Relacje na żywo
  • wszystkie
  • Piłka Nożna
  • Siatkówka
  • Żużel
  • Koszykówka
  • Piłka ręczna
  • Tenis
  • Zimowe

IV runda Budex Speedway Cup w Libercu [NA ŻYWO]

Relację prowadzi : autor:
Mateusz Domański

Lista startowa: 

Grupa Platinum:

1. Sjoerd Rozenberg (Holandia / Budex Waleczne Orły Gniezno)

2. Tomasz Olczak (AKŻ Speedway Ostrów)

3. Michael Vedsted (Dania)

4. Alexander Schreiner (Austria)

5. Christian Endrich (Niemcy)

6. Wojciech Lisiecki (Budex Waleczne Orły Gniezno)

7. Sindy Weber (Niemcy / AKŻ Speedway Ostrów)

8. Rene Wojtaszyk (Niemcy)

9. Jurgen Jucknies (Niemcy)

10. Mateusz Durkowiak (Metalika Recycling Kolejarz Rawicz)

11. Ryszard Jasik (Wrocław)

 

Grupa Gold:

13. Mariusz Kabaciński (Budex Waleczne Orły Gniezno)

14. Fabian Stawiński (AKŻ Spartanie Wrocław)

15. Marcin Boniowski (Old Boys Bydgoszcz)

16. Adam Smoliński (Budex Waleczne Orły Gniezno)

17. Mateusz Wisz (Rzeszów)

18. Marcin Dopierała (AKŻ Spartanie Wrocław)

 

Grupa Silver:

21. Mirosław Drobnicki (Budex Waleczne Orły Gniezno)

22. Bartosz Ćwik (Chóragan Riders Zielona Góra)

23. Tomasz Kowalski (Gropex Team)

24. Romuald Lisiecki (Budex Waleczne Orły Gniezno)

25. Bartosz Grelewicz (Old Boys Bydgoszcz)

26. Krzysztof Lisiecki (Budex Waleczne Orły Gniezno)

27. Tomasz Potoczny (AKŻ Spartanie Wrocław)

28. Marcel Belling (Niemcy)

29. Ronny Weber (Niemcy / AKŻ Speedway Ostrów)

30. Daniel Smoliński (Budex Waleczne Orły Gniezno)

 

Grupa Bronze:

33. Wojciech Marciniak (AKŻ Spartanie Wrocław)

34. Arkadiusz Kaczmarek (AKŻ Speedway Ostrów)

35. Przemysław Płócienniczak (AKŻ Speedway Ostrów)

36. Andrzej Wielgosz (Chóragan Riders Zielona Góra)

37. Ulf Wurzel (Niemcy)

38. Marcel Hetz (Niemcy)

 

Rezerwa toru:

R1. Błażej Skrzeszewski (Budex Waleczne Orły Gniezno)

Skomentuj 0

Bieg dodatkowy II. R. Lisiecki, Belling

Skomentuj 0

 

49. Wurzel, Hetz

50. Kaczmarek, Płócienniczak, Wielgosz, Marciniak (ns)

 

Bieg dodatkowy. Vedsted, Olczak, Rozenberg

Skomentuj 0

 

44. Wisz, Dopierała

45. Kabaciński, Boniowski, Stawiński (u)

 

46. Drobnicki, R. Weber, Potoczny

47. D. Smoliński, Belling, Ćwik (ns)

48. Kowalski, R. Lisiecki, K. Lisiecki 

 

Skomentuj 0

41. Rozenberg, S. Weber, Jasik

42. Durkowiak, Olczak, Wojtaszyk

43. W. Lisiecki, Vedsted, Schreiner

Skomentuj 0

Aktualne wyniki:

Grupa Platinum:

  1. Sjoerd Rozenberg (Holandia / Budex Waleczne Orły Gniezno) – 8 (2,2,2,2
  2. Tomasz Olczak (AKŻ Speedway Ostrów) - 9 (3,w,3,3,
  3. Michael Vedsted (Dania) – 9 (1,3,3,2,
  4. Alexander Schreiner (Austria) - 2 (0,1,1,w,
  5. Christian Endrich (Niemcy) - ns
  6. Wojciech Lisiecki (Budex Waleczne Orły Gniezno) - 9 (3,w,3,3
  7. Sindy Weber (Niemcy / AKŻ Speedway Ostrów) – 4 (2,0,1,1
  8. Rene Wojtaszyk (Niemcy) – 5 (1,3,0,1,
  9. Jurgen Jucknies (Niemcy) – ns
  10. Mateusz Durkowiak (Metalika Recycling Kolejarz Rawicz) – 11 (3,3,2,3,
  11. Ryszard Jasik (Wrocław) – 8 (2,2,2,2,

Grupa Gold:

 

  • Mariusz Kabaciński (Budex Waleczne Orły Gniezno) – 8 (2,2,2,2,
  • Fabian Stawiński (AKŻ Spartanie Wrocław) – 12 (3,3,3,3,
  • Marcin Boniowski (Old Boys Bydgoszcz) – 3 (1,0,1,1,
  • Adam Smoliński (Budex Waleczne Orły Gniezno) - ns
  • Mateusz Wisz (Rzeszów) - 12 (3,3,3,3,
  • Marcin Dopierała (AKŻ Spartanie Wrocław) – 8 (2,2,2,2

