Relacje na żywo
 • wszystkie
 • Piłka Nożna
 • Siatkówka
 • Żużel
 • Koszykówka
 • Piłka ręczna
 • Tenis
 • Skoki

Żużel. Mocne zakończenie zgrupowania reprezentacji Polski na Malcie

Dużo potu wylali kadrowicze w ostatnim dniu zgrupowania reprezentacji Polski na Malcie. Za Biało-Czerwonymi ciężki trening z trenerem Mariuszem Cieślińskim. Zawodnicy przebiegli dystans dziewięciu kilometrów po pobliskich klifach.

Szymon Michalski
Szymon Michalski
Reprezentanci Polski na zgrupowaniu na Malcie Facebook / Żużlowa Reprezentacja Polski / Reprezentanci Polski na zgrupowaniu na Malcie
Wszystko, co dobre, szybko się kończy. Poniedziałek był ostatnim pełnym dniem zgrupowania Żużlowej Reprezentacji Polski na Malcie. Można powiedzieć, że kadrowicze wykorzystali go do maksimum.

Standardowo dzień rozpoczął się od śniadania. Po posiłku Biało-Czerwoni, pod opieką Mariusza Cieślińskiego, poszli pobiegać po pobliskich klifach. Trasa wcale nie należała do najłatwiejszych. Można pokusić się o stwierdzenie, że trener Cieśliński sprezentował zawodnikom jeden z najbardziej wymagających treningów podczas całego wyjazdu. W sumie kadrowicze pokonali dystans dziewięciu kilometrów.

- Każdy z nich czuł się jednak, jakby przebiegł dwa razy tyle. Wysiłek był naprawdę ogromny - mówi Natalia Pietrucha, opiekunka medialna Reprezentacji Polski.

W ostatnim dnia zgrupowania nie zabrakło gier zespołowych. Kadrowicze sprawdzili swoje umiejętności w siatkówce. Kolejnym punktem w planie były zajęcia z kalisteniki. Innym słowy jest to aktywność fizyczna opierającej się na sile i wytrzymałości własnych mięśni, bez dodatkowego sprzętu.

Wieczorem reprezentanci Polski spotkali się na wspólnym graniu w kręgle. I tak oto tygodniowe zgrupowanie na Malcie dobiegło końca. We wtorek w południe kadrowicze opuszczą hotel i udadzą się na lotnisko. Do Polski Biało-Czerwoni powinni przylecieć w późnych godzinach popołudniowych.

Zobacz także:
Lider Unii mówi o Jasonie Doyle'u
To przesądzi o awansie do PGE Ekstraligi?

ZOBACZ WIDEO: Był w szoku. Trener Realu spełnił abstrakcyjną prośbę kibica


Kup bilet na 2023 ORLEN FIM Speedway Grand Prix of Poland – Warsaw. Kliknij tutaj i przejdź na stronę sprzedażową! -->>
Polub Żużel na Facebooku
Zgłoś błąd
Komentarze (9)
 • _ Zgłoś komentarz
  Lubuski pozdrawia kadre po angielsku: Helou! Baj, baj!!
  • tomas68 Zgłoś komentarz
   Ewidentnie kierunek czysto turystyczny bo dla reprezentacji nie ma on żadnego uzasadnienia. Zmarnowana kasa ale jaki związek takie zgrupowanie.
   • Tomek z Bamy Zgłoś komentarz
    Zdjecie naszej kadrze wykonal Don Bartolo Czekanski z Wilkszyna.
    • Nightmare Wielki Zgłoś komentarz
     Pobiegali, poćwiczyli, pozwiedzali, po...ali piękne Włoszki. W wolnych chwilach wieczornych się integrowali, czyli gadali o d**pie Maryni a co mądrzejsi to tę d**ę znaleźli. Sponsor
     Czytaj całość
     kadry (Orlen) wywalił dobrych kilkaset tysięcy na zawodników i działaczy by się zabawili na Malcie co kompletnie nie da nic odnośnie wyników sportowych. Ale pojechać warto było!
     Już uciekasz? Sprawdź jeszcze to:
     ×
     Sport na ×