Kokpit Kibice
Relacje na żywo
  • wszystkie
  • Piłka Nożna
  • Siatkówka
  • Żużel
  • Koszykówka
  • Piłka ręczna
  • Skoki narciarskie
  • Tenis

Allsvenskan: Lejonen Gislaved - Valsarna Hagfors 56:34, 13+1 Okoniewskiego

[tag=903]Lejonen Gislaved[/tag] pokonało na swoim torze Valsarnę Hagfors w czwartkowym meczu [tag=10798]Allsvenskan League[/tag]. Liderem gospodarzy był [tag=5939]Rafał Okoniewski[/tag]. Polak zdobył 13 punktów i bonus.
Szymon Kaczmarek
Szymon Kaczmarek

Wśród pokonanych najlepiej spisał się Daniel Nermark (11). 5 "oczek" i 2 bonusy wywalczył Krzysztof Jabłoński.

Lejonen - 56
1. Rafał Okoniewski - 13+1 (3,3,3,1*,3)
2. David Ruud - 8+1 (2*,3,0,3,0)
3. Pontus Aspgren - 8+1 (3,2,1,2*)
4. Oliver Berntzon - 8+1 (1,1*,3,3)
5. Linus Sundstroem - 10+1 (3,3,2*,2)
6. Christian Ago - 6 (2,1,0,3)
7. Alexander Johansson - 3+1 (0,2*,0,1)

Valsarna - 34
1. Robin Toernqvist - 4 (1,0,2,1)
2. Victor Palovaara - 5+2 (0,3,1*,0,1*)
3. Krzysztof Jabłoński - 5+2 (2,1*,1*,1,0)
4. Juha Hautamaeki - 3 (0,1,2,0)
5. Daniel Nermark - 11 (2,2,2,3,2)
6. Dennis Jonsson - 3 (1,0,-,2)
7. Andreas Bergqvist - 3 (3,0,d,0)


Bieg po biegu:
1. Okoniewski, Ruud, Toernqvist, Palovaara 5:1
2. Bergqvist, Ago, Jonsson, Johansson 2:4 (7:5)
3.
Aspgren, Jabłoński, Berntzon, Hautamaeki 4:2 (11:7)
4.
Sundstroem, Nermark, Ago, Bergqvist 4:2 (15:9)
5.
Ruud, Johansson, Hautamaeki, Jonsson 5:1 (20:10)
6.
Palovaara, Aspgren, Berntzon, Toernqvist 3:3 (23:13)
7.
Okoniewski, Hautamaeki, Jabłoński, Ruud 3:3 (26:16)
8.
Berntzon, Nermark, Aspgren, Bergqvist (d) 4:2 (30:18)
9.
Sunstroem, Toernqvist, Palovaara, Ago 3:3 (33:21)
10.
Okoniewski, Nermark, Jabłoński, Johansson 3:3 (36:24)
11.
Ago, Jonsson, Johansson, Bergqvist 4:2 (40:26)
12.
Berntzon, Sundstroem, Jabłoński, Palovaara 5:1 (45:27)
13.
Ruud, Aspgren, Toernqvist, Hautamaeki 5:1 (50:28)
14.
Nermark, Sundstroem, Okoniewski, Jabłoński 3:3 (53:31)
15.
Okoniewski, Nermark, Palovaara, Ruud 3:3 (56:34)

widzów: 960

Jesteśmy na Facebooku. Dołącz do nas!

Allsvenskan

M Drużyna M B Pkt Z R P +/-
1. Max500 Speedway 10 4 21 8 1 1 +75
2. Vargarna Norrkoeping 10 4 16 5 2 3 +69
3. Team Småland 10 2 11 4 1 5 -7
4. Griparna Nyköping 10 3 9 3 2 5 +12
5. VIP Speedway 10 2 9 3 1 6 -64
6. Valsarna Hagfors 10 0 7 3 1 6 -85




POLECAMY: Kup bilet na finał TAURON Speedway Euro Championship w Chorzowie

Polub Żużel na Facebooku
Zgłoś błąd
svemo.se

Komentarze (2):

Już uciekasz? Sprawdź jeszcze to:
×
Sport na ×