Kokpit Kibice
Relacje na żywo
  • wszystkie
  • Piłka Nożna
  • Siatkówka
  • Żużel
  • Koszykówka
  • Piłka ręczna
  • Skoki narciarskie
  • Tenis

Stanisław Burza mistrzem Słowacji, drugie miejsce Marcina Rempały

W niedzielę w Żarnowicy rozegrano Międzynarodowe Indywidualne Mistrzostwa Słowacji. W wyścigu finałowym najlepszy okazał się [tag=8354]Stanisław Burza[/tag], a drugi był [tag=6635]Marcin Rempała[/tag].
Dawid Cysarz
Dawid Cysarz

Kup bilet na wielki finał TAURON Speedway Euro Championship w Chorzowie! -->>
Na najniższym stopniu podium stanął Norbert Magosi, a jako czwarty linię mety w finale minął Fritz Wallner.

Na ósmej pozycji zawody ukończył Marcel Kajzer, a dwunasty był Rafał Karczmarz.

W fazie zasadniczej niepokonany był Marcin Rempała i to on został zwycięzcą Memoriału Ladislava Eliasa.


Wyniki
1. Stanisław Burza (Polska) - 12+4 (3,3,4,2) + 1 miejsce w finale
2. Marcin Rempała (Polska) - 16 (4,4,4,4) + 2 miejsce w finale
3. Norbert Magosi (Węgry) - 11+4 (2,3,2,4) + 3 miejsce w finale
4. Fritz Wallner (Austria) - 12+3 (3,3,3,3) + 4 miejsce w finale
5. Zdenek Holub (Czechy) - 14+3 (4,4,3,3) + upadek w finale
6. Tomas Suchanek (Czechy) - 12+2 (4,4,w,4)
7. Andriej Kobrin (Ukraina) - 12+1 (3,1,4,4)
8. Marcel Kajzer (Polska) - 12+1 (4,4,2,2)
9. Stanisław Mielniczuk (Ukraina) - 9+2 (d,2,4,3)
10. Patrik Buri (Słowacja) - 9+0 (3,2,3,1)
11. Wiktor Trofimow (Ukraina) - 8+t (1,2,2,3)
12-13. Jan Holub (Czechy) - 7 (2,3,1,1)
12-13. Rafał Karczmarz (Polska) - 7 (1,1,3,2)
14. Milen Manew (Bułgaria) - 6 (2,1,1,2)
15. Patrik Mikel (Czechy) - 3 (1,d,2,0)
16. Szabolcs Vida (Węgry) - 3 (d,2,1,-)
17. Niclas Nielsen (Dania) - 3 (1,1,0,1)
18. Michael Vissing (Dania) - 2 (2,0,0,0)
19. Michal Tomka (Słowacja) - 2 (u,0,1,1)
20. Christo Christow (Bułgaria) - 0 (0,0,0,0)
21. Peter Vida (Węgry) - 0 (0)
22. Anton Wannasek (Austria) - NS

Bieg po biegu:
1. Rempała, Burza, Manev, Nielsen, Christow
2. Suchanek, Kobrin, Magosi, Karczmarz, Sz. Vida (d5)
3. Kajzer, Buri, Vissing, Mikel, Tomka (u3)
4. Z. Holub, Wallner, J. Holub, Trofimow, Mielniczuk (d/st)
5. Rempała, Wallner, Trofimow, Kobrin, Mikel (d5)
6. Suchanek, J. Holub, Buri, Nielsen, Christow
7. Z. Holub, Magosi, Sz. Vida, Manev, Tomka
8. Kajzer, Burza, Mielniczuk, Karczmarz, Vissing
9. Rempała, Z. Holub, Magosi, J. Holub, Vissing
10. Burza, Wallner, Kajzer, Manev, Suchanek (w/2min)
11. Kobrin, Karczmarz, Trofimow, Tomka, Christow
12. Mielniczuk, Buri, Mikel, Sz. Vida, Nielsen
13. Rempała, Trofimow, Manev, Buri, P. Vida
14. Suchanek, Z. Holub, Karczmarz, Nielsen, Vissing
15. Magosi, Wallner, Burza, Tomka, Mikel
16. Kobrin, Mielniczuk, Kajzer, J. Holub, Christow

Półfinały:
17. Magosi, Wallner, Suchanek, Kobrin, Trofimow (t)
18. Burza, Z. Holub, Mielniczuk, Kajzer, Buri

Finał:
19. Burza, Rempała, Magosi, Wallner, Z. Holub (u/ns)

Polub Żużel na Facebooku
Zgłoś błąd
speedwaylive.eu

Komentarze (7):

Już uciekasz? Sprawdź jeszcze to:
×
Sport na ×