Sezon zimowy za nami! Pytamy więc o to co wydarzyło się w ciągu ostatnich kilku miesięcy. Byliście na bieżąco? Jeśli tak to na pewno nie będziecie mieć problemu z pytaniami. Zapraszamy!

Do którego zawodnika należy rekord świata w długości skoku?
Peter Prevc
Gregor Schlierenzauer
Anders Fannemel
2/10
Z kim Justyna Kowalczyk wywalczyła brązowy medal na mistrzostwach świata w Falun?
Z Pauliną Maciuszek
Z Sylwią Jaśkowiec
Z Kornelią Kubińską
3/10
W jakim mieście wystartował Puchar Świata w skokach narciarskich?
Kuopio
Klingenthal
Kuusamo
4/10
Na biathlonowych mistrzostwach świata Weronika Nowakowska-Ziemniak wywalczyła dwa medale. Jakie?
Oba srebrne
Złoty i brązowy
Srebrny i brązowy
5/10
Kto zwyciężył w konkursie indywidualnym w Zakopanem?
Kamil Stoch
Severin Freund
Stefan Kraft
6/10
Który biegacz zajął pierwsze miejsce w klasyfikacji generalnej Pucharu Świata?
Petter Northug
Dario Cologna
Martin Johnsrud Sundby
7/10
Reprezentacja którego kraju wywalczyła złoty medal w konkursie mieszanym na mistrzostwach świata w Falun?
Niemiec
Austrii
Słowenii
8/10
Który kraj reprezentuje Liz Stephen, 10. biegaczka minionego sezonu Pucharu Świata?
USA
Niemcy
Szwecję
9/10
Severin Freund i Peter Prevc zdobyli tyle samo punktów w klasyfikacji generalnej Pucharu Świata. Ile?
1573
1630
1729
10/10
Kto zajął pierwsze miejsce w klasyfikacji generalnej biathlonowego Pucharu Świata mężczyzn?