
27 | Estonia | 0 | 0 | 1 | 1 |
Inne mecze:
- Tokio 2020 26.07.2021Kobiety 3 runda
- Tokio 2020 26.07.2021Mężczyźni 3 runda
- Tokio 2020 26.07.2021Grupa D
- Tokio 2020 26.07.2021Iran-Wenezuela-
- Tokio 2020 26.07.2021Szabla kobiet - eliminacje
- Tokio 2020 26.07.2021Floret mężczyzn - eliminacje
- Tokio 2020 26.07.2021Fidżi - Japonia, mężczyźni, grupa B
- Tokio 2020 26.07.2021Eliminacje uliczne kobiet
- Tokio 2020 26.07.2021Finał uliczny kobiet
- Tokio 2020 26.07.2021Mężczyźni drużynowo - 1/8 finału
- Tokio 2020 26.07.2021Niemcy - Belgia, mężczyźni, grupa B
- Tokio 2020 26.07.2021Wielka Brytania - Kanada, mężczyźni, grupa B
- Tokio 2020 26.07.202167 kg kobiet - eliminacje
- Tokio 2020 26.07.202180 kg mężczyzn - eliminacje
- Tokio 2020 26.07.2021Grupa B
- Tokio 2020 26.07.2021Singiel mężczyzn - faza grupowa
- Tokio 2020 26.07.2021Singiel kobiet - faza grupowa
- Tokio 2020 26.07.2021Debel mężczyzn - faza grupowa
- Tokio 2020 26.07.2021Debel kobiet - faza grupowa
- Tokio 2020 26.07.2021Mikst - faza grupowa
- Tokio 2020 26.07.2021Japonia - USA
- Tokio 2020 26.07.2021Kanada - Włochy
- Tokio 2020 26.07.2021Holandia - Irlandia, kobiety, grupa A
- Tokio 2020 26.07.2021Nowa Zelandia - Korea Południowa, mężczyźni, grupa A
- Tokio 2020 26.07.2021Singiel kobiet - 2 runda
- Tokio 2020 26.07.2021Japonia-Chiny-
- Tokio 2020 26.07.2021Australia - Argentyna, mężczyźni, grupa A
- Tokio 2020 26.07.2021100 m motylkiem kobiet - finał
- Tokio 2020 26.07.2021200 m dowolnym mężczyzn - półfinały
- Tokio 2020 26.07.2021Mongolia-Rumunia-
- Tokio 2020 26.07.2021100 m klasykiem kobiet - półfinały
- Tokio 2020 26.07.2021Waga piórkowa kobiet - 1/8 finału
- Tokio 2020 26.07.2021Waga musza mężczyzn - 1/16 finału
- Tokio 2020 26.07.202157 kg kobiet - eliminacje
- Tokio 2020 26.07.2021Anna-Lena Friedsam-Anastazja Pawluczenkowa-
- Tokio 2020 26.07.2021Leylah Fernandez-Barbora Krejcikova-
- Tokio 2020 26.07.2021Rebecca Peterson-Jelena Rybakina-
- Tokio 2020 26.07.2021Maria Sakkari-Nina Stojanović-
- Tokio 2020 26.07.2021Qiang Wang-Garbine Muguruza-
- Tokio 2020 26.07.2021Jelena Wiesnina-Camila Giorgi-
- Tokio 2020 26.07.2021Viktorija Golubić-Naomi Osaka-
- Tokio 2020 26.07.202173 kg mężczyzn - eliminacje
- Tokio 2020 26.07.2021RPA - Irlandia, mężczyźni, grupa C
- Tokio 2020 26.07.2021USA-Rosja-
- Tokio 2020 26.07.2021100 m klasykiem mężczyzn - finał
- Tokio 2020 26.07.2021400 m dowolnym kobiet - finał
- Tokio 2020 26.07.2021USA - Kenia, mężczyźni, grupa C
- Tokio 2020 26.07.2021100 m grzbietowym mężczyzn - półfinały
- Tokio 2020 26.07.2021Belgia-Chiny-
- Tokio 2020 26.07.2021Wielka Brytania - Kanada, mężczyźni, grupa B
