Kokpit Kibice
Relacje na żywo
  • wszystkie
  • Piłka Nożna
  • Siatkówka
  • Żużel
  • Koszykówka
  • Piłka ręczna
  • Skoki narciarskie
  • Tenis

Liga Juniorów: Zwycięstwo Grupy Azoty Unii w Tarnowie (wyniki)

Zwycięstwem Grupy Azoty Unii zakończyła się VII runda Ligi Juniorów w Tarnowie. Drugie miejsce zajął KantorOnline Viperprint Włókniarz, a na trzeciej pozycji uplasował się SPAR Falubaz Zielona Góra.
Dawid Borek
Dawid Borek

Wyniki:

I. Grupa Azoty Unia Tarnów - 25 pkt.
10. Ernest Koza - 8+2 (2*,2,1*,3)
11. Damian Dąbrowski - 8+1 (3,1,2*,2)
12. Mateusz Borowicz - 9+2 (1*,3,3,2*)

II. KantorOnline Viperprint Włókniarz Częstochowa - 22 pkt.
1. Artur Czaja - 12 (3,3,3,3)
2. Oskar Polis - 6 (1,2,3,d)
3. Hubert Łęgowik - 3+1 (1,2*,-,d)
22. Rafał Malczewski - 1+1 (1*)

III. SPAR Falubaz Zielona Góra - 20 pkt.
4. Kamil Adamczewski - 6 (0,3,d,3)
5. Adam Strzelec - 6+1 (2,0,2,2*)
6. Alex Zgardziński - 8+2 (2*,2,1*,3)

IV. Stal Gorzów - 19 pkt.
13. Adrian Cyfer - 11 (3,3,2,3)
14. Łukasz Kaczmarek - 5+1 (1,1,1*,2)
15. Rafał Karczmarz - 3+2 (0,0,1*,2*)
25. Patryk Karczmarz - ns

V. Betard Sparta Wrocław - 17 pkt.
16. Patryk Dolny - 5 (w,0,2,3)
17. Patryk Malitowski - 9 (2,3,3,1)
18. Mike Trzensiok - 3+2 (2*,1*,0,0)

VI. Unibax Toruń - 12 pkt.
7. Dawid Krzyżanowski - 5+1 (1,1,2*,1)
8. Paweł Wolender - 0 (0,0,0,0)
9. Oskar Fajfer - 7 (d,1,3,3)

VII. Renault Zdunek Wybrzeże Gdańsk - 11 pkt.
19. Dominik Kossakowski - 5 (2,1,1,1)
20. Patryk Beśko - 4 (0,3,1,0)
21. Aureliusz Bieliński - 2+1 (0,2*,0,0)

Bieg po biegu:
1. Czaja, Strzelec, Polis, Adamczewski
2. Dąbrowski, Koza, Krzyżanowski, Wolender
3. Cyfer, Malitowski, Kaczmarek, Dolny (w)
4. Czaja, Kossakowski, Łęgowik, Beśko
5. Adamczewski, Zgardziński, Krzyżanowski, Fajfer (d4)
6. Cyfer, Koza, Borowicz, R. Karczmarz
7. Malitowski, Trzensiok, Kossakowski, Bieliński
8. Czaja, Łęgowik, Fajfer, Wolender
9. Borowicz, Zgardziński, Dąbrowski, Adamczewski (d4)
10. Beśko, Bieliński, Kaczmarek, R. Karczmarz
11. Malitowski, Polis, Malczewski, Dolny
12. Adamczewski, Cyfer, Kaczmarek, Strzelec
13. Fajfer, Dolny, Trzensiok, Wolender
14. Borowicz, Dąbrowski, Beśko, Bieliński
15. Polis, Kaczmarek, R. Karczmarz, Łęgowik (d2)
16. Dolny, Strzelec, Zgardziński, Trzensiok
17. Fajfer, Krzyżanowski, Kossakowski, Bieliński
18. Czaja, Dąbrowski, Koza, Polis
19. Zgardziński, Strzelec, Kossakowski, Beśko
20. Cyfer, R. Karczmarz, Krzyżanowski, Wolender
21. Koza, Borowicz, Malitowski, Trzensiok

KantorOnline Viperprint Włókniarz mistrzem Ligi Juniorów!

Polub Żużel na Facebooku
Zgłoś błąd
inf. własna

Komentarze (14):

Zobacz więcej komentarzy (1)
Już uciekasz? Sprawdź jeszcze to:
×
Sport na ×