Kokpit Kibice
Relacje na żywo
  • wszystkie
  • Piłka Nożna
  • Siatkówka
  • Żużel
  • Koszykówka
  • Piłka ręczna
  • Skoki narciarskie
  • Tenis

Pieszczek nowym liderem MIM Pomorza

Krystian Pieszczek, który 23 września skończy 16 lat, został nowym liderem Młodzieżowych Indywidualnych Mistrzostw Pomorza. Wychowanek Lotosu Wybrzeża wygrał we wtorek w Gdańsku VIII rundę mistrzostw (komplet 15 punktów).
Rafał Malinowski
Rafał Malinowski

W Gdańsku zabrakło dotychczasowego lidera - Mikołaja Curyło, co wykorzystał 15-letni gdańszczanin. Curyło spadł na drugie miejsce w "generalce". Trzeci jest Andriej Kobrin.

Klasyfikacja generalna MIM Pomorza

Lp.</b> Zawodnik</b> Klub</b> I</b> II</b> III</b> IV</b> V</b> VI</b> VII</b> VIII</b> IX</b> Razem</b>
1 Krystian Pieszczek Lotos 10 10 11 12 11 10 - 15</b> 79</b>
2 Mikołaj Curyło Polonia B. 11 13 12 10 15</b> 14 - 75</b>
3 Andriej Kobrin Lotos 8 10 - 14 11 15</b> - 8 66</b>
4 Damian Sperz Lotos 12 13 - 15</b> 11 - - 13 64</b>
5 Damian Adamczak Polonia B. 12 5 9 11 9 - - 11 57</b>
6 Marcel Szymko Lotos - 10 - 10 6 12 - 13 51</b>
7 Bartosz Pietrykowski Unibax 7 5 10 - 6 11 - 4 43</b>
8 Andriej Kudriaszow GTŻ 14</b> 15</b> 12 - - - - 41</b>
9 Mateusz Lampkowski GTŻ 13 10 13 - - - - 36</b>
10 Patryk Braun Polonia 5 4 6 7 4 5 - 4 35</b>
11 Kamil Pulczyński Unibax 8 - 14</b> - 11 - - 33</b>
12 Łukasz Przedpełski Unibax 5 1 9 - 2 9 - 6 32</b>
13 Szymon Woźniak Polonia B. 7 9 - - 13 - - 29</b>
14 Mikołaj Drożdżowski Polonia B. 2 2 5 6 1 8 - 0 24</b>
15 Adrian Ojczenasz Polonia B. 3 3 1 6 6 2 - 21</b>
16 Karol Jóźwik Polonia B. - - 5 - 5 8 - 1 19</b>
17 Karol Szychowski GTŻ 2 1 4 8 3 - - 18</b>
18 Cyprian Szymko Polonia P. - 7 - - - - - 9 16</b>
19 Mateusz Rujner GTŻ - - 0 - 6 7 - 1 14</b>
20 Patryk Dolny Polonia P. - - - - - - - 11 11</b>
21 Marcin Wawrzyniak Start - - - - - - - 9 9</b>
22 Wojciech Lisiecki Start - - - - - - - 8 8</b>
23 Mateusz Borowicz Orzeł - - - 7 - - - 7</b>
24 Dawid Wiwatowski Polonia P. - - - - - 1 - 1</b>
25 Sajmon Paczewski Polonia P. - - - - - - - 0 0</b>
25 Adrian Gała Start - - - - - - - 0 0</b>
Pokaż całą tabelę


Wyniki / terminarz MIM Pomorza:
12.04 - Bydgoszcz (I) WYNIKI
19.04 - Grudziądz (II) WYNIKI
24.05 - Toruń (III) WYNIKI
10.05 - Gdańsk (IV) WYNIKI
31.05 - Bydgoszcz (V) WYNIKI
14.06 - Grudziądz (VI) WYNIKI
??.?? - Toruń (VII)
26.07 - Gdańsk (VIII) WYNIKI
09.08 - Gniezno (IX)
29.09 - Finał - Młodzieżowe Mistrzostwa Pomorza Par Klubowych

POZOSTAŁE REGIONALNE ROZGRYWKI JUNIORÓW

Młodzieżowe Drużynowe Mistrzostwa Wielkopolski

Tabela MDMW

Lp.</b> Klub</b> I</b> II</b> III</b> IV</b> V</b> VI</b> VII</b> Razem</b>
1 Stelmet Falubaz Z.Góra 5 5 - 6 6 5 5,5 32,5</b>
2 ŻKS Ostrovia Ostrów 6 4 - 3 5 6 4 28</b>
3 Unia Leszno 4 6 - 5 3 2 5,5 25,5</b>
4 Start Gniezno 3 3 - 0 4 3,5 2 15,5</b>
5 Stokłosa Polonia Piła 0,5 0 - 4 2 3,5 3 13</b>
6 Caelum Stal Gorzów 0,5 1,5 - 1 1 1 1 6</b>
7 Lechma Poznań 2 1,5 - 2 0 0 0 5,5</b>


Wyniki / terminarz MDMW:
12.04 - Leszno (I) WYNIKI
19.04 - Zielona Góra (II) WYNIKI
04.05 - Gorzów (III) zawody się nie odbyły i zostały anulowane
10.05 - Piła (IV) WYNIKI
24.05 - Gniezno (V) WYNIKI
01.06 - Poznań (VI) WYNIKI
14.06 - Ostrów (VII)

