Kokpit Kibice
Relacje na żywo
  • wszystkie
  • Piłka Nożna
  • Siatkówka
  • Żużel
  • Koszykówka
  • Piłka ręczna
  • Skoki narciarskie
  • Tenis
Listopad 2019
  • chronologicznie
  • wg. dyscyplin i rozgrywek
Siatkówka - ME 2019 - Grupa A
Portugalia Reprezentacja Portugalii mężczyzn 1 : 3 Reprezentacja Rumunii mężczyzn Rumunia
Siatkówka - ME 2019 - Grupa D
Ukraina Reprezentacja Ukrainy mężczyzn 3 : 0 Reprezentacja Estonii mężczyzn Estonia
Piłka ręczna - Liga Mistrzów - 2. kolejka
Dinamo Bukareszt Dinamo Bukareszt 28 : 25 IFK Kristianstad IFK Kristianstad
Piłka nożna - II liga - 8. kolejka
Lech II Poznań Lech II Poznań 0 : 3 Górnik Polkowice Górnik Polkowice
Siatkówka - ME 2019 - Grupa C
Słowenia Reprezentacja Słowenii mężczyzn 0 : 3 Reprezentacja Rosji mężczyzn Rosja
Siatkówka - ME 2019 - Grupa B
Niemcy Reprezentacja Niemiec mężczyzn 3 : 0 Reprezentacja Słowacji Słowacja
Piłka nożna - PKO Ekstraklasa - 4. kolejka
Wisła Płock Wisła Płock 1 : 0 Legia Warszawa Legia Warszawa
Piłka ręczna - PGNiG Superliga Mężczyzn - 4. kolejka
KPR Gwardia Opole KPR Gwardia Opole 18 : 29 PGE VIVE Kielce PGE VIVE Kielce
Piłka ręczna - PGNiG Superliga Kobiet - 3. kolejka
Młyny Stoisław Koszalin Młyny Stoisław Koszalin 23 : 26 KPR Gminy Kobierzyce KPR Gminy Kobierzyce
Żużel - Liga czeska
VIII runda ligi czeskiej
Piłka ręczna - PGNiG Superliga Kobiet - 3. kolejka
Start Elbląg Start Elbląg 21 : 30 MKS Perła Lublin MKS Perła Lublin
Piłka ręczna - PGNiG Superliga Kobiet - 3. kolejka
KPR Ruch Chorzów KPR Ruch Chorzów 20 : 29 Eurobud JKS Jarosław Eurobud JKS Jarosław
Piłka ręczna - PGNiG Superliga Kobiet - 3. kolejka
Metraco Zagłębie Lubin Metraco Zagłębie Lubin 31 : 18 MKS Piotrcovia Piotrków Trybunalski MKS Piotrcovia Piotrków Trybunalski
Piłka nożna - Liga Mistrzów - Grupa B
Olympiakos Pireus Olympiakos Pireus 2 : 2 Tottenham Hotspur Tottenham Hotspur
Piłka nożna - Liga Mistrzów - Grupa A
Club Brugge Club Brugge 0 : 0 Galatasaray Stambuł Galatasaray Stambuł
Piłka ręczna - Liga Mistrzów - 2. kolejka
IK Savehof IK Savehof 25 : 24 Eurofarm Rabotnik Eurofarm Rabotnik
Piłka ręczna - Liga Mistrzów - 2. kolejka
SG Flensburg-Handewitt SG Flensburg-Handewitt 26 : 19 Elverum Handball Elverum Handball
Piłka nożna - Fortuna I liga - 8. kolejka
Olimpia Grudziądz Olimpia Grudziądz 1 : 0 Bruk-Bet Termalica Nieciecza Bruk-Bet Termalica Nieciecza
Piłka nożna - Fortuna I liga - 8. kolejka
Stal Mielec Stal Mielec 1 : 2 GKS Tychy GKS Tychy
Piłka nożna - Fortuna I liga - 8. kolejka
Podbeskidzie Bielsko-Biała Podbeskidzie Bielsko-Biała 2 : 1 Miedź Legnica Miedź Legnica
Siatkówka - ME 2019 - Grupa D
Holandia Reprezentacja Holandii mężczyzn 2 : 3 Reprezentacja Czech mężczyzn Czechy
Piłka nożna - Fortuna I liga - 8. kolejka
Warta Poznań Warta Poznań 3 : 0 Odra Opole Odra Opole
Siatkówka - ME 2019 - Grupa C
Finlandia Reprezentacja Finlandii mężczyzn 3 : 2 Reprezentacja Turcji mężczyzn Turcja
Siatkówka - ME 2019 - Grupa B
Belgia Reprezentacja Belgii mężczyzn 0 : 3 Reprezentacja Serbii mężczyzn Serbia
Siatkówka - ME 2019 - Grupa A
Francja Reprezentacja Francji mężczyzn 3 : 1 Reprezentacja Włoch mężczyzn Włochy
Piłka nożna - Liga Mistrzów - Grupa D
Atletico Madryt Atletico Madryt 2 : 2 Juventus Turyn Juventus Turyn
Piłka nożna - Liga Mistrzów - Grupa D
Bayer 04 Leverkusen Bayer 04 Leverkusen 1 : 2 Lokomotiw Moskwa Lokomotiw Moskwa
Piłka nożna - Liga Mistrzów - Grupa C
Szachtar Donieck Szachtar Donieck 0 : 3 Manchester City Manchester City
Piłka nożna - Liga Mistrzów - Grupa C
Dinamo Zagrzeb Dinamo Zagrzeb 4 : 0 Atalanta Bergamo Atalanta Bergamo
Piłka nożna - Liga Mistrzów - Grupa B
Bayern Monachium Bayern Monachium 3 : 0 Crvena Zvezda Belgrad Crvena Zvezda Belgrad
Piłka nożna - Liga Mistrzów - Grupa A
Paris Saint-Germain Paris Saint-Germain 3 : 0 Real Madryt Real Madryt