Michal Skurla najszybszy w Kostenicach

W sobotę 19. sierpnia we wsi Kostenice rozegrano turniej żużlowy. Zwyciężył Michal Skurla, który triumfował we wszystkich swoich biegach.

Przemysław Jany
Michal Skurla / Na zdjęciu: Michal Skurla

Michal Skurla zwyciężył w miniturnieju żużlowym, który rozegrano w sobotę 19. sierpnia w Kostenicach. Organizatorem zmagań był Motoklub Uhreticka Lhota. Na wąskim torze, którego nie okala banda czterokrotny mistrz Czech z minitoru był bezapelacyjnie najlepszy. Drugą pozycję wywalczył Josef Novak. Trzeci linię mety minął 16-letni Frantisek Klier, a Jan Hlacina dosiadający motocykl o pojemności 250 ccm finiszował jako czwarty.

Wyniki zawodów:

1. Michal Skurla - 9 (3,3,3) + 1 msc. w finale 2. Josef Novak - 8 (2,3,3) + 1 msc. w półfinale + 2 msc. w finale 3. Frantisek Klier - 5 (1,2,2) + 1 msc. w półfinale + 3 msc. w finale 4. Jan Hlacina (250 ccm) - 4 (1,2,1) + 2 msc. w półfinale + 1 msc. w barażu + 4 msc. w finale 5. Dan Macl - 6 (3,1,2) + 2 msc. w półfinale + 2 msc. w barażu 6. Michal Krejcí - 2 (w/u,1,1) + 3 msc. w półfinale + 3 msc. w barażu 7. Jan Vanatka - 2 (2,0,0) + 3 msc. w półfinale + upadek w barażu