Świetny finał i triumf Roberta Dadosa podczas IMŚJ w Pile z 1998 roku (wideo)

W sobotę o godz. 16:00 w Pile odbędzie się finał Indywidualnych Mistrzostw Świata Juniorów. Przy tej okazji warto wspomnieć, że w 1998 roku impreza tej rangi już raz odbyła się przy Bydgoskiej.
Robert Szłapak

Kup bilet na wielki finał TAURON Speedway Euro Championship w Chorzowie! -->>
1 sierpnia 1998 roku komplet publiczności oglądał w Pile fenomenalne zawody. Po dodatkowym biegu w finale Indywidualnych Mistrzostw Świata Juniorów triumfował Robert Dados. Drugie miejsce zajął Krzysztof Jabłoński, a trzecie Matej Ferjan. W tych zawodach startowali także m.in. Nicki Pedersen, Andreas Jonsson i Lee Richardson.