Kokpit Kibice
Relacje na żywo
  • wszystkie
  • Piłka Nożna
  • Siatkówka
  • Żużel
  • Koszykówka
  • Piłka ręczna
  • Tenis
  • Zimowe

Rusza głosowanie finałowe Miss Startu PGE Ekstraligi. Poznaj kandydatki! (zdjęcia)

Osiem wspaniałych podprowadzających klubów PGE Ekstraligi rozpoczyna wielką rywalizację o tytuł Miss Startu 2017. Ogłoszenie wyników nastąpi do 14 sierpnia, a głosować na kandydatki można będzie do 7 sierpnia.
Wojciech Ogonowski
Wojciech Ogonowski

W głosowaniu uczestniczyć będą przedstawicielki ośmiu klubów PGE Ekstraligi, podprowadzające, które w eliminacjach uzyskały najwięcej głosów: Paulina Letkowska, Jagoda Szymczak, Magdalena Mrozik, Nikola Bukowska, Jagoda Gaca, Dagmara Krause, Kinga Bilińska i Jagoda Urban.

- Przed finałem wykonaliśmy wraz ze współpracującymi z nami fotoreporterami ekskluzywne sesje zdjęciowe wszystkich kandydatek na ich macierzystych stadionach, a także poprosiliśmy je - przy udziale naszych kibicowskich ambasadorów - o odpowiedzi na pytania, których nikt im nie zadawał - informuje Przemysław Szymkowiak z PGE Ekstraligi. - W ciągu najbliższych dni prezentować będziemy podprowadzające na naszych profilach społecznościowych, a kibiców już teraz zachęcamy do oddawania głosów i wspierania swoich kandydatek na zbliżających się meczach.

Jak co roku, zwyciężczyni konkursu otrzyma zegarek AZTORIN. Ponadto czeka na nią jeszcze jedna wielka niespodzianka, która ujawniona zostanie wkrótce. Tradycyjnie laureatki spotkają się na podsumowującej sezon Gali PGE Ekstraligi (9 października w Warszawie).

Finał konkursu potrwa od 28 lipca od godziny 18:00 do 7 sierpnia do godziny 18:00. Ogłoszenie wyników MISS STARTU PGE EKSTRALIGI 2017 nastąpi do 14 sierpnia. Do finału nie są zaliczane głosy z eliminacji. Z jednego adresu IP można w ciągu doby oddać jeden głos. Głosowanie poprzez kliknięcie imienia i nazwiska podprowadzającej odbywać będzie się wyłącznie na speedwayekstraliga.pl. Szczegółowy regulamin konkursu ->

Na kolejnych stronach prezentujemy finalistki Miss Startu PGE Ekstraligi 2017.

Miss Startu PGE Ekstraligi powinna zostać...

zagłosuj, jeśli chcesz zobaczyć wyniki

Polub Żużel na Facebooku
inf. własna
Zgłoś błąd
Komentarze (35)
Zobacz więcej komentarzy (4)