WP SportoweFakty.wp.pl – wiadomości sportowe, relacje live, wyniki meczów

Kokpit Kibice
Relacje na żywo
  • wszystkie
  • Piłka Nożna
  • Siatkówka
  • Żużel
  • Koszykówka
  • Piłka ręczna
  • Skoki narciarskie
  • Tenis

Kacper Woryna zwyciężył w Pile (wyniki)

Srebrny Kask dla juniora ŻKS ROW-u Rybnik. Kacper Woryna odniósł zwycięstwo po wyścigu dodatkowym, w którym na prowadzeniu defekt motocykla zanotował Maksym Drabik. Podium uzupełnił Adrian Cyfer.
Mateusz Makuch
Mateusz Makuch

Kup bilet na wielki finał TAURON Speedway Euro Championship w Chorzowie! -->>
Wyniki: 
1. Kacper Woryna (ŻKS ROW Rybnik) - 13+3 (3,3,2,2,3)
2.
Maksym Drabik (Betard Sparta Wrocław) - 13+d (3,3,3,2,2)
3.
Adrian Cyfer (MONEYmakesMONEY.pl Stal Gorzów) - 12 (2,2,2,3,3)
4.
Hubert Łęgowik (MRGARDEN GKM Grudziądz) - 11 (3,1,2,3,2)
5.
Oskar Fajfer (KS Toruń) - 10 (3,2,3,1,1)
6.
Dominik Kossakowski (Wybrzeże Gdańsk) - 10 (2,2,1,2,3)
7.
Bartosz Smektała (Fogo Unia Leszno) - 9 (2,0,3,3,1)
8.
Artur Czaja (PGE Stal Rzeszów) - 9 (2,1,1,3,2)
9.
Ernest Koza (Unia Tarnów) - 8 (0,2,3,0,3)
10.
Oskar Bober (Motor Lublin) - 7 (0,3,1,1,2)
11.
Adrian Gała (Betard Sparta Wrocław) - 6 (1,3,1,0,1)
12.
Marcin Nowak (MRGARDEN GKM Grudziądz) - 4 (1,1,2,0,d)
13.
Mateusz Borowicz (MDM Komputery Dreier ŻKS Ostrovia) - 2 (0,0,d,2,-)
14.
Arkadiusz Pawlak (Polonia Piła) - 2 (1,0,0,1,0)
15.
Patryk Rolnicki (Unia Tarnów) - 2 (0,1,0,t,1)
16.
Alex Zgardziński (SPAR Falubaz Zielona Góra) - 1 (1,0,d,0,-)
17.
Krystian Pieszczek (SPAR Falubaz Zielona Góra) - 1 (1,u)
18.
Arkadiusz Madej (Unia Tarnów) - 0 (0)


Bieg po biegu:
1.
Fajfer, Smektała, Zgardziński, Rolnicki
2.
Łęgowik, Czaja, Gała, Bober
3.
Drabik, Cyfer, Nowak, Borowicz
4.
Woryna, Kossakowski, Pawlak, Koza
5.
Drabik, Fajfer, Czaja, Pawlak
6.
Bober, Kossakowski, Nowak, Zgardziński
7.
Gała, Koza, Rolnicki, Borowicz
8.
Woryna, Cyfer, Łęgowik, Smektała
9.
Fajfer, Woryna, Bober, Borowicz (d/4)
10.
Koza, Cyfer, Czaja, Zgardziński (d/4)
11.
Drabik, Łęgowik, Kossakowski, Rolnicki
12.
Smektała, Nowak, Gała, Pawlak
13.
Cyfer, Kossakowski, Fajfer, Gała
14.
Łęgowik, Borowicz, Pawlak, Zgardziński
15.
Czaja, Woryna, Pieszczek, Nowak
16.
Smektała, Drabik, Bober, Koza
17.
Koza, Łęgowik, Fajfer, Nowak (d/4)
18.
Woryna, Drabik, Gała, Madej
19.
Cyfer, Bober, Rolnicki, Pawlak
20.
Kossakowski, Czaja, Smektała, Pieszczek (u/1)

Bieg dodatkowy o 1. miejsce:
21.
Woryna, Drabik (d/1)

Polub Żużel na Facebooku
Zgłoś błąd
inf. własna

Komentarze (26):

[ Anuluj ] Odpowiadasz na komentarz:

Dowiedz się jak umieszczać linki od tagów, pogrubiać tekst, itp.
  • arthoo 0
    Nie umiesz czytać - nie zapomnij jutro, czas do pierwszej klasy ;)
    Kacperek Nie wygrał ! Nie wygrał ! tylko psim swędem zdobył na trupie to co należało do Maksia Drabika . Niech się hanysek cieszy ale ten kask jest jakiś taki podejrzany , śmierdzi fuksem !
    Odpowiedz Zgłoś Zablokuj
  • Kacperek 4
    Nie wygrał ! Nie wygrał ! tylko psim swędem zdobył na trupie to co należało do Maksia Drabika . Niech się hanysek cieszy ale ten kask jest jakiś taki podejrzany , śmierdzi fuksem !
    [ 1 komentarz w tej dyskusji ] Odpowiedz Zgłoś Zablokuj
  • ROSE FORCA DARCY 0
    Zapraszam do dyskusji :)
    http://www.sportowefak...ekstraligi
    Odpowiedz Zgłoś Zablokuj
Pokaż więcej komentarzy (23)
Pokaż więcej komentarzy (26)
Pokaż więcej komentarzy (26)
Pokaż więcej komentarzy (26)
Już uciekasz? Sprawdź jeszcze to:
×
Sport na ×