Kokpit Kibice
Relacje na żywo
  • wszystkie
  • Piłka Nożna
  • Siatkówka
  • Żużel
  • Koszykówka
  • Piłka ręczna
  • Skoki narciarskie
  • Tenis

Promocja na gadżety, gastronomię i loteria z nagrodami - atrakcje meczu w Poznaniu!

W niedzielne popołudnie (5 września, godz. 16.00) PSŻ Lechma Poznań zmierzy się na własnym torze z węgierskim Speedway Miszkolc. Pierwszy raz w historii wstęp na ligowe spotkanie będzie bezpłatny. To jednak nie wszystkie promocje i atrakcje, jakie dla kibiców, którzy pojawią się na Warmińskiej 1 przygotowali poznańscy działacze!
Damian Gapiński
Damian Gapiński

Organizatorzy zakładają i liczą, że stadion w Lasku Golęcińskim odwiedzą nie tylko fani żółto-czarnych, ale także sympatycy sportu, którzy dotychczas nie zetknęli się z "czarnym sportem" na żywo. Swój przyjazd w telefonach i mailach do klubu deklarują także kibice okolicznych ekip z Gniezna, Piły czy Leszna! Władze klubu podjęły decyzję o wprowadzeniu promocji i udogodnień, które mają zapewnić jak najlepsze wrażenie po wizycie na Golęcinie wśród widzów niedzielnego pojedynku.

Z jednej strony wprowadzono promocyjne ceny na praktycznie wszystkie gadżety klubowe dostępne w sprzedaży w sezonie 2010. Rabaty na gadżety wynoszą od 20 do aż 75 procent! Wszystkie pozycje, które dostępne będą w sprzedaży podczas meczu (wraz z promocyjnymi cenami) są aktualnie dostępne w oficjalnym sklepie internetowym klubu funkcjonującym pod adresem skorpiony.istore.pl

Ustalono także, że w niższych cenach niż dotychczas sprzedawane będą produkty dostępne na stoiskach gastronomicznych, takie jak kiełbaski, karkówka, szaszłyki czy napoje.

Odpowiadając na wnioski kibiców zgłaszane podczas tego sezonu, za zgodą podmiotów nadzorujących przeprowadzenie imprezy, władze klubu zdecydowały, iż każdy kibic będzie mógł wnieść na stadion napój bezalkoholowy, pod warunkiem, że będzie w opakowaniu do 0,5 l oraz oryginalnie zamknięty.

Najciekawszym elementem dodatkowym wydaje się jednak loteria. W kasach przed zawodami oraz w ich trakcie u hostess nabyć będzie można numerowane losy w cenie 5 złotych, w ramach których do wylosowania będzie kilkadziesiąt nagród rzeczowych (być może ich liczba przekroczy 100 pozycji), w tym m.in. gadżety klubowe. Nagroda główna w loterii pozostaje póki co niespodzianką. W trakcie spotkania na murawie stadionu przeprowadzone zostanie losowanie, a nagrody do odbioru będą tuż po zakończeniu meczu. Loteria adresowana jest w szczególności do tych kibiców i widzów niedzielnego spotkania, którzy chcą wesprzeć niewielką kwotą finansową poznański klub.

Organizatorzy informują, że bramy stadionu otwarte zostaną o godz. 14.30, natomiast w kasach otwartych od godz. 14.00 przy wejściu na stadion nabyć będzie można wejściówki na sektor "0" (cena 10 PLN), programy zawodów (cena 6 PLN) oraz losy na loterię (cena 5 PLN).

Przypomnijmy, że spotkanie pomiędzy PSŻ Lechma Poznań a Speedway Miszkolc rozpocznie się 5 września (niedziela) o godz. 16.00 na stadionie żużlowym przy ul. Warmińskiej 1 (na Golęcinie).

Więcej na oficjalnej stronie klubu: www.psz.poznan.pl

Polub Żużel na Facebooku
Zgłoś błąd
inf. prasowa

Komentarze (11):

Już uciekasz? Sprawdź jeszcze to:
×
Sport na ×