- Tokio 2020 26.07.2021100 m grzbietowym kobiet - półfinały
- Tokio 2020 26.07.2021Serbia-Japonia-
- Tokio 2020 26.07.2021Grupa A
- Tokio 2020 26.07.2021RS:X kobiety - 2. dzień
- Tokio 2020 26.07.2021Laser Radial mężczyzn - 2. dzień
- Tokio 2020 26.07.20214x100 m dowolnym mężczyzn - finał
- Tokio 2020 26.07.2021Australia - Chiny, kobiety, grupa B
- Tokio 2020 26.07.2021Nadia Podoroska-Jekaterina Aleksandrowa-
- Tokio 2020 26.07.2021Waga średnia mężczyzn - 1/16 finału
- Tokio 2020 26.07.2021John Millman-Alejandro Davidovich Fokina-
- Tokio 2020 26.07.2021Nikołoz Basilaszwili-Lorenzo Sonego-
- Tokio 2020 26.07.2021Fabio Fognini-Jegor Gerasimow-
- Tokio 2020 26.07.2021Belinda Bencić-Misaki Doi-
- Tokio 2020 26.07.2021Marketa Vondrousova-Mihaela Buzarnescu-
- Tokio 2020 26.07.2021Alexander Zverev-Daniel Elahi Galan-
- Tokio 2020 26.07.2021Sara Sorribes-Fiona Ferro-
- Tokio 2020 26.07.2021Waga piórkowa kobiet - 1/8 finału
- Tokio 2020 26.07.2021Mężczyźni drużynowo - 1/4 finału
- Tokio 2020 26.07.2021Mężczyźni drużynowo - 1/2 finału
- Tokio 2020 26.07.2021Mężczyźni drużynowo - pojedynek o brąz
- Tokio 2020 26.07.2021Mężczyźni drużynowo - finał
- Tokio 2020 26.07.202155 kg kobiet - grupa B
- Tokio 2020 26.07.2021USA - Chiny, kobiety, grupa B
- Tokio 2020 26.07.2021Rumunia-ROC-
- Tokio 2020 26.07.2021C1, mężczyźni - półfinały
- Tokio 2020 26.07.2021C1, mężczyźni - finał
- Tokio 2020 26.07.2021Kiczenok / Kiczenok - Errani / Paolini
- Tokio 2020 26.07.2021Polska-Włochy-
- Tokio 2020 26.07.2021Włochy-Japonia-
- Tokio 2020 26.07.2021Singiel mężczyzn - 3 runda
- Tokio 2020 26.07.2021Singiel kobiet - 3 runda
- Tokio 2020 26.07.2021Petra Kvitova-Alison van Uytvanck-
- Tokio 2020 26.07.2021Laser Radial kobiet - 2. dzień
- Tokio 2020 26.07.2021Skeet kobiet - finał
- Tokio 2020 26.07.2021Japonia-ROC-
- Tokio 2020 26.07.2021Grupa A
- Tokio 2020 26.07.2021Wyścig przełajowy mężczyzn
- Tokio 2020 26.07.2021Wieża, 10 m skoki synchroniczne, mężczyźni
- Tokio 2020 26.07.2021Sumit Nagal-Danił Miedwiediew-
- Tokio 2020 26.07.2021McLachlan / Nishikori - Murray / Skupski
- Tokio 2020 26.07.2021Karolina Pliskova-Carla Suarez-
- Tokio 2020 26.07.2021Aryna Sabalenka-Donna Vekić-
- Tokio 2020 26.07.2021Ajla Tomljanović-Elina Switolina-
- Tokio 2020 26.07.2021Bertens / Schuurs - Kudermetowa / Wiesnina
- Tokio 2020 26.07.2021RS:X mężczyźni - 2. dzień
- Tokio 2020 26.07.2021Łotwa-Serbia-
- Tokio 2020 26.07.2021Rosja - Węgry, kobiety, grupa B
- Tokio 2020 26.07.2021Iga Świątek-Paula Badosa-
- Tokio 2020 26.07.2021Skeet mężczyzn - finał
- Tokio 2020 26.07.2021Grupa F
