Premiership: Remis w Leicester. Przeciętny występ Grzegorza Zengoty

W sobotę Leicester Lions zremisowało na domowym torze z Poole Pirates (45:45). Najwięcej punktów dla gospodarzy wywalczył Kim Nilsson (12+1), z kolei po przeciwnej stronie barykady najlepiej spisał się Nicolai Klindt (12+1).
Mateusz Domański
WP SportoweFakty / Jakub Brzózka / Grzegorz Zengota na prowadzeniu

W szeregach Poole Pirates wystąpił Grzegorz Zengota. Reprezentant Polski pięciokrotnie pojawiał się na torze, zdobywając siedem punktów. Zawodnik Fogo Unii Leszno zawiódł w ostatniej odsłonie dnia, kiedy to wraz z Hansem Andersenem przegrał 1:5 z gospodarzami. To sprawiło, że mecz zakończył się remisem 45:45.

Na konto Leicester Lions powędrował jeden punkt, natomiast goście powiększyli swój dotychczasowy dorobek o dwa "oczka".