WP SportoweFakty.wp.pl – wiadomości sportowe, relacje live, wyniki meczów

Kokpit Kibice
Relacje na żywo
 • wszystkie
 • Piłka Nożna
 • Siatkówka
 • Żużel
 • Koszykówka
 • Piłka ręczna
 • Skoki narciarskie
 • Tenis
)

Drugoligowcy w natarciu, Łotysze nadal mocni

W ostatnich dniach okienka transferowego uaktywniły się kluby, które w najbliższym sezonie pojadą w Polskiej 2. Lidze Żużlowej. W piątek podpisały one łącznie pięć kontraktów. Nowe umowy pojawiły się też w Lokomotivie Daugavpils.
Dawid Borek
Dawid Borek
Kylmaekorpi nadal będzie ścigał się w Lokomotivie

Kolejnych zawodników zakontraktowali w piątek włodarze Lokomotivu Daugavpils. W barwach łotewskiego zespołu nadal będą startowali Joonas Kylmaekorpi i Maksim Bogdanow. Zwycięzcy tegorocznych rozgrywek Nice Polskiej Ligi Żużlowej, mimo odejścia Andrzeja Lebiediewa i Fredrika Lindgrena, w sezonie 2017 wciąż powinni być mocną ekipą.

Kadra Lokomotivu Daugavpils: Maksim Bogdanow, Joonas Kylmaekorpi, Timo Lahti, Siergiej Łogaczow, Kjastas Puodżuks, Jewgienij Kostygow, Davis Kurmis, Oleg Michaiłow, Artiom Trofimow, Denis ZworyginCzy Lokomotiv w sezonie 2017 ponownie wygra Nice Polską Ligę Żużlową?

zagłosuj, jeśli chcesz zobaczyć wyniki

Polub Żużel na Facebooku
inf. własna
Zgłoś błąd

Komentarze (5):

[ Anuluj ] Odpowiadasz na komentarz:

Dowiedz się jak umieszczać linki od tagów, pogrubiać tekst, itp.
 • KKŻ Krosno 0
  Nic lepiej by nie było, skład na miarę budżetu czyli ogryzki i obiecanki prezesa o walce o utrzymanie. Kasy nie ma, sponsora nie ma, z pustego to i Salomon nie naleje. Pozostaje pół-amatorska zabawa w żużel. Tak było, tak jest i wszystko wskazuje ze puki co niestety tak będzie.
  UNIA LESZNO kks A by było lepiej gdybyście się utrzymali? Czy nie?
  Odpowiedz Zgłoś Zablokuj
 • UNIA LESZNO kks 0
  A by było lepiej gdybyście się utrzymali? Czy nie?
  KKŻ Krosno A Krosno czeka na ochłapy. Wezmą takich co ich nikt nie będzie chciał. Kasy w klubie nie ma, miniony sezon nadal odbija się czkawką. Weźmie sie odpady, Fierlej będzie jeżdżącym trenerem i będzie się można w żużel pobawić kolejny sezon. Prezesi już mówią, że co najwyżej pokusić sie będzie można na wygranie kilku meczy u siebie. Wielkim celem sezonu 2017 będzie wejście do PO i pewnie łatwo nie będzie. Kilka drużyn szykuje się na awans, a Krosno nie ma ani chęci ani funduszy. Będzie zabawa, ot taki festyn rodzinny z motórami ...
  [ pokaż odpowiedzi ] Odpowiedz Zgłoś Zablokuj
 • KKŻ Krosno 0
  A Krosno czeka na ochłapy. Wezmą takich co ich nikt nie będzie chciał. Kasy w klubie nie ma, miniony sezon nadal odbija się czkawką. Weźmie sie odpady, Fierlej będzie jeżdżącym trenerem i będzie się można w żużel pobawić kolejny sezon. Prezesi już mówią, że co najwyżej pokusić sie będzie można na wygranie kilku meczy u siebie. Wielkim celem sezonu 2017 będzie wejście do PO i pewnie łatwo nie będzie. Kilka drużyn szykuje się na awans, a Krosno nie ma ani chęci ani funduszy. Będzie zabawa, ot taki festyn rodzinny z motórami ...
  pro9 A Krosno?
  [ pokaż odpowiedzi ] Odpowiedz Zgłoś Zablokuj
Pokaż więcej komentarzy (2)
Pokaż więcej komentarzy (5)
Pokaż więcej komentarzy (5)
Pokaż więcej komentarzy (5)