Kokpit Kibice

Siódemka 13. kolejki Nice PLŻ

Niedzielny mecz PGE Marmy z KMŻ-em zakończył 13. kolejkę Nice PLŻ. Portal SportoweFakty.pl, przy pomocy czytelników, wybrał najlepszych zawodników tej serii spotkań zaplecza najlepszej ligi świata.
Michał Gałęzewski
Michał Gałęzewski
Dakota North, to jeden z trzech zawodników, którzy po raz pierwsi w 13. kolejce Nice PLŻ znaleźli się w Siódemce kolejki

W tym sezonie wybór najlepszej siódemki danej kolejki należy do czytelników portalu SportoweFakty.pl. Przed sezonem wprowadziliśmy kilka innowacji, a jedną z nich jest możliwość wyboru najlepszego zawodnika drużyny w meczu. Na podstawie głosów internautów będziemy tworzyć siódemkę kolejki. Istnieje jedno odstępstwo od tej reguły, bowiem siódemka musi spełniać wymogi regulaminowe obowiązujące w Nice PLŻ. W związku z tym w naszym zestawieniu musi znaleźć się co najmniej czterech zawodników krajowych.


Dakota North (ŻKS ROW Rybnik) - 13+1 (3,3,2*,3,2) - I raz w Siódemce kolejki
Dakota North był bliski zdobycia kompletu punktów w meczu z Carbonem Start Gniezno i po raz pierwszy znalazł się w Siódemce kolejki Nice PLŻ. North przegrał jedynie w piętnastym wyścigu z Wadimem Tarasienką.

- Jak Start potrafił u siebie wygrać 60:30, to dlaczego w rewanżu nie można taki sam wynik zrobić? Tym razem szczęście się uśmiechnęło do nas, wygraliśmy i mamy bonus, ale to nie oznacza, że jesteśmy bezpieczni. Dzisiaj tor był torem, który weryfikował umiejętności niektórych zawodników - mówił po spotkaniu Jan Grabowski.POLECAMY: Kup bilet na finał TAURON Speedway Euro Championship w Chorzowie

Polub Żużel na Facebooku
inf. własna
Zgłoś błąd

Komentarze (1):