Kokpit Kibice
Relacje na żywo
  • wszystkie
  • Piłka Nożna
  • Siatkówka
  • Żużel
  • Koszykówka
  • Piłka ręczna
  • Skoki narciarskie
  • Tenis

Jankowski wygrał w Opolu (wyniki)

Zwycięstwem Łukasza Jankowskiego zakończył się ćwierćfinał Złotego Kasku, rozegrany w czwartek na torze w Opolu. Drugie miejsce zajął klubowy kolega "Jankesa" z Zielonej Góry - Piotr Protasiewicz, a trzecie Michał Szczepaniak z Orła Łódź.
Wojciech Ogonowski
Wojciech Ogonowski

Kup bilet na wielki finał TAURON Speedway Euro Championship w Chorzowie! -->>
Wyniki:
1. Łukasz Jankowski (Stelmet Falubaz Zielona Góra) - 13 (3,2,3,2,3)
2. Piotr Protasiewicz (Stelmet Falubaz Zielona Góra) - 12 (1,3,3,2,3)
3. Michał Szczepaniak (Orzeł Łódź) - 11 (3,1,3,3,1)
4. Sebastian Ułamek (Betard Sparta Wrocław) - 11 (3,2,3,1,2)
5. Patryk Dudek (Stelmet Falubaz Zielona Góra) - 11 (2,1,2,3,3)
6. Kacper Gomólski (Azoty Tauron Tarnów) - 10 (2,3,2,1,2)
7. Rafał Okoniewski (PGE Marma Rzeszów) - 8 (0,3,2,3,w)
8. Norbert Kościuch (GTŻ Grudziądz) - 8 (0,1,2,2,3)
-----
9. Rafał Fleger (Kolejarz Opole) - 7+3 (3,2,0,2,0)
-----
10. Adam Czechowicz (Kolejarz Opole) - 7+2 (2,d,1,3,1)
11. Rafał Szombierski (Włókniarz Częstochowa) - 6 (2,3,0,0,1)
12. Robert Kościecha (Polonia Bydgoszcz) - 6 (1,2,1,0,2)
13. Mateusz Szczepaniak (Orzeł Łodź) - 5 (1,1,1,0,2)
14. Michał Mitko (Kolejarz Opole) - 4 (1,0,1,1,1)
15. Michał Łopaczewski (KSM Krosno) - 1 (w,d,0,1,0)
16. Kamil Fleger (Kolejarz Opole) - 0 (0,0,0,d,w)

Bieg po biegu:
1. R.Fleger, Czechowicz, Mitko, K.Fleger
2. Jankowski, Dudek, Protasiewicz, Kościuch
3. Mi.Szczepaniak, Szombierski, Ma.Szczepaniak, Okoniewski
4. Ułamek, Gomólski, Kościecha, Łopaczewski (w)
5. Okoniewski, Ułamek, Dudek, Mitko
6. Protasiewicz, Kościecha, Ma.Szczepaniak, Czechowicz (d4)
7. Szombierski, R.Fleger, Kościuch, Łopaczewski (d4)
8. Gomólski, Jankowski, Mi.Szczepaniak, K.Fleger
9. Protasiewicz, Gomólski, Mitko, Szombierski
10. Mi.Szczepaniak, Dudek, Czechowicz, Łopaczewski
11. Jankowski, Okoniewski, Kościecha, R.Fleger
12. Ułamek, Kościuch, Ma.Szczepaniak, K.Fleger
13. Mi.Szczepaniak, Kościuch, Mitko, Kościecha
14. Czechowicz, Jankowski, Ułamek, Szombierski
15. Dudek, R.Fleger, Gomólski, Ma.Szczepaniak
16. Okoniewski, Protasiewicz, Łopaczewski, K.Fleger (d4)
17. Jankowski, Ma.Szczepaniak, Mitko, Łopaczewski
18. Kościuch, Gomólski, Czechowicz, Okoniewski (w/u)
19. Protasiewicz, Ułamek, Mi.Szczepaniak, R.Fleger
20. Dudek, Kościecha, Szombierski, K.Fleger (w/2min)

Bieg dodatkowy o 9. miejsce:
21.
R.Fleger, Czechowicz

Polub Żużel na Facebooku
Zgłoś błąd
inf. własna

Komentarze (29):

Zobacz więcej komentarzy (16)
Już uciekasz? Sprawdź jeszcze to:
×
Sport na ×