Dziękujemy za uwagę!

Francja - USA 82:87

Francuzi załamani, zasmuceni, ale to dla nich wielki sukces

Reprezentanci USA wzięli to, po co przyjechali. Czwarty z rzędu triumf na igrzyskach olimpijskich!

Batum nie trafia zza łuku! Koniec meczu, AMERYKANIE ZŁOTYMI MEDALISTAMI IGRZYSK W TOKIO!

Przerwa dla Francji

Durant faulowany, Durant bezbłędny na linii. Ostoja Amerykanów

Gobert kończy udział w meczu - 16 punktów i 8 zbiórek na jego koncie

Amerykanie już "zbijali piąteczki", a po chwili Lillard nie wykorzystał dwóch rzutów wolnych, a po chwili Holiday fatalnie podaje - Francja ma 3 punkty do odrobienia i 10 sekund czasu

Przerwa dla USA

Co tam się stało! Fatalna strata Amerykanów, De Colo idzie na linię. 10 sekund do końca

Holiday nie trafił rzutu wolnego, ale Amerykanie zebrali - są bardzo blisko

Amerykanie pudłują, ale Fournier tym razem nie trafia...

Fournier za 3 punkty w kontrze!

Booker wykorzystał dwa rzuty wolne, ma swoje pierwsze punkty w meczu

Francuzi się nie poddają, a Amerykanie podają im rękę - bezsensownie szybki rzut Lillarda, a teraz faul w ataku Tatuma

Bardzo zabolały te pomyłki, bo Tatum odpalił pocisk z dystansu!

Gobert 0/2 z linii - to mogą być bolesne pomyłki

Lillard wziął na siebie trudny rzut - trafił. Gracz na najważniejsze momenty? Oczywiście...

Ntilikina z dystansu! Ale szybko trafia też Lillard, a Holiday kradnie piłkę i kończy "z góry"

Nie trafił też z łatwej pozycji Tatum... Nikt nie chce złota?

Nic z tego. Faul w ataku Luwawu-Cabarrota

Ważna akcja Francuzów, mogą zejść na dystans jednego posiadania!

Amerykańska maszynka do zdobywania punktów się nieco zacięła. Może to nerwy?

Batum spod kosza, robi się coraz ciekawiej!

Adebayo z półdystansu - 3/3 z gry tego gracza

Dwa rzuty na otwarcie spudłowali gracze USA

Amerykanie wygrali trzy kwarty, ale nie mogą być pewni wygranej. Co tu się jeszcze wydarzy...?

Batum zza łuku równo z syreną! Francuzi podali sobie tlen przed decydującą kwartą!

Luwawu-Cabarrot zza łuku po zbiciu... Greena

Czy Francja zdoła jeszcze wrócić do gry?

Czy to był kluczowy moment dla losów tego meczu?

W pół minuty trzy skuteczne akcje USA, dwie zabójcze kontry! Amerykanie odjechali na 14 "oczek"!

Tatum odpowiada natychmiast, USA wydaje się kontroluje to spotkanie

Yabusele z trzecim rzutem zza łuku, Francja się nie poddaje

Gobert z góry, ale gdy Francuzi dopiero się organizowali w obronie, Holiday już zdobył punkty

Lillard też chce mieć swój udział w ewentualnym złocie - druga "trójka" na jego koncie

Yabusele się odgryza i też trafia zza łuku

Durant dba o cały amerykański biznes. Kolejna "trójka", 26 punktów na jego koncie

De Colo chciał wymusić faul w ataku Holiday'a, ale to był piękny flop

Duranta załapać w defensywie nie może żaden z Francuzów

Jak tak można zapomnieć o Lillardzie - ten miał 5 sekund na kawę i rzut zza łuku. Trafił

De Colo kapitalnie zatańczył z rywalami

Yabusele otworzył "trójką" po błędzie Amerykanów

Czy Francja może to zrobić? Czy Durant ponownie w olimpijskim finale zaliczy 30 punktów? Czas na drugą połowę olimpijskiego finału w Tokio

Damian Lillard ma 0/4 z gry, Devin Booker 0/3. Te dwie "strzelby" zawodzą w USA

Francuzi wygrywają na zbiórce (23:14). Mają też więcej asyst (10:6), ale i strat (10:2)

Druga kwarta za nami. Francja zeszła nieco z -12, a to może zapowiadać emocje po przerwie

Kolejne rzuty wolne Francuzów - na punkty zamienił je tym razem Fournier

Durant jest poza zasięgiem "Trójkolorowych", niesamowite 21 punktów już na jego koncie

Od kosza do kosza Tatum, zagapiła się cała piątka rywali

Nie może otworzyć się Lillard, a Francuzi nieco podgonili wynik

Gobert ma już 10 punktów i 6 zbiórek. W pamiętnym półfinale mistrzostw świata uzbierał 21-16...

To funkcjonuje we Francji. Wrzutka pod kosz, a tam Gobert niszczy obręcz

MVP już chyba się ujawnił. Durant zza łuku, ma już 18 punktów!

Nad swoim kontem pracuje też Fournier, ale natychmiastowo odpowiada Tatum

Nie do zatrzymania! Uciekł Durant po końcowej. Finisz efektowny z faulem

Francui pchają piłkę pod kosz do swoich gigantów, tam mają przewagę

Middleton zza łuku - w tym elemencie Amerykanie już wyszli na prostą

Amerykanie 0 strat. Francuzi 5.

Tatum skończył pierwszą kwartę i rozpoczął drugą. Nie dał szans obrońcy rzutem z odchylenia

2/11 zza łuku reprezentantom USA nie przeszkadza. Kevin Durant rozbujał ekipę, ma już 12 punktów

Tatum na zakończenie z dystansu! USA jest już w innej lidze, tak się przynajmniej wydaje

Genialna akcja Francuzów! Sto podań i "trójka" Luwawu-Cabarrota

Durant faulowany przy próbie rzutu zza łuku - 3/3 z linii, USA pierwszy raz na prowadzeniu

Czas na inny zestaw strzelców - pomyślał Gregg Popovich , ale to Durant jest w natarciu i ma pierwszą "trójkę" dla USA

Durant wskoczył na właściwe poziomy - już 6 "oczek" na jego koncie

Nie mogli z dystansu, to przeszli bliżej. Efekt od razu lepszy - straty USA zmalały do dwóch punktów

Nie mogli strzelcy, to trafił Adebayo

Nie może trafić Booker, nie może też Lillard, zaczarowana obręcz

Pierwszą "trójkę" mają za to Francuzi - trafił Fournier

0/4 za trzy mają reprezentanci USA - w pierwszym meczu z Francuzami to też był ich problem

Na problemy Durant, który z łatwością ograł Goberta

Amerykanie bez rytmu i bez trafień na chwilę obecną

Durant nie miał szans, Gobert solidnym wsadem otworzył wynik meczu

Francja - USA

Amerykanie chcą przełamać czarną "miniserię" z Francuzami - ci ograli ich w Tokio, ale pokonali ich też w ćwierćfinale mistrzostw świata w 2019 roku

W Tokio czas na hymny i zaczynamy walkę o złoto!

Amerykanie z Francuzami zagrali już podczas Tokio 2020 - pierwszego dnia fazy grupowej "Trójkolorowi" wygrali 83:76