Zachodnia Liga Młodzieżowa (drużynówka)

Tabela ZLM

Lp.</b> Klub</b> I</b> II</b> III</b> IV</b> V</b> Razem</b>
1 Unia Leszno - 3 3 3 9</b>
2 Stelmet Falubaz Z.Góra 0 2 2 2 - 6</b>
3 Lotos Wybrzeże Gdańsk 3 1 0 - 4</b>
4 Caelum Stal Gorzów 1 - 1 1 3</b>
5 Unibax Toruń 2 0 - 0 2</b>


Wyniki / terminarz ZLM:
14.04 - Gdańsk (I) WYNIKI
05.05 - Leszno (II) WYNIKI
12.05 - Gorzów (III) WYNIKI
26.05 - Zielona Góra (IV) WYNIKI
??.?? - Toruń (V) - przełożone

Śląska Liga Młodzieżowa

Tabela ŚLM

Lp.</b> Klub</b> I</b> II</b> III</b> IV</b> V</b> VI</b> Razem</b>
1 Włókniarz Częstochowa 6 6 6 18</b>
2 Betard Sparta Wrocław 2 3 5 10</b>
2 KS ROW Rybnik 5 2 3 10</b>
4 Orzeł Łódź 1 5 2 8</b>
5 Tauron Azoty Tarnów 0 4 4 8</b>
6 PGE Marma Rzeszów 4 1 1 6</b>
7 KS ROW / Włókniarz 3 - - 3</b>
8 Kolejarz Opole - 0 0 0</b>


Wyniki / terminarz ŚLM:
24.05 - Tarnów (I) WYNIKI
01.06 - Częstochowa (II) WYNIKI
14.06 - Wrocław (III) WYNIKI
08.07 - Rybnik (IV)
02.09 - Opole (V)
08.09 - Łódź (VI)

Młodzieżowe Indywidualne Mistrzostwa Wielkopolski

Klasyfikacja generalna MIMW

Lp.</b> Zawodnik</b> Klub</b> I</b> II</b> III</b> IV</b> V</b> VI</b> VII</b> Razem</b>
1 Łukasz Sówka Ostrovia 11 14 25</b>
2 Kamil Adamczewski Unia 10 13 23</b>
3 Oskar Fajfer Start 10 12 22</b>
4 Łukasz Cyran Stal 12 9 21</b>
5 Kacper Rogowski Falubaz 6 13 19</b>
6 Piotr Pawlicki Polonia P. 15 - 15</b>
7 Adrian Cyfer Stal 7 7 14</b>
8 Tobiasz Musielak Unia 13 - 13</b>
9 Damian Michalski Orzeł - 12 12</b>
10 Wojciech Lisiecki Start 9 - 9</b>
11 Maciej Fajfer Lechma 2 6 8</b>
12 Marcin Wawrzyniak Polonia P. 3 5 8</b>
13 Paweł Parys Stal - 7 7</b>
13 Damian Adamczak Polonia B. 7 - 7</b>
13 Adam Strzelec Falubaz 7 - 7</b>
16 Patryk Dolny Polonia P. - 6 6</b>
16 Adrian Wojewoda Falubaz - 6 6</b>
18 Piotr Świdziński Ostrovia 4 2 6</b>
19 Marcin Nowak Unia - 5 5</b>
20 Paweł Urbański Unia - 2 2</b>
20 Adrian Gała Start 2 - 2</b>
20 Huber Łęgowik Ostrovia 2 - 2</b>
23 Adrian Kozłowski Lechma - 1 1</b>


14.06 - Ostrów (I) WYNIKI
08.07 - Leszno (II) WYNIKI
28.07 - Zielona Góra (III)
31.07 - Poznań (IV)
11.08 - Gorzów (V)
27.08 - Piła (VI)
20.09 - Gniezno (VII)

Rozgrywki, które się jeszcze nie zaczęły:

Zachodnia Liga Młodzieżowa - turniej indywidualny:
01.09 - Toruń
06.09 - Zielona Góra
15.09 - Gdańsk
21.09 - Leszno
04.10 - Gorzów

POLECAMY: Kup bilet na finał TAURON Speedway Euro Championship w Chorzowie

Polub Żużel na Facebooku
Zgłoś błąd
inf. własna

Komentarze (2):

  • Goebbels Zgłoś komentarz
    Grzegorz, Krystian nie ma wpływ na to, kto się ściga na Pomorzu :) Fakt faktem, że czołowi juniorzy po prostu często odpuszczają te rozgrywki, co zaniża poziom - nie chcą ryzykować
    Czytaj całość
    kontuzji i marnować sprzętu. Ja się cieszę, że chłopak ma ząb do walki, i to jest nawet ważniejsze od tych wyników. Jakoś nie pamiętam Sperza, który by wcześniej jeździł z taką parą. O ile nic złego się nie wydarzy (odpukać!), z Krystiana będzie dobry zawodnik.
    • Grzegorz Zgłoś komentarz
      fajnie, tyle że na Pomorzu ścigają się same cieniasy, ale daj mu Boże, niech chłopak wygrywa
      Już uciekasz? Sprawdź jeszcze to:
      ×
      Sport na ×