Nowa rola trzykrotnego mistrza świata. Wystąpi na festiwalu!

Nie samym żużlem żyje Tai Woffinden. Brytyjski żużlowiec na przełomie czerwca i lipca weźmie udział w Euforia Festival, gdzie zagra utwory swojej produkcji.

Szymon Michalski
Szymon Michalski
Tai Woffinden Materiały prasowe / Euforia Festivals / Na zdjęciu: Tai Woffinden
Trzykrotny indywidualny mistrz świata lubi się spełniać na wielu płaszczyznach, nie tylko w sporcie żużlowym. Świadczy o tym fakt, że Brytyjczyk zagra na jednym z festiwali Euforia Festival ze swoim utworem muzycznym. Już 1 lipca wszyscy fani Taia Woffindena będą mogli usłyszeć utwory skomponowane przez niego.

Woffinden specjalizuje się w elektronicznej muzyce tanecznej. Brytyjczyk już w przeszłości wielokrotnie jasno komunikował, że muzyka to jego pasja. Teraz wszyscy kibice będą mogli przekonać się, jakimi umiejętnościami dysponuje żużlowiec.

Kto oprócz Taia Woffindena wystąpi na Euforia Festiwal? Wszystkie informacje zawarte są w informacji prasowej przesłanej przez organizatora.

Dzięki wieloletniej działalności na rynku marka Euforia Festivals wypracowała sobie stabilną pozycję. Nieustannie pracujemy jednak nad podnoszeniem jakości produkowanych przez nas wydarzeń, czego doskonałym przykładem jest zmieniona formuła naszego flagowego festiwalu Euforia Festival. Od początku istnienia impreza odbywa się na plaży w Boszkowie, która tym samym stała się kultowym muzycznym "miejscem" na imprezowej mapie Polski. To tysiące wspomnień i miliony przetańczonych godzin!

W tym roku wracamy z kolejną edycją Waszego ulubionego letniego festiwalu! Tym razem festiwal Euforia potrwa aż trzy dni, a każdy festiwalowicz będzie mógł bawić się na dwóch scenach. Chcemy zrobić coś więcej dla ludzi, którzy przyjeżdżają do nas z całej Polski. Rodzina Euforia jest integralną częścią naszej agencji, dlatego chcemy, aby z każdym rokiem się powiększała, a każdego członka przepełniała miłość do naszej marki i muzyki elektronicznej.

Euforia Festival 2023 to mieszanka niesamowitych artystów! Z jednej strony legendy muzyki trance, takie jak Cosmic Gate czy ATB, z drugiej nowi gracze w branży, którym dzięki ogromnemu talentowi udało się zdobyć uznanie tysięcy fanów. Mówimy o DJ-ach takich jak Daxson.

W pierwszym dniu imprezy panować będzie swobodna atmosfera, która będzie idealna na wprawienie się w plażowy nastrój, relaks i nawiązanie nowych znajomości. Drugi dzień festiwalu to prawdziwa eksplozja muzycznych emocji!

Festiwalowicze będą mogli bawić się na scenie głównej oraz na scenie techformations, która tej nocy stanie się stolicą muzyki techno. W ostatni dzień Euforii będziecie mogli złapać oddech nie tracąc obecności muzycznej atmosfery. Co roku staramy się podnosić jakość imprezy, ale jedno pozostaje niezmienne – pasja do muzyki. To jest fundament, na którym budujemy naszą społeczność. Wpadnij 30.06-2.07 i daj się ponieść Euforii!

Bilety na to wydarzenie można kupić POD TYM LINKIEM.

Obsada:

COSMIC GATE
ATB
ESTIVA
LOVELY LAURA BEN SANTIAGO
DAXSON
BLASTBOYZ
FACTOR B
WEIKUM
MILKWISH
DJ ALEX
INDECENT NOISE
ONTUNE
SIASIA
ALUTO
A*S*Y*S
KAI TRACID
CARLA ROCA
DIANA D’ROUZE

ZOBACZ WIDEO: Magazyn PGE Ekstraligi. Gollob, Leśniak i Kowalski gośćmi Musiała
Już uciekasz? Sprawdź jeszcze to:
×
Sport na ×