Kokpit Kibice
Relacje na żywo
  • wszystkie
  • Piłka Nożna
  • Siatkówka
  • Żużel
  • Koszykówka
  • Piłka ręczna
  • Skoki narciarskie
  • Tenis

Spory ruch na torze w Grudziądzu

Żużlowcy GKM-u Grudziądz solidnie trenują przed niedzielnym pojedynkiem ligowym z Lokomotivem Daugavpils. W poniedziałek na grudziądzkim torze nie zabrakło także jeźdźców innych klubów.
Kamil Tecław
Kamil Tecław

Mimo wcześniej padającego deszczu treningowe jazdy na stadionie przy ulicy Hallera rozpoczęły się około godziny 13.00. Próbne kółka kręcili zawodnicy miejscowego klubu: Tomasz Chrzanowski, Andriej Karpow, Mateusz Rujner, Karol Szychowski i Denis Niedzielski.

Warunki torowe w Grudziądzu sprzyjają solidnym treningom Warunki torowe w Grudziądzu sprzyjają solidnym treningom
Dobre warunki panujące obecnie na owalu w Grudziądzu wykorzystali również: Aleksandr Łoktajew, reprezentanci PGE Marmy Rzeszów - Grzegorz Walasek i Rafał Okoniewski oraz Patryk Dudek i dobrze znający grudziądzki owal - Mariusz Puszakowski. Zawodnik Kolejarza Rawag Rawicz w samych superlatywach wypowiada się o poniedziałkowych jazdach. - Pogoda się trochę poprawiła i warunki do trenowania akurat w Grudziądzu są świetne. To był mój pierwszy poważny trening w tym roku i mogę powoli się rozkręcać - powiedział "Puzon".

Rafał Okoniewski zdecydował się na trening w Grudziądzu Rafał Okoniewski zdecydował się na trening w Grudziądzu
Również wcześniej wspomniany Łoktajew jest zadowolony z warunków torowych zastanych w pomorskiej miejscowości. Ukrainiec cieszy się, że w Polsce w końcu można normalnie potrenować. - W końcu doczekaliśmy się fajnej pogody. Wszystko powoli się rozkręca i spokojnie wjeżdżam się w sezon - ocenił jeździec składywęgla.pl Polonii Bydgoszcz.

Żużlowcy nie zdecydowali się mimo świetnie przygotowanej nawierzchni na wspólne starty spod taśmy i skupili się na indywidualnych jazdach. Najlepsze wrażenie pozostawili po sobie zdecydowanie Andriej Karpow i Patryk Dudek.

Wkrótce na łamach naszego portalu szczegółowy plan przygotowań drużyny GKM-u!

Polub Żużel na Facebooku
Zgłoś błąd
inf. własna

Komentarze (9):

Już uciekasz? Sprawdź jeszcze to:
×
Sport na ×