Plan relacji w TV SportKlub

Sezon żużlowy powoli dobiega końca, ale nie oznacza to, że sympatycy tego sportu będą mogli się nudzić. Na antenie SportKLubu będzie można zobaczyć wiele ciekawych imprez.

 Redakcja
Redakcja

Już teraz zapraszamy wszystkich kibiców przed telewizory, gdzie na antenie telewizji SportKlub retransmitowane będą m.in. V Finał Indywidualnych Mistrzostw Świata Juniorów z Pardubic, Finał Młodzieżowych Mistrzostw Polski Par Klubowych z Gniezna czy jeden z najbardziej prestiżowych turniejów żużlowych świata - Zlatá Přilba.

Premiery:

Czwartek - 18.10.2012 - godzina 18.00 - V Finał Indywidualnych Mistrzostw Świata Juniorów

Piąty finał wyłaniający najlepszego juniora globu. Pardubickie zawody były ostatnimi na starym kontynencie. Dwa ostatnie starcia wyłaniające mistrza przenoszą się do Ameryki Południowej - a konkretnie do Argentyny. W Czechach jako jedyny biało-czerwony na placu boju pozostał Maciej Janowski. Został sam, ale pokazał, że nie przez przypadek jest broniącym tytułu zawodnikiem, a pardubicki tor należy to jednych z jego ulubionych - bo również tam wygrał w 2011 roku. Emocji nie brakowało, szczególnie warto zwrócić uwagę na walkę pomiędzy Janowskim a atakujących go Duńczyków - w końcu zasada "bij mistrza" obowiązuję! Warto również zauważyć ilość polskich kibiców, którzy zgotowali kapitalną atmosferę.

Czwartek - 25.10.2012 - godzina 17.00 - Finał Młodzieżowym Mistrzostw Polski Par Klubowych

Zawody w Gnieźnie wyłonią najlepszą parę juniorów w Polsce. Tytułu z 2011 roku będzie bronić WTS Nice Warszawa. Z pewnością będzie brakowało kilku znakomitych juniorów, którzy leczą aktualnie kontuzję - ale dzięki temu stawka się wyrówna i emocji z pewnością nie zabraknie. Pierwotnie turniej miał się odbyć 22 września, ale wówczas w jego rozegraniu przeszkodziła pogoda. Teraz organizatorzy liczą na to, że aura okaże się łaskawa. Dodatkowym smaczkiem będzie fakt iż impreza odbędzie się w wyjątkowym klimacie. Motywem przewodnim imprezy mają być czasy PRL. Z tej okazji, zawodnicy wystąpią w charakterystycznych dla tamtych czasów plastronach i z poprzeczkami kierownicy pozbawionymi reklam.

Czwartek - 1.11.2012 - godzina 17.00 - Zlatá Přilba

Po raz 64. na torze w czeskich Pardubicach rozegrano prestiżowy turniej o Zlatą Přilbę. Jako wisienkę na torcie i relacje zamykającą sezon 2012 pokażemy zawody, które przyciągają co roku tłumy kibiców, wielkie nazwiska wśród zawodników - ponownie nie zawiodły i obfitowały w wiele ciekawych wyścigów. W końcu kiedy jeździ sześciu zawodników na torze, a finałowe wyścigi rozgrywane są na dystansie sześciu okrążeń - nie można się nudzić! Ostatecznie w pięknym stylu triumfował Grzegorz Walasek - stając się tym samym pierwszym, rodowitym Polakiem, który sięgnął po Zlatą Přilb (w przeszłości dwukrotnie wygrywał Rune Holta - startując jako Polak).

Kończąc sezon 2012, telewizja SportKlub bardzo dziękuje swoim widzom za stworzenie całkiem niezłej oglądalności, gdzie przy współpracy i pomocy portalu SportoweFakty.pl oraz władzom PZM, do ich dyspozycji oddała w sezonie 2012 ponad 20 relacji, w tym począwszy o lodowego ścigania w Sanoku, Opolu i Częstochowie, poprzez najlepsze mecze z frontu pierwszo oraz drugoligowego, a także rywalizację o SK, DMEJ, dwa turnieje IMŚJ oraz towarzyskie ściganie stojące na najwyższym poziomie z Rybnika i Częstochowy.

Telewizja ma nadzieję,  iż w sezonie 2013 będzie mogła w dalszym ciągu pokazywać na antenie TV Sportklub to, co pokazuje już od 5 lat – czyli emocje z żużlowych owali Polski oraz Europy.

Już uciekasz? Sprawdź jeszcze to:
×
Sport na ×