 

Grupa Silver:

 

  • Mirosław Drobnicki (Budex Waleczne Orły Gniezno) – 12 (3,3,3,3,
  • Bartosz Ćwik (Chóragan Riders Zielona Góra) – 0 (0,u,ns,ns,
  • Tomasz Kowalski (Gropex Team) – 6 (1,2,1,2,
  • Romuald Lisiecki (Budex Waleczne Orły Gniezno) - 9 (2,2,3,2,
  • Bartosz Grelewicz (Old Boys Bydgoszcz ) - ns
  • Krzysztof Lisiecki (Budex Waleczne Orły Gniezno) – 11 (3,3,3,2,
  • Tomasz Potoczny (AKŻ Spartanie Wrocław) – 2 (2,0,u,0
  • Marcel Belling (Niemcy) - 9 (1,3,2,3,
  • Ronny Weber (Niemcy / AKŻ Speedway Ostrów) – 6 (2,1,2,1,
  • Daniel Smoliński (Budex Waleczne Orły Gniezno) – 7 (3,1,u,3,

 

Grupa Bronze:

 

  • Wojciech Marciniak (AKŻ Spartanie Wrocław) – 9 (3,3,3,0,
  • Arkadiusz Kaczmarek (AKŻ Speedway Ostrów) – 9 (2,2,2,3,
  • Przemysław Płócienniczak (AKŻ Speedway Ostrów) – 6 (1,2,2,1,
  • Andrzej Wielgosz (Chóragan Riders Zielona Góra) – 0 (0,0,0,2,
  • Ulf Wurzel (Niemcy) – 7 (2,1,1,3,
  • Marcel Hetz (Niemcy) – 11 (3,3,3,2,

 

Rezerwa toru:

R1. Błażej Skrzeszewski (Budex Waleczne Orły Gniezno) – 4 (2,2,

 

 

 

Skomentuj 0
  • 40. Kaczmarek, Hetz, Płócienniczak

    Skomentuj 0

    39. Wurzel, Wielgosz, Marciniak (u)

    Skomentuj 0
       
    Skomentuj 0

    39. Upadek Marciniaka, który opuścił tor w karetce.

    Marciniak zostanie odwieziony do szpitala. Zawodnik zaliczył na starcie tzw. świecę.

    Skomentuj 0

    36. Belling, Kowalski, R. Weber, Ćwik (ns)

    37. D. Smoliński, R. Lisiecki, Grelewicz (w)

    38. Drobnicki, K. Lisiecki, Potoczny

    Skomentuj 0

    33. W. Lisiecki, Rozenberg, S. Weber

    34. Wisz, Kabaciński, A. Smoliński (ns)

    35. Stawiński, Dopierała, Boniowski

     

     

    Skomentuj 0

    29. Marciniak, Kaczmarek

    30. Hetz, Płócienniczak, Wurzel, Wielgosz

    31. Olczak, Vedsted, Wojtaszyk, Juckines (ns)

    32. Durkowiak, Jasik, Schreiner (w), Endrich (ns)

    Skomentuj 0

    27. R. Lisiecki, R. Weber, Kowalski, D. Smoliński (u)

    28. K. Lisiecki, Skrzeszewski

    Skomentuj 0

    26. Drobnicki, Belling, Potoczny (u), Ćwik (ns)

    Skomentuj 0

    22. Vedsted, Durkowiak, Schreiner

    23. W. Lisiecki, Jasik, Endrich (ns)

    24. Stawiński, Kabaciński

    25. Wisz, Dopierała, Boniowski, A. Smoliński (ns)

     

    Skomentuj 0

    19. Marciniak, Płócienniczak, Wurzel

    20. Hetz, Kaczmarek, Wielgosz

    21. Olczak, Rozenberg, S. Weber, Wojtaszyk

     

    Skomentuj 0

    16. Drobnicki, R. Lisiecki, D. Smoliński, Potoczny

    17. Belling, Ćwik (u), Grelewicz (ns)

    18. K. Lisiecki, Kowalski, R. Weber

    Skomentuj 0

    14. Wisz, Kabaciński, Boniowski

    15. Stawiński, Dopierała, A. Smoliński (ns)

    Skomentuj 0

    11. Durkowiak, Rozenberg, Schreiner, S. Weber

    12. Wojtaszyk, Jasik, Olczak (w)

    13. Vedsted, Skrzeszewski (RZ za Jucknies), W. Lisiecki (w)

     

     

    Skomentuj 0

    10. Hetz, Wurzel

    Skomentuj 0

    8. D. Smoliński, R. Weber

    9. Marciniak, Kaczmarek, Płócienniczak, Wielgosz

    Skomentuj 0

     Na tor wyjechały dzieci.

    Skomentuj 0

    Wyniki dotychczasowych biegów:

     

    1. Olczak, Rozenberg, Vedsted, Schreiner

     

    2. W. Lisiecki, S. Weber, Wojtaszyk,

     

    3. Durkowiak, Jasik

     

    4. Stawiński, Kabaciński, Boniowski

     

    5. Wisz, Dopierała

     

    6. Drobnicki, R. Lisiecki, Kowalski, Ćwik

     

    7. K. Lisiecki, Potoczny, Belling

     

     

    Skomentuj 0

    Za kilka chwil początek zawodów.

    Skomentuj 0