WP SportoweFakty.wp.pl – wiadomości sportowe, relacje live, wyniki meczów

Kokpit Kibice
Relacje na żywo
 • wszystkie
 • Piłka Nożna
 • Siatkówka
 • Żużel
 • Koszykówka
 • Piłka ręczna
 • Skoki narciarskie
 • Tenis
)

Siódemka 2. kolejki Nice PLŻ

W poniedziałek rozegrano trzy mecze 2. kolejki Nice PLŻ. Portal SportoweFakty.pl, przy pomocy czytelników, wybrał najlepszych zawodników tej serii spotkań zaplecza najlepszej ligi świata.
Michał Gałęzewski
Michał Gałęzewski
Patrick Hougaard był najlepszym zawodnikiem Polonii w meczu z Lokomotivem

W tym sezonie wybór najlepszej siódemki danej kolejki należy do czytelników portalu SportoweFakty.pl. Przed sezonem wprowadziliśmy kilka innowacji, a jedną z nich jest możliwość wyboru najlepszego zawodnika drużyny w meczu. Na podstawie głosów internautów będziemy tworzyć siódemkę kolejki. Istnieje jedno odstępstwo od tej reguły, bowiem siódemka musi spełniać wymogi regulaminowe obowiązujące w Nice PLŻ. W związku z tym w naszym zestawieniu musi znaleźć się co najmniej czterech zawodników krajowych.

Patrick Hougaard (Polonia Bydgoszcz) - 13+1 (2*,3,3,3,2) - I raz w Siódemce kolejki
W rozegranym awansem meczu Polonii Bydgoszcz z Lokomotivem Daugavpils z bardzo dobrej strony pokazał się Patrick Hougaard i aż 67,1 proc. kibiców uznało go za najlepszego zawodnika swojej drużyny. Zdobył trzynaście punktów i bonus, przegrywając jedynie z Maksimem Bogdanowem w ostatnim biegu spotkania.

Żużlowiec był bardzo zadowolony ze swojej jazdy. - Na szczęście w czwartek przywiozłem najlepszy silnik, który mój tuner odpowiednio dopasował do bydgoskiego toru. Pracował on naprawdę dobrze i był wystarczająco szybki. Również mój nowy mechanik, dla którego był to pierwszy mecz w moim teamie, spisał się bardzo dobrze. Wszystko zagrało jak trzeba, a kiedy jeszcze Hans Andersen i Dennis Andersson wygrali podwójnie pierwszy wyścig, wszystko stało się łatwiejsze dla całego zespołu. To był po prostu dobry dzień - skomentował.

Polub Żużel na Facebooku
inf. własna
Zgłoś błąd

Komentarze (8):

[ Anuluj ] Odpowiadasz na komentarz:

Dowiedz się jak umieszczać linki od tagów, pogrubiać tekst, itp.
 • Ufo10 0
  Przeczytaj na co napisałem odpowiedź, a potem napisz swój komentarz
  turas No to chyba jest Jamrog, Ułamek i Wożniak .
  Odpowiedz Zgłoś Zablokuj
 • smok 0
  I Lebiediew liczony jako krajowy zawodnik. Jak wiesz Loko musi posiadać 4-ech Łotyszy, anie Polaków.
  turas No to chyba jest Jamrog, Ułamek i Wożniak .
  Odpowiedz Zgłoś Zablokuj
 • smok 0
  To co robił Doyle w Łodzi to było coś wspaniałego, jednak Watt walnie przyczynił się do remisu na trudnym terenie. Kandydatura Hougaarda i Pedersena jest dla mnie niepodważalna. Australijczyk lepszy był niż Ułamek, ale musi być czterech zawodników krajowych.
  Gdzie jest Adamczak (za Ułamka)?
  Odpowiedz Zgłoś Zablokuj
Pokaż więcej komentarzy (5)
Pokaż więcej komentarzy (8)
Pokaż więcej komentarzy (8)
Pokaż więcej komentarzy (8)