- Tokio 2020 26.07.2021Koolhof / Rojer - Daniell / Venus
- Tokio 2020 26.07.2021Francja-Tunezja-
- Tokio 2020 26.07.2021Wielka Brytania - Japonia, mężczyźni, grupa C
- Tokio 2020 26.07.2021Niculescu / Olaru - Perez / Stosur
- Tokio 2020 26.07.202157 kg kobiet - finały
- Tokio 2020 26.07.2021Novak Djoković-Jan-Lennard Struff-
- Tokio 2020 26.07.2021Pablo Carreno-Marin Cilić-
- Tokio 2020 26.07.2021Xu / Yang - Barty / Sanders
- Tokio 2020 26.07.2021Dominik Koepfer-Max Purcell-
- Tokio 2020 26.07.202173 kg mężczyzn - finały
- Tokio 2020 26.07.2021Mektić / Pavić - Musetti / Sonego
- Tokio 2020 26.07.2021Marach / Oswald - Cabal / Farah
- Tokio 2020 26.07.2021Fidżi - Kanada, mężczyźni, grupa B
- Tokio 2020 26.07.2021Francja-Mongolia-
- Tokio 2020 26.07.2021Nowa Zelandia - Argentyna, mężczyźni, grupa A
- Tokio 2020 26.07.2021Włochy-USA-
- Tokio 2020 26.07.2021Singiel mężczyzn - faza grupowa
- Tokio 2020 26.07.2021Singiel kobiet - faza grupowa
- Tokio 2020 26.07.2021Debel mężczyzn - faza grupowa
- Tokio 2020 26.07.2021Debel kobiet - faza grupowa
- Tokio 2020 26.07.2021Mikst - faza grupowa
- Tokio 2020 26.07.2021Szabla kobiet - półfinały i finały
- Tokio 2020 26.07.2021Floret mężczyzn - półfinały i finały
- Tokio 2020 26.07.2021Australia - Holandia, kobiety, grupa A
- Tokio 2020 26.07.2021RPA - Wielka Brytania, kobiety, grupa A
- Tokio 2020 26.07.2021USA - Irlandia, mężczyźni, grupa C
- Tokio 2020 26.07.2021Holandia-Belgia-
- Tokio 2020 26.07.202167 kg kobiet - finały
- Tokio 2020 26.07.202180 kg mężczyzn - finały
- Tokio 2020 26.07.2021Mężczyźni drużynowo - finał
- Tokio 2020 26.07.2021Argentyna - Hiszpania, kobiety, grupa B
- Tokio 2020 26.07.2021RPA - Kenia, mężczyźni, grupa C
- Tokio 2020 26.07.2021200 m dowolnym kobiet - eliminacje
- Tokio 2020 26.07.2021Polska-Chiny-
- Tokio 2020 26.07.2021200 m motylkiem mężczyzn - eliminacje
- Tokio 2020 26.07.2021Japonia-Kanada-
- Tokio 2020 26.07.2021Hiszpania - Kanada, kobiety, grupa A
- Tokio 2020 26.07.202155 kg kobiet - grupa A
- Tokio 2020 26.07.2021200 m zmiennym kobiet - eliminacje
- Tokio 2020 26.07.2021Mikst - mecz o brąz
- Tokio 2020 26.07.2021Mikst - mecz o złoto
- Tokio 2020 26.07.2021Meksyk - Australia
- Tokio 2020 26.07.20211500 m dowolnym kobiet - eliminacje
- Tokio 2020 26.07.2021Japonia - Nowa Zelandia, kobiety, grupa B
- Tokio 2020 26.07.2021USA-Chiny-
- Tokio 2020 26.07.2021Niemcy - Indie, kobiety, grupa A
- Tokio 2020 26.07.2021Francja-ROC-
- Tokio 2020 26.07.2021Brazylia-Argentyna-
- Tokio 2020 26.07.2021ROC-Łotwa-
- Tokio 2020 26.07.2021Holandia-Polska-
- Tokio 2020 26.07.2021Rywalizacja kobiet
Wiadomości